• Kubas.1

    Zdarec, máte někdo informace jak to bude vypadat na letošním sportlifu? Loni tak plno značek chybělo, tak by mě zajímalo, jestli se letos rozhoupaly, a bude mít cenu tam jezdit…

    Anketa: na Sportlife & Bike Brno

    72x
    68%
    19x
    18%
    0 0
    • Kubas.1  

      nikdo nic neví?

      0 0
    • Kubas.1  

      Zkouším to znovu…netuší někdo který (ty lepší) značky tam budou?

      0 0
      • jIrI___  

        BVV to na stránkách nemá?

        0 0
        • madcat  

          No tam jsou většinou uvedení dovozci, a ne každej ví hned co za značku kterej dovozce dováží, kor když se to sem tam i mění… Zatím mám informaci, že nebude Author, TREK a Kellys, ale to jenom co padlo mezi řečí s bývalým spolužákem, kterej na BVV dělá…

          …ten TREK mě docela štve, páč poslední dobou dělá hodně pěkný endura a FR kola…

          0 0
          • Kubas.1  

            tak author je v pohodě, kellys mě taky nějak moc nemrzí, ale trek tam mohl byt, to je pravda…

            0 0
          • Blade  

            Author tam nebude? To mě překvapuje. Vždycky měl expozici na půl pavilonu a teď najednou nic?:)

            0 0
            • jIrI___  

              Tomu se taky divím.

              0 0
            • madcat  

              Nebude. Prej byly normálně objednaní, furt tvrdili, že jo, že přijedou vystavovat, a najednou začali spolužákovi volat z jiných firem, že jako proč mají furt na webu napsaný, že Author tam bude, když to není pravda. Až teda na přímej dotaz se nějakej zodpovědnej člověk vymáčkl, že na to serou.

              0 0
              • Blade  

                taky přístup..

                0 0
                • Mike  

                  jo jo.. a to keby viete aky dostali na eurobiku PWNED :) stazovali sa na miesto stanku.. pretoze su niekolko rokov zastrceni uplne v prdeli vzadu, kde ich nikto nevidi a vecne maju prazdny stanok.. tak napisali do officu na eurobike mail.. ze chcu lepsie umiestnenie, lebo ze inak na buduci rok nebudu vystavovat :) a z eurobiku im odpisali, ze „lutuju, ze po tolkych rokoch spoluprace sa rozhodli nevystavovat“ fail :D

                  0 0
        • Kubas.1  

          tak jak píše madcat, je tam jenom seznam pár dovozců/obdoců, ale já třeba prd vím, co kterej má…

          0 0
    • Smazaný účet  

      ja si to veletrzni silenstvi odbyl na Eurobike, takze na sportlife pujdu jen kdyz dostanu gratis vstupenku…

      0 0
      • bagr  

        Nic tam nebude a kdyz uz neco tak samy ptakoviny!Neresit a radsi jezdit:

        0 0
    • Skicross  

      Souběžně poběží i SportLife, takže tam určitě pojedu. Navíc Kolokrám.cz má vystavovat kola Cipollini a na ty se celkem těším.

      0 0
    • tomxcr  

      Volné vstupenky pro všechny:

      http://www.xcr.cz/…ortlife.html

      0 0
      • marapara  

        Super, dík :).

        0 0
      • zmolko  

        díky :)

        0 0
      • Schoscha  

        taky dík

        0 0
      • STxxEN  

        thx:)

        0 0
      • J1r1  

        cuscus…takze na tuto vstupenku se tam muzu jit klidne mrknout uz ve ctvrtek????pochopil jsem to dobre???jinak diky moc:)

        0 0
        • madcat  

          Můžeš – tyhlety vouchery na základě registrace odborného návštěvníka tě opravňujou ke vstupu kdykoliv po dobu veletrhu.

          0 0
      • LáďaH  

        Díky :-)

        0 0
      • Sobi  

        Díky moc! :-)

        0 0
      • StuntJ  

        To je jako free, nebo to má háček jako vždy ?

        0 0
        • jIrI___  

          Jediný háček je registrace na BVV se všemi osobními údaji. Já to vzdal :)

          0 0
          • StuntJ  

            takže to zadarmo nebude, na co by jinak chtěli osobní údaje ?

            0 0
          • Skicross  

            Jméno, příjmení, bydliště a email jsou osobní údaje?

            0 0
            • StuntJ  

              Ne, to jsou údaje, které nesouvisí s Tvojí osobou

              0 0
              • Skicross  

                Tak obráceně. Na kolika fórech, účtech USW jsi registrován a kde všude tyto informace dáváš zadarmo bez protislužby?

                0 0
                • StuntJ  

                  Pochybuji že ti někdo dá vstup na veletrh zadarmo, když stojí 100,–Kč, tomu ani sám nevěříš. Jen mě zajímá co za to, aby to nakonec nebylo dražší než ten samotný placený vstup :o))

                  0 0
                  • Skicross  

                    Omyl. Třeba naše firma tím, že vystavuje na stavebním veletrhu, získá několik desítek (ke stovce) vstupenek zdarma. Ty vstupenky má jak papírové pro tzv. VIP klienty, tak i elektronické = kód. Ty se musí zaregistrovat na webu BVV aby se s nimi nedalo kšeftovat.

                    0 0
                    • StuntJ  

                      nevěřím, dnes není zadarmo nic,a dobré skutky už vymizely, nějaký háček to určitě má, snad ho někdo napíše :o)

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Žádný háček v tom myslím není, kamarádi na SL byli vloni stejným způsobem, jen s tím rozdílem, že tyhle „elektronické“ vstupenky měli z Vela a neplatili nic.

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        ja byl na SL minimalne 2krat diky te registraci zadarmo, takze f klidu, akorat pak chodi email z bvv. Tak ten jsem soupl do spamu.

                        0 0
                      • kubad  

                        Loni to tak fungovalo a v pohode. Jedine cim clovek zaplati je ze mu chodi po registraci informace o ruznych veletrzich a akcich ne vystavisti. To je rozumna cena :-)

                        0 0
                      • Schoscha  

                        je to zadarmo a háček je v tom, že ti pak na e-mail chodí info zprávy z BVV.

                        edit:Kubad už to napsal, ale co.

                        0 0
                        • Prtko.cz  

                          No a když máš pod čepicí, tak si to v nastavení blokneš a nechodí ti nic.

                          0 0
                  • Prtko.cz  

                    Loni to bylo ZADARMO!!!

                    0 0
                    • StuntJ  

                      Naše učitelka ekonomika nám vždy vtloukal do hlavy – nikdy nevěř člověku co dává něco zadarmo. Buď je to blázen či podvodník :o) a zvlášť v České republice …

                      0 0
      • BEgineer  

        Cus, je to fakt úplně zadarmo? Platí i pro neděli? Já jen že na stránkách tam tohle psaný nemají ;)

        0 0
        • felix.org  

          Když se zaregistruješ, tak na tom voucheru je, že můžeš přijít kdykoliv od 7. do 10.10. a vstupé je 0,–Kč.

          0 0
    • LRRTM1  

      Tam už mě nikdo nedostane ani párem volů :o)

      Loni to v některejch pavilónech vypadalo jako na výprodejový burze a plno značek tam zastupovali jen prodejci (ne dovozci) a ani tam neměli komplet sortiment. Spíš to vypadalo, že se chtějí zbavit starejch věcí. Ten cyklo-pavilon na tom byl eště celkem slušně, ale zázrak to teda nebyl.

      PS: omlouvám se brňákům, ale psát na stánek s občerstvením „okurek“ mi přijde stejně debilní, jako kdyby v Práglu někdo napsal „vokurka“. Resp. Je jedno jak mluvím, ale nápis na ceduli by snad spisovně zvládnout mohli :o)

      0 0
      • Kubiczech  

        A to se říká, jak je bajkování pohodový sport, bajkeři jsou příjemní lidé. Ve výsledku se pak čertí kvůli „blbejm vokurkám“. (:

        0 0
        • LRRTM1  

          nečertím… nesmíš brát všechno tak vážně :o)

          0 0
          • Schoscha  

            vokurka je samice a okurek samec :-)

            0 0
            • LRRTM1  

              Stejně jako hadra a dorta… teď už mám jasno – a my si tady v čechách chováme jenom samečky. Pak je jasný, že musíme kvůli chovu jezdit na Sportlife pro samičky :o))))

              0 0
          • Kubiczech  

            Kdybych to bral vážně, tak tam nepíšu ten gesicht. (:

            0 0
    • zmolko  

      mne chodia od nich mailom informacie, najkor prisiel tento:

      Sportovní veletrhy letos o měsíc dřív

      Od letošního ročníku se posouvá termín konání čtyřlístku brněnských sportovních veletrhů a tím i veletrhu Bike Brno. Jednak tato termínová změna vzbuzuje velký zájem u zahraničních firem, tj. z hlediska mezinárodnosti veletrh jednoznačně vzkvétá. A jednak s touto termínovou změnou souvisí i nově připravované testování jízdních kol v terénu v těsné blízkosti areálu brněnského výstaviště. Tento nový projekt je pod názvem OUTDOOR TEST BIKING plánován jak pro maloobchodníky a odborné novináře, tak na základě zájmu vystavovatelů i pro veřejnost.

      Nebývalý zájem zahraničních firem

      Stejně jako v případě posledních ročníků veletrhu Bike Brno, letos skokově narostl zájem nových zahraničních firem o účast na veletrhu. Zatímco v loňském roce představovali zahraniční vystavovatelé veletrhu Bike Brno 31,9% z celkového počtu, v letošním roce je podíl prozatím přihlášených zahraničních vystavovatelů na celku více než 53%. Tento fakt i skutečnost, že od začátku konání veletrhu roste i počet zahraničních návštěvníků (v loňském roce meziroční nárůst o 34%), dokládají dlouhodobý růst mezinárodního významu veletrhu. Stále více zahraničních firem prakticky z celé Evropy jeví zájem o prezentaci na veletrhu Bike Brno, stále více zahraničních návštěvníků (především SK, PL, AT, HU, …) zde hledá nové obchodní kontakty, inspiraci či zábavu.

      a potom prisiel tento:

      Bike Brno letos rekordní

      Nárůst nových zahraničních vystavovatelů a trvalý zájem českých výrobců a dovozců o účast evidentně vyústí v letošním roce v rekordní rozsah veletrhu. Na základě potvrzených účastí firem lze předpokládat, že výstavní plocha letošního ročníku pojme tři výstavní haly. Také obsah veletrhu bude bohatší … mezi prezentovanými značkami jízdních kol nebudou chybět 4EVER, ACSTAR, APACHE, AUTHOR, CAMPAGNOLO, CANNONDALE, CTM, EDDY MERCKX, FOCUS BIKES, GIANT, GT, HERCULES, MAYO, MERIDA, LEADER FOX, ORBEA, PELL’S, RACE BIKE, SCOTT, SPECIALIZED, SUPERIOR, WINORA a mnohé další. Velmi široké zastoupení budou mít na veletrhu samozřejmě také komponenty, příslušenství a doplňky. Veletrh Bike Brno nadále potvrzuje svůj rostoucí význam jak pro český trh, tak i pro trhy států střední a východní Evropy.

      takze tento rok bude urcite na co pozerat.

      0 0
      • madcat  

        No tak zrovna ten Author je v tvým infomailu už neaktuální – viz výše.

        0 0
        • zmolko  

          hej? No tak ja som proste len skopiroval co mi napisali. A o tom Authore sa nezmienili ani neskor, no nevadi, aj tak tam idem :)

          0 0
    • sen  

      Ja tam jdu, ale jen proto, ze to mam ani ne 15min cesty na kole od baraku:)

      0 0
    • Mig_all  

      me zajima jestli tam bude specialized a duratec… nevíte?

      0 0
    • doonio  

      Nějak mě přešla chuť, o víkendu jsem mimo, a v pátek odpoledne bude narváno.

      ofic.stránky:

      Rádi bychom Vás upozornili, že vzhledem k podpoře obchodního charakteru veletrhu Bike Brno budou pavilony V a F ve dnech 7. 10. (celý den) a 8. 10. (do 12 hod) přístupné pouze registrovaným odborným návštěvníkům. Pro veřejnost je určeno páteční odpoledne a víkend.

      0 0
      • StuntJ  

        To je normální … Pátek přerváno, sobota – 60% vystavovatelů, neděle 40%vystavovatelů a celkově mrtvo, konec…

        0 0
      • Smazaný účet  

        a když se registrujes pomocí toho voucheru od xcr (viz výše) tak tě tam nepustí?

        0 0
        • madcat  

          Pustí. To je registrace odbornýho návštěvníka.

          0 0
          • doonio  

            Hmm, že bych aspoň nakoukl jako „odborník“ ;)

            Díky za odkaz, myslím že se tam díky XCR všichni sejdeme ve čtvrtek

            0 0
      • Kubiczech  

        Nikdy tomu nebylo jinak, pokud vím. Na veletrhu prostě lidi budou… (:

        0 0
      • jIrI___  

        V sobotu a neděli nemá cenu chodit, bývá tam hlava na hlavě. Čtvrtek nebo pátek dopoledne je s tou „odbornou“ vstupenkou jasná volba.

        0 0
    • Mr.Duck  

      Nebude tam náhodou RB ukazovat IQ8, a možná ňákej ten sjezďák? Nebo si to s něčim pletu? Že se matně vzpomínám že povidali jak to odhalej takle na podzim na ňákym voletrhu, a na to bych se i zajel podívat,,,

      0 0
      • LáďaH  

        Na stránkách píšou, cituji: ,,Vážení zákazníci, představení modelu IQ 8 a jeho uvedení do výroby se přesouvá na podzimní měsíce – výstavu Sport Life.´´

        0 0
      • Kubas.1  

        mohli by, taky by mě zajímal :-)

        0 0
    • Dinoxus  

      Neni jednodussi o mesic driv zajet na Eurobike a videt vsechno trosku na urovni? Zas tak daleko to neni…

      0 0
      • jIrI___  

        No, pro lidi z Moravy a bez auta je to sakra daleko :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          ale ale… z Brna jede bus skoro až tam.

          A stojí to za to.

          0 0
          • jIrI___  

            Skoro… A jak dlouho tam ten bus jede? Vlak od nás do Brna necelé 2 h :). V žádném případě ovšem netvrdím, že se tyhle 2 veletrhy dají srovnávat, ale Eurobike je hodně z ruky a ne že ne. Zas takový blázen, abych cestoval půl dne tam, pár hodin pobyl a jel půl dne nazpátek, nejsem :)

            0 0
            • siafu  

              tak tak… SportLife mě bude stát max. den dovolené (když se rozhodnu jít tedy ve čtvrtek), vstupné po registraci zdarma, náklady na dopravu žádné – mám to 30 minut pěšky, no a kdyby to bylo v Praze, tak tam taky kvůli tomu nepojedu, protože by mi to za to nestálo…

              0 0
            • Smazaný účet  

              njn to je samozřejmě na vícedenní výlet… bus jede cca 10 hodin + ještě tak 2 hodiny přesun k jezeru a trajekt.

              0 0
    • jecnak  

      Bude nejaka vecerni cykloschlastacka Brnensko – Prazska druzba? Minule – pred dvema lety – to bylo fajn.

      0 0
      • treatt  

        To by mělo proběhnout! Pátek veletrh, večer kalba a v sobotu dom?

        0 0
        • jecnak  

          Ja se tam budu vyskytovat az v nedeli, ale mohl bych se stavit klido i na otocku z Hradiste, takze na me/nas s Jitkou ohled neberte. Ale musi to zorganizovat najky mistni.

          0 0
      • Martula  

        S Polkem něco vymýšláme, ještě realizace :)))

        0 0
    • zmolko  

      Keby niekto isiel z Trencina, tak mame volne miesta v aute, rozdelime si cestovne. Ideme vo stvrtok na cely den.

      0 0
    • plevka  

      jedem tam z práce, takže jedu taky, ikdyž s Eurobikem se to nedá srovnávat, ale mám to zadarmo i s dopravou, tak proč toho nevyužít :)

      0 0
    • gamster  

      Kontrolní otázka:

      Udělal jsem registraci pomocí kódu z XCR, chápu to dobře, že s touto registrací se jim tam můžu vokázat i ve čtvrtek a v pátek dopoledne(v těch pavilonech který jsou pro odborníky)

      Jinak, teda nevím jak ta žesnká na recepci pozná že jsem odborník, kamarád jsi taky udělal registraci, ale tu obyčejnou, a jedinej rozdíl jsem našli v ceně, kde já mám 0 Kč, a on tam má 60, ale jinak nikde ani hláška že já to mám pro odborníka, a on jako obyč.

      No holt uvidíme

      0 0
      • jIrI___  

        Ženské na pokladně je to úplně fuk. Voucher odborníka máš, hodí si do počítače jeho čárový kód, dá ti visačku a můžeš chodit všude. Jen když půjdeš do pavilónu pro odborníky, tak tu visačku ukážeš holkám při vstupu (ty bývají občas jedny z nejhezčích věcí v celém pavilónu :) ) a jdeš normálně dovnitř.

        0 0
        • Sorin  

          A co vlastně v tom pavilonu pro odborníky je??

          0 0
          • jIrI___  

            Nic zvláštního za tím nehledej, jsou to normální pavilóny, které se v pátek odpoledne beze změn otevřou všem. Já preferuju čtvrtek/pátek z toho důvodu, že je tam mnohem míň lidí a člověk si může kola líp a v klidu prohlídnout a pokud je ukecaný typ, tak se mu věnují i zástupci vystavujících firem. Daní za těch málo lidí je to, že mu uniknou doprovodné akce, protože většina jich probíhá v sobotu/neděli.

            0 0
            • Sorin  

              Aha, no myslím, že dám kilo a projdu to v pátek odpoledne, snad to nebude tak hrozný, koneckonců když hromada firem vůbec nevystavuje.

              0 0
      • Zdyn  

        zdar. V ktere fazi registrace se stanovuje odborna a obycejna registrace?

        0 0
      • Zdyn  

        Prislo mi potvrzeni registrace odborneho navstevnika, ale mam v priloze vstupne 60,–

        0 0
    • Kubas.1  

      Když už ste to vytáhli, a Sportlife je za týden…nejzistil někdo jak to bude s těma vystavenýma značkama?

      0 0
      • kubad  

        Spatne :-(

        Ceny za pronajem plochy sou tak vysoke ze na to spousta velkych znacek sere.

        0 0
      • zdenek  

        Na stránkách BVV je seznam vystavovatelů.

        0 0
        • Kubas.1  

          to sice je, ale z toho prd poznám co tam bude za značky kol a „doplňků“

          0 0
    • novcze  

      jde někdo z BF na tu vyjížďku s Jose Hermidou ve čtvrtek?

      http://www.facebook.com/event.php…

      0 0
      • Kubiczech  

        Uvažuju o tom, ale žádnej kamarád nechce a mně se samotnýmu taky nechce. Do zejtra to musim vymyslet.

        0 0
    • oldaka  

      nevi nekdo jestli plati tady ta vstupenka zdarma po registraci i pro testovani kol a to ve ctvrtek? nejde mi o 200kč, ale jestli tam vubec muzu dojit – neni to presne receno.

      0 0
    • Kubas.1  

      tak sem to tam fakt našel :-) kompletní seznam vystavovaných zna­ček

      0 0
    • Kubiczech  

      Uf, tak jsem to dneska prošel a celkem zklamání. Kdo tam jede kvůli doprovodnému programu, tak ok, ale jen kvůli technice a novinkám asi ne.

      0 0
      • Smazaný účet  

        souhlas, slabota :( pár špeků tam bylo ale nic extra. Za 3 hodiny projité i s loděma.

        No asi jsem namlsanej z eurobike… tam je výstavní plocha kol tak 10krát větší.

        0 0
      • jIrI___  

        Zítra jedu, plánuju to jako celodenní akci. Doprovodný program neberu, technika snad taková hrůza zas nebude :)

        0 0
        • Ricci  

          Celodenna akcia,tak to aby si to aspon 4× presiel hore a dole a 5× sa tam najedol :-)

          0 0
      • mr.nikdo  

        maj tam aspon nejaky pekny veci treba na prodej?

        0 0
        • Kubiczech  

          Co jsem narazil, tak klasika BBB a sto let staré hadry. Mně udělal radost snad jen Ibis a Maverick na stánku XCR. XCR hodnotím jako nejzajímavější stánek.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no ale to taky nemusíš čekat jednou za rok na SL ale stačí zajít omatlat kola k nim do kšeftu :)

            0 0
            • Kubiczech  

              Já tam chodím dost nerad.

              0 0
              • jIrI___  

                Nápodobně. Je to jeden z nejnepříjem­nějších kameňáků, po pár zkušenostech na mě působí strašně snobsky. Ale kola tam mají pěkné, ne že ne :)

                0 0
                • madcat  

                  Je to obchod zaměřenej na určitou klientelu, proti tomu nelze nic namítat. Proto tam mají většinou samý naleštěný krasavce za hodně velký peníze, a k tomu příslušný komponenty. Ačkoliv já se nepočítám mezi nějaký snoby nebo věčný tunery a odlehčovače s bezednou peněženkou, tak se tam nějak nepatřičně necítím – prodavači jsou většinou v pohodě a ochotní, rozhodně se na mě zatím nikdy nedívali jako na nějakou socku, co jim tam chodí omatlávat kola. A když se tomu ještě trochu pomůže třeba tričkem Chris King, tak je o spokojenost postaráno, i když si tam ve finále koupím hovno :-).

                  PS: a mají tam dobrej Rock Shox servis, což se mně, jakožto relativně čerstvýmu majiteli Lyrika, může velice hodit ;-).

                  0 0
                  • jIrI___  

                    No já šel do XCR jednou kupovat X.7 hazku a tam ze mě totálně pohrdavě udělali socku, že takové lowendové díly nevedou. X.7 podle mě je spíš taková střední třída než lowend a když už, tak to šlo říct i slušně. Po asi dvou letech jsem si říkal, že jím dám druhou šanci (to už byli čerstvě na nové prodejně) a šel se tam poptat na kraťasy Endura Hummvee. Neměli, údajně nekvalitní věc, ale byli slušní a velikostně jsem si mohl zkusit aspoň Singletracky a když jsem se ptal, jestli by šly Hummvee objednat, tak se moc netvářili. Raději jsem jim řekl, ať to neřeší a objednal je na netu. A když jsem tam zároveň i okukoval kola, tak se mě chopil chlapík v dioptrických Oakley brýlích a v pohodě popovídal i když očividně muselo jít vidět, že jim kšeft neudělám :). Přístup o 200% lepší než v prvním případě. Ale i tak tenhle kšeft záměrně nevyhledávám a raději se mu vyhnu.

                    0 0
      • Kubas.1  

        Zklamání bych za sebe zrovna neřekl, ale čekal sem víc, to je pravda…

        0 0
    • oldaka  

      Ja dal vcera testovani kol (5 bajku)a pak jsem prosel ty 3 nebo 4 cyklo pavilony. stravenej cas = 9:00 – 14:00

      0 0
      • Schoscha  

        na testování bylo včera parádní počasí.Ten posun termínu se jim vydařil.

        0 0
    • kačaba1  

      Nevite nekdo, jestli je mozny na Bikelifu nakoupit i nejaky cyklo komponenty za lepsi cenu? Vim, ze tam mivaji levny outdoor obleceni, ale o cyklo vecech jsem neslysela..

      0 0
      • Smazaný účet  

        jó, při mé první návštěvě jsem se též domníval jak si nakoupím za skvělé ceny, ale krom starých dresů, knížek, občerstvení a pod. se tam nic koupit nedá…

        0 0
      • siafu  

        Aspoň včera tam měli nějaký nožní pumpy Bontrager, nějaký rukavice, pláště Nobby Nic… a sedlo Specialized Toupe za 1000 Kč, ale asi jen rozměr 143 mm, možná kdyby tam byla užší verze 130 mm, tak by člověk asi spíš neodolal…

        0 0
        • Kubiczech  

          To jsem si nevšiml, hned bych ho bral. Pro mě rozhodně jedno z nejlepších, co jsem kdy zkoušel. Už se tam asi nedostanu, nenašla by se nějaká dobrá duše, která by mi ho vzala? Ideálně předání Brno?

          Mimochodem – tohle?

          0 0
        • jIrI___  

          Ještě věci od BBB a Axonu se dají koupit.

          0 0
    • plevka  

      tak jsem tam dneska byl, s Eurobikem se to nedá srovnat, ale to jsem čekal, i tak mi připadlo, že tam bylo nějak málo návštěvníků, možná, že je venku pěkně, nevím no..pár fotek zde

      0 0
      • jIrI___  

        Nemáš náhodou v uších tunely?

        0 0
        • plevka  

          ano mám :) nejel jsi se mnou náhodou přímým busem co vyjížďí z Rožnova ? :)

          0 0
          • jIrI___  

            Právě na to narážím, seděl jsi těsně předemnou (pozornost upoutala mikina a tričko Sup :) )

            0 0
            • plevka  

              mě to právě napadlo, když jsi tady psal, že jedeš na SL a už delší dobu vím, že jsi z Rožnova, tak mě to napadlo už v tom busu, že bys tam mohl být, dokonce jsem si myslel, že ten člověk za mnou, ale nebyl jsem si jistý, jestli tam vůbec jsi, tak jsem tě neoslovoval :)

              0 0
    • bagr84  

      Taky jsem dnes byl. Malo tam toho oproti lonsku nebylo, ale chybely mi tam kola co by me vyrazily dech, bylo to proste takovy nezajimavy…

      Nejaky vysperkovany titany nebo tak, to jsem proste nenasel.

      Celebrit docela dost… Kulhavy tam potichoucku ocenoval inovovany sedlo na silnici od Speslu („konecne oddelali ten vycnelek co tlacil do kouli“), Bauer v televizi vypada mnohem nasypaneji, Baky mlel stejny hovadiny jak pri Tour, Krizak v pohode (o zadnych problemech Astany pry nevi, takze nejsou :)).

      Nejvetsi prinos pro me jednoznacne mela diagnostika telesnyho slozeni kterou tam zdarma poskytovalo InBody centrum (brnensky VUT).

      0 0
      • Charles2k  

        Doprčic, té diagnostiky jsem si nevšiml. Budou to poskytovat zdarma po celou dobu veletrhu? A jakým InBody zařízením to měřili – 230, 330, 720…?

        0 0
        • bagr84  

          To nevim, hadam ze to tam do nedele bude (je to v tom pavilonu s fitness, kousicek od rotopedu nebo co to je)… Merili to 230kou, aspon ta je na slevovym kuponu kterej k tomu davali (100 KC).

          0 0
      • jIrI___  

        Titan byl, ale jen holý :). Já zas nikde nenarazil na festky, jen na jednu u Spešlu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          to jsi sem měl dát spíš fotku toho pokroucenýho rámu :)

          0 0
          • roud  

            Ten byl fakt příšernej ale ceny u některejch kousků ještě přežitelný :O)

            0 0
            • Smazaný účet  

              ty jsi byl taky na SL?

              0 0
              • roud  

                áno :O)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tak co novej scalpel, kdy bude?

                  0 0
                  • roud  

                    mno byl jsem nadšen z několika kol první co mě zaujalo je niner v carbecu s pevnou vidlí opravdua si nej kolo :O) potom samozřejmě cannondale scalpel a flash a hned za ním maverick a ibis :O) v xcr z nás měli radost když sme jim všechny kola sundaly z věšáků a začali testovat vrchol byl když jsme sundali scalpela zatlačily na sedlovku a ta zajela hluboko do rámu xD xD xD jinak trochu mě mrzí že na jekylloj byla jen atrapa tlumiče ne ten originál a aky by mě zajímalo kolik z lidí si toho vůbec všimlo :O( xD xD xD takže kol několik parádních bylo jen si vybrat :O)

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Té atrapy tlumiče si musel všimnout každý. Hledal jsem tam nějaké eloxované hejbátka a ono nic :)

                      0 0
                      • roud  

                        ale to kolo bylo zcela očividně ježděný zajímalo by mě zda byl jen na servise nebo reklamačce :o)

                        0 0
        • Čuli  

          ja dohromady našel asi 4 festky.. komponenty drahovy nebo tak sem nešel taky jen popár kusech.. =/

          0 0
    • BEgineer  

      Nevíte někdo, funguje ta vstupenka zadarmo? Pro odborného návštěvníka…

      0 0
    • pjv  

      Nic moc jsem sklamanej .Treba hledal jsem fizika nebyl tam RB jsem tam taky nenasel ale bylo tam hoooooooooooodne tamanu a jejich karbonu :-)

      0 0
      • Hnoj  

        Jedny Taiwanci mě fakt dostali, navíc měli (očividně Evropanku) překladatelku, která neuměla pořádně Česky, byla to docela zábava…

        Musím říct, že mám 100% chutí řešit s nima nějakou spolupráci, třeba Karbon rámy vycházeli fakt za hubičku, ale musí se toho dovézt kontejner :-/

        0 0
        • plevka  

          nemas na mysli tu Evropanku u testovacich E-biku ? :)

          0 0
        • misho  

          keď budeš mať kontajner od WAN CHUNG CO TLD tak si zajednávam 2ks rámov FMC-AM11 veľ 21", 2ks FMC-AR14 a 4ks ráfkov RIC-MR03. :-)))))))))

          0 0
          • Hnoj  

            Na tyhle věci zrovna koukám ! Řekli ti jejich ceny pro export? :-)

            Možná by se nám podařilo koupit toho od nich jen menší množství než těch 100Ks, kterýma vyhrožovali.

            0 0
            • roud  

              kdyby ses s nima nějak doluvil tak bych i jeden rám doma určo udávil :O)

              0 0
        • frederick  

          Toz bylo by nás vic, co by jsme meli odvahu to dovážet, ale kdyz koupis kontejner, musis mit hromady zákazniků a to je u nas peknej problem co?:(

          0 0
          • Hnoj  

            Myslím, že by nebyl takovej problém prodat 100ks různých rámů, jen by to chtělo vymyslet nějaký inteligentní designy a zpropagovat to !

            0 0
            • bagr84  

              a tak vznikl author…

              0 0
              • miche  

                :-)))) nebo Hnojbajk :-)) … a ve Velu a internetových magazínech se bude psát: „Hnojbajk letos přišel s vlastní geometrií rámu a snížil jejich hmotnost“ :-))))))

                0 0
            • frederick  

              NO ovsem s tim designem by to nemusel byt az takovej problem:)kdyz by se sehnal nekdo schopnej;)

              0 0
      • Pijer  

        Na MTBS píšou, že tam RB není – „Z menších absentérů pak jmenujme například Park Tool, Norco a bohužel také RB, které se nakonec rozhodlo výstavy neúčastnit.“

        0 0
    • Poutník  

      Dnes jsem se byl podívat na veletrhu a proti loňskému roku jsem byl překvapen malou účastí vystavujících. Proti loňskému roku se mi zdá účast o třetinu menší. Chyběl Author a některé další značky. Proti Loňskému roku nic moc.

      0 0
      • roud  

        bez authora to byla opravdu bída :O(

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak mi chyběl author.. a taky kellys (:

        0 0
      • marco  

        Taky jsem si říkal kde je Author a další české značky a že jich nemáme v ČR málo. Samozdřejmě mě potěšily výrobci kteří u nás se snaží nějak prosadit. Ghost, Focus a další. Hodně jsem byl zklamaný z našich hvězd, Boudný je velkej blb protože se nechtěl podepsat a tvářil se uraženě holt není na špici tak mu to leze na mozek. Kreutziger se také bohužel od minula zhoršil v chování asi mu to lehce stouplo do hlavy i když ochotně dával autogramy bylo to atkové strojené, protože to měl za povinnost.

        0 0
        • bagr84  

          No tak vono 4 dny se nekde podepisovat… Ale to ho neomlouva :)

          0 0
        • jIrI___  

          Focus překvapil, ten měl z mého pohledu jeden z nejlepších stánků.

          0 0
          • Hnoj  

            Focus má navíc moc hezký biky, ale poněkud drahý :-(

            0 0
          • beeker  

            Ta silnička od nich s necelýma 5 kilama byla super…

            0 0
            • Majkrosoft  

              myslíš tu bez pedálů, omotávek, šroubků na košík a košíku samotného, myslím že by byli hned přes pět kilo :D ale každopádně super :)

              0 0
      • jIrI___  

        Mně taky chyběl Author, vždycky měl největší stánek, a třeba i GT (pár kousků rozesetých u různých vystavovatelů, nic moc teda).

        0 0
        • Lister  

          Bohužel už několik let to není výstava cyklistických výrobců, ale prodejců. Začínám být rád, že jsem se tam nedostal.

          0 0
          • s.t.a.p.i1  

            moc tam toho nebylo, ale aspoň mě potěšilo, že jsem viděl kola CUBE, jelikož tam být vůbec neměly.. :)

            0 0
            • bestom  

              Byl sem tam celý pátek a spokojenost ,bylo poměrně málo lidí ,žádný tlačenice ,tak byl čas na pokec u stánků o novinkách , myslím že kdo má všeobecný přehled o kolech tak si tam přišel na své,kdo je omezenej jen na authora tak měl hold smůlu :-))

              0 0
    • Majkrosoft  

      tak jsme včera poprvé navštívili sportlife a musím říct, že maximální spokojenost. Strávili jsme tam celý den prošli jsem všechny stánky (upřímě nevím jak dlouho bych musel chodit na údajně 10× větším eurobiku než bych to všechno prošel), doprovodný program byl taky super, ať už „souboj“ kreuziger,kul­havý,boudný a ježek s komentářem bakaláře a nebo film J.Kopky o bikingu v Laponsku. Za mě velká spokojenost a příjemně strávený den…teda až na to Starobrno :D

      0 0
      • jIrI___  

        Tak za tu poznámku o Starobrnu tě teď brněnská klika zlynčuje, vždyť je to údajně jedno z nej piv :)

        0 0
        • Majkrosoft  

          ale jo nebylo to takové nejhorší ale my z ostravy jsme zvyklí spíš na Ostravu nebo Radka :)

          0 0
      • Smazaný účet  

        U tebe bude hrát velkou roli, že jsi tam byl poprvé:)

        Mě teda rok od roku připadá, že je tam vystavovatelů míň a míň…

        0 0
      • KarY.1  

        Taky jsem tam byl tedka porpve ,takze bohuzel nemuzu zhodnotit minule rocniky,ale co jsem slysel tak je to opravdu rok od roku horsi co se tyce poctem vystavovatelu . Chybel tam z tech znamich znacek Author a Kellys,mozna aj GT z tech mene znamich jsem tam nevidel vubec Cube,Mongoose. Velice me prekvapila firma Focus ktera je pry na trhu okolo roku a kola byla fakt super. Celkove vzato, poprve to bylo dobre, ale lidi kteri jezdi na tento veletrh co kazdy rok si udelaji obrazek svuj vlastni, takze ne jako ja.

        0 0
    • Splinter  

      Tak letos za mě ztráta času.. Bylo hezky, tak jsme radši zmizeli někam mimo město… Co mě zaujalo tak pavilon s biketrialem..

      0 0
      • Smazaný účet  

        oni ty veletrhy jdou celkově do kytek, viz autosalon…

        0 0
        • Volf  

          To koresponduje se zvyšující se úrovní informačních kanalů a kvalitou a šíří prodeje. Kdysy byly takové výstvy jednou z mála možností jak ji mohl něco vidět a prohlédnout si to. Dnes už to prostě není žádná vzácnost a lidi jsou i přecaní všemi těmi výstavami, akcemi, nabídkymi a podobně. A další věcí je to, že expozice na Brně / a nejen tam / je tak drahá, že návratnst je úplně nemožná. Asi se budou muset hledat jiné účinější metody prezentací.

          0 0
      • Kubiczech  

        S biketrialem souhlas. Dneska tam bylo spoustu prcků a když jsem viděl, co na tom dovedou, tak jsem jen stál s otevřenou pusou. Kdyby mě viděli, tak stopro šlápnou. (:

        0 0
    • alinceb  

      Já sem strávil spoustu času u Áčka na SNB CityShredu, bo tam jezdili kámoši. Zkusil sem nakouknout do Véčka (vyzvednout ráfky v Remerxu), ale zaujal mě snad jen stánek Bianchi, fixky u dovozce Checker Pig a pak ten krásný pastelový Yeti:) a přes uličku od něj bylo zvláštně lakované kolo (nevíte někdo značku?)…

      A taky mě pobavilo, že lidi spíš okukovali moje kolo, než vystavené exponáty…:D

      0 0
      • Smazaný účet  

        a který to bylo?

        0 0
        • alinceb  

          Který moje kolo?

          0 0
          • Smazaný účet  

            který okukovali:)

            0 0
            • s.t.a.p.i1  

              alinceb: taky jsem tě tam viděl :)

              0 0
            • alinceb  

              No přece to nejkrásnější … ;D

              0 0
              • Smazaný účet  

                tyhle neustále zde módnější kola nechápu, já teda v Brnisku a okolí využívám téměř celý rozsah převodů 50/34 na 11/27…

                0 0
                • alinceb  

                  To musíš vyzkoušet abys to pochopil…;) Já poslední dobou jezdím jen na něm. Na MTB sem seděl naposled na triatlonu 6.září a pak 2 vyjížďky na silničkách. Na fixie jezdim každý den a v Brně mi 42/16 stačí skoro všude… (i když při výjezdu na Ečerovu sem málem zemřel…)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    a co potom Kohoutovice, Žluťák, Kravák a pod.???

                    0 0
                    • alinceb  

                      Do Kohoutek sem zatím neměl cestu, tak nevím. Kravák a Úvoz není problém. Žluťák ani nezkoušim, tam to nemám rád ani v autě (směrem dolů) a hlavně nemám důvod tam jezdit, protože z KrPole jezdim buď přes Žabiny spodem nebo přes Úvoz… Ještě Řečkovice celkem bolej…:)

                      0 0
      • Volf  

        Letos byl fajn. Kuchař tam řádil jako černá ruka / v rámci možností po úraze /, pěkný obytný auta a pěkný kola. Zaujal mě stánek Favoritu, ale celkově to bylo dobrý a v sobotu bylo super počasí. Jen namátkou něco mála z toho hodně, co se mně líbilo :-)

        0 0
        • Volf  

          ještě něco málo :-) Ty odrazky byly u Feltu a měli je tam i nasilničkách. Ani bych nechtěl vidět, když vylétnou z výpletu…

          0 0
          • popik  

            Ahoj. Co to je za kolo a ráfky (1. a 4. fotka)?

            0 0
            • alinceb  
              1. Je ráfek singlu od Checker Pig. Podle mě je to imitace dřeva – čili

              alu ráfek s keramickým povlakem s dezénem dřeva. (moje první fotka)

              1. Je fixie Viva (Norská značka)…ta byla jinak moc krásná – hlavně

              rámovka, kliky a rodla s integrovaným forbecem…:) (moje ostatní fotky)

              Obě kola byly na jednom stánku…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Dle mě to byl obyč. potisk na fólii.

                0 0
                • alinceb  

                  Podle mě ne, protože to kolo mělo brzdy a potisk by nevydržel ani 2 zabrždění…:)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jéé, to jsem si ani nevšim, že to má brzdy, každopádně na brzdným účinku to asi nepřidá, další otázka je, jak bude po čase brzdná plocha vypadat:)

                    0 0
                  • JSt  

                    to ote keramice je z tve hlavy nebo ti to tam nekdo rikal? nedelal bych si iluze, ze u vystavniho kola nekdo resi, jestli se osucha rafek po zabrzdeni. takhle vypadaji velocity deep v „dreveny“ rafy

                    0 0
                    • alinceb  

                      No to jsem odhadoval. Když jsem si ten ráfek osahala a cítil, že to není dřevo, tak mě nenapadlo jiné řešení než keramika, aby to vydrželo nějaké brždění… Ale je možné, že to na exponátu fakt nikdo neřešil. Každopádně ale tak, jak to kolo bylo na veletrhu, by ho nemohli prodávat. A proč vystavovat něco, co je neprodejné protože nefunkční…?

                      0 0
            • Volf  

              http://www.vivabikes.com/

              jinak to co už napsal Alinceb

              0 0
          • StuntJ  

            jo ty odrazky, to teda bylo něco :o)))

            0 0
      • Čuli  

        Tak stím kolem sem to měl stejné.. =D Tky kdýž sem se tam procházel tak se spíš lidi dívaly na moje kolo než vystavený kola.. =D

        0 0
    • Tom.my1  

      Zdarec, pár mých fotek zde: http://tommycz.rajce.idnes.cz/…t_Life_2010/

      0 0
    • frederick  

      Já jsem byl unešen:)

      0 0
    • madcat  

      Co se vám nejvíc líbilo se tu asi už na několika místech řešilo, ale zajímalo by mě, co vidíte jako největší kravinu veletrhu? Za mě teda zatím vítězí takový ty ruční kafemlejnky říznutý spinningem, na kterých se sedí a motá se ručičkama za takovou kličku napřed jednou rukou, pak druhou, oběma, a furt tak dokola, a do toho po pódiu poskakuje vytáhlej šlachovatej vysolárkovanej týpek s mikrofonem u huby a povykuje megatupý fráze typu „yeaahh, on da bike! jedem na to!“ a tak dále… Tohle mi teda už hlava nebrala, přijde mi, že je možný vymyslet sebevětší kravinu, ale když se k tomu udělá potřebná šou, tak se to prodá…

      0 0
    • jIrI___  

      Páru fotek jsem dal taky sem http://stusa.rajce.idnes.cz/…e_Brno_2010/

      0 0
    • bike brno  

      Nestává se často, aby se organizátor veletrhu přihlašoval na různá fóra ;-) vám bikerům tuhle možnost ale rádi dáme… takže pokud máte dotazy, námitky, prosby, přání a připomínky k již proběhlému i nadcházejícímu Bike Brno … jsme k dispozici

      0 0
    • Tehu  

      chlapy jak je to s vystavnimy slevamy kol na tehle akci … ??? vyplati se pockat nebo to nema cenu a je zari/rijen idelani na koupy vybehoveho modelu 2011… ???

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.