• novakf1954

    Máte někdo osobní zkušenosti s tímto kolem, já jezdím lesní cesty, kamenité cesty, cyklostezky a občas terén. 65% cyklostezky a zpevněné polní cesty. Našel jsem specialized,

    mohu sehnat za cca 35000,–. Váha 97 kg výška 194. Mají pouze velikost XL?

    Jedinné divné za tu cenu je ŘAZENÍ Shimano Alivio + nezamykatelná přední vidlice z řidítek. Prosím radu, četl jsem i další recenze a nemohu se rozhodnout. Jel jsem na něm před prodejnou a celem OK.

    http://www.nevix.cz/…sr-29–20121/

    0 0
    • pekoss  

      presne tenhle mam ve velikosti L. Hodne lidi rika ze je liny, ale ja jsem zatim spokojen. A to alivio slo hned pryz za XT :)

      0 0
    • novakf1954  

      Prosím ještě nějaké info, nyní jsem vyzkoušel meridu one twenty 1200 starší model a nebylo to ono!! Necítil jsem se na tom dobře. Prosím o další rady.

      0 0
    • PatrikL  

      Remote lockout nie je nejaká nutnosť/veľký prínos, ja by som to nepovažoval za niečo čo by malo ovplyvniť výber bicykla :)

      K tej výške sa hodí 29" bicykel, tento model je aj celkom fajn a za tú cenu by som to kúpil.

      0 0
    • atx442  

      Ahoj,

      myslim, ze uvedene kolo je hodne dobre v pomeru cena/vykon.

      Pro Tvou vysku a vaha je velikost XL idelani (merim 190cm a take jezdim XL, pro mou postavu a styl idealni).

      Alivio razeni vyenis za STX nebo XT a zamykani vidlice na korunce neres, pokud nezavodis na urovni, nema lock-our z riditek velky smysl a kazdopadne to neni nevyhoda.

      Myslim, ze pro Tve potreby muze byt Chamber 29-er dobra volba – a 29-er kazdopadne.

      Preji dobre rozhodnuti, V.

      0 0
    • šlapatko  

      No já nevím.65% cyklostezky a potřebuješ 29er full? Proč se tahat s takovou mrchou? Za stejné prachy seženeš svižnější kolo.Ty 29ky jsou opravdu nemoc :-(

      0 0
      • pepek  

        Počkej chvilku. V jeho věku budeš full potřebovat i po silnici.

        0 0
      • antt  

        souhlas, co jsem zatím vyzkoušel 29 (trapně jen dvě (canyon, trek, schwalbe, continental).. jsou to zdechliny :) A crossové kola to samé. Každopádně odpružení už i já pociťuji jako nutnost, ať už jde o full nebo jen o odpruženou sedlovku..

        Lock je pro báby a cpát ho ještě na řidítka… No fuj

        0 0
    • hannawald  

      Jak se clovek zakouka,nediva se vpravo nebo vlevo..ale za 35tis bych koupil na cyklobazaru uz pekny malo jety kolo..a hledal bych spis Epic, Anthemn, Superfly..A 29 jo:)

      0 0
      • Petr L2  

        Ahoj, právé jsem si pořídil Camber FS 29 2014, měním řadící páčky za SLX a nakonec i kliky za SLX FC 672 40/30/22 to bylo jasné na první pohled, ale dokud se v tom vrám, rád bych věděl co by ještě mělo smysl na rekreační ježdění vyměnit, nebo upravit.

        Díky moc Petr

        0 0
        • vikifis  

          ..mam Cambera 2012, mel plaste s dratama, tak ty asi vyhod…

          0 0
          • Petr L2  

            Ahoj, díky za tip, co si obul? již jsem zde někde našel že ty jejich pláště nejsou zrovna zázrak.

            0 0
            • vikifis  

              …ja mam na leto Racing Ralphy a na zimu do bahna cokoli s poradnym vzorkem. Zrovna ted jsem uz daval ty letni…

              0 0
              • Petr L2  

                Ahoj, na Camber mám osazený tlumič X-fusion O2 RL, z toho co jsem kde našel, to vypadá jako úplný základ a žádné nadšené recenze, takže jsem se chtěl zeptat na to jak O2 RL na Camber funguje, jak dlouho komu na kole vydržel, případně proč a za co ho vyměnil, atp.

                Díky moc

                0 0
                • Petr L2  

                  Ahoj, vyměnil jsem kliky za SLX M672 s převodníky 40/30/22 a i když mám přesmykač nejníže, co uchycení dovolí, má hodně daleko do optimální polohy vůči převodníku, co s tím? Dá se to nějak řešit, nebo je nutné vyměnit přesmykač ?Pokud ano za jaký? Díky moc

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.