• Cavendish

  Pomalu se nám zkracuje den a jízdě po tmě už se nedá ubránit. Proto se Vás ptám, zdali by jste mě doporučili nějaké solidní výkoné světlo, se kterým bych se nemusel bát vyrazit. Cenově pokud možno okolo 500. Se světly nemám zkušenosti, nevím jaká je odpovídající cena za slušný kousek.

  • oddie  

   To je panečku téma. Takové tu ještě nebylo!

  • Delkim  

   co takhle funkce HLEDAT?!

   nicméně v souladu s tím jak se to tady stejně zvrtne ti posílám odkaz na jednu perfektní svítilnu, dá se koupit v akci i za půlku plus clo a DPH, v týdnu mi dorazila

   Nabíjecí cyklosvítilna Fenix BT30R

   i když pořád to je násobek tvého plánovaného rozpočtu, ale to je tady normální :)))

   ale abych jen neplácal, v téhle cenovce skončíš někde u Číňana např.

   Securitylng 5000 Lumen Waterproof Cree XML U2 LED

  • JendaH  

   A jestli jsi myslel i zadní, velmi důrazně doporučuji toto http://www.ebay.com/…171708819928

   Prošlo mi rukama několik levných blikaček, všechny trpěly tou chybou, že když se na chviličku přerušil přívod napájení (např. na hrbolu), tak se resetovaly do módu vypnuto. A to se člověk většinou nedozví, protože na ni nevidí. Takže mu nezbývá než napájení připájet, což je otrava. Tato jediná tímto bugem netrpí.

   A svítí fakt hodně. Musel jsem na ni nalepit střípek odrazky jako difuzér.

  • vp2  

   Dnes cca v 5:30 ráno otestováno tohle http://www.profilshop.cz/…f-1000-usb-2 na CX kole – okresky a polňačky, hodina jízdy a plná spokojenost. Kužel světla na osvit cesty zcela dostačující a taky dostatečně silný na to, aby člověk včas postřehnul veškeré nástrahy cesty. Jen na silnici je nutno světlo trošku zklopit, pokud na to jezdec zapomene, nevadí. Protijedoucí automobilisté mu to problikáním dálkovými rádi připomenou:-)

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce