• Pebe

    Jak jsem již avizoval, pojedu !pomalu! po klasické trase do Haloun, kdo se chce přidat, může. Sraz bych viděl v 11:00 pod baranďákem na bránické straně, popř. v 11:30 na zbraslavském náměstí.

    Anketa: Jedeš?

    11x
    79%
    0x
    0%
    1x
    7%
    0 0
    • bajkr  

      pokud se pojede pomalu tak bych se možná přidal :o) ale dal bych to spíš na 10 a zpet třeba přes karlštej po červeny ;o)

      0 0
      • Pebe  

        trvám na 11:00 a z Haloun přes Babku do Let…

        0 0
        • bajkr  

          to je jenom pro šumáky ;o)

          0 0
        • SNAIL  

          Správně, nenech si do toho kecat, Bajkr z toho pak dělá moc adrenalinovou vyjížďku :-)))

          0 0
          • Archer  

            To bych mozna taky sel na relaxacni po vcerejsi vyjizdke s Bajkrem :)

            0 0
    • Ent  
      • přijímám šnečí tempo, pokud mě necháte někde v lese, tak tam bídně zahynu :-) – takže pod BM
      0 0
    • fousac  

      hm…

      0 0
    • SNAIL  

      Konečně rozumné tempo :-) Možná se přidám

      0 0
    • black.horse  

      super, ještě doplním info, že jedu ještě já a Eila, pohodové tempo zaručeno… jedem samo pouze za pěkného počasí, neboť správný turista v dešti nejezdí:-)

      0 0
    • Teddy  

      Taky bych se přidal v Halounech jsem ještě nebyl.

      0 0
    • Krys  

      Dúfam že nebude liať tak, ako pred chviľkou tu vo Vršoviciach.

      0 0
      • Pebe  

        teď už zase svítí sluníčko ;-) v neděli jsem byl spíš zaprášenej, takže bych se nebál…

        0 0
    • Thapsus  

      Předpověď na větší akce nic moc, takže se nejspíš přidám taky. Mokro je koneckonců pro nás šneky ideální počasí, počítám že se nás vyrojí dostatek. Pokud teda nebude lejt jako z konve.

      0 0
    • Thapsus  

      Předpověď na větší akce nic moc, takže se nejspíš přidám taky. Mokro je koneckonců pro nás šneky ideální počasí, počítám že se nás vyrojí dostatek. Pokud teda nebude lejt jako z konve.

      0 0
    • fousac  

      se taky nejspis pridam… na zbra. namesti…

      ale beda vam, plantaznici, jestli nebudete dostatecne snecit…

      0 0
    • Pebe  

      kdyžtal telefén na mě je 724123758

      0 0
    • Bajker16  

      Tak ke šnečímu tempu se musim přidat. Budu na vás čekat na Zbraslavským náměstí (pokud ho najdu :-) ). Sice Halouny mám skoro za barákem,ale konečně někam vyrazim s b-f :-).

      0 0
      • Bajker16  

        Sice pozdě,ale píšu…tak já taky nedorazim. Docela vychřice,tak jsem se ze Všenor vrátil domů a ještě mám možná nějak naprasklej rám (njn Author :-( ).

        0 0
    • Ent  
      • tak koukám pěkná skupinka, teď jsem se vrátil z projížďky a doufám, že zítra nebude pršet –
      0 0
    • Thapsus  

      Kamarádi šneci, tak na mě nečekejte. Do té vichřice nevyjíždím, jsem měkej. Thapsus

      0 0
    • SNAIL  

      Po domluvě s Thapsusem jsem to vzdal taky. Pokud by zítra bylo počasí slušnější, vyrazil bych ve sejný čas (t.j. v 11:00 hod. pod Barrandovským mostem na Branické straně)

      0 0
    • Ent  
      • já jsem dokonce vyrazil, ale vrátil jsem se z prokopáku, to počasí je fakt na prd –
      0 0
    • bajkr  

      kdo nejel zavahal dnes to bylo uplne v klidu

      0 0
    • Pebe  

      musim říct, že jsem moc překvapenej, že i přes to ráno moc nehezký počasí se nás sešlo 8 šneků, dva z toho byli TUROšneci :-) až do Haloun jsem měl průměrku 15km/h, opravdu pohodový tempo, sprchlo jenom 2×, z toho jednou jsme se shovali pod mostem kvůli mýmu defektu. Potom už jenom jeden defekt a jeden roztženej řetěz. Oběd moc dobrej, ale na Babku mi nezbyl čas :-( musel jsem do práce. Těch posledních 41km z Haloun domů jsem jel 1:15hod, jsem úplně vyřízenej :-) fotky: pebe.rajce.id­nes.cz/5.7.2007_-_sneci_do_Haloun/

      0 0
      • Pebe  

        TUROšnek=TURBOšnek ;-)

        0 0
      • SNAIL  

        Vidím že jel i Fousáč, toho už jsem neviděl na kole létapáně :-)

        0 0
      • Archer  

        Skoda :( Dneska jsem se probudil, vykouknul z okna, tam dest – tak jsem sel spat dal… :(

        0 0
      • Teddy  

        Halouny i Babka byly fakt super. Cestou domů jsem měl dokonce policejní doprovod v Kunratickým lese mě tlačily policajti do kopce ve felicii, ale u Roztyl jsem je setřásl, nevím co tam vůbec dělali na šotolinový cestičce.

        0 0
        • TOMMI  

          Poprvé s B-F.První defekt s B-F.První pád s B-F.Poprvé Halouny.Poprvé Pigi.Napoprvé moc pěkny.Doufam,že ne naposled.

          0 0
      • fousac  

        ti dam tirbosneka, ze ti budou trenky maly… grrr… ;)

        sem delal Krysovi spolecnost, aby mu nebylo smutno…

        0 0
        • Krys  

          Jasné, titul TurboŠnek nemienim s nikým zdieľať. Je len a len môj. Veď ma aj stál roky tvrdej práce. ;)

          0 0
          • Pebe  

            TURBOšnekama jsem myslel bajkra a TOMMIho, ale když jinak nedáte ;-)

            0 0
          • tatanka  

            Počkej, já si toho šneka taky zasloužím. Dneska mě z toho sjezdu bolí tak ruce, že se snad ani nenajím. A mimochodem jak nás Pebe v tom sjezdu fotil, tak 5 m za ním jsem lehl. Myslím,že to ani neviděl. Díky všem za super zážitek, teď vím jak chutná pořádné ježdění a ne to moje protahování na silnici.

            0 0
    • SNAIL  

      Tak jak zítra, nechcete někdo vyrazit stejným směrem ve stejnou hodinu? Hlavně ti co to dneska vzdali :-) Samozřejmě pokud nebude pršet.

      0 0
      • Ent  
        • pokud počasí dovolí tak se ukážu, ale jen pokud se dodrží šněší tempo –
        0 0
      • Thapsus  

        Já nevím. Vítr má být ještě větší než dnes a do toho přeháňky. Vidím to černě :-(

        0 0
        • SNAIL  

          Jak to říkal Jan Žižka – „nepřátel se nelekejme, na množství nedbejme“ :-)

          0 0
        • SNAIL  

          Uvidíme zítra ráno, dnes to taky vypadalo černě a nakonec jak kluci píší to nebylo tak zlé

          0 0
          • Thapsus  

            Jo, taky jsem pak smutně koukal z okna jihozápadním směrem :-)).

            0 0
    • fousac  

      jedno kratke a nezazivne video… ;)

      rapidshare.com/fi­les/41233397/05072007045­.mp4.MPG.html

      pripadne

      www.edisk.cz/…12.56MB.html

      0 0
      • Tom New  

        Dobrý video! Je to místo viz Pebe: pebe.rajce.id­nes.cz/5.7.2007_-_sneci_do_Haloun/ Kde to je prosím přesně? Sám jsem měl problém z Baní dojet do Jíloviště přes tu vyhlídku u toho sloupu, jak jste se také fotili. Kus jsem musel kolo tlačit.

        0 0
        • Pebe  

          je to výjezd z druhé rokle na červený značce po přejezdu silnice spojující Jíloviště a Řevnice na obrázku na rovnym úseku červený značky mezi dvěma silnicema, u nápisu „Jílovišťský“

          0 0
          • Tom New  

            díky moci i za mapku! jsem opravdu začínající šnek a bojím se bláta, které jsem na cestě do Jíloviště jednou v dolíku si užil dost. Precházím na MTB z Crosse, tak to se mnou není moc jednoduchý. Je to pak od Jíloviště o moc těžší než z Baní do něj?

            0 0
            • Pebe  

              řekl bych že ne, tak nastejno, je tam jedno horší stoupání v okolí Černolic, jinak je to pěkná cesta. V tom dolíku je bláto pořád, je tam tuším studánka nebo pramen…

              0 0
              • Tom New  

                Fajn. A pak se po tý červený jede dál až na Brdskej hřeben a porád dál ANEBO se mám spíš na mapy.cz řídit fialovou cyklotrasou? Moc to neznám, ale po těch letech mne to už podle autoatlasu na asfaltech nebaví.

                0 0
    • Thapsus  

      Počasí vypadá slušně, tak si dáme dneska repete ? V 11 budeme se Snailem pod mostem.

      0 0
    • Bajker16  

      Tak sice jsem s nima dneska nevyrazil,protože jsem to nestíhal,ale stejně jsem je viděl :-). Nad Letama v tom pěkným sjezdíku tam lepili (zaslechnul jsem Thapsus a bylo mi to jasný ). Tak alespoň už vim jak vypadáte ;-),

      0 0
      • Thapsus  

        Jooo, tam jsem lepil já ! Nechci žalovat, ale mnohem víc lepil Bajkr, nakonec v píchání nade mnou zvítězil 4:2. A to se jel ještě „projet“ s Heretikem a Nikou na Točnou, takže možná své skore do večera vylepšil :-)). Nějak se nás ty defekty v poslední době drží jak hovxxx košile :-(. Jinak jsme jeli ve čtyřech, počasí akorát, na tempo si stěžovat nebudu , páč to nemá cenu…:-)). Ale jsem spokojenej…

        0 0
        • Bajker16  

          Jeno ve čtyřech ? Mně se zdálo,že vás je tak 7,ale asi jsem viděl dvojitě :-). A jak bylo U Paviána ?

          0 0
          • Thapsus  

            Vlastně pět: Snail, Bajkr, Heretik, Radek Kolda a já. U paviána bylo fajn, měl jsem jelení gulášek a držkovou. Jen se mi pak zdálo v kopci na Babku, že ten jelen se mnou nechce jet:-)) Ale překonal jsem to, když jsme čekali až Bajkr na Babce zalepí jednu ze svých děr :-).

            0 0
            • Thidney  

              furt lepší varianta když s tebou nechce jet, než když se chce podívat, kdy už tam budeš :)

              0 0
            • RK  

              My jsme tě taky viděli. Při lepení nad Řevnicema projeli okolo dva bikeři v bleděmodrých dresech. Taks to musel být ty?

              0 0
              • Thapsus  

                No bodejť bys mě neviděl, když jsi stál vedle mě :-)). A byl jsem jen jeden. :-))

                0 0
              • Bajker16  

                Jj to jsem byl já a kamarád :-). Mně nějak nedošlo že to jste vy,ale pak sem zaslechl „Thapsus píchnul“ a bylo jasno :-).

                0 0
            • bam  

              Taky jsme se mijeli u Paviana, holt tam jezdi z Prahy skoro kazdej :) Na nas uz gulas a drzkova nezbyla :( Vam by se hodilo zainvestovat do neceho jako notubes, kdyz travite vetsinu vyjizdky lepenim :)

              0 0
        • SNAIL  

          Předpokládám že stěžovat si chceš na pomalé tempo, že bys raději svižnější :-) Ale jinak to bylo jako vždy bezva

          0 0
    • bajkr  

      tak už sem taky doma :o) nakonec pěkny kilčo až na to zapíchaní sem si připadal jako nymfoman :oX závěr sme dali ješte přes ⇒ zbraslav ⇒ kolem vyhlídky ⇒ jilovište ⇒ sjezd kazín(tim nic nepokazím:) ⇒ černošice nahoru ⇒ vyhlídka ⇒ staňkovka dolu ⇒ klobáska a kofola u soutoku :o) tak paráda jdu se najit nejaké to lepeni a nahradni duši a promyslet trasu na zitra :oX

      0 0
      • JirkaD  

        Tak tos mě s defektama překonal. Minule jsem měl „jenom“ 3. Pořád si necháš Z maxy?

        0 0
        • bajkr  

          ne prezul sem na explorery :o) proto ty defekty :oD ne delam si srandu 1 byl o pasku 2 utrženej ventilek 3 procvaknutej 4 procvaknutej :o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.