• warchild

    Ahoj,

    tak co říkáte na program Tour de France 2017? :)

    http://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

    Už teď se na tu 9.etapu těším :)

    0 0
    • H8me  

      ja jsem hlavne zvedavej na Boru Hansgröhe :)

      0 0
    • Fran7  

      Jo tak ta 9tá vypadá masakrárně, na tu těším taky, ale celkově jsem zvědav spíš na rekordní zápis Sagana tedy zda opět získá zelený dres a hlavně co předvedou naši, jo a doufám, že zas nebudou všichni čumět co vymyslí Froom, ale že budou závodit všichni odzačátku a přetahovat se o žlutý dres.

      0 0
      • warchild  

        Já myslím, že je dobře, že tam dali etapy a stoupání, které nejsou tak známé. Přeci jenom ty frekventovanější stoupání už mají tak nastudované, že ví co kde dělat, ale tady by mohlo přijít od někoho podcenění a nějakého překvapení bychom se mohli dočkat :)

        0 0
        • novas752  

          To by platilo, kdyby trasu zveřejnili pár dní před startem, ne teď – maj spoustu času si to najet. Bylo by dost zajímavý, kdyby to tak v nějakym ročníku udělali a ještě zakázali vysílačky. :)

          0 0
          • Pavel  

            Prostě jako na Drtiči. Trasa den předem. A vysílačky ať si klidně nechaj. ;-)

            0 0
            • warchild  

              A nebo jim trasu neříkat vůbec a jen jim říct ať jedou za tím doprovodným vozem :))))

              0 0
              • kyl  

                Stejně by to někde za pěkný peníze vynesl ven a bylo by to ještě horší než je teď.A sport je už jen o penězích.

                0 0
    • roud  

      Mno má obavu abyjsme nepřišli po devátý etapě o půlku pelotonu protože se nevejdou do limitu :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.