• Pebe  

      lýtka schovám, máš smůlu :-P

      když nebude pršet tak přijedu

      0 0
    • teepeex  

      dorazim si zacvachtat

      0 0
    • Smazaný účet  

      asi se přidám…ale zvažuju jet na cyklokrosce, tak žádný zběsilý výjezdy po kořenech :-)

      0 0
    • Krys  

      Kadiaľ sa pôjde? Aké to bude dlhé? Bude blato? Bude zima? Bude vám moc vadiť čakať na mňa? Kto sme? Kam kráčame? Je boh absolútny?

      0 0
      • Pebe  

        prostě tam přijeď a uvidíš, bude to podle mě v pohodě, mělo by být kolem 3–4°C

        0 0
        • Krys  

          To je dosť kosa nie? Nevieš o nejakých lacných zimných tretrách? :) (už som sa vybláznil v jednom gitarovom eshope, tak sa musím trošku krotiť s peniazmi)

          A možno by stačilo… si spomínal, že máš nejaké dobré termoponožky.

          0 0
          • karliner  

            jeď, zabuntošíš si u Fandy v Halounech a zpátky to přinejhorším vezmeš vlakem, taky bych jel, ale dcera v neděli slaví narozeniny…

            0 0
          • Pebe  

            mám, klidně ti jedny vemu s sebou, ale 3°C nejsou nijak hrozné…

            0 0
            • Krys  

              Som to myslel skôr tak, že mi prezradíš značku a prípadne kde to zoženiem :)))

              0 0
              • Pebe  

                značka SealSkinz, prodává "MaxCursor ":http://www.maxcursor.cz/index.php?… hříšné peníze, levnější je to koupit na Chainu

                myslel jsem to tak, že bych ti je vzal na zkoušku, mám černé s modrým proužkem, velikost L, kupoval jsem 3 páry

                0 0
                • Krys  

                  To je fakt trochu drahé. :/

                  0 0
                • treatt  

                  Covece ja o nich dost uvazuju, tak bys je mohl vzit mne, jestli pojedu…zatim nevim jiste, rad bych, ale jeste to je otevrene

                   
                  0 0
                  • Pebe  

                    tak napiš SMS že jedeš, jedny bych ti na zkoušku určitě vzal

                    0 0
                    • Martinaa  

                      ješkovi oči, to to máš za zázračný ponožky, že je všichni chtěj?

                       
                      0 0
          • Pebe  

            jinak nejlevnější zimní jsou asi Exustar

            0 0
      • McBlacky  

        s blátem to na týhle trase není hrozný, jsme jeli minulou neděli, částečně sníh, částečně mokro a pohoda. Zato Hupíky zpět to byl masakr, do cca 2/3 trasy přetočený zatáčky přes nohu a pak už ani to ne, plavalo to jak na ledu.

          
        0 0
        • Smazaný účet  

          na hupíky už v tom mokru kašlu, kdybych tam jel, střihnu to rovnou :-) dám si je až to vyschne a nebo zmrzne…

          0 0
    • cabbage  

      jaká je požadovaná rychlost?

      0 0
    • redhotrock  

      asi to bude znít blbě, kde sou Halouny?

      0 0
    • coffield  

      Pokud do toho zase něco nevleze, tak se (zase možná) přidám. Fujinu už pálí pneumatiky z toho stání v garáži…

      0 0
    • Martinaa  

      Takže jestli se pojede přiměřeně rychle = pomalu a bude slušný počasí, tak to asi budu muset jet. Na kole jsem neseděla tak měsíc, takže to bude vhodný návrat. Do Haloun já ráda a palačinka tam už určitě čeká :)

      0 0
      • SNAIL  

        Je hezké slyšet zda se pojede pomalu od někoho, kdo zásadně jezdí na špici :-)

        0 0
        • Martinaa  

          NO jo, ty abs něco nedodal. Už to vidim, jak ty pojedeš první :) No tak se snad v neděli uvidíme

          0 0
      • Pebe  

        a putovní Koldovo ovarové ucho :-D

        0 0
      • Eli  

        myslím ,že bude hnusně jako dnes :(

        0 0
        • Pebe  

          dneska bylo celkem hezky, co povídáš. Když v listopadu neprší/nesněží, tak je přece krásně ;-)

          0 0
    • bajkr  

      jedu na běžky :oP

      tlustý pláště budou tentokrát odpočívat ;o)

      0 0
      • sfinga  

        Taky zvažuju, na kolo je kosa. Jizerky nebo Krkonoše?

        0 0
      • Eli  

        To mi připomíná, že běžky nemám a tudíž na ně nepojedu.

        Budu muset rychle vyrazit někam do bazaru…

        0 0
      • Gorgov  

        tak to je parada, si mel napsat, jel bych hned!

        0 0
    • D!ablo  

      Kudy se pojede?

      Je to na MTB nebo silnici?

      Diky ]:->

      0 0
      • Twister  

        Mtb, na žlutou od jezírka využiješ i fůla. Ale na oběd do Haloun můžeš dojet i na silničce.

        0 0
        • McBlacky  

          modrou od jezírka ne?

          A na silnici už jsem to taky vidět jet dolů, takže je to relativní

          0 0
          • Twister  

            Modrou od jezírka jsem do Haloun ještě nejel. A že to Lempl nebo kdo jel i na silničce, se nedá považovat za standartní postup pro normální lidi. :)

            0 0
        • Smazaný účet  

          jak to tak čtu, tak radši nechám cyklokrosku doma a vezmu bajka :-)

          0 0
          • Krys  

            To sa nám tá „pohodová vyjíďka“ nejak zase začína zvrhávať.

            0 0
            • Smazaný účet  

              a tebe to překvapuje? :-) tady se to vždycky zvrhne…nejlepší jsou ty pohodový Ještědy :-)))

              0 0
              • jecnak  

                Ta vubec nejpohodovejsi skupina by to nazpet mohla vzit po ExBB trati a pak jeste tema serpentinama kamenou suti nahoru na Cukrak a sjet na Kazin.

                0 0
              • Krys  

                Neprekvapuje, ale stále dúfam. :)

                0 0
                • Jituschka  

                  Pořád mám (zatím) v plánu se přidat také, takže tempo konce pelotonu bude více než pohodové (rozuměj já budu umírat vyčerpáním, ostatní nudou padat z kola). (:

                  0 0
                  • Krys  

                    Stále dúfam, že sa na BF výlete nájde niekto, kto bude povievať a umierať na konci so mnou. Mne sa bežne (čítaj vždy) stáva, že vyrazíme spod Barranďáku postupne všetci zmiznú a vidím ich až na moste v Zbraslavi, kde je prvé čakacie miesto. To len tak pre ilustráciu.

                    Tak som zvedavý, či nás tu len nevodíš za nos. :)

                    0 0
                    • Jituschka  

                      Ti, co se mnou na kole již byli, ti jist ěpotvrdí, že nevodím :)

                      0 0
                      • Krys  

                        No, hlavne aby vyšlo počasie.

                        0 0
                        • Medunka  

                          Never ji ani slovo, je to desna chrtka!

                          0 0
                          • Krys  

                            (;_;)

                            0 0
                          • Jituschka  

                            Chichi, to je vskutku vtip dne.

                            0 0
                          • Pebe  

                            to musim potvrdit, i minule  jsem jí sotva stíhal, naštěstí na mě vždycky počkala, ke konci mi i dokonce vzala batoh, abych se tolik neludal.

                            0 0
                            • Jituschka  

                              :-D

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              no,to je pěkný…

                              když mi ujede namakanej bajker, tak to moje ego zvládne, ale když celou vyjížďku mám před sebou zadek nějaký sličný bajkerky, tak trpím! :-)

                              0 0
                              • Jituschka  

                                Taky Pebe celou cestu strašně trpěl!

                                0 0
                                • Medunka  

                                  Napadaji me zajimave duvody, proc chlap trpi kdyz má „před sebou zadek nějaký sličný bajkerky“ :-)

                                  0 0
                              • Krys  

                                To je fakt utrpenie jak sviňa. Hlavne tá bolesť v krku. Keď sa cyklovýletu zúčastňujú ženy, asi by som mal z helmy odmontovať šilt. :)

                                0 0
                                • Pebe  

                                  já to říkám pořád, štítek je akorát na obtíž, proto vozim bez štítku :-)

                                  0 0
                              • Pebe  

                                ono ti nakonec ale stejně nic jiného nezbyde než tiše „trpět“, protože na to abys Jitku prostě síly už nejsou…

                                zvažuju, že si vezmu zítra nějaké lano, snad mě Jitka vytáhne do těch pár kopců, na Baně s skrz Černolice

                                0 0
                                • heretik  

                                  To by mě zajímalo, jaký že sloveso jsi v tý větě vynechal (nepochybuju že záměrně) ;-P

                                  0 0
                                  • Pebe  

                                    sloveso „dojel“, bohudík(nebo bohužel?) :-)

                                    0 0
                    • Pebe  

                      :-))))

                      nebojte se pořád, uděláme pomalou skupinku a nokam se hnát nebudeme ;-)

                      0 0
                      • Krys  

                        Nepíše sa nokam, ale nokům, prípadne bajkeri môžu aj nokonům.

                        0 0
                        • Pebe  

                          ono se správně píše „nikam“ ale kdybych měl opravovat všechny svoje překlepy/chyby tak tu bude 3× tolik příspěvků

                          0 0
    • Thapsus  

      No jo, tak to zas dopadne jako  na sv. Václava. Napsal jsem „opravdu pohodovou vyjíždku“, a týden jsem všechny trpělivě přesvědčoval, že se FAKT pojede DOVOPRAVDICKY úplně pomalu. A když na sraz přijelo skoro 40 lidí, a zavelel jsem ku startu, zvedl se prach a když se usadil, nebyl už nikde nikdo. V klídku jsme to odjeli s Vilmou, Eli, Pebem a pár dalšíma . Jen vyžrané putyky a stopy Pajanovy krve na trase napovídali, že se tam přehnalo stádo  chrtů. Tak fakt teda nechápu, co tu všichni pořád řešíte ? :-))

      0 0
      • Smazaný účet  

        jasně, co řešíte! v neděli se prach určitě nezvedne! :-)))

        0 0
        • pajan  

          Parch se nezvedne pže je mokro… :-D

          Ne vopravdu neni co řešit… Taky jsem se poprvý bál ale teď už vpoho… Pokoušel jsem se držet chrtů a jak to dopadlo :-D (né sranda)… fakt je to pohoda – lahoda

          0 0
      • pajan  

        Mno to mi radši nepřipomínej :-D

        Už se těšim až s váma zase někam vyjedu… Jel  bych i teď ale 1. nemám formu 2. mám křivej ráfek 3. hibernuju 4. je na mě zima :-D Takže až někdy na jaře :-D

        0 0
    • Eli  

      Je vidět, že všem chrtím i ne chrtím bajkerům/kám kolo chybí, navzdory počasí a rodinným povinostem.

      Dorazím dle počasí a zdraví, ale budu se bohužel brzy trhat – hádám že už na Zbraslavi.

      Koldo taky sem napiš, my víme, že to čteš!! :)))

      0 0
      • RK  

        co bych psal, stačí že už jsem  přihlášenej ne?   :-)

        0 0
        • Eli  

          jsem chtěla vědět, že ještě žiješ :)

          0 0
          • Thapsus  

            Jestli ráno ještě žil, tak teď si tím už nejsem tak jistý :-)). Škoda, mělas přijet, nijak moc jsme to nehnali .

            0 0
    • Balvan  

      Omlouvam se, omylem jsem odhlasoval, urcite neprijedu:)

      0 0
    • teepeex  

      bylo to fajn, dik

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      No pěkné to bylo, taková akorát svižná akcička. Na podzim a zimu ideální. Díky.

      0 0
      • cabbage  

        tempo nakonec šlo přežít ikdyž to byl zase po dlouhý době šok…

        sem rád, že sem se udržel v první skupince až do Haloun;)

        0 0
    • pro_pa  

      Jojo, tempo rychlejší, ale dalo se. Bylo to fajn.

      0 0
      • Jituschka  

        Naše tempo bylo fajn:) a vůbec celé se to povedlo, cise jsem většinu účastníků viděla jenom na startu a v hospodě, ale co…:)

        0 0
        • pro_pa  

          Já jsem spokojen, akorát Halouny přišli za 5 mi nut 12, ale hodil jsem do sebe něco rychlých cukrů a byla pohoda :-)

          0 0
    • Thapsus  

      Jo mě se to taky dneska moc líbilo, ani toho bahna snad tolik nebylo. Fotky a reportík jsou jako vždycky na http://www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm A dík všem za vzjíždku, snad si to letos ještě zopakujem :-)

      0 0
      • pro_pa  

        Pěkné fotky, Stumpův pád je tam pěkně zdokumentován :-))

        0 0
        • Thapsus  

          No jo, co Stumpa neudělá pro slávu, to člověk žasne :-))

          0 0
          • Stumpa  

            No jasně,já jsem otlučenej jako píštalka a pánové se dobře baví. Příště předvedu i něco s ušima. Bylo to super,ale příště to někdo bere za mě. Ta pravá strana mě nějak pobolívá.

            0 0
      • Smazaný účet  

        díky tobě – tys to svolal ;-) vyjížďka byla luxusní, počasí vyšlo na výbornou…

        BTW doufám, že na druhou skupinu v hospodě zbylo nějaký jídlo :-D

        0 0
      • Martinaa  

        Tak tě musim pochávil, vyjížďka byla moc fajn (i když jsem to po většinu času jistila zezadu, no někdo zodpovědný tuhle funkci plnit musí :)). Jo a děkuji Bajkerovi za společnost a pak ještě jednomu, bohužel nevim, kdo to byl, každopádně rukavice přišly vhod. Ale s výrokem, že nebylo bláto nemohu souhlasit, já byla zabahněná až po uši. Po setmění jsem ještě vylezla na balkon a myla kolo – to aby to nebylo tak nápadný :D

        0 0
        • Thapsus  

          No jo, já jsem vedoucí vyjížďky spíš z leknutí, mám blbou krční páteř, tak mi nejde moc otáčet se dozadu. A zezadu se vyjížďka špatně vede, tak  teda jedu vepředu a jak pořád jedu a jedu, tak nevidím, co se děje vzadu a pak, když někam dojedu, tak zjistim, že pulka lidí je fuč :-)), tak si to  vyčítám.  A navíc, jak máme teď přes uši ty kulichy pod helmama, tak není ani moc  slyšet volání o pomoc ze zadního voje. Tak jsem rád, žes to tam jistila :-)

          0 0
      • Trance  

        Taky souhlas, velmi podarena akce..mit v poho bika a neurvat kufr, bylo by to jeste lepsi :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        super fotky! já tentokrát skoro nefotil, ale nějaký povídání je tady:

        http://serzovo.spaces.live.com/

        0 0
    • Pebe  

      za druhou skupinu můžu prohlásit, že to byla super vyjížďka, v našem pohodovém tempu. Jídlo na nás zbylo, šátečky v Mokropsech byly vinikající, hlavně ty povidlový, mňam…

      fotky

      0 0
      • Krys  

        Tie Mokropesské vanilkové koblihy so šľahačkou som mal mať zo sebou tam hore v hore. Celkom ma to nakoplo. :)

        0 0
        • Pebe  

          skoro povinná zastávka a Ječňák to chtěl sabotovat :-)

          0 0
      • Trance  

        Oni vam nerekli, ze to jsou zbytky po te prvni skupine:-) ale hlavne, ze vam chutnalo, no… ;-)

        0 0
      • Krys  

        Práve pozerám, že som ti trochu rozbil pointu vtipného názvu fotogalérie. To asi preto si ma prehováral, aby som pokračoval. :)

        0 0
        • Pebe  

          hlavně že jsi dojel v pohodě domu ;-)

          0 0
          • Krys  

            To už bolo v pohode. Po rovinke nemám problém. Mne nejdú hlavne tie horekopce, na tom budem musieť ešte popracovať. Potom ma ešte chytila kríza 3 km od domu, mám to trochu do kopca. Jak frustujúce.

            0 0
            • Thapsus  

              Nechci ti do toho mluvit, ale se zakouřenýma plícema na tom můžeš pracovat jak chceš, ale kopce ti nepůjdou nikdy :-(

              0 0
              • Krys  

                Jasne. Prestanem fajčiť a naberem 10 kíl. :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  nenabereš, páč začneš jezdit ty kopce, přece :-)

                  0 0
                  • Krys  

                    Ale ano, máte v podstate obaja pravdu. Len škoda, že to nie je také jednoduché. Nikdy, ani v čase keď som nefajčil, som nebol žiaden ťažný kôň. Ale motivácia je to dobrá. Ono stačí mesiac bez cigariet a robí to divy. Bááá, a už je chrobák v hlave.

                    0 0
                    • Pebe  

                      nevím, nikdy jsem nekouřil, ale jediné co to chce, tak pevnou vůli. Omezit tuky v jídle na minimum a hýbat se dlouho v nízkých intenzitách.

                      já takhle těch 20 kilo shodil za dva měíce a pořád to držím…

                      0 0
                • Thapsus  

                  Toho se neboj, když budeš jezdit. Zeptej se Stumpy – přestal kouřit, začal jezdit a jaká je z něj panečku nítěnka :-)).  A koneckonců já do svých 30 let taky hulil jak fabrika a nezdá se mi že bych byl nějak extra obtloustlý. Ale to rozhodnutí  musí uzrát v Tobě, to se z venku Tě přesvědčit nedá. Ale zrovna tento sport je myslím s kouřením hodně neslučitelný, protože je to hodně o kyslíku.

                  0 0
                  • Krys  

                    Myslím, že fajčenie je nezlúčiteľné hlavne s pohodovými BF vyjížďkami. ;)

                    A dík za motiváciu.

                    0 0
                  • heretik  

                    Přesně tak, musí chtít sám.

                    Nemám kouření rád a nikdy jsem nekouřil, ale musím přiznat, že jsem viděl řadu kuřáků s velmi dobrou fyzičkou, takže svádění dýchavičnosti na kouření je tak trochu z pohodlnosti. Ne, že by to bez cigaret nemohlo být lepší, ale zřejmě to jde i tak. Ale stejně tak z druhé strany, řeči o tom, že kdo vysadí kouření, ztloustne, jsou jen oblbovačky vůle, aby lidi měli důvod nepřestat. Může se to stát, ale to jen proto, že někteří lidé pak cigaretu v nutnosti „mít něco v hubě“ nahrazují žrádlem. Zase jsem z toho mála kuřáků, o kterých vím, že přestali, jsem na většině rozhodně nepozoroval nárůst hmotnosti. Spíš naopak, nová radost z fyzického pohybu a čerstvého vzduchu v plicích tě úplně nutí ven :-P

                    0 0
    • SNAIL  

      Bezva vyjížďka. Nějak se začíná stávat zvykem, že jak ji svolá Thapsus, sejde se vždy spousta lidí :-) Škoda jen, že velitel nezavelel povinně všem výjezd z Haloun na Babku a prohlédli jsme si ji jen ve třech. Ale následující sjezdík za to stojí, ostatně jako vždy :-) „Hupíky“ jsem vzhledem ke stávajícímu podkladu už zavrhl a zamířili jsme pak už rovnou domů následovat celou skupinu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        když mě ta bašta v Halounech fakt chutnala…a kdybych se měl škrábat někam do kopce, myslím, že by mě opustila :-)

        0 0
      • Twister  

        Jojo, bez Babky by to nebylo ono. Vyjížďka super, tempo přiměřené, trasa tradičně skvělá. 87km, docela mě to zmohlo. U Chuchle jsem pak ještě spasil nějakýho Francouze, který měl před sebou perspektivu pěkné procházky – píchnul a neměl s sebou vůbec nic, dokonce ani vyndat kolo neuměl. :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.