• Martinkaa

    Tak co, kdy chcete projet toho Selu? :-). Petryk navrhuje tuto sobotu 9–10 hodin. Mohli bysme vyrazit z Tyna. Kdo by se pridal? Akorat mam obavy o pocasi. Tak uvidime ;-) Dalsi navrhy jsou vitany :-)

    0 0
    • McBlacky  

      já osobně si ho projedu 5/5 – svižnějším tempem – obídek na téhle vyjíždce vynechám :)

      0 0
      • RADO77  

        Pojedu stejný den jako Blacky, taky bez oběda, akorát asi nebudu stačit jeho tempu.............

        0 0
        • Elwing  

          njn tempo „rudopředočimad­věstěnatepaku“ ;) za tuhle hlášku bych Šelmíře dala Pulitzerovu cenu :)

          0 0
      • Medunka  

        Taky si to dam az 5, ale s obedem ;-)

        0 0
      • Bulda  

        napodobně :)) …zustavate i na nedeli? …to by mohla martinka udelat neco pohodovyho s obedem, coz??

        0 0
    • Lister  

      no tos teda moc času na přípravu nedala :o(

      jsem to loni propásl a pak jsem hodně litoval…pak jsem slbil grafikovi, že na další akci pojedu…ale tohle je prostě moc rychle takže asi zase nic…škoda :(

      0 0
      • Martinkaa  

        Co fnukas! :-P Precti si jeste jednou, co jsem napsala. Zatim se ozval jen Petryk, tak jsem to sem hodila, at se to zacne nejak domlouvat. Stejne bude asi skarede, tak muzes klidne navrhnout jiny termin ;-)

        0 0
        • Lister  

          víkend od 14–15 dubna?????

          0 0
          • TheIF  

            Ten bych taky bral 13.4 mi sundaj sadru tak bych to zapěstí rozcvičil – teda jestli udržím řidítka

            0 0
            • Lister  

              budeš řídit jednoruč :)

              Pokud jde o mě tak jak tak koukám na rozpis služeb tak pro mě jediný možný termín, ale nechci nikoho nutit........

              0 0
          • Martinkaa  

            Co vim, tak spousta lidi bude na Chribske 50. Ja jsem klidne pro ;-)

            0 0
            • Lister  

              to už se tak brzo závodí…no jo holt to mají těžké podobně postižení jedinci :)

              0 0
            • Honza z H  

              Jenom upozorňuji, že některé pasáže jsou teď ještě plné vody o stromech napříč nemluvě. Včera jsem byl u Helfštýna a po té červené teklo dost vody a pod Gabrielkou jsou spadené stromy, Krkavec jsem ještě ani nezkoušel projet. Týden bez deště by mohl stačit. A ještě tam někde číhají hlaďáci, jeden mě skoro dostal :-)

              0 0
              • Martinkaa  

                Nektere pasaze jsou dost mokre, ale docela se to da :-)

                0 0
                • Honza z H  

                  Jenže ty jezdíš víc na Uhřínov a ke Slavkovu a tam to osychá rychleji. Je za Drahotuchem ještě ten masivní buk, co ho není jak jinak než přelézt?

                  0 0
                  • Martinkaa  

                    No prave, ze jezdim momentalne vic na strane Helfu ;-) U Drahotuchu jsem letos jeste nebyla.

                    0 0
                    • Honza z H  

                      Tak ten Buk bez toho, že Ti někdo podá kolo nejde přelézt. Je spadlý na té úzké pěšině nad srázem. Má tak 120 – 150 v průměru a ještě se větví. Jak ho ten vítr mohl zlomit nechápu.

                      0 0
            • banton  

              Sakra tak zase nic…jedu právě Chřibskou tak to se zase nepoznam z lidma z BF…a to jsem se tak tesil…

              0 0
              • petryk  

                potkáš, na chřibské:)

                0 0
              • Stancek  

                Taky bych rad poznal vic lidi z BF… napada me, mysllis ze by se kluci z VP zlobili dopsat si kazdej kdo chce na cislo B-F nick?

                0 0
          • vojta  

            to nee, 13. je v Praze Roger Waters, dovolim si hlasovat pro 7.

            0 0
    • pop  

      Tuto sobotu je TdB,takže nikdo nepojede :)). Co 7.4. nebo další? Myslím,že by nás byla většina…

      0 0
    • mosquito  

      total marod, tento vikend nehrozi, pristi vikend se jeste asi budu setrit (max maly vylet, ale Selu ee).. takze se na me nevazte

      0 0
      • Lister  

        ale jen se projev, klidně řekni, že sobota 14 bude ideální :o))))))

        0 0
        • mosquito  

          :) jo to bych uz mohl byt fit, takze 14tyho bych klidne bral

          0 0
          • Papaja  

            tak to teda vypadá asi na 14, to by bylo ideální zapoměl jsem že brácha má v pátek 6 noční tak by to asi nevyšlo, a chci se zeptat kolik nás pojede dlouhou :D

            0 0
    • Papaja  

      taky se přidám mám v plánu si to projed i se šlapatkem a to příští týden v sobotu co vy nato, není to náhodou ještě moc brzo tento týden :)

      0 0
    • petryk  

      Já jedu!:)

      0 0
    • Papaja  

      a když se tak domlouváme tak kdepřesně se sejdeme v tom Týně :))

      0 0
    • coolboy  

      Já bych jel…akorát toho 14. nemůžu :-(

      0 0
    • banton  

      nejlepsi velikonoce kazdej ma volnoa myslim ze na mlaceni holek uz se mezi nama nehraje a kazdy ma volno tak co velikonocni svatky??

      0 0
      • Papaja  

        to je dobrý nápad hlavně stanovte nějaký ten termín ať můžu poznat nějaké ty lidi s B-F

        0 0
        • banton  

          ejky velikonoce jen vyberte jakej den a klidne budu volat aji z okna…selu znam nazpamet..kazdou zatacku kazdej koren…fakt…je to moje kralostvi tady a nas…tak uz se domluvte…jako fakt velikonocni prazdniny nejlepsi asi

          0 0
          • Martinkaa  

            Kontrolni otazka: :-)) Kde je podelny rygol, zasypany listim, ktery laka predni kolo kazdeho bajkera? :-)

            0 0
            • banton  

              jj moment uz jedu..je pravda ze celou selu jsem jel hodne davno jen znam useky…ale pockej…rygolu je tam hodne…

              0 0
            • grafik  

              dole po dlouhem sjezdu od helfu?

              0 0
            • banton  

              Hejky tak ted jsi me dostala,zakerny prej..hm tak jako kolem helfstyna jich je par…ale mozna sjezd z helfu dole u becvy tam jsem daval vidlici zabrat…nevim necham se podat..omlouvam se zase takovej machr asi nejsem..

              0 0
              • Martinkaa  

                Pred posledni serpentynou ve sjezdu z Drahotuchu do Pekla :-) Jednou jsem se tam pekne natahla, tak to vim :-) Ale vim, jak to myslis. To ja jen tak ;-)

                0 0
            • grafik  

              anebo za teplicema v listantem lese ?

              0 0
            • Honza z H  

              Asi myslíš rygol v cestě do pekla, v dolní třetině?

              0 0
      • Lister  

        tak s tím že na velikonoce má každý volno se skara pleteš :o)

        0 0
    • grafik  
      • tento vikend tak na 50% – asi pujdu makat, kazdopadne sem dam urcite vedet …
      • pres velikonoce budu mimo provoz
      • 14. jedu chribskou

      no a pak – pokud by se jelo, tak jeduuuu …

      to prazaci: jsem rad ze konecne prijedete na poradnej zavod, uzijte si to … ;)

      0 0
      • luke777  

        cauky taky to vidim na 50% urco bych jel cas je vyhovujici spise kolem te 10h snad vyjde pocasi sraz v tyne kde asi na startu?:))

        0 0
        • Papaja  

          čoveče ale start je v Lipniku na náměstíT.G.Masarika aspoň podle propozic :D

          0 0
      • McBlacky  

        tak v pátek někde zachlastámme v Lipníku ne?

        0 0
        • Lister  

          tak to by byl důvod proč přijed :o)

          závod samotný mě totiž moc neláká ;o)

          0 0
        • Corbett  

          Vyrážíš závodit k nám na Moravu a tak se ptám, co Drásal, přijedeš?

          0 0
          • McBlacky  

            7/7 doufám že se budeme slunit na svazích Alp po úspěšném dobytí GGlokneru. pokud by z toho sešlo, tak možná, on je problém že čt a pá předtím je volno a tak to je na nějakou větší akci

            0 0
            • Darkson  

              žádný výmluvy, GG volá!!! ale kdyby z toho NÁHODOU sešlo, nebyl bych proti jet bikovat na Moravu a zajet Drásala.

              0 0
            • Corbett  

              Kdyby náhodou, tak se ozvi. Mohl bych píchnout třeba s ubytováním, nebo tak nějak, pokud zrovna nechceš, nebo nechcete spát ve stanu.

              0 0
        • grafik  

          rad bych :o)

          0 0
    • vlk  

      No já bych jel moc rád, ale pozdější termín by mi také vyhovoval-mám nějaký zdravotní problém s kloubem(naštěstní na ruce)-tak nevím, zda bych moh již tento víkend tak dlouhou trať-raději pozdější termín.

      0 0
    • Lister  

      14 chcou lidi závodit tak se vyjádřete kdo může 7 prosím????

      Tento víkend bych teoreticky mohl, ale prakticky se cítím pod psa a nedojel bych ani do práce :(

      0 0
    • Corbett  

      Pokud pojedete tuto sobotu, tak bych se přidal. Za týden nemohu a pak jedu Chřibskou. Pokud se to uskuteční, napiš kdy a kde máte scuka, ahoj:)

      0 0
    • Lister  

      asi by to chtělo anketu ať je v tom pořádek :)

      0 0
    • TinkTink  

      Tento vikend nemohu. Mohu jedine 7.4, takze kdyby se jelo 7meho, tak se pridam.

      0 0
    • Martinkaa  

      Ja hlasuju pro 31.3., 14.4., 21.4., 28.4 a samozrejme 5.5. :-)

      0 0
      • Lister  

        5.5. je nějaký speciální termín ?????

        0 0
      • Vymi  

        Marti ja jsem pro tento vikend, ten druhej jsem asi mimo a dalsi jedu chribskou… :-) pak jinak jsem pro dalsi vikendy pred zaverecnou Selou jako takovaou… jinak i v tydnu bych jel… :-) sice na me utoci ryma ale ja to nejak preziju :-) jo a vem te si dobre plaste ja taky shodim slajky i kdyz s nema jsem zase rychlej… a bahna je dost… i kdyz jsou mista kde nic tu nic…

        0 0
    • kajulka2  

      Já bych se taky s dovolením přidal, ale tuto sobotu už to nejde, jinak je mi to zatim jedno který termín

      0 0
    • elbi  

      Sakryš hned bych se přidal, ale po velikonocích nám budou montovat okna a musím to připravit :(, jedině snad toho 7.4.

      0 0
    • Vymi  

      Tak jak to tedy bude me uz chyta nervozita :-D

      0 0
    • petryk  

      Takže drobná rekapitulace? Navrhuju sraz zítra (sobota 31.3.) kolem 10:00 hodin dole v Týně. Co Vy na to?

      0 0
      • grafik  

        vypada to nadejne : )

        0 0
        • petryk  

          to je pozitivní:)

          0 0
          • Lister  

            kolik lidí jede????

            0 0
            • grafik  

              vcera mi slibil ucast luke777 a vymi, takze my 3 s nejv. pravd. asi joo … ale videl bych to jak martinkaa, nezavazne bychom se pak nekde rozprchli do terenu, cela sela se mi projet zrovna nechce :o)

              0 0
              • grafik  

                at je nejake spestreni tak bych zajel na zmrzku (nebo pivo) do teplic a pak vystoupat kolem jeskyne k restauracce „Aragonit“ … je tam slusnej kopecek :)

                0 0
                • grafik  

                  anebo si jeste muzem dat zajizdku k propasti ze :o)

                  0 0
                  • vlk  

                    To sem netušil, že tam nějaká je. Zní to dobře, no možná se přidám. Uvidím, jak na tom budu zdravotně a jaké bude počasí, dnes to moc pěkně nevypadá.

                    0 0
                    • Martinkaa  

                      Na kole se tam sice nesmi, ale je to super. Jinak je to nejhlubsi propast ve stredni Evrope. Jeste hlubsi nez veleslavna Macocha :-)

                      0 0
                  • Vymi  

                    teda ja musim nejak tatu zpracovat… chce me zitra na chate ale neboj te urcite jedu jeste musim prezout plaste :-D

                    0 0
      • Martinkaa  

        Tak my se tam s Pekackem taky ukazeme, ale nevim, jestli s vama pojedemecelou trasu. Uvidime ;-)

        0 0
        • Vymi  

          muzeme dat tu cast sely na ty teplice a tam si udelat debatni chvilku :-D kdo bere karty? ja beru zidlicky do kapsy… nafukovaci :D

          0 0
      • Lister  

        může mi prosím někdo přesně napsat, kde je ten sraz – idálně ulici – a taky odhad kolik Km (případně za jak to vychází časově) je to z Olmiku?????

        0 0
        • grafik  

          na startu starsich rocniku, je tam u cesty parkoviste. Z Ol autem cca 15 minut, na kole 45–50 minut svezim tempem. www.selasport.cz/…04_mensi.jpg

          0 0
          • Lister  

            díky, jsem si to vytiskl a podle toho bych to mohl najít, ale asi se neurvu.......jsem byl te´d dva víkendy v práci takže kdybych doma řekl že jediný volný víkend jedu do Olmiku na kolo tak to asi neprojde, to chce dlouhodobější příprava :o)

            0 0
      • banton  

        Sakra proč zrovna ja musim bjet v praci…to je smula..takze zase nepoznam novy lidi!!v nedeli nikdo nechce jet??????????­??Nejezdim rychle:)

        0 0
        • Stancek  

          Co mas z toho… ja jsem v praci ted a vypada to tak do 8:00 minimalne a jeste takova zku*vena prace… Pojedem jindy.....

          0 0
    • kankrlicek  

      Mám malý dotaz: Objedu krátkou Šelu (tak teda krátkýho) :) s tím, že kopce můžu jen jednou nohou, druhá se jen vozí? Na čase mě nezáleží, klidně těsně před zavíračkou. Děkuji za fundované odpovědi :)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Neblbni, Kankrlo! Jen si to zhoršíš. Posečkej času, uritě bude líp.

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Ty sis změnil profil! Tý brďoo, bojim, bojim. :-) Aby se Luka s Habibem nelekli a do Čahcnova radši ani nepřijeli. :-)

        0 0
      • pop  

        jo,objedeš,ale asi to za to nestojí. Ještě se tu určitě někdy domluvíme na jiný termín. Tento mi totiž absolutně nevyhovuje a letos si to chci taky s někým projet :). Takže jestli marodíš,tak se dej do kupy a příště! :)

        0 0
        • kankrlicek  

          Vono příště asi nebude, lépe řečeno je to na furt, ale dá se to zkousnout.

          0 0
          • pop  

            a co máš s nohou? :(, já taky marodím s haxnou,ale taky mi to nedá a vyrážím na bajka…

            0 0
            • kankrlicek  

              Něco-artroza 3. grádusa, ale jsem pod lékařským dohledem :) Doktor mě doporučil pohyb, nejlépe kolo a že prý do mírné bolestivosti.

              0 0
              • pop  

                hmm to znám. Tak to jsme na tom celkem podobně :). čekáš asi na TEP,že?

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Vy dva jste se našli. Takže teď je jsný, že Kankrlíček Šelu pojede. :-)

                  0 0
                  • kankrlicek  

                    Možná ne, láká mě Žíreček na vyjížďku po samých lahůdkách :)

                    0 0
                  • pop  

                    Ono to nijak neublíží,ale po dojetí a v noci to drsně bolí :(. A zase se nějak ty svaly musej udržovat,jinak se ten kloub namáhá mnohem víc, a to kolo mám vyzkoušený, že je s plaváním asi tak jediný,co se dá dělat…:(

                    To Kankrlíček: zkus si někde nechat udělat Hip resurfacing (BHR), ale nedělaj to všude a asi se za to doplácí,jelikož je to dražší operace.

                    0 0
                    • kankrlicek  

                      Jo, to je můj favorit! :), ale zatím to není na pořadu dne.

                      0 0
                      • pop  

                        se máš :))). Já se ale s tím trápit nehodlám,tak chci jít v říjnu po sezóně :). Nevylezu schody bez berlí totiž…ale bajk zvládnu :D

                        0 0
                        • kámen úrazu1  

                          Jak sis to ve svým věku „uhnal“?

                          0 0
                          • pop  

                            Sejmulo mě auto-je to poúrazový.

                            0 0
                            • kámen úrazu1  

                              Fuj, fuj. Mám v rodině něco podobnýho, úraz v dětství, několik let v nemocnici bez možnosti vstát, v mládí ale i tak sport (jízda na koni), totálka až po pětatřiceti, po dalších pětadvaceti letech prakticky (až na bolest samozřejmě) bez problémů. Tož Ti přeju, ať máš taky štěstí a noha klape v rámci možností v pohodě.

                              0 0
                            • kankrlicek  

                              U mě zase vrozená dispozice – špatně nasazená hlavice a nějak se na to nepřišlo. Zatím mi nejvíc vadí, že nevím, jak se dostat do systému, aniž bych ze sebe dělal chudáčka a chodil neustále po doktorech. Kde to dělají jsem si zjistil, jestli mi přispěje VZP nebo to budu platit sám, nevím.

                              0 0
                • kankrlicek  

                  Zatím nečekám, pořád to ještě jde, ale Es komm der Tag! :)

                  0 0
      • Martinkaa  

        Ahoj Kankrlicku. Kratky Sela je vesmes po sotolinkach. Jen par nejakych „technictejsich mist“, takze zadna hruza. Ale jestli si to chces uzit, tak se jed raci zdarma projet s Zireckem po mistnich vychytavkach. A jestli pojedete nekdy mimo termin Sely, tak bysme se aji s Pekackem radi pridali, uz jsme te dlouho nevideli :-). Jo a na te fotce v profilu, ti to moc slusi. Jako bych te videla :-D

        0 0
    • Pekáček  

      Ahoj lidi, nějaké fotky z dnešní projížďky po části trati cestou necestou najdete tady peka.webovastran­ka.cz/image/521_pro­jet%C3%AD_%C5%A0e­ly31.1.07 Byl to fajn výlet a opékání na závěr bylo fajn :o)

      0 0
      • grafik  

        jj bezva projizdka, hlavne ty brodiky … za burty jsem jeste dluznej :)

        0 0
        • Vymi  

          docela zavidim… vcera jsem se dostal nakonec na kolo az kolem treti… :-( a to jsem jen dojel do Tyna vyjel si helfa a sjel a zase domu :-( 1× praci… na hodinu zhruba pak 2× restart pres vzdalenou plochu jeste ze mi sluzba konci.. Ale dneska jsme byly se Stancekem v Kostelanech. Jeli jsme projet cast Chrib a musim rict i pres tu nasi pohodu jsme si dali do tela. Strasne moc cyklistu ale po trase uz tak ne.. jinak blato moc neni nektere sjeszdy byli suche za to ale spadlych stromu a od lesniku hnus to neslo sem tam jsme museli z kola… jo a mam stesti 3× jsem servisoval retaz… asi jsem spatnej kus ale rozpojovalo se mi to jak das… a to ma najeto 400 Km sere me to… ale zase doufam ze jsem si to vsechno vybral ted!!!! JInak klobaska pivecko a vyjezd na Brdo stalo za to :-)

          0 0
          • grafik  

            cus, ja si to vcera taky ybral …

            • na zacatku vyjizdky nevydrzel zavitovy cervik v sedlove objimce – „vyletl do ztracena“ i se sroubkem – s lukem sem jel do lipase pro novou …
            • podarilo se mi ohnout – ani nevim jak – docela slusne predni kotouc, je zralej na vymenu … vrrr
            • nejak divne mi vrze hlavove slozeni, asi se zda ze je spatne zalisovane, pokousel se jej stoloraskou sverkou dotahnout … ale vysledek nic moc, vrze to porad ikdyz trochu min …
            0 0
          • Stancek  

            Jojo, pivko a klobasa to je moje :-) , vyjezd na Brdo stal za to, ale jeste lepsi byl ten sjezdik :-) Foto: Vymi servisak

            0 0
            • Vymi  

              Teda ty fotky co mame my taky nejsou spatne… Stano posli mi je nebo mi zitra dej vedet :-)

              0 0
              • grafik  

                zas defekt … se mi zda ze pichas docela casto … ;)

                0 0
                • Vymi  

                  to neni defekt… retaz :-) a 3× za ten den… asi spatnej kus… mohl bych to reklamovat??????

                  0 0
                  • grafik  

                    jo

                    0 0
                  • vlk  

                    zase ten řetěz :o)

                    0 0
                    • Vymi  

                      jako je to peklo stancek je svedek… 2× v lese a jednou u nej to uz se mi totiz nechtelo delat v lese a uz byl stejne konec… :-)

                      0 0
                      • vlk  

                        A zdarec. Jejda, omlouvám se -stále si Tebe a Popa pletu. Sem si to uvědomil, až když jsem kouknul do profilu. Tak tu mou předešlou narážku neber osobně na sebe :o)

                        0 0
              • Stancek  

                Poslu Ti to vecer na mail, tady je nemam.

                0 0
        • petryk  

          byla to taková povídací pohodička:) Ale jinak spousta bezva fotek, skoro to vypadá, že jsme celkem jezdili…

          0 0
      • pop  

        kdo jel nakonec?A kde ste opékali? :) My jsme se taky měli dobře. Pošlu fotky z TdB :)

        0 0
        • Pekáček  

          Výletu se zúčastnili: Já, Martinkaa, Grafik, Luke, Petryk a Česťa. Opékalo se u Martinky na zahradě :o)

          0 0
        • Corbett  

          Také jsem uvažoval, že přijedu, ale zůstal jsem věrný hostýnkám. Dal jsem 60 v terénu s maximem kopců na dost měkém podloží (hlavně směrem na Lázy a Rajnochovice) s průměrem 14, tak že slabota. Nakonec jsem byl rád, že jsem se neúčastnil, protože bych zdržoval, nějak mi to nejelo.

          Někdy příště:)

          0 0
          • coolboy  

            do Hostýnek plánuju jet v sobotu 7.4…ale vezmu s sebou mamku a nejspíš dva kámoše, takže bude taková pohodička jenom. když bude nejhůř tak někde na kopci počkám. prostě letos první vyjížďka do Hostýnek. snad bude pěkný počasí.

            0 0
      • mm  

        hezke fotky. je ta trat v tomto case dostatecne znacena, ze ji bez zbytecneho bloudeni projede i naprosty neznalec mistnich pomeru?

        0 0
        • Martinkaa  

          Jo, ale ted je tam docela hodne spadanych stromu. Vcera jsem vic sli nez jeli.

          0 0
          • mm  

            dik

            0 0
            • zirecek  

              Na závod to bude vše OK, jako každým rokem.

              0 0
              • Martinkaa  

                Jo jo, Zirecek ma pravdu. Po zime je to kazdy rok stejne. Ale jestli jsem nekdy behem zavodu musela pres neco prelizat, tak jedine pres leziciho bajkera :-)))

                0 0
          • Zerocool  

            v neděli jste si to jeli projet, že jo?? byli jste tříčlenná skupinka, předjížděl jsem vás s ženou v tom stoupání na peklo. ještě jsi říkala „sorry“, když jsem projížděl kolem…

            0 0
            • Vymi  

              kolik jich to jelo? ja nakonec nejel po mem ne zrovna slavnem vykonu v Chribech… :-(

              0 0
              • Zerocool  

                chřiby jsem jel taky a seděl jsem při vyhlášení kousek od tebe, ale ty jsi asi spal:) jelo to celkem dost lidí, ale teprve jsme se oblíkali u auty, když ten balík vyjížděl, pak jsme lehounkým tempem pár jedinců po trati předjížděli…

                0 0
                • grafik  

                  a ve spanku hlidal i moje kolo :)

                  0 0
                • Vymi  

                  jo spal nabiral sily… protoze to byl hnus… fakt takovou chybu udelat… :-( po spanku jsem sel za chatky a tam potupne vrhl…pak uz bylo lepsi…

                  0 0
            • TheIF  

              jj jeli jsme spolu (já, Maratinak a Pekaček) Na startu bylo hodně lidí a i ze začatku, když se jelo pomalu to byl slušnej had ale pak se začalo zrychlovat a řek bych že dost lidí odpadlo v tom stoupaní na Uhřínov (strašnej kopec, ještě, že na dlouhé to není tak hrozné :-)) i když ti v předu vždycky čekali. My jsem se pak odpojily za Slavkovem a jeli po takové vrstevnici zpět do Loučky a pak na zmrzku do Oseku.

              0 0
              • TheIF  

                sorry Martinkaa :-)

                0 0
              • Zerocool  

                na začátku tedy jelo hodně lidí, co??

                0 0
                • Vymi  

                  to by me taky zajimalo… kolik vas tak jen pro info bylo… nedivim se toho ze to pak bylo roztahany… chrtaci v predu s Alesem jen ti co jeli pohodu vzadu :-)

                  0 0
              • vojta  

                To mne tedy mrzi jeste vic, ze jsem nakonec nemohl prijet. Lec „clovek mini a zeny meni“ – vzal jsem s sebou do Prahy naprozretelne zenu a sestru a nejak se nepdarilo v sobotu odjet… Alespon ze Waters byl slusny … :-(( A co jsi vyvadel – nekde jsi psal – ruka v sadre, praskly kotouc, bez prilby – ze by havarie ?

                0 0
                • TheIF  

                  Nj nezvladnuté přistání, když v těch bajkových videiich ty skoky vypadaj tak jednoduše… Ale zase nemocenska taky není špatné, pěkné počasí jsem ze sadrou najezdil 1000km a ještě mě čekaj 2 týdny rehabilitace, ale ty už budou v terénu :-)

                  0 0
            • Martinkaa  

              Jo tak to jsem byla ja. Zrovna jsem delala ptakoviny a vjela jsem ti tam :-) Jo a jeste jste nas predjizdeli jak jsem se cpala tim rohlikem nad sjezdovkama :-))

              0 0
    • coolboy  

      Sakra! kdybych se v pátek ještě kouknul na B-F, tak jsem mohl dorazit taky…ale já jsem víc věřil předpovědi, tak si říkám,že bude škaredě…a ono nic…no tak snad příště!

      0 0
      • Zerocool  

        To mi přišlo dnes mailem a vám asi taky: Pořadatelé Author Šela marathonu zvou na pohodové projetí krátké trasy letošního ročníku. Délka 52 km je v pohodě, podle kondice se dá z trasy sjet dolů do údolí z Uhřínova, Pekla nebo Slavkova. Tunelem tentokráte nepojedeme, nebo že bychom se zeptali? Uvidíme! V každém případě v neděli 15.04.2007, ostrý test krátké trasy Author Šela marathonu, odjezd v 10 hodin od mostu přes Bečvu (v Lipníku je jen jeden). Zdraví Vás ŠELA SPORT Přerov a Cykloteam Lipník n.B.!

        0 0
        • Zerocool  

          chystáte se někdo toho 15.4.???

          0 0
          • Stancek  

            Nemuzu… jedu sluzebne do Brna :-(

            0 0
          • TinkTink  

            Ja se pokusim, kdyz to pude…

            0 0
          • black maniax  

            taky o tom uvažuji, protože Šelu jsem ješte nejel, tak bych rekreační projížďku ocenil. Jen nevím, jak se tam z Olmika dostanu, aby to nebyla moc velká zátěž – do Lipníku a zpět plus trat – zatím začínám najíždět km

            0 0
        • vojta  

          Bude se tedy nekdo ucastnit ?

          0 0
          • TinkTink  

            Kdyz mi do toho neco nevleze, tak mozna ja…jeste premyslim nad moznosti jet si projet normalni trasu…

            0 0
            • vojta  

              To myslis jako dlouhou ? Na tu ja muzu zapomenout, to by se mi kolena asi uplne zavarily :-((

              0 0
              • TinkTink  

                JJ, ta kratka je takova nudna jak jsem se dival do mapy…

                0 0
                • vojta  

                  Prvni cast kratke opravdu nevypada nic moc, snad ta druha, ktera je spolecna s dlouhou, bude lepsi. I kdyz … pokud si z lonska dobre vzpominam, na „Helfstynskem“ hrebeni jsou pekna mista … No nic … uhanim do Prahy na Waterse. Treba se v nedeli potkame.

                  0 0
                  • TheIF  

                    Já asi pojedu ale nevím jak to pujde, dnes mi sundali sádru, mám prasklej zadní kotouč – vibruje to a nemám ani přilbu.

                    0 0
                • Vymi  

                  to se pekne prondes je tam dost spadlych stromu… :-) jinak ja nejedu… budu po chribech a mame s partijou domluvenou grilovacku… :-)

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Co je to „dost“? :)

                    0 0
                    • Vymi  

                      no jednu dobu jsem sel tak cyklovane po 10;20;30 metrech… vedle kola sem tam ve sjezdu naposledni chvili… je toho dost jak jedes od Helfu… a pak k hubertu… od huberta je klid az pak skoro u Teplic…

                      0 0
    • Papaja  

      Tak co kdo jede teda zítra si projed Šelu a v kolik a kde, už se na to těším.Zatím zdarec :D

      0 0
      • Zerocool  

        zítra ne, uvažuju o tom 15.4. přímo z Chřibské 50

        0 0
        • Vymi  

          chribska da zabrat :-))))

          0 0
          • Zerocool  

            vím, možná se potkáme, určitě tě potkám podle kola:)

            0 0
            • grafik  

              a ja budu Vymimu viset za zadama …

              0 0
              • Vymi  

                abych ja nefunel tobe za zady :-))) jinak pokud to pujde jedu co nejdrive abych mel dobrej flek… :-)

                0 0
            • Vymi  

              jojo poznas me podle kola :-D nelze prehlednout… me da urcite zabrat ale neznici me to jak minule… :-)

              0 0
              • Zerocool  

                máš více natrénováno??

                0 0
                • šlapatko  

                  Jedete dnes někdo Šelu?V Lipníku budeme kolem pul jedenácté,trasu neznáme,snad poslouží mapka,jedeme prvně.Dejte vědět ať nejedem jen dva.Možný sraz i v Týnu n bečvou,necháváme tam u rodiny auto.

                  0 0
                • Vymi  

                  ale ne ale urval jsem patku v kopci… :-) po mensim seskoku v potoce se mi vykrivila prehazovacka jak jsem s kolem brinkl… a po narovnani prisla unava materialu ze a tak po 5 km opravy prisel Death!! :-( Ale letos nahradni patku mam takze me nic nezastavi… :-)

                  0 0
    • hojik  

      jo, 5. to bude nejlepsi!:) doufam, ze zmena trasy oproti lonsku nebude znamenat vynechani sjezd tim potokem:))) loni tam byla i trochu voda:)

      0 0
    • TheIF  

      Tak jsme si to dnes projel (něco přes 7 hod) od Rybařů jsem parkrát lehce zmok a všude pak příšerná vlhkost, ale blato žádné

      Těch spadlích stromu je ještě dost: *1× od lomu na Helf za vodopadem *4× ve sjezdu z Helfu *z 20× v nasledujícím stoupání k Hubertovy (po gabrielku) *z 10× v Krkavci (oo jezirek do Teplic) *3× ve sjezdu pod Křivým Zbytek je už uklizen i sjezd do pekla (pěkně poorán :-()

      0 0
    • coolboy  

      Kdo si pojede projet šelu v SOBOTU 28.4.??? Můj kámoš Petr, kterej s náma byl teďka o víkendu v Hostýnkách si tu akci moc pochvaloval a pověřil mě zorganizováním něčeho dalšího :-) Takže jestli máte zájem předběžně bych navrhoval start v 10:00 v Lipníku někde u mostu přes Bečvu…

      0 0
      • Honza z H  

        Možná bys to mohl dát jako nový příspěvek, tady už to nikdo hledat nebude. Možná bych se přidal až na 2. půlku, jestli znáš ten les před serpentinama Pod Křivým, s tím singletrakem, tak pod tím lesem bydlím. A najím se doma :-))

        0 0
      • Pekáček  

        Navrhnu to šéfovi (Martinkaa) a uvidím :o) Ale fakt je, že takový nápad jsem předhodil v neděli a moc se jí na trať Šely nechtělo. Já bych si tu první polovinu projel docela rád.

        0 0
        • coolboy  

          já jsem taky chtěl projet především tu první polovinu po Rybáře…

          0 0
          • Honza z H  

            Ještě v pondělí byly stromy ve sjezdu k Bečvě neuklizeny, možná se večer mrknu do údolí Krkavce, ale myslím si že úklid proběhne až v příštím týdnu.

            0 0
        • Martinkaa  

          No mam strach, ze uz bych to pak pri zavode nemusela psychicky zvladnout :-))). Pockam si az to bude naostro ;-)

          0 0
          • grafik  

            moje rec ;)

            0 0
            • Vymi  

              srabe :-D

              0 0
              • Stancek  

                Tak to jsem zvedavej co reknes na me… :-( Dnes jsem dobral antibioitika, jeste tyden se mam doma valet, po konzultaci s doktorkou jsem dnes zasel do sely a odhlasil se. Ja bych to nedal, to bych prakticky hned po nemoci sel na start. Jednak bych zdechl v prvnim kopci a jednak by bylo velky riziko, ze se mi to vrati… Kurna a to se ted divam na videoupoutavku ze sely… sere me to ze nemuzu :-( :-( :-( . Nejakej borec se na tom videu vali ve vode pod mostem, nejsi to Ty? :-D

                0 0
                • Vymi  

                  jo ja to nejsem ja tak krasne skakat do vody neumim :-) jinak ok :-) ja bych taky asi nechal zdravi na prvni miste… aspon muzes fotit nas jak se tam dreme :-) papa

                  0 0
                  • Stancek  

                    Jasne, s fotakem se tam budu nekde potloukat, asi nekde kolem Helfu a jak profrcite, pojedu do Oseka na pifko a dom. Na hrad nepujdu, tam bude blazinec jaxvina.

                    0 0
    • Bulda  

      a co neco 6.5.? nejakou pohodu na vyjeti …kultura, zamky, hospody a tak :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.