sobota 4.6. - projetí trasy loňských Bikebrd

84 nepřečtených
  • Darkson

    Vážení bikeři a bikerky nejen ze středních Čech, dovoluji si vás pozvat na tuto sobotu na projížďku loňské trasy maratonu Bikebrdy. Jen upozorňuji, že tra? je náročnější a delší než u sestřiných Transbrd. Hlavní sraz je v 10:45 v Letech, předsraz v 9:30 v Praze u Barrandovského mostu na smíchovské straně. BTW, cesta z Prahy a zpět dá něco ke 150 km. Trasu si můžete prohlédnout na http://www.bike-brdy.cz/

    0 0
    • fousac  

      vrahu..... chces me mit na svedomi???

      no dobre… jedu… ;)))

      teda pokud se nezjevi neco zajimavejsiho… treba moje zena.. ;))) (nepredpoklada se)

      0 0
    • enjoy  

      hmm,zrovna bych mel cas.ale delka trasy pro me zatim nesmysl:-)

      0 0
      • pavitas  

        se pridej nekde cestou, nebo dej cast vlakem… „kdo nechce hleda duvody, kdo chce hleda zpusoby“ ;-)

        0 0
        • enjoy  

          kdo vi(jako ja,jak to bude vypadat),ten radsi hleda duvody:-)

          0 0
    • Meesha  

      Zvazim a uvidim. Hlavne podle pocasi.

      0 0
    • gummo  

      v sobotu sem na svadbe bratra takze skoda ale nejedu :(

      0 0
    • Gung-Ho  

      Moje 29´ maličkost na takovéto akcičce nemůže chybět :-) Už se těšim

      0 0
    • cabbage  

      hm, to vypada zajimave, ale moje ucast zavisi na vyreseni uchytu tlumice://

      0 0
    • Peslezedirou  

      Sobotní vyjížďka byla s váma fajn. Hlásím se předběžně taky, to kdyby jsem se v pátek večer zrušil :o) Ale spíš se připojím až v letech. Kdyžtak písněte kdo pojede vlakem.......­...dali bychom sraz na Hlaváku.

      0 0
      • fousac  

        tohle bude dost na bednu, na brdech je zasadni nedostatek hospod.. :///

        0 0
        • Darkson  

          oběd bude cca. v polovině trasy – možnosti jsou 3: Jince, Běštín a Hostomice. v každém případě klasická brdská rada: ssebou dostatek jídla!!! cestou není moc možností, kde pořídit něco k jídlu.

          0 0
      • Peslezedirou  

        Pane jo, snad nebude velký vedro :o( Víš co se mi stalo při mém defektu? U zadní brzdy se mi nějak uvolnil hrot, který se strká hned vedle čepu na rámu a později upadnul úplně. Tak jsem jel zbytek výletu bržděnej jendou čelistí. V neděli jsem se kvůli tomu docela nadřel v kopci kolem vápenky v Radotíně :o(

        0 0
    • jecnak  

      Ale jo.

      0 0
    • rich  

      ak mozem: vzhladom na dlzku trasy, nebolo by otpimalnejsie vyrazit o hodku skor? (fousac tak pojdes z hospy 1h00 a privstanes si :-))

      pre tych, ktory maju repsekt z dlzky a narocnosti ako ja → ± kedykolvek sa bude dat zist k najblizsimu vla­ku.

      idem tiez

      0 0
      • fousac  

        bez obav pistolniku.. v patek sem se zenou a to mi pivo moc nejede.. takze spat jdu vcas a zcela strizliv.. ;)))

        ale vstavat v pet jako minule opravdu nehodlam..

        0 0
        • rich  

          to je jasne – 5h00 je peklo ale ked vstanes 8h00 na 9h45 Lety stihas, nem?

          0 0
      • rich  

        a kua ide jecnak, urcite sa o par minut prihlasi blacky a mozme si kazdy pripevnit cisla… :-D

        0 0
    • McBlacky  

      jsem mimo Prahu, škoda :(

      0 0
      • cabbage  

        o jednoho chrta mene:)

        0 0
      • rich  

        skoda, tak krasne sme si mohli zachrtit prvych 10km :-))

        0 0
      • Darkson  

        a s Tebou jsem taky počítal automaticky…holt příště dáme trasu letošních Bikebrd, akorát ještě neznám trasu:)))

        0 0
        • rich  

          nebude uz vyznacena?

          0 0
        • Meesha  

          myslis ty Sudety na brdech? :-) To hodi i s cestou 200…

          0 0
          • Darkson  

            tak 180, 30 tam a 30 zpět na roz(vy)jetí po cyklostezce. především si ostatní pánové přivstanou:)

            0 0
            • Meesha  

              tak to nechame na jindy… :-)

              0 0
              • rich  

                ale ved ide prave o tie minulorocne 90km ja doficim min tam vlakom a podla stavu sa rozhodnem aku dopravu zvolim spat i ked ma celkom laka prejst tie tohtorocne len to by bolo na cely den

                0 0
                • Meesha  

                  Jo, loni to bylo 90km – takze s cestou kolem tech 150km. Letos se ale jedou jeste http://www.transbrdy.cz/…me/index.htm
                  - o tom sme mluvili s Darksonem, ze by se mohlo jet jindy. Ale to by s cestou hodilo uz pres 200… takze v mem pripade vylet se stanem :-)

                  0 0
                  • rich  

                    ano, pochopili sme sa uz predtym rovnaky maraton, ale ina dlzka :-) len Ti vravim, ze:

                    1. tu dlhsiu by som tiez skusil
                    2. cesta tam aj spat vlakom a tych 90km by malo byt v pohode, nuz a 120km s priemerkou 12km/hod :-)
                    0 0
    • Bee  

      Já bych jela ráda, ale v sobotu nemůžu:-(Navíc 150 km to už bych asi nezvládla…Kdybyste plánovali něco ještě i na neděli (něco o trošku míň náročnějšího), tak bych se určitě přidala:-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        No myslim, že po takovýhle sobotě bude neděle určitě volnější :-)

        0 0
        • Bee  

          To jsem ráda, tak se mi kdyžtak někdo prosim ozvěte, jak to bude.Ale spíš asi na mobil,jelikož se o víkendu na net nedostanu:-( Moje číslo 777 185 539. Di­ky moc.

          0 0
      • Darkson  

        v neděli bych to viděl na něco lehčího. počítej s tím, něco vymyslíme:)

        0 0
    • SNAIL  

      O víkendu jsem mimo, škoda, ale příští víkend bych se na nějakou akci určitě přidal

      0 0
    • charvosh  

      Se taky zúčastnim, ale asi se budu muset zdekovat dřív, potřebuju bejt na šestou v Praze kvuli pracovnímu poměru…

      0 0
    • climber  

      Tak to mě teda štve, v sobotu musím na brigádu. Na Transbrdech jsme cestou dali řeč s Fousáčem a ptal se mě proč jsem s váma neprojížděl před závodama Transbrdy a jak to tak vidím, tak si s váma neprojedu ani Bikebrdy.

      0 0
      • Darkson  

        neboj, nejedem do Brd naposled:). akorát se nám nějak začíná kazit předpověď počasí. původně mělo bejt polojasno, teď už oblačno s přeháňkami…:-/

        0 0
    • fousek  

      Hale tak tentokrat by se to mohlo povest, ze bych se k vam pridal tak nekde pred Cenkovem a odpojil podle sil a casu. Akorat potrebuju doladit kde kdy zhruba budete, takze ti asi pres ICQ nebo pres mail napisu tel. cislo a jeste bych upresnil kde bych byl schopnej se napojit

      0 0
    • fousac  

      (po dohode s Darksonem) sraz je v 10:00 na návsi obce Lety u Prahy !!! predsraz v 8:45 pod barandovskym mostem na smichovske strane (primo pod mostem, tam co se vlejva do vltavy potok)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Á jéje, to abych vstával dřív než do práce :-(, ale co bych pro kolo neudělal

        0 0
    • M1R3K  

      bych cekal, ze zrovna tenhle den bys radsi chtel zkusit XTERRU… ..ja mam zatim dilema :-)

      0 0
      • Darkson  

        už nemáš, budeš v sobotu v 9 pod barranďákem:-)

        0 0
        • M1R3K  

          pokud kamosi nebudou chtit, abysme udelali na tu xterru team..

          0 0
        • M1R3K  

          tak pod tim barandakem nebudu..jen projedu na tu xterru

          0 0
      • Meesha  

        hmm, taky sem chtel – ale nevim jestli bych se tam na toho bika dostal (nejspis bych se utopil) A pak sem taky chtel na biku do Pribrami, ale to by s vyjizdkou nejak skloubit slo.

        0 0
    • Peslezedirou  

      Lidi jede vůbec někdo vlakem do Let? Pokud bych se měl trmácet vlakem sám, tak na to asi kolík :o((

      0 0
      • Peslezedirou  

        Odjezd vlaku je v 8:55 příjezd do Řevnic 9:30 a nebo 9:25 příjezd 10:00. Pokud se někdo bude chystat vlakem tak dejte vědět.......

        0 0
        • rich  

          ja by som isiel 9h25 vlak – kedy je na smichaci?

          0 0
          • Peslezedirou  

            Vlak je na Smícháči v 9:34......mohli bychom dát sraz u kas. Kdyžtak se ještě zítra dohodnem.

            0 0
            • rich  

              ok foto mna aj biku tu mas tak ma pripadne oslov :-) budem cakat pri kase

              0 0
    • Meesha  

      V kolik tak nejak vydite navrat do Prahy nebo Let?

      0 0
    • Otaku  

      No tak cabbage me tu trochu nahlodava, ale 150 km pri obvyklem tempu nemam sanci zvladnout…Asi to risknu s tim ze pripadne odpadnu driv. -_-; ehm, teda pokud nekomu nevadim..

      0 0
      • Meesha  

        no ale vem si radsi meridu… :-))

        0 0
      • rich  

        no worries bro – tiez to zabalim ked to nepojde

        0 0
        • Meesha  

          kterym vlackem a odkud jedete? Nevim jestli pojedu po svejch a pak vas nekde opustim a pojedu smer Pribram, nebo pojedu vlackem a pak cely s vama…

          0 0
          • Peslezedirou  

            Máme srazek na Smícháči, vlak odjíždí cca. 9:34 tak o něco dřív u kas. To: Rich poslal jsem ti mejla.....

            0 0
          • rich  

            no hura! :-)

            0 0
          • cabbage  

            na vlak se vykasli, bike- resp. trans-brdy zacinaj neprijemnym a hlavne dlouhym kopcem, vyjet do nej primo z vlaku by me zabilo, to se radsi projedu tech 29km co to mam do Let.

            0 0
            • Meesha  

              OK, vlakem muzu jet zpatky… Take rano (nebo neni to este noc?) v oparu pod mostem…

              0 0
              • cabbage  

                noc to opravdu neni- svitat zacina uz okolo4 rano(aspon jeste minuly vikend tomu tak bylo:) a v sedm uz slunce pali.

                0 0
                • Gung-Ho  

                  jojo, je to pravda, někdy mě dost štve, že du spát a rozednívá se…

                  0 0
    • vt  

      Je nekde mapa trasy ?

      0 0
    • Darkson  

      ehm, ehm, takže po vzájemné dohodě všech zúčastněných (aspoň doufám) se dnešní akce odkládá naneurčito…

      0 0
      • JMT  

        ste mekejsi :-) sme se ted ze segrou dali 25 a pak sme usoudili ze pudem ve vasich slepejich… :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.