• horava

    Cau,

    nevite jak to vypada letos s PROMO kody? Pustil nekdo ven nejaky?

    Vim, ze loni se vsude objevoval napr. EASYSPORT nebo tak neco.

    Stacilo zadat u registrace a pak byl vstup zdarma.

    Diky!

    0 0
    • blaf  

      http://www.bike-forum.cz/…mo-kody.html#…

      asi nebylo treba to zakladat, ze?

      0 0
      • JSt  

        nejen podle me je rok 2013 a tys dal odkaz na rok 2012. nehledej zbytecne chyby. ;-)

        0 0
        • blaf  

          to vlakno je jen o fous niz nez tohle a uz se tam resi 2013, proto jsem na nej dal odkaz… kdyby bylo zapadle nekde v historii tak ani neceknu

          0 0
          • JSt  

            tos mel teda spis ****** nekoho, ze resi ve vlakne s nazvem 2012 rok 2013. kdyz uz neco ma byt spatne. ;-)

            0 0
    • Kubas.1  

      Pořád nikdo nic nemá, neví?

      0 0
      • pepi3  

        Tak jako náhodou jsem přišel na tenhle:

        SPORTLIFE13

        ale je to za 80 kč :(

        0 0
      • pepi3  

        Ještě jsem našel jeden z fakulty:

        FSPSMUNI13 taktéž za 80kč, zadarmo zatím nic a už hledám snad 2 hodiny :(

        0 0
        • Kubas.1  

          ten z MUNI sem taky našel, ale to v podstatě není sleva, za 80,– je i normální vstup ve čt/pá

          0 0
    • haklicek  

      AZDSZAQF5Z ;)

      rozdavali to na jednou zavode, asi maji strach z toho, ze jim na ten oholenej „veletrh“ nikdo neprijde… nedivím se…

      0 0
    • stigi  

      BIKE2013KONF

      0 0
    • Smazaný účet  

      Letos každý, kdo přijde, dostane stovku…

      0 0
    • Vojtas  

      Má cenu tam vůbec jít? Jdu s mladou na Gaudeamus, tak bych zaskocil i vedle. Ale když to tak čtu tak nevím jestli má cenu utrácet a nekoupit si za ty dvě stovky radsi neco v Ikea :D

      0 0
    • destr  

      Jedna vstupenka k dispozici dnes na Vídeňské do cca 15 hodin za velkou Milku ;-) (mám pocit že je v bille za 45 Kč)

      0 0
    • Kami  

      Dalo to práci, ale tak podělím se s váma..

      SPORTJMK13

      Měl by být neomezený.

      Asi jsem teď (destr)ovi zkazil kšeft, sorry.

      0 0
    • krabica  

      Má smysl se tam tahat z Ostravy?

      0 0
      • Kubas.1  

        nemá, pokud zrovna netoužíš po koupení nějakých hader ve slěvě (nutno dodat že pěkný slevy tam mají) tak tam IMHO nic není :-(

        0 0
      • KubaBajk  

        Přesně jak říká Kubas, z Ostravy určitě néé.

        Hadry dobrý, něco jsem koupil ale jinak slabota…mně ovšem posloužil dobře k odzkoušení helmy.

        0 0
      • jIrI___  

        Ne.

        0 0
        • Mig_all  

          Byl jsi tam? Nema nekdo fotky, nebo tak neco? Nebo aspon nejaka firma co se zabyva cyklistikou tam je?

          0 0
          • Dave-geo  

            Prý jsou na Riviéře cedule a asi se tam dají otestovat Spešly.

            Víte o tom někdo něco? :) Za mostem jako loni už prý nejsou, tak asi jedině někde přímo na výstavišti..

            0 0
          • jIrI___  

            Byl jsem tam vlastně náhodou :D. Jel jsem do Brna nakoupit tabáky do vodárny a při té příležitosti jsem se stavil i na Sport Life. Z cyklistiky nula nula prd, hader ovšem pokokot. Za hoďku jsem neměl co dělat a to jsem mezi tím stihl lupnout pivo a klobásku :)

            0 0
          • destr  

            Co bys tam chtěl fotit? Vypadá to tam jak na tržnici :-(

            0 0
      • ToLe  

        ono to asi nestojí za to ani pro ty, co jsou z Brna, natož Ostrava :) Bííííída ;)

        0 0
    • Vojtas  

      To jste nikdo nemohli rict rovnou ze to tam stoji zahovno? :D Nevím kdy jsem tam byl na posled, kdy Sport life jeste lidi tahnul, pamatuju se na sraz B-F :) Stara garda, ale to uz je let, ted se mi vybavi jen Goofy, a nekde tam byli i Sirena atd, bejvavalo :D

      Za hodinu hotovo, a to sem prohlidnul vsechny trika UAX, tak proto mi to tak dlouho trvalo…

      0 0
      • thesecond96  

        Vždyť to tam bylo dobrý. Mně se tam, teda líbilo :-) Ten doprovodnej biketrial byla super podívaná a ani ty stánky nebyly zas tak špatný.

        0 0
        • krabica  

          Akorát tam chyběla kola… :(

          0 0
        • zdsamct  

          to sem nepis

          ..

          oni nevideli ty spesly na ktery se nadava a nemohli je osedlat, tak je vse spatne

          meli jit jinam

          ..

          jinak na mensim prostoru stejna zabava jak loni, nakoupilo se, mala spokojena pri zkouseni vseho .. a ze uz poznala ,,

          az si vsichni remcalove poridi dite a budou mit i jiny zajmy, nez videt kolo a kolo, bude tu lip

          0 0
        • Vojtas  

          Tak biketrial jasny, o tom zadna, to je vzdycky dobry, jenze ja tam byl v patek :( A stanek s kolama tam byla akorat Pells, Merida, nejaky elektrokola a to bylo myslim vse, je tak? hruza :(

          0 0
          • marco  

            Pells a 5 ks kol aby se neřeklo, Merida tak ta tam skutečně nebyla pokud nemyslíš ten regionální sportovní stánek se šlapáním na čas. Jinak nic extra. Oblečení slabota klasika Axon, Eleven, pár dalších firem. Sleva někde slušná velikosti obvykle na prd. Čekal jsem víc cestovek. Sportlife včetně sportovních ploch jen v jednom pavilonu takže malé stánky hodně lidí. Zaujala mě exibice BMX Flatland týmu s Nekolným.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.