• grafik

    Tak mladezi, dostalo se ke me par informaci ze SL 05. Takze kola jsou ve trech! pavilonech (coz je proti lonsku o 2 vice) – vicemene biky, kellys'e pry budete hledat marne. Mel sem slibeny i fotky ale nebudou. Skoda. A mala pozn. na konec: Karbon vladne …

    toz tak, to jenom abych vas na vikend navnadil ;)

    0 0
    • gobike  

      No abych pravdu rekl, tak absence Kellyse je mi ukradena. To ze kola sou ve trech pavilonech je super zprava. No ze vladne karbon, to je asi z predeslych veletrhu jasne. Moc se tesim, budu fotit jak o zivot.

      0 0
      • hanz  

        moc bych se netěšil bejt tebou…dle mě to stojí za prd, víc novinek jsem viděl na 1/2 fotek z eurobiku, v brně je pro mě (enduro a dh) celkem prdlajs. Loni se mi to zdálo lepší.

        0 0
        • gobike  

          Ja tam ale nejedu kvuli DH, je jasny ze bike brno nebude eurobike, ale mam to celkem blizko, tak proc se tam nepodivat.. Nehodnot to, kdyz jsi tam jeste nebyl…

          0 0
          • hanz  

            já jsem tam ale byl…dh tam nikdy nebylo moc to ani letos…ale enduro který jde nahoru snad uplně nejvíc ze všeho je tam opravdu poskrovnu.

            0 0
    • MartinXC  

      Můj postřeh: podstatné věci jsou k vidění v levé přední části pav.V (okruh cca 20m kolem stánku Norco, Programcycle, Parktool). Nejvíc asi Maverick, který se blíží ideálu pro Enduro/Maraton – slušné zdvihy, tuhost a to vše se dá postavit do 12kg Dál je to jen tu a tam nějaká perlička. Pro rodiče bikery s malými špunty: docela se vyrojilo dětských koleček, slušně postavených a brzdících (vloni cca 3 kousky, letos tak 10 různých výrobců).

      0 0
      • CZiko  

        výrobci se soustředí na budoucí bikery:-)

        0 0
        • blue  

          na 12 kg enduro od mavericka jim ale musi zacit setrit rodice uz v den narozeni :-)

          0 0
    • ferencvaros  

      taka blba otazka – je to iba vystava bez nakupu, alebo sa da aj nakupovat ? ak ano, da sa aj s kartami ? (som zo slovenska)

      0 0
    • Vilém  

      Byl jsem vcera.3 pavilony znamenaji,ze v jednom jsou kola,v dalsim prazdnym jsou skokani,nejaka rampa a taky se tam pojede o vikendu MCR v trialu a nakonec ten treti,tak tam je par stanku,ktery se nevlezly do toho hlavniho.Jinak jsem nebyl nijak uchvacen,stanku sice vic,ale mizi ruzne speky,temer vse se zameruje na stredni proud.Jelikoz jsem tam bylů zadara,tak nenadavam,ale nadsenej jsem nebyl.

      0 0
    • pavelsacha  

      …taky jsem tam byl. Jedna budova plná kol. Po chvíli to začne být náročné. Všude karbon, někdy téměř stejné tvary a jiná nálepka. Rozhodně je z čeho vybírat. Víc věcí tam je pro bikery, pro silničáře se tam taky najdou moc pěkný věci.

      0 0
      • ferencvaros  

        majstri, a este jedna otazka – necyklisticka: aka je kvalita ostatnych – nebikovych expozicii ? co taky fitness a aerobic (pre zenu) ?

        0 0
    • Vymi  

      neni nad poradnou skladacku… GABROS zije :-)

      0 0
    • Gatier  

      Tak som tak trochu sklamany. Napocital som dva pavilony, takze bud neviem pocitat, alebo som nieco vynechal :) Znaciek pomenej, vraj slabsie ako minuly rok. Chcel som dost vidiet Sfinx. Pekne bolo RB, Pells, Spesl… No ale najviac ma sklamalo Norco! Jak bicyklami, tak personmalom… :)

      0 0
    • vlk  

      kde jsi přišel na to, že byly kola ve 3 pavilonaech, já si všim jen V a A1. Který byl ten třetí. Jinak jsem napolo sklamán, moji oblíbení wídeňáci s blatníky po euru chyběli, ale zase jsem dostal zdarma brzdové destičky-tak zas dobrý.

      0 0
      • grafik  

        osobne jsem napocial taky jen 2, tu inforamci mi dodal jeden kolega z brna :)

        0 0
        • Vilém  

          jak uz jsem psal nahore.Jeden pavilon celej kol,druhej s rampama a MCR v trialu a nejaky stanky (Mavic,nejakej e-shop s vecma RBDesign) v pavilonu s lezeckejma stenama.

          0 0
          • TinkTink  

            RB Design – Bikezone.cz … ty kotouce se mi docela libej…designove imho pomerne povedeny a brzdit by mohly taky…

            0 0
            • Vilém  

              Veci jsou to fantasticky,krasne udelany a navic panove jdou vlastni cestou,zadne kopirovani.Az na tu cenu:(

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ta cena je taky jejich vlastní! Teda poskladana z bezne pouzivanych cislic.

                0 0
            • vlk  

              mě taky a ty brzdové páky na 1 prst jsou taky slušné.

              0 0
    • rich  

      CINELLI – ten ich design ma dostal uz pred rokom…najma ruzova silnicka :-)

      0 0
    • DD  

      me se libilo RB i kdyz je to kazdej rok stejny ale pro me je to srdcovka, a potom hned vedle stanek velo plzen s tema jejich RBeckama , super byrvy a neskutecny ceny, nejvic se mi v sobotu libila mcerna 1300 na xt chtel sem ji okouknout i v nedeli a ona se prej prodala, jinak stanek programmcyclu byla lahudka ..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.