BÍLÝ KÁMEN - Libavá 28.4.2012

46 nepřečtených
  • Mjr.BlasterX

    Zdravím bikery/ky. Máte někdo v plánu jet na letošní Bílý Kámen na vojenský újezd Libavá?

    odkaz zde: http://www.akcebilykamen.cz/index.php

    0 0
    • perito  

      Samozřejmě jedu a doufám, že bude hezké počasí…

      0 0
      • Mjr.BlasterX  

        Podle předpovědi má být až 27 stupňů a jasno, takže nádhera! Loni jsme tam solidně zmokli a vymrzli,bylo to spíše trápení…Uvidíme, nechvalme den před večerem.

        0 0
    • Martin  

      pokud neumřu, tak jedu :D

      0 0
      • grafik  

        letos tam bude narváno …

        0 0
      • grafik  

        Poradíš kudy jet zpět od Vodní nádrže Barnov – Olověný vrch – k rozcestí pod Křížovým vrchem – dál směr Mrsklesy aniž bych musel sjet do Potštátu a do Ol po sfaltce? Jel jsem tudy před 5ti lety abyl to opruz …

        0 0
        • Martin  

          neporadím. myslím, že to nejde. podle mapky z lonska je jediná povolená cesta právě po té strašné státní na zelený kříž

          0 0
      • vojta  

        Co by jsi na to rekl, kdybych se ev. prifaril ? Samemu se mi nejak nechce … Zatim je to ale pouze uvaha s pravdepodobnosti tak 50/50 a vyjasnenim az v patek.

        0 0
    • Smazaný účet  

      už se chystám!

      0 0
    • Hynas  

      Přátelé, a dá se tam jet nějak oficiálně i v neděli den poté? Bo v sobotu je škodovka…

      0 0
    • plevka  

      jedu, minulý rok jsme zmokli ještě než jsme tam dojeli a předloni to bylo super, ale neobjel jsem ještě kus, tak se těším :) akorát mám dilema, jestli kros s pevnou vidlou nebo full 100/100, na stránkách Bílého kameňu mi radili spíše ten full, tak uvidím..

      0 0
      • Smazaný účet  

        cesty jsou rozbité a kočičí hlavy rozježděné + semtam polňačka se najdou. Já beru fulla ale věřím, že i na krosu se to dá objet… každoročně tam jsou i borci na silničkách (ale to už je spíš takovej cyklokros potom) :D

        0 0
      • pavlik6022  

        vem fulla

        0 0
      • Martin  

        fulla, na crossu budeš vyklepaný jak startka

        0 0
        • plevka  

          pokud nemám v sobě aspoň 4 kalíšky, jsem vyklepaný tak jak tak :)

          beru fulla

          0 0
    • petryk  

      Ráno musím do divadla, take budu vyrážet kolem poledne a jsem takový poněkud rozpolcený, jestli silnička kamkoliv nebo možná naposledy na BK na Garym…

      0 0
    • bystřické  

      celá léta sem jen poslouchal kamarády jaký to bylo parádní,tak si to jedu vyzkoušet osobně

      0 0
      • pavlik6022  

        máš to za humny, tak neváhej :)

        0 0
        • bystřické  

          dovedu si to živě představit,jel sem tůr de béér a dom sem přijel ve 3 ráno pod parou,toto bych viděl nějak obdobně 8-)

          0 0
          • Martin  

            tak to si představuješ blbě, pokud tam nepojedeš s jasným cílem sežrat se jak d0byt€k :)

            0 0
            • pavlik6022  

              vyjede na Bores, tam se sežere jak dobytek a dom už to pak má z kopce :)

              0 0
              • Martin  

                to je dobrý nápad :D

                0 0
              • bystřické  

                tam určitě né,to se pojede ještě někde do olomouce na pečené koleno s pivem 8-)

                0 0
    • bbrf  

      Počasí vypadá zatím slibně, takže hurá na BK.

      Já byl zatím jen vloni v létě, i když jsem to plánoval již vícekrát. Velmi zajímavá místa, historicky i bikersky!!!

      Ještě JEDEN NÁPAD:

      Zajímaly by mne výškové profily jednotlivých úseků, jako třeba zde: http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      Pokud by se někomu chtělo naklikat nějaký další úsek, nejlépe krátký, ať je výškový prosil co nejpřesnější, sem s ním!

      Když by se nás takhle zasnažilo více, bude se pak trasa skvěle plánovat.

      Kdo by chtěl přispět, tak nejlépe asi začít od nějakého jasného bodu, třebas křižovatky a trasu nějak výstižně nazvat, popř. připsat i info o povrchu či jiné zajímavosti. A SAMOZŘEJMĚ… HODIT SEM ODKAZ.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Lidi není tu někdo z Ostravy kdo se tam chystá, popř. skupina ke které bych se přifařil. Hodil by se někdo kdo se tam už trochu vyzná. Sám se nedonutím :-) Jsem schopen naložit až 2 lidi i s kolama do auta ale vyrazit můžu nejdřív tak kolem 7 ráno z centra, v noci robím.

      0 0
    • Smazaný účet  

      jakej je váš oblíbenej okruh? tak okolo 60 km?

      0 0
      • Martin  

        odkud jedeš?

        dobré je z hrubé vody po modré na smilovskou zastávku, kolem lichnice na střelnou, potom přes novou ves nad odrou k prameni odry a přes varhošťské louky ke strážné, závěrečný sjezd do mrskles. to by těch 60 mohlo dát.

        0 0
        • Smazaný účet  

          no je to víceméně jedno, autem do mrskles nebo k zelenýmu kříži asi…

          ale asi bych ten dotaz přeformuloval.. co je podle vás nejlepší a co by člověk neměl vynechat?

          0 0
          • Smazaný účet  

            jinak to tam celkem znám už jsem tam byl.

            0 0
          • Martin  

            z mého pohledu určitě varhošťské louky, krásný kousek země. a příjemná je taky cesta od barnovské přehrady na kovářov, ale to je dost z ruky, pokud chceš dát 60 km

            0 0
            • grafik  

              užij si azuro a dovez nějaké fotky – předem dík; nejedu :/

              0 0
              • Martin  

                přemýšlím, jestli vzít zrcadlovku nebo jenom kompakt… uvidíme jak se ráno vyspím :)

                0 0
    • bbrf  

      Pokud by měl někdo zájem dozvědět se něco z historie Libavska a mít na místech, kudy bude projíždět, pocit, že ví více, než lze ve tváři krajiny číst dnes, zde to najde ve formě velmi stravitelné, totiž jako četbu na pokračování ve formátu mp3 tuším:

      http://www.uloz.to/…libavska-zip

      Heslo lze získat po registraci v Království mluveného slova http://mluveneslovo.chaves.cz/viewtopic.php…

      (Nechci ho zde zveřejňovat, ale mohu sdělit mailem.)

      0 0
    • petryk  

      Nakonec jedu, vypadá to na solidní trénink, objedem to komplet, konečně bude silná dvojka :)

      0 0
      • petryk  

        Nakonec 112 km, 24 průměr, cca 1500 nastoupáno. Hezké to bylo

        0 0
    • perito  

      Jaká místa jste tentokrát navštívili? Bylo krásně a tak zchlazení v brodech Bystřičky přišlo vhod:)). Snad má někdo hezké fotky…

      0 0
    • Draw in soul  

      Kdo z vás mi na Pozorovatelně okukoval reigna? :)) (borec se zeleným spešlem)

      0 0
    • Smazaný účet  

      vítr byl otravný ale jinak super, jeli jsme až odpoledne a z libavé jsme se vraceli na kozlov až po čtvrté. To byla paráda, nikde ani noha (potkali jsme asi 4 cyklisty, 4 auta a 2 policejní motorky za 2 hodiny). Konečně to mělo atmosféru jako vojenský prostor.

      Jedinné co nechápu tak proč byla jednota v Libavé zavřená? Před 2ma lety byla otevřená a dalo se normálně nakoupit. Nevím, ale jsou sami proti sobě.. kšeftů tam určitě moc nemají a teď mohli mít pěknou tržbu :/

      A další věc ze které jsem byl trochu zklamaný tak je oprava kostela ve Staré vodě. Je mi jasné, že to chtějí dát nějak dohromady ale dřív, když to bylo počmárané azbukou a rozstřílené tak to daleko lépe vystihovalo tu atmosféru ruské okupace a studené války. Teď z toho bude jen obyčejný kostel.

      0 0
    • perito  

      Chovali jsme se prý všichni spořádaně, takže píšou, že 1.září to přednosta zase povolil:)

      http://www.akcebilykamen.cz/…a_zprava.pdf

      0 0
    • plevka  

      užil jsem si to až moc, několik fotek zde

      0 0
    • dua  

      Byl jsem se podívat, za mě teda o ničem, čekal jsem něco víc, než že budu jezdit po asfaltu(kostkách) a koukat na lesy, louky. Krajina pěkná, ale prostě z té cesty to nejde zkusit.

      Byl jsem rád, když jsem vysedl ve Svinově z vlaku a šel se projet někde do terenu…Prostě zkušenost vím, že příští rok nepojedu, případně si udělám výlet do okolí, třeba Helfštýn.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.