Projížďka 22.4 po trase Šely

155 nepřečtených
  • Vladim73

    Tak lidičky kteří máte chuť si projet trasu Šela marathonu na nečisto. Tak navrhuju v sobotu v 9:00 sraz v Lipníku na náměstí. Dáme to pohodově a projedem to celý. (pokud to zvládnu) Co vy na to?

    0 0
    • grafik  

      Co takhle 9:30 nebo v 10:00 . Sraz na 9 je straasne moc brzo, to bych musel cece stavat stejne jako do prace a mam strach, ze bych to nezvladnul : ) Sme domluveni s Vymim, lukem777 a vlkem. Pravdepodobne ale pojedem jen prvni polovinu … no ikdyz … uvidime jestli to nekdo vyhroti … : )

      0 0
      • Vladim73  

        Máš pravdu :-) Vůbec sem při tom nemyslel na přespolní. Sraz v 10:00 bude asi idealní. Na délce se domluvíme podle toho jak nám to bude šlapat.

        0 0
        • Pospa  

          Pánové to není špatný nápad, zeptám se v našem Vortex teamu a přidali bychom se, ale opravdu až na těch 10:00, než tam z té Ostravy dojedem.

          0 0
    • grafik  

      panove, pockejte az zitra budou na netu bikeri z prerova .. no vidim to minimalne na moravsky bike-forum slet :)

      0 0
      • luke777  

        takze 22 dubna pocitam stim:))

        0 0
      • luke777  

        dnes sme si projeli tu chribskou sem se nejak trapil, celekem sme jeli 3h museli na me cekat:( jinak cistej cas co mam na tachometru je 2h ujeli asi 28km:)) takze to bude zahuuul

        0 0
        • riku  

          btw. k Chřibské 50.

          Jak vypadá trať? Loni se jelo nějak šíleně rychle, jsou tam vůbec nějaký kopce? :) Trochu mě to vrtá hlavou, přihlásil jsem se, ale nechápu, že to skoro všichni zajeli pod 3 hodiny!?!

          0 0
      • Vymi  

        zdarec Luke ja mel na na tachacu 1:50 cisteho casu jizdy… ale jak pise ze zahul tak musim souhlasit… sice jsem na to byl o neco lepe ale zase *urva jsem mel defekt a to jsem si vozil 2 spatne duse a ta pumpa… no grrrrrrr :-( Ale jinak dobry snad asi nejvetsi zabijarna bude jak je ten sjezd tak 8 KM od startu… :-))) sobota to ale jisti zvladnu to… sakra od rana leje…hm… :-(((

        0 0
    • rb  

      Sakra.Jel bych taky,ale musim do tovarny.Nechcete jet v patek?:o))

      0 0
    • Vymi  

      Panove toho 22.dubna se mnou muzete pocitat :-)) v utery jdu pod kudlu ale do soboty se mi to zahoji :-))) v deset idealni cas…jo a kdo chce jedeme z Prerova uz kolmo takze kdo se prida k Vymimu …

      0 0
      • Stancek  

        Vcera to bylo OK :-) Jenom priste se domluvne na driv, at mame vic casu, vsak ono se to bez nas v praci o tu chvilku nepo… Uz jsem se chystal napsat ze se mnou taky muzete toho 22. pocitat (kufa tak jsem se tesil), ale zjistuju ze budu makat v Brne… od stredy do nedele :-( Tak to vidim ze se tam pojedu podivat nekdy v tydnu, vemu kolo do prace a pofrcim, pridal by se nekdo? Zjistuju ze kdyz nejedu sam tak mi to nejak lip jede. A navic zjistuju ze si tady pisu s Vymim a pritom delame ve stejne firme a sedime tak 50 m od sebe… to jsou nahodicky :-D

        0 0
        • dav33  

          Včera OK , až na ty defekty a pumpy , škoda , že jsme nezvládli víc , akorát „mladej“ se s náma asi trochu nudil,hold jiná forma bikování.....i když bych to chtěl časem opět zkusit ,protože to člověka táhne :-) . Šelu bych dal kousek přes týden taky,protože v sobotu nemůžu…

          0 0
          • Stancek  

            Jo, tak Chaingang je s fyzickou nekde jinde :-) , kurnik to jsem nechapal… vyskrabu se za nim na kopec, funim jak lokomotiva a on nebyl ani zadychanej… hold zavodnik… Na tu selu v tydnu se domluvime, budu moct ale az v tydnu po tom 22. , v kolik by ses nejdiv mohl vyparit z prace?

            0 0
            • Vymi  

              no kdyz to pujde dobre tak ve 14 hodin :-) jo mladej je holt dabel.. :-)) jak uz jsem si vsiml ze ma jen dve placky bylo mi to jasne :-))

              0 0
        • Vymi  

          jo to jsou nahodicky… :-))) poslechni Stano a kdyby si jel v tom tydnu to by jel i Dave a mozna i Lukes… ve ctyrech to je fajn…

          0 0
          • Stancek  

            Kterej den presne jeste nevim… tyden po velikonocich mam totalne zabitej, tak nekdy potom, piste navrhy jak se to komu hodi a nejak to dame dohromady. Jo Prerovaci, mam dotaz, shanim takovou tu kladku na lanko k prehazovacce www.koloshop.cz/index.php?… nevite kde to nahonem v Prerove sehnat? Popripade nebudete neco objednavat z koloshopu? ze bych se podelil o postovny, at za vec za 200 nemusim platit zvlast…

            0 0
            • Vymi  

              covece to si mi libi taky bch to bral… hele dam info znamemu a ozvu se co a jak… :-)

              0 0
            • grafik  

              zkusil bych ten cykloshop pred nadrem smerem od prioru

              0 0
              • Vymi  

                myslis ze by to tam mohl mit…

                0 0
                • luke777  

                  cauky,takze se citim docela vpohode ale vcera sem mel krizi jeste sem bojoval stim sedlem, vubec me to nejelo sem se trapil, a porad se nemuzu naucit jezdit z kopce, proste to pustim pak dostanu strach a brzdim, nekdo me radil parkrat se vysekat abych vedel jake to je:)) nevim

                  0 0
            • vlk  

              nevím jak na koloshopu ale momentálně ji mají skladem na bikezone v brně-dá se odebrat i osobně, tak jestli máš nějaké kámoše v brně.

              0 0
    • Vladim73  

      Dneska se domlouvali kluci u nás v rachotě a měli by se přidat další tři kousci. Jsou sice slabší,ale někdo vždycky musí bejt v zadu. :-)

      0 0
      • Palba  

        Kdo pojede kratkou, tak se urcite pridam. Nevim proc, ale vyhovuji me kratky trate a dupat ve vysich tepech.

        0 0
        • Stancek  

          Ja se furt rozmyslim jakou jet… ono dlouha pro me bude poradnej zahul… ale na kratka ma oznaceni junior a kdyz me tam budou predjizdet 12 leti kluci, tak si potom budu pripadat trapne…

          0 0
          • Vladim73  

            Já se taky budu trápit. S tím už se holt musím smířit,že nebudu první. (A snad ani poslední)

            0 0
          • Vymi  

            ale no tak Stano zase to neprehanej ze to bude tak hrozne… Chribskou si prezil a selu tu zvladnes levou zadni… :-)

            0 0
            • Stancek  

              Kurna premyslim o tom… byl jsem natuti rozhodnutej ze jedu dlouhou, ale baby doma jsou marodny a me dnes jaksi zacina bolet hlava, z frnaku mi tece jak zenichovi z … toho… Kurny jestli lehnu, tak je to v pr…

              0 0
    • Vymi  

      panove doufam ze vyjizdka plati… pocasi muze byt i trochu horsi ale zase v lijaku nejedeme ze… :-))) ikdyz me by to moc nevadilo aspon gut sranda… :-)))

      0 0
      • grafik  

        jj plati, uz sem domluvenej s vlk-em.

        0 0
      • Vladim73  

        Já jedu na 100%. Už sem si na drahé polovičce vyžádal vycházku :-))) Pojedu i když nebude ideální počasí.

        0 0
      • dav33  

        Včera jsem projel začátek , do cca 27km .Projet se to dá , hnusné je listí ,pod kterým nevidíš co je , hodně větví a napadaných stromů přes cestu ,něco se dá objet ,něco lepší přelézt. Dvakrát jsem sebou jebl,pže mi to ujelo na kořenech . Jinak co jsem nevyjel loni ,nedal jsem ani letos :-(( .

        0 0
        • Stancek  

          No jo, to si musis dat dozadu nejakej plast ;-) Jo, jel bys teda ten dalsi tyden? Ted budu od zitrka makat v Brne, tak se na kolo nedostanu :-(

          0 0
          • dav33  

            Kua neser , z-maxy vpředu i vzadu , pohoda ,akorát po asfaltu jsem zpomalil . Přes týden určitě můžeme něco dát , i kdybychom dojeli do Lipníka autem ať neztrácíme čas…

            0 0
            • Vymi  

              chlapi jsem dneska ve skole takze nemohu moc psat.. :-) ale jinak co se tyka v tydnu urcite taky rad pojedu!!! Pocasi na vikend urcite vyjde :-)!!!!! zatim zdarec Vymi

              0 0
              • Stancek  

                Dave, si delam pr*el, Ty umis i na slicku… posledne Jsi to predvedl. Ja mam taky z-max vpredu i vzadu a stejne jsem se jezdil jak koza na lede… Mam je ale jenom 1,9, tak chcu zkusit dopredu sirsi. Dobrej napad dojet az do Lipnika autem, vic toho stihnem najet v lese, urcite jedu, teda pokud me nesklati ten bacil… Vymi, kufa ja vam zavidim ten vikend, pocasi bude urcite suprovy, jako pokazdy, kdyz mam pracu nekde mimo… slunko, bezvetri, tak aspon 20stupnu… Takze pristi tyden pocitam ut, st nebo ctvrtek, ja, Dav, Vymi… kdo se jeste prida?

                0 0
                • Rybnik  

                  No tož možná bych se přidal v úterý, ale nevím to jistě. Taky na mě něco leze a baba to není. Snad to do víkendu vyležím. So a Ne dělám:-( Letos se na šelu pojedu max podívat, ale něco bych si rád projel. Dám ještě vědět v neděli.

                  0 0
                • dav33  

                  No, ono to místama fakt ještě dost klouzalo,to listí obalí celý plášť a jedeš jak na saních.....místama jsem uvažoval ,zda by ten slick nebyl lepší ,aspoň by se nic nelepilo :-).A protože zas tak bravurní technik nejsem a žádný freerider už vůbec ne , tak jsem se trochu bál , jako vždy když jedu někde mimo úplně sám , že sebou blbě jebnu a nikdo vlastně neví ,že tam jsem…

                  0 0
                  • luke777  

                    cau ty si neberes ten super plast co si mel na chribech? si to mrskal pekne z kopce i dokopce:))

                    0 0
                    • dav33  

                      srandičky , srandičky , ale rychlý jsem byl . bezpečný už moc ne… Nejedete dnes někdo ? např směr Týn ?

                      0 0
                      • luke777  

                        no ja uvazuju ze pojedu ve 16h sem doma neco zobnu oblecu a 16 30 vyrazim z domu sice pozde ale to neva, bych to pres tyn po lesni asfaltce nahoru dojel k hubertovi a pak podle nalady

                        0 0
                        • dav33  

                          tak zkusíme cca 16.30 na té cyklostezce podél bečvy ,tam jak odbočuješ domů.....? když tak čas upřesníme po telefonu máš stále ten co končí 322 ?

                          0 0
                          • luke777  

                            jojo presne tam pod kozlovicemi jak sem se posledne odpojil, telefon porad stejnej

                            0 0
                        • Vymi  

                          chlapi dneska urcite nejdu… ikdyz bych mohl… operace probehla v pohode a i funkce rostlinare jde dobre :-)) ne vazne, mam skladat moji to kolo a ta to chci do konce tydne zvladnout… ale jinak se sobotou pocitam!!!

                          0 0
                          • luke777  

                            jo taaak a ja si vcera rikal ze tam stojis u cesty kolo nemas sem myslel ze mas zakazane kolo po sobote:))

                            0 0
                            • Vymi  

                              naopak… vcera navic si moje koupila trikot a kalhoty tricvrtaky takze ted uz jenom to kolo ji musim pripravit… :-))) ale jinak pohoda… ji to slusi v tom… hm… sakra abych to kontroloval… :-))))

                              0 0
                              • luke777  

                                :))) kdy nekam jede?

                                0 0
                                • Vymi  

                                  v sobotu… :-)) ale to me bude cekat na Oseku a ja pak za ni dojedu… .-))

                                  0 0
                                  • luke777  

                                    ji vemem do haku, prumernou rychlost 35km/h to nasmerujem do prerova:))

                                    0 0
                                    • Vymi  

                                      no nevim… :-) nic se nema prehanet :-) pocitam ze sobota a nedele bude skoro porad na kole… tak ji chci v tydnu pak poslouchat jak ji boli urcity partie tela :-))

                                      0 0
                                      • dav33  

                                        jj to znám .....minulé pondělí jsem holky vytáhl na kolo a začalo tak šíleně lít , že za těch 40min zpátky jsme byli úplně durch mokří, no aspoň měly holky zážitek :-)

                                        0 0
                                        • Vymi  

                                          cha cha tak to jste se pekne projeli… :-) pristi tyden se pojedem projet chlape… :-) co rikas Mamuta… takova ta pohoda… :-)))

                                          0 0
                                          • dav33  

                                            OK jsem pro , včera jsem dal druhou část začátku Šely po lávku u Rybářů ,takže mám začátek projetý po nějaký 43.km . Akorát nad Teplicema je dost napadaných stromů , jinak podstatně sušší než ta část okolo Helfštýna .

                                            0 0
                                          • dav33  

                                            Jo a ještě jeden důležitý poznatek ze včerejší projížďky !!! zahrádka před Jadranem už je otevřená !!! u okýnka se čepuje :-))

                                            0 0
                                            • Vymi  

                                              ale to uz bylo i o velikonocich… :-)) takze pivecko to jisti :-) ok pojedeme jak se domluvime…

                                              0 0
    • grafik  

      decka, takze my vas s prerovakama pockame v 10:00 na tom hlavnim rozcesti od hradu do lipnika u becvy, at nemusime zajizdet do mesta. Vymi objednal slusne pocasi, takze bych se nebal ;)

      0 0
    • Pospa  

      Takže v 10 tam dole někde pod hradem budem. Čus v sobotu

      0 0
    • Martinkaa  

      Tak jak teda? V devet v Lipniku? Nekdo by tu mohl napsat definitivni verzi, abysme se nasli :-)

      0 0
      • Martinkaa  

        Nebo v deset? Jsem z toho jelen :-))

        0 0
        • luke777  

          no to koukam, jelen nevim mozna tak lan, v 10h je sraz v lipniku na namesti, prerovaci jako treba ja vyjizdime na kole po 9h ab sme byli v 10h na namesti v lipniku

          0 0
    • Vladim73  

      TAK SUPER. Lipník, náměstí, 10:00. a pomaloučku vyjíždíme. (doufám že mi neujedete hned v Lipníku :-)

      PS. Podle předpovědi by fakt mělo bejt prima počasí.

      0 0
      • brantec  

        jj pocasi by melo vyjit, tak snad to vyjde i me:) verim ze jo, takze v 10 su tam jak na konu:-P

        0 0
        • Vymi  

          okej :-)))) bikeri… pockame na olomouc na tom rozcesti jak je za mostem no jak se vjizdi do rezervacky… :-)) na kaminkach brehu reky Becvy…(kurna ja jsem spisovatel :-))) v tech 10 hodin rano… jinak prerovaci jedou v 9 rano od nemocnice na parkovisti smer osek (Jadran) do predem urceneho mista tedy Lipnik… Luke ty se napojis uz klasika v Kozlech… pripominam ten kdo pojede z Prerova jede semnou… takze domluva pres me… a pocasi je domluvene… takze uz ted se tesim… :-)))

          0 0
          • Vladim73  

            Už se fakt těším,že pro jednou nepojedu sám.(je to trochu nuda) Tak snad vám nebudu jenom koukat z dálky na záda. :-)

            0 0
            • Vymi  

              i dneska mam uz domluvene fajn pocasi takze toho urcite vyuzite… ja se zase budu bavit v garazi s kolem moji pritulkyne… .-) pohoda… jinak zitra v 9 rano u nemocnice parkoviste… jo a pojede se pianko zadne litacky jak jindy… :-))

              0 0
              • gram  

                Cau, pokud mi to vyjde a pokud mě vezmete rád se připojím. Jenom nevím jestli pojedu z Olomouce či Přerova. Z toho Přerova je odjezd z parkoviště, který je před hlavní branou nemocnice nebo z toho velkýho co je spíše u Meopty? Jinak nejedete někdo z Olmika? Dík.

                0 0
                • Vymi  

                  Odjezd z toho parkoviste co je pred nemocnici… :-) budu tam tak 8:50 :-)) neboj poznas me, jinak jen pripominam ze prerovaci kdyby jeste nekdo mohl zde je muj mobil (603 18 64 35 Honza) kdyby neco volejte za vcasu… Jinak Luke pocitej ze tak o ctvrt budeme nejpozdeji v kozlech aby si se napojil… :-)

                  0 0
                  • gram  

                    OK, pokud se nic nezmeni budu tam.

                    0 0
                  • luke777  

                    jasne sem celej natesenej, dame si do tela vemu si camela nejake kolacky tatranky cokoladku a muzem jet:))

                    0 0
      • brantec  

        hm takze nic..prehazka nedorazila:-( to me pekne se*e a jeste vic ze bude az po nedeli tzn vikend bez kola..njn tak si to tam uzijte aspon vsichni ostatni:)

        0 0
    • grafik  

      cau bikeri a bikerko, jak ste vsichni dojeli? Reknu vam, ze sem uplne mrtvej a to sem nejel od zacatku :) Cestou zpet do ol sme se s vlkem shodli, ze Martinkaa ma paru jak bejk :) Jinak hodne dobra akcicka, klidne bych ji behem roku nezavazne zopakoval :) Fotoochutnavka v bikeri v akci …

      0 0
      • luke777  

        mas recht akce stala co proto sem vcera se jeste jel po veceri projet a natocil celou stovku:) pred martinkou musim smeknout opravdu ma paru:)) a ta cista jizda co sem mel cest jet za ni vyjela co sem ja nevyjel:))

        0 0
      • gram  

        Mam stejnej pocit a pred Martinkou hluboce smekam:-)

        0 0
      • vlk  

        Jo, jo martinka je fakt dobrá, sem koukal i jak to pálí ve sjezdech. Sice mi na to řekla, že jí to moc nebrzdí, ale fakt smekám. Jo přes tu stovku jsem se včetně cesty z Velké Bystřice dom nakonec dostal taky, ale stálo to ve VB 3 velké zmrzliny.

        PS: Všem se omlouvám za zdržování s lepením a výměnou duší.

        0 0
        • Pekáček  

          To je v poho, vypíchal ses na dvě sezóny minimálně. A příště si vem taky náhradní duše, nechápu jak může někdo jezdit bez nich, že jóóó, Martinko? :o)

          0 0
          • zirecek  

            Taky jezdím bez někdy, :-).

            0 0
          • vlk  

            jednak jsem je ten den ráno už nestih najít a jednak jsem měl už dobrou zkušenost s tím tufo lepením tak jsem si říkal že to bude OK. příště si náhradní duše už vezmu. Sypu si popel nahlavu :o)

            0 0
            • Vymi  

              a nebylo to plastem… me pripadl nejak uz zastaralej… .-))

              0 0
              • vlk  

                oba jak prední tak zadní byly zloňska-ten zadní se cvak, ta continentalka nejen, že má vnitřní výstuš spuntů-pro malý valivý odpor a dva druhy gumy ale navíc něco proti propíchnutí-tahovou vrstvu tvrdé husté tkaniny navíc.Přední le obyčejný loňský mythost XC.

                0 0
    • grafik  

      muj balik cca 20 fotek v orig. vel. k dispozici zde: www.sendspace.com/file/oh5u9w

      0 0
      • vlk  

        no já Vám sem hodím těch málo fotek co mám až zítra-dnes jsem je zapoměl.Navíc ty z posledního sjezdu jsou stejně všechny rozmázlé.

        0 0
        • luke777  

          mazle nemazle hlavne ze tam je na te fotce videt, me to nevadilo sme vsichni prijemne spocinuli:)) odpocinuli, soupnem nejakou fotecku martinkz do fora nejpeknejsi bikerka:))

          0 0
          • Vymi  

            Zdarec vsichni, musim rict ze Martinka ma opravdu paru jede, chvili jsem se jel jak ona a musim rict delalo mi to problemy no jo hlt zeny to to berou jinak sednou a proste jedou… :-)) jinak mrzi me ze jsem musel vas opustit ale zase moja uz na me cekala proste bylo to domluveny a jeji kolecko no parada nemohla si ho vynachvalit… jinak urcite dame jeste nejaky vyjizdky co treba druhou polovinu sely… :-)) v nedeli jsem jeste dal znovu to co jsme jeli v sobotu takze jsem za vikend najel 150 KM uf moje nohy… :-)) fotky nashromazdim a poslu adminovi…

            0 0
        • vlk  

          tak tady máte ty mé fotky. ale při sjezdu jste se mázli i při 1/125sekundy

          stahzjte zde (18MB) kolo.webzdarma­.cz/sela.zip

          0 0
    • Martinkaa  

      Se uplne cervenam :-) Jinak musim rict, ze to byla fakt paradni vyjizdka. Skvela banda, slunicko, kofola… Chybely tomu snad jen ty obcerstvovacky s kolackama :-))) Neco bysme zase mohli vymyslet, at je nejaka sranda :-) Jinak Pekackovy fotky budou co by dup ve fotkach z akci. Cekame jen na souhlas Admina, jestli mu muzeme to kvantum obrazku poslat :-))) Mejte se a nekdy zase ahoj

      0 0
    • dav33  

      Vidím , že je vám po sobotě co závidět ,počasí vyšlo Martinkaa okouzlila :-).....Nechcete pro změnu vyjet někdo dneska nebo zítra z Přerova ?

      0 0
      • Vymi  

        zdarec dneska koncim o pul pate a pak jeste neco pokoupit ale jel bych… jeste to musim nahodit moji… :-) jenze fakt driv nemozu… :-( takze pocitej ze bych mohl tak kolem pul sesty… a to uz je na tebe pozde ze Dave??

        0 0
        • dav33  

          Pokud mi do toho nic nevleze , tak bych chtěl vyjet standartně tj 16.30 ze standartního místa :-) . Když tak tě někde můžu počkat. Aspoň nepůjdu na pivo sám.

          0 0
          • Vymi  

            jo jo osek to jisti co ty na to?

            0 0
            • dav33  

              jako že já bych se jel projet a ty počkal v oseku jo ?

              0 0
              • Vymi  

                ne to ne ja bych se taky chtel nekde projet… :-) ale pak bychom se sesli v oseku… :-)

                0 0
                • dav33  

                  ok vymysli ,kde tě mám počkat , já bych vyjel ,někdo trochu pojezdil mimo přerov a třeba v 18 si dáme scuka.

                  0 0
                  • Stancek  

                    Zdarec chlapi, taky bych se dnes chtel podivat ven, ale asi taky pozdeji, musim doma aspon neco popracovat, kdyz jsem byl skoro tyden mimo. To uz chcete od 6 sedet v hospode, nebo se teprve nekam pojede? Jo a jak moc rychle chcete jet? Bojoval jsem ted malicko s bacilem, tak nebudu moct nejak hnat…

                    0 0
                    • Vymi  

                      chlapi smula… moja chce jet ven na kole a tak mi to napsala ze uz je to domluveny… takze me mozna uvidite jak si hezky valim pres osek na pivo… :-)

                      0 0
                      • grafik  

                        vidis, nemel's ji toho gabrosa skladat :)

                        0 0
                      • Stancek  

                        Zadna smula, jenom si hezky uzij zenusky, budes mit plusovy body a vyrazime jindy… Co bych ja za to dal, kdyby me moja tahala na kolo… Dave, kde se Ty budes pohybovat? Ze bych se tak nejak po 18. nekde pripojil?

                        0 0
                        • dav33  

                          Zkus něco vymyslet ,mě je jedno kam pojedu , hlavně , že budu sedět na kole…

                          0 0
                          • Stancek  

                            Sakris ted nahonem me nic nenapada, zavolam Ti tak nejak po 4 nez budes vyjizdet a uvidime jo? Mam dnes zase jakysi foftry :-(

                            0 0
            • Martinkaa  

              Kdyz jsme u toho Oseku… Funguje uz tam zmrzlina? :-)

              0 0
              • Vymi  

                no nanuky tam maji ale jestli myslis tocenou v Oseku jako takovem to nevim… :-)))

                0 0
                • Martinkaa  

                  Zjistim, podam info… :-)))

                  0 0
                  • zirecek  

                    Už máš to info? :-) Normálně zmrzlinu moc nemusím, ale letos mi nějak šmakuje, kopeček skořicové u medvídka, mňam.

                    0 0
                    • Martinkaa  

                      Toz se domluvime a muzem to jet zjistit k muchomurce spolu :-) Ale napred musis vymenit predni plast a vzit si chranice a monterky, tech nebude skoda :-))

                      0 0
    • grafik  

      fotoporce 7mi fotek od vymi-ho :) zde: www.sendspace.com/file/w82hkl

      0 0
    • fatty  

      Ahojky bikeři nechcu rušit bikerskou idylku, mohli by jste se někdo rozepsat jak vypadá trať? Co povrchy? Jak vypadá Hlinsko v tom lese přes potok? A jak to vydíte oproti minulým ročníkům? Díky Biku zdar.

      0 0
      • Vymi  

        v hlinsku spadle dva stromy kde musis z kola… jinak docela pohoda… 65 % je suchej povrch ale zase dost listi co skryva prekvapeni…

        0 0
        • fatty  

          Je to výrazně mokřejší nebo tak na stejně? Bylo hodně sněhu tak jsem myslel jestli to není hodně podmáčené.

          0 0
          • Vymi  

            no urcity mista jsou jeste trochu mokra… brody jsou stale jeste za ucasti vice body ale jinak dobre… ale nerucim ze to do zavodu bude good… navic pocasi se ma menit… tak nevim jinak druha strana sely byla dost mokra co vim…

            0 0
      • Martinkaa  

        Na moje pomery je tam sucho :-) Par useku je rozmacenych, ale neni to zadna katastrofa. Jinak je tam hlavne dost popadanych stromu a rozbite lavky, ale myslim, ze to do startu daji doporadku.

        0 0
        • Vymi  

          jo Marti tak ty myslis ze to opravy… si myslim ze jen to co je pod Helfem jinak ani ruka nehne… :-)

          0 0
          • Martinkaa  

            Kdyz uz to startovne stoji tolik penez, tak by s tim neco udelat mohli :-)) Myslim, ze to zatim kazdy rok dali pred startem do poradku. Nechame se prekvapit :-)

            0 0
            • Vymi  

              jo to je pravda…az na mensi mouchy… :-))

              0 0
            • grafik  

              hele martas, kdy sem doda Pekacek ty svoje fotky :)

              0 0
              • Martinkaa  

                No davam je sem ja uz dva dny a furt to nejak nejde. Mailem se mi to vracelo, i kdyz to zas az tak velke nebylo… Ted to zkousim pres FTP a taky to nejak nejde… Este chvilku vydrzte ;-).Aspon se budete vice tesit :-)

                0 0
                • luke777  

                  ja uz sem celej natesenej na fotky:)) no muzem si udelat vylet s kladivky hrebiky a deskami:))) vydlazdime, pamatuji jak sme kdysi vylepsovali jeden prejezd na trati byla tam dira zasypali kamenim prikryli klacky ale psss:)) ja chci fooootky:)) uz od soboty neklidne spim a tesim se na ne:)

                  0 0
                  • dav33  

                    Jsem rád , že nejen já jsem neměl odvahu ty lávky přejet . Hele, viděl jsem tvoji úžasnou fotku ,jak se hrabeš pod stromem na trati :-)

                    0 0
            • fatty  

              Vždycky to dali dohromady a letos to určitě udělají taky. p.s.: sejdeme se na startu, rád bych poznal jednu bikerku :)

              0 0
    • Martinkaa  

      Fotky jsou odeslany adminovi :-)

      0 0
    • admin  

      fotky nahozeny do sekce FOTO → Fotky z akci

      0 0
      • Vymi  

        fotky super nema to chybu :-))

        0 0
        • admin  

          diky, snazil sem se :)))

          0 0
          • Martinkaa  

            Jo jo, admin to pekne nafotil :-). Priste ho vezmem zas :-)))

            0 0
            • Vymi  

              dobre foto mam… jak stojim na mostku s kolem nahore… .-)))

              0 0
              • dav33  

                to jsem taky nepochopil , nejdřív jsem doufal , že stojíš po kolena v bahně :-))

                0 0
                • Vymi  

                  chce to opravit aby byla prdel… :-)))

                  0 0
                  • Stancek  

                    Jsem se na ty fotky nemel divat… ted me strasne stve ze jsem nemohl :-( Supr fotky , zavidim.....

                    0 0
                    • Vymi  

                      jo stano bylo to super jen je fakt ze jsem nejel uplne celej ten den… musel jsem za mojou… ale i tak to bylo jak pisi… :-)))

                      0 0
        • grafik  

          jj, jsou to lahudky :)

          0 0
    • Vladim73  

      Lidi, kam jedete v neděli 30. dubna na projížďku? S radostí bych se přidal. :-)

      0 0
      • grafik  

        ja bily kamen – kdo vsechno zatim nevim, mozna pojedu nakonec sam :)

        0 0
        • vlk  

          včera jsem se bavil s pekáčkem a říkal, že by jeli do vojenského taky, že bychom mohli dát zas nějakou partu.-prý to napíše na forum přesněji.

          0 0
          • luke777  

            cauky jel bych a vzhledem k tomu ze hlasi dest a max 10c na horach snezeni:)))

            0 0
        • Vymi  

          tu sobotu uz neco mam… :-( a nedele nevim chlapi jestli nakonec nevezmu moju a nepojedeme na obed k jejim rodicum… :-) kdyz tak se ozvu po mobilu…

          0 0
          • dav33  

            To máš blbé , protože si myslím , že právě Bílý kámen je taková ta projížďka , kde ty se zkousneš a tvoji se to bude líbit , nic drsného , dost lidí , občerstvení...... i když bez počasí je to o ničem a nesmíš ji táhnout do Lipníka a pak nahoru na Slavkov :-))

            0 0
            • vlk  

              a nesmíš sjet z trasy a zabloudit-to se mi stalo předloni s přitulkou a pak nás večer museli potupně odvážet z Potštátu autem po 120km v nohách.

              0 0
              • dav33  

                jak jsi to dokázal ?

                0 0
                • vlk  

                  ale úplně v té nejvzdálenější části od Olomouce(ta nejdelší trasa) se mělo před můstkem před přehradou zatočit doprava a já to ve sjezdu nějak přehlíd, samozřejmě nám tam pak někde končila mapa+ malá projížďka lesem a bylo to.Pak k večeru přišla bouřka, tak jsme se raději nechali odvést.

                  0 0
                  • dav33  

                    hmmm :-)) , to asi měla přítulka „radost“ .

                    0 0
                    • vlk  

                      ani mi neříkej, ale přežil jsem, byla tak unavená, že už se nezmohla na nadávání a uplatil jsem jí zmrzlinama.

                      0 0
                      • vlk  

                        PS: Letos se mnou do vojenskýho už ale nechce :o)

                        0 0
                        • luke777  

                          vlku vlku to me nerikej ze pritelkyne najela 120km, to nenajedu ani ja:))) nemluve o tom ze libava neni zadna placka, byt tebou tak ji prihlasim na drasala :))

                          0 0
                          • vlk  

                            jo jo přítelkyně byla kdysi docela sportovně založená.Te´d je z ní vědec-vysokoškolák. Však jsme tenkrát vyjížděli hned ráno a dojeli večer po 20 hod.Ono jde o to jak to taky jedeš jestli výletním tempem-navíc libavá je nahoře docela placka.Těch 120 jsem odhad, přesně si to už nepamatuji, ale vím, že tacháč ukazoval 100pro přes 100.

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.