• dmjrider

    Cau,

    nevite jak to vypada letos s PROMO kody? Pustil nekdo ven nejaky?

    Vim, ze loni se vsude objevoval napr. EASYSPORT nebo tak neco.

    Stacilo zadat u registrace a pak byl vstup zdarma.

    Diky!

    0 0
    • marco  

      Zkus pohledat na tomto foru a najdeš. Není špatné se podívat na názvy témat se slovíčky jak sportlife a bikebrno. Napsal bych to přímo, ale to by bylo snadné.

      0 0
      • marco  

        A vy ostatní ho v tom nepodporujte. Pokud chce něco zadarmo tak tedy za nějaké úsilí.

        0 0
      • marco  

        Zrovna tebe Zlatko jsem chtěl varovat. Takto si na to zvykne a bude myslet, že to je norma mít vše zadarmo bez zapojení brainu.

        0 0
    • kubad  

      otázka je jestli má vůbec smysl tam jezdit

      nedávno mě dorazila krásná promo akce od jednoho velkého e-shopu co tam tradičně vystavoval s názvem Ukažme Brnu záda :D

      0 0
      • jIrI___  

        Jestli je to tatáž, co byla ve Velu, tak ta mě na jednu stranu pobavila ale zároveň i znejistila, jestli bych krám s takovým stylem vyjadřování měl vůbec podporovat a nakupovat u nich.

        0 0
      • felix.org  

        Spíš prdel, ne? :-)

        0 0
        • hony007  

          To byla nějaká akce od cyklo-md? :-D

          0 0
          • kubad  

            :D

            0 0
            • Polka  

              Kolokram mam u ****** :-D

              0 0
            • Charles2k  

              Zbytečná pozérská reakce, jen se ztrapnili.

              0 0
              • kubad  

                určitě na něco upozornili, a že de SL rok od roku do hajzlu je vidět,

                0 0
                • Smazaný účet  

                  To se netýká jen Sportlifu, upadá zájem o všechny veletrhy, viz třeba zrušený Digitex…

                  0 0
                  • kubad  

                    zajem sice upadá, ale náklady na vystavování jsou v Brně mimo mísu

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    … respektive Invex, Autosalon je též rok od roku menší…

                    0 0
                    • kubad  

                      ono se na tom určitě podepisuje přístup BVV

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        On se taky profil veletru mění, přibývá elektrobiků a asijských stánků…

                        0 0
                        • kubad  

                          jj sem loni viděl :(

                          0 0
                        • Zlatka  

                          Rozhodně je díky tomu na co se dívat, zkoušet, obdivovat a vše co k tomu patří, než aby tam nebylo vůbec nic. Nebo chceš říci, tvrdit, že tam „asijské stánky“ nemají co pohledávat?

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Kolik % cyklistů s nájezdem nad 2000km, zajímají elektrokola?

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Na Sport Life mohou jen cyklisté s nájezdem nad 2 tis km?

                              0 0
                              • Zlatka  

                                No to jsou ty nejdrsnější rideři! ;) Jezdí KPŽ, CMT a taky na cyklostezkách.

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Samozřejmě, že ne.

                                Jen se domnívám, že veletrh navštěvují spíše cyklisté „pokročilí“. Nerad bych se dočkal za pár let veletrhu „Elektrobike Brno“…

                                0 0
                                • Zlatka  

                                  Cyklisté „pokročilí“ považuješ ty s nájezdem 2000km+ ?

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Nemíním rozebírat profil návštěvníků.

                                    Koždoroční návštěvník příliš důvodů k nadšení nemá.

                                    0 0
                                    • Zlatka  

                                      No to jsi s tím imho začal. Každoročního návštěvníka označuješ koho? Komu přisuzuješ nepřílišné nadšení? Té stovce hobby bikerů, kteří mají své oblíbené značky a když tam nejsou, protože ztratili zájem o to se tam prezentovat, tak všechno ostatní co tam bude je špatné nebo čínské, elektrické?

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Kolikrat jsi tam prosim Te byla ? Pokud pokazde, tak musis jasne videt klesajici uroven. Ubyva kvalitnich znacek a misto toho se z toho stava vetesnictvi, kdy do beden / krabic vysypou stankari 10 let neprodejne spinave hadry a snazi se to prodat. O cinskej paskvilech (tim nemyslim par kvalitnejsich firem) ani nemluve.

                                        0 0
                                        • Dave-geo  

                                          A i relativně kvalitní značky to tam nemají lehké. Loni tam Schwalbe měl poměrně velký stánek, ale když jsem se z toho trotla co tam hlídal snažil něco vypáčit, ta nejdřív listoval v katalogu a pak z něj stejně nic nevypadlo…

                                          0 0
                                      • felix.org  

                                        Polygon tam bude? :-)

                                        0 0
              • jIrI___  

                Tak nějak.

                0 0
                • kubad  

                  co tak nějak?

                  pokud asi největší e-shop u nás, jeden z mála co vystavoval na SL a měl hooodně velký stánek udělá veřejně takovouto pozérskou akci tak je to rozhodně k zamyšlení !!!

                  0 0
              • Kubiczech  

                Naopak. Je to sice škoda, protože jejich stánek byl jeden z nejlepších a já se na silničky vždycky těšil, ale i tak je celkem chápu. Po návštěvě Eurobiku se Brno jeví jako fraška ve všech ohledech.

                0 0
            • karliner  

              Hlavně tu prdel ukázali etickému kodexu reklamy :-/

              Uvidíme, kolik zákazníků zase ukáže prdel firmičce toho dopera svobody…

              0 0
            • JSt  

              vykladam si to tak, ze neprosperuji a nemaji na zaplaceni stanku. neduveryhodny obchod. ;-)

              0 0
              • bagr  

                Evidentne nevis co placas.Spousty firem tam kazdej rok neni z duvodu pristupu Brnenskeljch veletrhu.Kdyby to melo smysl tak prachy vubec neresi.A zrovna Kolokram s prachama nema problem a i tak spousta velkejch firem ktery na to kaslou.Ja v tom prostredi delam takze si to troufam takhle hodnotit.Je to proste zoufalej veletrh.Kdyz chces videt vsechno na jednom tak jedes na Eurobike kam je to kousek.

                0 0
    • terkad  

      Tak co letos (7.-10.11.)? Máte někdo?

      0 0
      • kubad  

        na co? šak nic není

        0 0
        • terkad  

          Jakto, že není? http://www.bvv.cz/…t-life-2013/

          0 0
          • kubad  

            tak SL je, ale v jeho rámci už nejsou kola, ale pokud tam jdeš kvůli něčemu jinému tak sorry za mystifikaci :)

            Bike Brno se letos neuskuteční,

            tradiční SPORT Life nabídku sportovního vyžití rozšíří

            Společnost Veletrhy Brno po dohodě s hlavními vystavovateli a partnery přistoupila k rozhodnutí o nekonání cyklistického veletrhu Bike Brno, který byl plánován na 7.-10.11.2013. Sou­běžně pořádaný sportovní veletrh SPORT Life rozšíří svůj doprovodný program o cyklistiku. Další dva souběžné veletrhy Caravaning Brno a Dance Life Expo proběhnou beze změny.

            0 0
            • terkad  

              Jo, tohle jsem zaznamenala, ale chci tam omrknout lyžáky na skialp a diagnostiku došlapu.

              0 0
        • destr  

          Sport-life je, Bike Brno není.

          Jinak onehdá jsem těch vstupenek měl asi 1000 ks v ruce s tím, že si jich mám vzít kolik chci :-D

          0 0
          • terkad  

            No výborně, tak sem s nimi. Tedy jestli sis jich nabral dost :)

            0 0
            • destr  

              Nenabral, co bych s tím dělal. Mám 3.

              0 0
              • terkad  

                Chápu. V pohodě, už jsem sehnala od kamaráda

                0 0
                • Mig_all  

                  a co my ostatní?

                  0 0
                  • destr  

                    To seš takovej chudák, že si to nemůžeš koupit?

                    0 0
                    • Kubas.1  

                      Nevim jak Sportlife, ale Bike Brno nikdy nebyl něco, za co bych chtěl dát takový prachy…zadarmo (nebo i zlevněně) bych se podívat šel, možná si i něco koupil

                      0 0
                    • jIrI___  

                      Proč něco kupovat, když je možnost si to legálně zajistit gratis.

                      0 0
                      • destr  

                        Tak ať si to najde sám, ne kvůli stovce otravovat a škemrat na foru. Toť můj názor.

                        0 0
                        • Kubas.1  

                          na netu se to (zatím) najít nedá, aspoň já to nenašel. Tak proč se nezeptat tady, kde to může zajímat víc lidí?

                          0 0
                      • Kubas.1  

                        Tak je pravda, že kdyby to tak dělali všichni tak ten veletrh asi zkrachuje…

                        0 0
                        • kubad  

                          no právě všichni to tak dělali a veletr zkrachoval :(

                          0 0
                          • jIrI___  

                            Bych to přikládal spíš chybě pořadatelů, kteří ty volné vstupenky vydávali v pomalu neomezeném množství, a ne návštěvníkům, kteří jen využili to, co jim organizátoři nabídli.

                            0 0
                          • Kubas.1  

                            já bych řekl, že veletrh zkrachoval, protože tam žádnej vystavoval nechtěl jet, protože tam zas tolik lidí nejezdilo, a navíc chtěli přemrštěný ceny za výstavní plochu :-)

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Jak to bylo s těma cenama za výstavní plochu? Teď jsem se motal kolem MSV a ty ceny za pronájem výstavní plochy mi přišly velice příjemné.

                              0 0
                              • Kubas.1  

                                přesně nevím, říkám jenom co sem tak slyšel a četl ;-)

                                0 0
                  • terkad  

                    Už to nefunguje, bylo to omezené určitým počtem využití

                    0 0
    • Kubas.1  

      Je na to nějakej ten kód, jak loni, nebo letos ne?

      0 0
    • krolebole  

      Jsou letos promokody? Kdyby mi ho nějaká hodná dušička poslala na meil, tak bych jí byl velice, ale opravdu velice zavázán:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.