BF Ol. společně na Bílý kámen 2008 - utopie?

50 nepřečtených
  • Looper36

    Což takhle sejít se u příležitosti této akce a poznat své bližní (Olomoučáky) z BF ?

    Za sebe hovořím, že můžu být k dispozici jak z Mrskles, tak klidně i ze Smilova ( pokud bude sraz v Marienthalu :o), klidně z Kozlova, ze Zeleného kříže. Je mi to fuck.Velice rád bych poznal spřízněné duše, alébrž jsem jen jednounáhodou potkal pana Doom Hammera kdesi nad Kopečkem, a ani pořádně nevím, jestli to byl on. Takže tak. Co vy na to?

    0 0
    • Martin  

      co je to Marienthal? :-)

      já jsem pro každou špatnost :-), ale preferoval bych opravdu vstup do VVP ze Smilova. stoupání z Mrskles mě opravdu neba :-) ono to stejně dopadne tak, že mi v prvním kopci ujedete, protože jste chrti chrťáčtí :-) a dál pojedu na vlastní pěst :-D

      0 0
      • Looper36  

        Jasně, můžem se srazit třeba v Mariánským. Ze Smilova je to pěkný, navíc si můžem vybrat ze dvou tras. Odkudpa ty znáš Luboše Veselýho?

        0 0
        • Martin  

          to je jednoduchý, přes Vego :-) – chodím tam už leta letoucí, jednoho krásnýho dne jsme si potykali a už to bylo.

          0 0
        • Martin  

          jo hele, když jsi mě potkal na kopečku, pozdravil jsem tě? :-)

          0 0
          • Looper36  

            Jestli jsi to byl ty, nevim, jeli ste 2, a zpátky pravděpodobně někam dolů do Hluboček na sídliště. Ale si jsme dali pozdrav.

            0 0
      • Looper36  

        Marienthal´? To je jednoduchý, ne?

        0 0
        • mirosek  

          To bude asi Mariansky ne ?

          0 0
          • Looper36  

            Jo. Miluju historii.

            0 0
            • pepek  

              Aby se Ti tam ta historie nevrátila- měl bys pak třeba najednou nějaký lidi v kožených gatích před barákem :-)

              0 0
              • Looper36  

                Jojo, gott mit uns :o)

                0 0
                • pepek  

                  Jawohl: „Raus aus dem Haus, das ist meines Grossvaters Haus“ !!

                  0 0
                  • Looper36  

                    Pepku, začíná se nám to vymykat :o) Mě zajímá Libavá jako taková, hledím na ni očima obyčejných lidí, zajímá mě historie, život tam nahoře. Marienthal, Hombok, Grosswasser …proč to občas nepoužít, ti lidé tu krajinu obshospodařovali podstatně líp, než populace, která tam živoří teď. A věř mi, že vím, o čem mluvím. Přijeď 1.5 a proberem to.

                    0 0
                    • pepek  

                      Šak tak je to všude, kde přišli „naši“ lidi po Němcích. Přejedeš Šumavu napříč a najednou z bordelu a rozpadlých chalup jseš v upravené krajině, kde lidi ani nezavírají vrata do stodoly.

                      0 0
              • Zbyněk  

                Při jedné loňské vyjížďce na Bruntálsku se nám stala zajímavá věc: jedeme přes louku pod Červenou horou (nedaleko v.p. Libavá), a najednou se před námi objevili esesáci v džípu se samopaly a nevypadali vůbec přátelsky. Než jsme se vzpamatovali, tak naskákali do auta a byli pryč. Co to bylo za partu nevím, ale v prvním okamžiku jsem fakt myslel, že je zase válka.

                0 0
                • Martin  

                  esesáci nebo wehrmacht? :-)

                  0 0
                  • Zbyněk  

                    To nevím, ale kdybych tam byl tenkrát sám, tak to otočím a uteču.

                    0 0
    • vit  

      Na čem tam chcete jet(silnička nebo mtb)? Podle fotek to je cesta po asfaltu .

      0 0
      • Looper36  

        MTB, většina té hlavní trasy je po kostkách. Navíc bychom maličko křižovali, z hlavní cesty nic nevidíš.

        0 0
      • Martin  

        určitě bajk, na silničce jsem to jezdíval dříve a už mě to neba – rok od roku je ta hlavní kostkovica horší a horší

        0 0
    • zapl  

      Asi pojedu taky,ještě jsem tam nebyl,akorat budu muset vzít s sebou manzelku:-)

      0 0
    • Hell_A  

      toš pokud mi nevýjdou Beskydy, hlásím se do party a vezmu sebou i nějaké ti nebajkforovce či spíš nebajkforovkyně:-) Akurád nevím, jestli bych se ze Smilova dokázala dostat do vojenského, takže ten srazík v Marienthalu je gút nápad:-)

      0 0
      • Martin  

        já tu cestu na smilov hledal asi pětkrát a po šesté jsem ji i našel :-) www.mapy.cz/#…

        0 0
        • Zbyněk  

          Jestli myslíš Smilovský mlýn, tak to je jednoduché: pojedeš pořád údolím až za Hrubou Vodu, a pak buď přes brody nebo vlevo po modré traverzem na Smilovský mlýn. Odtud vede údolím Lichničky cesta do voj. pr. a měla by se napojit na tu hlavní z Mrskles pod bývalou Střelnou. Pokud myslíš bývalý Smilov ve voj. pr., tak ten je kousek za Střelnou ve směru Město Libavá.

          0 0
          • Martin  

            pokud bude v SO pěkně, zajedu si tam na čumendu… tedka sedím nad mapou VVP a děsně mě to tam láká.

            0 0
            • Zbyněk  

              Já tam jel (ze Smilova) jen jednou, chtěl to zkrátit na Město Libavá a pěkně zabloudil. V nedávné době jsme ale dvakrát jeli přes v.p. od pstruhové líhně pod Rabštejnem. Oficiálně se tam sice nesmí, ale je to na samém okraji v.p., takže tam žádný střet s armádou nehrozí. Přes ty brody na Smilovský mlýn bych to neriskoval. No a pak můžeš pokračovat kolem Bystřičky na Magdalenský mlýn a po asfaltce do Jívové a udělat tak pěkný kolečko.

              0 0
        • vlk  

          Jestli mi zrovna nedovezou tašky tak pojedu taky-a ke Smilovu bych tě zaved.

          0 0
          • Martin  

            ahojda, ty ještě žiješ? dlouho jsem tě tu neviděl :-)

            ke smilovu už trefím :-D

            0 0
            • vlk  

              JJ, ještě žiju, chodím sem už jen zřídka, když mám náhodou omylem trochu času. Na kole už jsem od listopadu neseděl-není na to čas(ten mi teď žere „jiný koníček“).

              0 0
    • Bobesss  

      jede někdo od Krnova, Bruntálu?

      0 0
    • grafik  

      pak napiste kdy a kde, mozna bych se pridal …

      0 0
      • Wilier  

        Já bych se taky mohl přidat, jsem z Hluboček takže to mám za barákem…

        0 0
    • pop  

      Vždyť to je až v květnu, ne? :). Já každopádně nejedu letos i kdybych chtěl, budu po operaci, doufám zdárně.

      0 0
      • Looper36  

        Takže bychom to tak nějak shrnuli, ne ? Viděl bych to toho prvního dejme tomu o půl deváté v Mariánským u obchodu, s tím, že tak za třičtvrtě hoďky klidným tempem budem na Smilově, no a pak nahoru na Velkou Střelnou, nebo přímo na bývalý Smilov. Manželky, přítelkyně, případně úplně volné slečny vítány. Těsně před akcí ještě upřesníme, zvlášť trasu, protože 3 bych chtěl dát dlouhou na Šela a nechci se zhuntovat předem:o) Ale to asi nebudu sám. Navíc pojedeme s polovičkami, takže tím je to dáno.

        0 0
        • Looper36  

          Jo a o orientaci strach nemějte, to beru na sebe.

          0 0
          • Martin  

            ono to vypadá že je času dost, ale podle mých zkušeností je furt dost času a nakonec se domluví prd :-) zatím to vypadá dobře. jsem zvědav kama nás protáhneš.

            0 0
            • Looper36  

              No, chtěl bych to dát přes tu Čermnou a Milovany, přes tu leteckou střelnici a ukázat vám něco z historie Libavé. Jen mám trošku strach, že taková větší skupka, jako budeme my, bude nápadná. Ale něco vybereme, neboj.

              0 0
    • Scully  

      Ahoj, tak jak to s vámi vypadá, najde se nějaká nezávodní skupinka co pojede do VVP?

      Já sem pevně rozhodnut že si to letos nenechám ujít, ale pokud bych se mohl připojit k někomu kdo zná nějakou vhodnout trasu, tak bych určitě neváhal. :-)

      0 0
      • Looper36  

        Zdarec, počítám tak týden před akcí plánuju tohle téma znovu otevřít a domluvíme to na bethon.

        0 0
      • Looper36  

        Zdarec, počítám tak týden před akcí plánuju tohle téma znovu otevřít a domluvíme to na bethon.

        0 0
    • Martin  

      tak co, jak to s váma vypadá, chrtíci?

      na muvb.cz jsou už vyvěšené nové mapy a informace. pořadatelé mimo jiné straší, že na akci bude dohlížet podstatně víc policajtů :-)

      0 0
      • Scully  

        Tak určitě jedu, jen nevím jak moc jsem chrtík :-)

        Abych nejel po prvních 200m, už jen sám.

        0 0
      • black maniax  

        čau, my se chystáme taky. A opravdu nebudeme chrtit, protože bereme na vyjížďku přítelkyně.

        Trasa je daná – Mrsklesy, Bílý kámen – snad se tam vydrápeme, Velká střelná, Libavá, Domašov a do Olmika. Snad to holky ušlapou.

        Pro mě to bude novinka, po těch dlouhých trasách.

        0 0
    • Bobesss  

      Jede někdo z Krnovska nebo Bruntálska?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.