• Gung-Ho

    Pokud si někdo s náma chcete zítra vyrazit na obídek do Haloun, tak sraz je následující: sobota 23.11 v 10:00 pod barandákem na stzce na bránický straně, a pak v 10:30 na zbraslavskym náměstí Podotýkám, že nejdem závodit, ale jedem se dobře najíst a to je v Halounech tutofka:-)) Celá trasa má od mostu a zpět něco málo přes 60km..to jen abyste věděli, že to neni opravdu nic strašnýho. Takže se těšíme zejtra:-))

    0 0
    • Thapsus  

      Když nebude pršet, nebo mrholit, budu tam.

      0 0
    • SELMIRA  

      a jéééye kobylky z Práglu to si budu muset pospíšit, abych měla na jídelníčku ještě z čeho vybírat možná se potkáme ;o]

      0 0
    • prvniodkonce  

      Sobota 23.11.2007 ne­existuje.

      0 0
    • Smazaný účet  

      a jéé, já bych tak jel, ale běžím v Berouně závody – na 18km – přijďte fandit – start ve 13:00 od 3 ZŠ na Závodí…

      0 0
      • SELMIRA  

        jéééééé, Seržante, nechceš si to eště rozmuslet? běh ničí klouby neřikala jsem Ti to už? Víš jak dlouho už jsem Tě neviděla na kole? Nooo…

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak někdy přijď na návštěvu…udělám ti čaj s medem a když na tom budeš trvat, tak si i sednu na nějakou Moratku…podle Tvého výběru! :-D v sobotu ale fakt musim jít utíkat…ale v neděli bych někam jel…

          0 0
      • ¨MZ  

        fandit nepřijdu, jdu se taky zúčastnit :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak ne že mi zdrhneš! :-)

          0 0
          • ¨MZ  

            to nehrozí, za 1:35 budu rád, takže pravděpodobně poslední místo do 40 let bude moje :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              já bych to chtěl dát pod 1:28, ale uvidíme – teď jsem pár dní byl v Germany a jen jsem chlastal a žral :-( no, zase možná budu odpočinutej a plnej energYje :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                1:27:30 ale pocit nic moc :-( hrozně jsem se protrápil…

                pro Šelmíru – sem tam potkal Lukáše a Katuš, HEČ! :-) Lukáš běžel a Katuš fotila :-)

                0 0
                • ¨MZ  

                  1:31:50 mě se běželo celkem dobře, začátek jsem možná trochu víc napálil. Ještě na zpáteční cestě v Kozlu to vypadalo, že bych mohl stihnout 1:30, když bych ten závěr běžel stejně „rychle“ jako začátek, ale poslední 3km už mi seklo a byl jsem rád že jsem se nějak dostal do cíle, na cílové rovince jsem to ještě rozbalil a předběhl dva lidi :-) S výkonem celkem spokojenost, moc toho nenaběham a jsem spíš cyklista. Celé odpoledne jsem byl ale totálně mrtvej a až teď jsem se probral :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    to já jsem odjel ještě v průběhu vyhlašování do Doks pro rám na Moratku :-) počítali jsme tam tisícovky na haubně auta na prázdnym parkovišti před Lidlem…sem si připadal jak mafián :-)

                    0 0
    • Pebe  

      když nebude vošklivě tak se taky ukážu…

      0 0
    • SNAIL  

      Budu tam a za Gung-Ho to upřesním :-) Sraz je v sobotu 24.11. (i Gung-Ho se může splést) :-)))

      0 0
      • Gung-Ho  

        To bylo tim rozrušením ze Svatby:-)))

        0 0
        • SNAIL  

          Ještě že jai se neženil ty, kdoví co bys tam pak dal za datum :-)))

          0 0
      • sfinga  

        Tak to možná vidím na svojí slavnostní premiéru… teda pokud se vyhrabu z postele :-)

        0 0
        • SNAIL  

          To koukám :-) A vytáhni taky Jirku

          0 0
          • sfinga  

            no jestli ho potkám, tak vyřídím, jdu na malý tah, tak nevím v jakém stavu se vrátím a zda ho vůbec potkám :-) :-) ale každopádně ráno mu to jednoduše oznámím, že jede :-)

            0 0
    • Pendolíno  

      Čekám na Zbraslavském náměstí

      0 0
    • Pebe  

      jel jsem jenok kousíček na Zbraslav, poto po asfaltu sám k babičke na kachnu a domů… fotky: pebe.rajce.id­nes.cz/24.11.2007_-_Na_Zbraslav_s_BF/

      0 0
      • Thapsus  

        Já jsem to jel celý, kachnu jsem neměl, jen držkovou a bramborák. Ale bylo to taky dobrý :-). A fotky mám tady: www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm Jinak to bylo fajn, i když kulantně řečeno, poněkud rychlejší. A zpátky jsme se trochu poztráceli. Jinak fajn vyjížďka :-)

        0 0
      • Thapsus  

        Já jsem to jel celý, kachnu jsem neměl, jen držkovou a bramborák. Ale bylo to taky dobrý :-). A fotky mám tady: www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm Jinak to bylo fajn, i když kulantně řečeno, poněkud rychlejší. A zpátky jsme se trochu poztráceli. Jinak fajn vyjížďka :-)

        0 0
        • Twister  

          Jeee, já vám závidím. Po Halounech se mi stejská často. A po tom krásnym sjezdu od jezírka taky. Gung-Ho by měl hodit frostíka do svej biků. Zatim jsem z něj viděl jenom dva fragmenty a jsem na něj hrozně zvědavej. A ten Pendolinův full vypadá taky krásně. Chjo, už mě taky napadlo začít pomalu zakládat na fulla, ale třetí kolo se prostě nevleze. :(

          0 0
        • SNAIL  

          Tempo jsme se s Gung-Hem snažili držet na slíbené pohodové úrovni, jen Pendolíno a Tomas001 to pořád zrychlovali :-) Ale jinak krásná vyjížďka. Zvlášť když nechyběla Babka ani hupíky v Černošicích.

          0 0
          • sfinga  

            Tempo bylo pohodové, jen ke konci v Prokopáku, mě totálně začali bolet nohy, takže kopeček na Barrandov už sem jel na krev. Ale jinak super ježdění, pěkný terény a pohodový oběd. A na hlášku pocisty, tady nemůžete tady je to zavřený, proč? Protože je to zavřený, protože tu je páska :- :-) :-) asi fakt nezapomeneme

            PS: jinak v dnešním blesku, je že fakt tam byla nějaká upálená mrtvola.. a já si říkal, proč na nás ty policajti tak blbě koukají, když tam vykřikujeme že tam je určitě mrtvola, a ejhle, ona tam fakt byla (ohořelá 120 a kousek vedle upálená mrtvola… no fakt já nekecám :-)

            0 0
        • Darkson  

          nějak ti nejde už druhý den web:-(

          0 0
          • Thapsus  

            No pokud myslíš mne, tak žádný problém nevidím… Zkoušel jsem to teda v IE a Firefoxu, vše O.K. Pořád Ti to nejde ?

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.