• vizi

    Sháním střešní nosiče Thule ProRide 591, na internetu jsem našel nejlevnější okolo 1600. Nemátě někdo nějaký typ na spolehlivý levný obchod? Díky

    0 0
    • Mark-H14  

      Také bych uvítal.

      0 0
    • De.Fly  

      nevim, jestli jsou nejlevnejsi, ale vzdy dobra domluva a dostupnost, vsechno Thule jsem kupovak tam – Stresni nosiče Böhm http://www.stresninosice.cz/

      0 0
    • Smazaný účet  

      na aukru se pravidelně objevují čórky, zkus tam.

      0 0
      • cubas  

        To myslíš važně?

        0 0
        • Smazaný účet  

          případně může zaúkolovat feťáky, oni už to obstarají.

          0 0
          • d69  

            Pokud je máš na střeše i Ty,buď tak zlatej a napiš mu ještě kde obyčejně parkuješ,ať to ty smažky nemaj moc složitý.

            0 0
      • Rulfino  

        …třeba se tam objeví i ty moje, zustaly mi po nich jen šrouby v zahrádce. :-(

        0 0
    • mr.nikdo  

      Ja loni bral tady a vsechno bylo v pohode…

      Tehdy stal 1 512,– a normalne byl kolem 1 800,– ⇒ velka uspora…

      0 0
    • frbiker  

      Ahoj, asi budu mít dva kusy na prodej – chci kupovat nosič na tažný zařízení… můžeme se domluvit po emailu (viz profil.)

      0 0
    • robin!1  

      Neměl někdo problém s krátkými kalenými úchyty? Nevíte zda se dají objednat delší? Mám problém v tom, že originální příčníky nejsou kompatibilní s Thule nosiči na kolo.. chybí mi tam asi 1,5cm (nebo jiný tvar profilu) abych to tam připevnil.

      0 0
    • inova  

      Sehnali jste nakonec někdo za lepší cenu než 1 600 Kč/ks? Případně kde?

      0 0
      • Mark-H14  

        V AutoHeler byly za 1570,–, vzal jsem dva a bylo to samo bez poštovného.

        0 0
    • blisterexist  

      nevíte někdo, jak to udělat při 3 kolech na střeše aby nebylo na jedné straně auta to ovládací kolečko uplně nadruhou stranu než na kraji auta? a přitom zachovat rozteč šroubů co se zasouvaj do drážek příčníků???

      0 0
      • Lister  

        Moc nerozumím dotazu, ale možná by ti pomohlo info, že to rameno se dá na nosiči otočit – standardně je rameno vlevo a upínací kolečka vpravo, ale dá se to prohodit.

        0 0
        • Barberry.pha  

          Tak to se na podivam, chodilo by se mi to taky, nemas nejaky konkretni navod? ;)

          0 0
          • Lister  

            Zespoda odšroubuješ, otočíš, přišroubuješ, návodu netřeba, ale je to popsáno přímo v tom originálním.

            Stejně tak se dá ta základna posouvat dopředu a dozadu, což se může hodit u kol s velkým rozvorem.

            0 0
            • dateli  

              Ja to dneska jedno rameno přehodil Podle navodu přišrouboval 250mm od kraje nosiče Ale jak to dam na přičniky tak nosič hodně přečniva Porovnaval jsem podle dalšich dvou co mam na střeše Je duležite dodržet vzdalenost od kraje nebo to mohu seřidit podle svych potřeb

              0 0
              • dateli  

                Nasazene v T adapterech šroubech

                0 0
        • blisterexist  

          jo to vím, je to aj v návodu thule, akorát pak tak divně vyčnívá ten plech toho systému a nedosedá to rovně

          ty to tak máš? vyfotíš mi to?

          0 0
          • Lister  

            Bohužel, vozím to normálně, protože jsme nikdy nepotřeboval převést více než dvě kola.

            Nemůžeš to nakombinovat tak, abys měl kolo vlevo proti směru jízdy, to pravé po směru a to prostřední tak, jak to lépe vyjde?

            0 0
            • blisterexist  

              tož to by pak nebylo na přeskáčku a praly by se řídítka asi, musím to nějak pořešit

              0 0
              • Lister  

                Snížit vidlici? Nebo přinejhorším řidítka pootočit.

                Nebo je tu ta možnost posunu té základny a třeba by to nějak vyšlo.

                Ale zase vozí se na střeše i 4 kola, takže ty dvě které budou vůči sobě obráceně srazit co nejvíce k sobě a to třetí co nejvíce odsadit a mělo by to klapnout.

                0 0
          • Bender382  

            jakej plech nosiče myslíš? Po přehození to není 100% zrcadlově, ale na fci to nemá vliv…

            0 0
            • blisterexist  

              ten co je pod tím ramenem, že to vypadá divně by ani nevadilo, ale nedosedá to rovně na příčníky, tak aby se to nezničilo, to by šlo vyřešit posunutím víc do oblouku a přiblížením příčníků k sobě, jenže pak to nedám na druhé auto, které má tu rozteč příčníků danou

              0 0
              • Bender382  

                pořád si nedokážu moc předstaavit kde je problém, každopádně já mám 3, dávám je dva řidítkama dopředu, prostřední dozadu a u toho jednoho krajního sem to přehodil a nic takovýho nepozoruju, příčníky si můžu nastavovat jak potřebuju…

                Určitě to máš přehozený správně?

                0 0
    • brbka  

      Já jsem kupoval v Obchod Thule za 1546,– poslali mi slevový kód NOSICKOL dostal jsem slevu 2% na všechny nosiče kol.

      0 0
      • sharkeeCZ  

        tak mi napsali, ze za tuto cenu nikdy nikomu nosic neprodavali a ze lepsi cenu nez 1689 nedaji.

        0 0
        • zdsamct  

          a za tuto cenu mam komplet tri funkcni nosice jine znacky

          jen vypadaji obycejne a ne jako z jineho sveta, opakuji ze jsou bez jedineho problemu funkcni a pouzitelne

          0 0
          • sharkeeCZ  

            A taky lze tak snadno kolo prichytit a vyjmout? U TPR 591 je to uzasne snadne

            PS: uz zase mi TrendMircro blokuje pristup na tyto stranky primo :-(

            PROSIM ADMINA AT S TIM NECO DELAA!!!!! Dekuji

            0 0
            • zdsamct  
              • kolo das nahoru stejne
              • posadis do kolejnice, ram chytnes do drzaku a je myslim si jedno jestlitocis koleckem u pricniku nebo 15cm nad nim
              • zapaskujes kola
              • odjezd

              .. pri koupi ctyr kusu .. 2000,– proti 6 a vic tisic .. pri stejnym uzitku mi to prijde jako podstatny rozdil

              0 0
        • goofy  

          Tak kup freerida. Ten proride je stejne divne hobo

          0 0
          • souky  

            a co treba Thule 532 vyjdou levnejs

            0 0
          • Smazaný účet  

            freerider je fajn, akorat teda moje kolo ma moc velky rozvor a chytnu ho tak tak..fabia ma privniky blbe blizko sebe…budu muset nosic roznytovat na prednim drzaku at jde cely drzat posunout trochu dozadu a vyjde mi zadni kolo do celeho drzaku.

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce