Takže. Bílý kámen 2009. Jedem?

38 nepřečtených
  • Looper36

    Hážu tohle téma do placu s dostatečným předstihem. Přidá se někdo?

    0 0
    • Martin  

      no čest, ty ještě žiješ? :-) já skoro určitě jedu (hrozí mi nejistá služební cesta, kterou aktivní kolega na tenhle termín naplánoval), ale zatím nevím jak. na cyklodiskuzi se chystá nějaká banda s vjezdem do VVP přes zastávku Smilov, zatím není nic konkrétně domluveno. že bychom se spojili do jedné větší bandy, která se pak postupně rozpadne?

      0 0
      • vladaza  

        letos nakonec definitívo ne, šiklo se mi dačo iného, á propos v neděli 12. 4. bych se chtěl pokusit na ležáčku zdolat Tesák, tož kdybys měl chuťovku – vidím to na sraz až na Tesáku ve 12 hod., zpátky z kopce  pak společně s ostatními soudruhy :-)

        0 0
    • PabloRadegast  

      Tak ja 100% jedu. Docela me to nadchlo. Protoze jsem z Brna, tak vyjizdim vlakem v 5:15. V Olmiku budu tesne pred 7. hodinou, tak se ve vlaku jeste trochu prospim. Pak mam v planu jet po cyklostezce az do Smilova (je to cca. 25 km, tak bych to videl na 1,5 hodiny maximalne) a tam bych chtel vstoupit do vojenskeho prostoru. Zatim jeste netusim, kudy bych to tam projel, ale vim, ze vyjizdet budu u Libave a pak to strihnu az k Bruntalu, kde maji rodice od manzelky chatu a kde prespim.

      0 0
    • Smazaný účet  

      já jedu, ale ještě vůbec nevím jak a co a kde…

      0 0
    • Scully  

      Já se přídávám na 100%

      0 0
    • grafik  

      kdy to je ?

      0 0
    • petryk  

      Druhého jsem přihlášený na Šelu, takže jestli pojedu, tak s přítelkyní max. Mrsklesy – Pozorovatelna – Smilov – dom.

      0 0
    • Looper36  

      No a jaká by byla vize ?

      0 0
      • Martin  

        zastávka smilov → stoupáček na bývalý smilov a dál se uvidí. ten kopeček je moc pěknej, ale dost se tam funí :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          to je furt do kopce, tama bych se radeji svezl dolu. ze strelne na smilov a do hlubocek

          0 0
        • Looper36  

          Já bych letos rád vyzkoušel velkej okruh, už dlouho jsem nebyl u Barnova. Navíc na Staré vodě musím vyřídit nejakou GC záležitost :o)

          0 0
    • Biker.Inf^  

      Určitě pojedu, asi taky ze Smilova.. tesim se

      0 0
    • Martin  

      služebka mi odpadla takže jsem volnej

      0 0
    • Pavlos  

      http://www.bilykamen.net/foto/disco2.htm

       

      tohle asi nebude ten bily kamen o kterem se tady bavite:)

      0 0
      • TheIF  

        Doksy, okres Česká Lípa

        Tak to je fakt o kousek jinde :-)

        0 0
        • Pavlos  

          ja vim ale byl to brvni odkaz ktery mi vyhodil googl;)

           

          lestos jedu taky tak uvidime kolik toho zvladnu;)

          0 0
    • zbartos  

      Seznam posílených vlaků a vlaků pro cyklisty: http://www.muvb.cz/…aky_2009.pdf .

      0 0
    • Martin  

      už se nám to blíží, urobíme prezenčku. hlaste mená

      pro lepčí přehlednost jsem udělal tabulku – měla by jít upravovat i bez přihlášení

      http://spreadsheets.google.com/ccc?…

      0 0
      • michal xtr  

        a jaký chcete jet tempo ? abych vám vůbec stačil ?

        0 0
        • Martin  

          pro tempo jsem tam udělal sloupeček, tak si tam pište svoje představy, podle nich pak uděláme selekci na lemry a chrty ;-)

          0 0
    • Martin  

      bump :-)

      0 0
    • Martin  

      bump podruhé :-)

      rád bych vyjel v osm ráno od mostu přes Bystřičku v Hodolanech (za myší dírou)

      0 0
    • Leo  

      Tak jsem se do tabulky napsal taky, i když pojedu jinudy a s jinou partou. Třeba se někde potkáme, ale stejně se nepoznáme :-). Tak ať se akce vydaří.

      0 0
      • Leo  

        Tak myslím, že akce Bílý kámen se vydařila a počasí přálo. Po těch letech co tam jezdím musím konstatovat, že cesta z nádraží Smilov přes Smilov, Velkou Střelnou, Strážisko, Varhošť, Pramen Odry, Velký Újezd do Mrskles patří asi k těm nejlepším i když ne nejdelším (obsahuje pěkné sjezdy a nejezdí se pořád po asfaltu nebo kostkách). Pořádný oběd jsme si dali až ve Velké Bystřici (ohřívané klobásy ve vodě mne moc nelákaly).

        0 0
    • Evilcleaner  

      jedeme s kamarádem z ostravy na otočku:-D to bude 180km+ to bude…

      0 0
    • Martin  

      mě to dalo rovnou stovku. OL – Smilov – Libavá – Stará voda – Oldřůvky – Kovářov – Pramen – Vahošť – Strážná – Mrsklesy

      povedlo se to pěkně. dlouhou jsem jel poprvé a líbilo se mi to, spousta výhledů, cesta na Kovářov byla taky super. později sem hodím odkaz na galerii.

      u vjezdu jsem potkal Maniaxe, na Staré vodě jsem pořvával na Loopera, ale ten mě bohužel neslyšel.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.