• bikerzelva

    Zdravím,

    nemáte někdo promo kod na letošní Sport life na vstup zdarma?

    Díky.

    0 0
    • kafac  

      SPORTLIFE100KC

      0 0
    • .: Elessar :.1  

      tady uz to asi nikoho nezajima, ale taky se tam nakonec chystam a kod bych uvital

      0 0
    • Bjerndi  

      Jestli nejsi schopna zaplatit 100 Kč nebo vstup 1+ 1 ( rozdává se třeba na bazénu za Lužánkama ) tak bude lepší tam ani nechodit.

      Fakt už nevím kolik by měl ten veletrh stát, aby se tady neobjevoval podobnej přístup. Nebo se jdi proběhnout v neděli na desítku, účastníci běhu mají vstup na veletr zdarma

      0 0
      • jandys  

        Já měl za to, že veletrh slouží firmám, aby prezentovaly svoje produkty/služby veřejnosti. Firmy jsou tedy ty, co by měly platit, a že platí (podle toho to taky v Brně vypadá :( ). Takže platit vstupné na veletrh mi připadá jako platit vstup do obchodu.

        0 0
        • Bjerndi  

          když Tě to tam nebaví…To, že ten veletrh jde do kopru je jedna věc, ale mě osobně to tam pořád baví, prostě na část odpoledne nebo dopoledne.

          To vstupný je vyloženě symbolický a pořád si myslím, že za pár korun dostaneš docela dost muziky. ( různá měření, novinky, slevy, zábava, atd… )

          0 0
          • madcat  

            +1

            0 0
          • Mig_all  

            ten už je v kopru davno!

            0 0
          • proflex  

            Uvažuju že bych se tam taky zajel podívat na nový kola, ale v seznamu vystavovatelů jsem našel jen 3 s elektroko­ly…bude tam k vidění víc?

            Jinými slovy mam 15 let starý kolo a uvažuju o nákupu novýho celoodpruženýho. Je tenhle veletrh tím pravým pro získání informací?

            btw: kilo vstupný mi problém nedělá

            0 0
            • Mysee  

              Ne není, už to není Bike Brno dávno, takže tam najdeš právě jen ty elektrokola, ekoloběžky apod nesmysly.

              0 0
    • Smazaný účet  

      socko:D

      0 0
    • lidumil  

      Přidám to sem – nemáte někdo kód na vstup + občerstvení + 200 kč do kapsy jako poděkování za vstup – to vše zadara?

      0 0
      • RomanH  

        Ale no tak. Stala se z toho opravdu prodejni akce a popravde uz taky nevidim duvod, proc platit vstupne. Jina vec jsou treba cestovatelske besedy s promitanim, ale to se da resit (nebo se to alespon v minulosti resilo) uzavrenym prostorem a doplnkovym vstupnym.

        0 0
    • mr.nikdo  

      Jak se tam da dostat firemne? :-D

      Bych tam treba sel neco prodavat a kupovat od vyrobcu… :-D

      0 0
    • jirikac  

      Pouze pro 100 vstupenek :

      U7GUWV835J

      Našel jsem to na caravaningu.

      0 0
    • Enisso  

      Zdravim. Vim ze budu za chudaka co nema 100kc na vstupny ale i tak se zeptam zda nema nekdo promo kody na letosni spprt life 2015?

      0 0
    • blackx  

      Ten kod už nefunguje, víte někdo o nějákém ještě ? Díky moc

      0 0
    • Segorka  

      Tiež by sa mi jeden lístoček zišiel, idem si len po rukavice.

      0 0
    • krolebole  

      Nazdar, pokud by měl nějaký dobrovolník promo kod na Sport Life 2015 a poslal mi ho na email, tak bych mu byl plně zavázán :) Děkuji.

      0 0
      • oldliposh  

        Promokódy zadarmo byly před dvěma týdny, ale bylo jich jen 100 ks, házel jsem to na rallyové forum a na googlu to bylo na první stránce. Byly zase na karavanech jako loni a tak jsem to sjížděl 2× denně (jako google- hledat-caravaning2015 promo kód) . Takže si to zapište a příští rok se tím řiďte. Nicméně konec moralizování :-D Prostě doprovod na biketrialový závod po zadání kódu(na bvv.cz) ve znění RODIC15 jde jen za 50,– Kaček. To už je slušná cena, ne? Komu to pomohlo, dejte feedback, ať mě to zahřeje u srdce. :-)

        0 0
    • jIrI___  

      Nabízím 12 ks volných vstupenek.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.