• Manas

    Zdarec. Takze byla by tu dalsi vyjizdka. Sraz na obvyklem miste pod Barrandakem, trasu dohodneme cestou. Dneska bych ale asi vyjel nahoru Modranskou rokli, sjel lavky dolu a na Tocnou zespodu. Pak bunkr a dalsi zabavna cast :-)

    Tak co ?

    Anketa: Pojedete ?

    3x
    38%
    0x
    0%
    0 0
    • mawerick  

      hmmmm… dulezita vec:) v kolik?;)

      0 0
    • bajkr  

      hm dobrý ale chtělo by to taky už nějakou změnu nemyslíš :-D jinek nejedu je to na mě noc dokopece :-P

      0 0
    • cabbage  

      mozna bych se vykopal…

      0 0
    • Honzas  

      uvidim, jak se utrhnu z prace. pokud rozumne, tak bych se ozval a nekde pripojil.

      0 0
    • Manas  

      BTW: nema nekdo z tech kdo jedou doma kratky rohy navic ?

      0 0
      • mawerick  

        mozná nekde teoreticky zahrabaný… ale za nic neručím…

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jen pockej, az te zase potkam. Vim, ze jses na to zvyklej, ale takovej vysmech si jeste nevidel :-D

        0 0
    • vrana  

      A jsou ty vase vyjizdky jen pro MTB nebo to zvladne i trek? Bych se nekdy pridal – ale asi ne dnes. Dival jsem se na mapu – od mostu na Tocnou je to celkem kousek – tak 10–15km dle trasy. Tam je nejaky vele-krpal?

      0 0
      • cabbage  

        se přijeď přesvědčit…:)

        0 0
      • Manas  

        No mistama asi nevim, no :-) Spis je to vic pro MTB, ale zkusit to muzes a pak uvidis :-)

        0 0
        • McBlacky  

          jezdili to s náma i kluci na treku, ale teda pak už to chce dobrou techniku, třeba kládička na lávkách, nebo sjezd skalky může na treku být potíž :)

          dneska nejedu už něco mám. Ale tyhle odpo vyjíždky mě baví mám na to dobrej systém. Na rozjetí kudla 175avg tf na rozjetí 25 minut do Komořan, pak hodinka dvě vyjížka kde se bojím kde se zabiju a nakonec na vyjetí časovka opět přes 170avg tf ze Zbraslavi domů, fakt mě to baví bejt pak rozkouřenej druhej den do mrtě :/

          0 0
          • Manas  

            Nerikej ze nase vyjizdky jsou nejak tezky .. to bys me nastval :-)

            0 0
    • Manas  

      no, tak dle pocasi to vypada ze to odlozime na neurcito. aspon si udelam servis kola … :-(

      0 0
    • mawerick  

      teda nevím nevím děti moje, ale venku začíáná být dost na déšť… Takže bych to možná skoro asi i odložil

      0 0
      • Smazaný účet  

        jak na déšť? gde? kua a jak se jako dostanu z dejvic do hostivaře? déšť se zakazuje!

        0 0
        • Manas  

          www.novinky.cz/…ologove.html a pak se jeste zasmej: www.chmi.cz/…rad_data.php Doporucuji animovanou verzi :-)

          0 0
        • mawerick  

          gde? na chodově teda je celkem zataženo…

          0 0
          • Manas  

            Coze ?! Kde delas ?

            0 0
            • mawerick  

              jaký cože:) chodov je velikej;) :D ale v těch prosklenejch barákách naproti centru chodov… Proč?

              0 0
              • Manas  

                No nic, ja jen ze delam v DHL. :-)

                0 0
                • mawerick  

                  Aha:) tak čau sousede:D :D já dělám v GE:D (teda ne přímo v GE ale pro GE:))

                  0 0
                • Meesha  

                  DHL v parku? :-)

                  0 0
                  • Manas  

                    Jeste mi rekni ze tam delas :-)

                    0 0
                    • Meesha  

                      nene, byl sem na praxi vedle u Sonyho :-)

                      0 0
                      • pos3k  

                        ja jen u sonyho na reklamacich opakovane :-) kapitola sama pro sebe (doufam ze nejsi technik) jinak na skleniky jen koukam kdyz jedu z a na kolej :-)

                        0 0
                        • Meesha  

                          nene, ja byl na Showroomu a v kanclu. Zjistil sem tam, ze 8 hodinova pracovni doba je neco fakt strasnyho a ze musim studovat co nejdyl to pujde :-)

                          0 0
                          • pos3k  

                            v showroomu jsem pak mluvil se sefem, a vymohl proplaceni prace jineho servisu (elwia), ktery hned zjistil spatne vymeneny ccd snimac (vymena + opakovana reklamace = podle nich vse OK) a spokojenost :-) (jinak do jejich servisu nedam ani sluchatka) jinak si pamatuju ze tam byl za pultem nejaky chlapek, vypadal ze mel kdysi nejakou havarku

                            0 0
          • Manas  

            A nebo studujes ?

            0 0
    • gummo  

      Jestli nezacne lejt, prijel bych se ukazat…

      0 0
    • mawerick  

      a chčije a chčije… bajkovat se zase nebude:( ach jo:(

      0 0
    • klerik  

      Jako bych to tusil a jsem v kolbence sockou :-)

      0 0
    • cabbage  

      tak jsem rád že jsem jel na tělák a nečekal na vás- 46km, bohužel posledních 5km v dešti..:/

      0 0
      • M@rtin  

        Kde to bydlíš? ;-)

        Tady do teď nekáplo. Dnes hezkých (prosluněných) 147 kilásků.

        0 0
        • Beeda  

          jj v Radlicich hodinu chcalo, na Vinohradsky par kapek a smer Lysa, Nymburk bylo polojasno, tam foukalo do zad zpet uz temer bezvetri.B

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.