• coleman

    Ahoj, shanim etapy tour de france 05, hlavne ty alpsky na cd nebo dvd. Nemate nekdo please? nebo nevite, kde to sehnat? Nechci to zadarmo! Dekuju

    0 0
    • Smazaný účet  

      sou na torrent sitich, prumerne tak 600–900Mb etapa :-) skus si treba isohunt.com a hledat: ‚tour de france 2005‘

      :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak skusil sem stahovat a f pohode, tak jestli chces ti to stahnu a vosmazim na dvd, rekni ktery ethapy a taky kolik za to dash ?? :-D

        0 0
        • coleman  

          ja sem asi blbej :-) nak mi to nejde .. ale klidne za to prachy dam, kdyz to nekdo udela za me :-) .. ale fakt nevim kolik s tim budes mit prace .. samozrejme bych nejradsi komplet tour vcetne rovinatejch etap (klidne i minuly rocniky), kdyby to vyslo na naky slusny penize .. takze mi nadhod cenu .. nevim jaka je to kvalita, kolik se toho vejde na dvd .. vubec netusim .. napis mi na mail pohoraly@pvaservis.cz nebo na icq 32583593 .. nebo ostatni .. muzete konkurovat :-) diky moc Petr Pohoraly

          0 0
    • xicht  

      Tak zatím jeste TDF05 na DVD nevysla,ale bude!Lonskou mám.(koupís na www.letour.fr za 30E+postovné 15E)

      0 0
    • xicht  

      Tak ode dneska uz je aj TDF 05na DVD(20E)

      0 0
    • R.1  

      uz nech je jasna trasa 2006, nech si mozem naplanovat kam im pojdem naproti :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.