Projížďka v Křivokládsku 1.6 2008

13 nepřečtených
  • R-A-D-I-U-S

    Ahoj Všichni. Jedu se s kámošem  (PB) projet na Křivokládsko, tak kdyby se chtěl někdo přidat bylo to fain.
    Nejsme žádný chrti tak pojedem na pohodu.  Celej okruh by měl dát tak max 130Km + trochu kopce.  

    Podrobnosti na      http://www.nakole.cz/…ze/tema.php3?…

    0 0
    • sharrow  

      Ahoj ahoj, já bych se rád přidal, ale pochopil jsem to doufám správně, že to plánuješ na silnici. Mám sice horáka, na druhou stranu to doufám vyvažuju svých chrtstvím, takže myslim že bych mohl držet krok. Jinak na odkazu jsem našel něco o 9:30 na Zličíně, měl bych vědět ještě nějaký podrobnosti?

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Je to MTB akce. Omlouvam ze jsem to nenapsal..... Jinak zadny chrteni nebude :-) Proste klidek.

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          No, 130 km v kopcích, to nebude úplně na pohodu :-)

          0 0
          • sharrow  

            Přesně tak, 130 po silnici ještě jde, ale tohle už zavání. ;) Ale zatim bych do toho šel

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Jede se přibližně tohle: Pr. – Unhošť – Zbečno – Roztoky u Kř. – Beroun – Pr. Z Berouna do Prahy už pak žádný kopce nejsou :-)

            0 0
        • esorimmer  

          Az na ten chcanec na zaver u Berouna pohodovka ;). Nakonec to bylo tesne pod stovku (baheni lazne kolem Berounky bylo nutno vynechat) a zadny hruzy se nekonaly. Jezdeni po rovine je nuda ;).

          Pozn: bila i cerna jedou ;)

          0 0
    • sharrow  

      No a kde je teda přesně sraz, jak se tam najdeme / poznáme?

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Budeme v 9:30 na Zlicine venku pred vystupem z metra. PB ma cernyho Spesla a ja mam kolo v profilu na BF (+bila helma) Tak zdar a na srazu.

        0 0
    • Vilém  

      A kde ty krivy klady jsou?

      0 0
      • Kubiczech  

        Jako bajker bys to mel vedet. Vybavuju si historicke vlakno „na jakou stranu ho vozite“ … (:

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce