• McBlacky

    rozkaz zní jasně!

    17,15 odjezd od Barandovského mostu /bránická strana/ očekávaný dojezd k Paviánovy 20,00

    tam: varianta HC – po červený klasicky přes hřeben a od jezírka dolů

    varianta clasic – po cyklostezce a silnici do všenor, vojenská cesta na hřeben a po hřebeni k jezírku – sjezd nebo objezd k hospodě. /cesta obsahuje 1% terénu/

    následuje večeře /super hotovky i večer, výborná Plzeň, famozní palačinky/a po ní dle levelu šílenosti

    1. Totalní magoři – přes babku a TB singlík, vonoklasy /hupíky/ a vyhlídku po červený do Radotína
    2. Slušný lidi – po cyklostezce do Prahy
    3. C2H5OH users – 10minut po silnici do Řevnic + ČD

    světla sebou, Pigi na cestě zpet je volitelný :)

    všem účastníkům platím malýho ruma u Paviána :) /to jestli jste se M+E ještě nerozhodli jet :)/

    0 0
    • Habib  

      To je streda…copak ty ve ctvrtek nepracujes, nebo co? :)) Snad bych i jel, ale pres tyden si to nejak nemuzu dovolit…

      0 0
    • Pebe  

      otázka zní jasně, PROČ? :-)

      0 0
      • Habib  

        na to samy se ptala Luka :)

        0 0
      • McBlacky  

        jen tak ne… copak musí všechno mít vážný důvod :)

        jinak viz Chuck :) :)

        jo a ve čt pracuju,

        0 0
        • Pebe  

          já taky pracuju, ale že bych musel jít v devět spát to nemusim, takže jedu ;-)

          0 0
    • Chuck  

      no ty voe, to je takova pi*ovina, ze pojedu :o)

      0 0
      • Thidney  

        sek tobě rád přidám, pokud nebudeš chrtit :-D

        0 0
        • Chuck  

          no já chrtim prakticky pokaždý, když někam jedu, bohužel to ale neni poznat :o) takže můžeš bejt v klidu.

          0 0
    • McBlacky  

      od barandáku do hospody to je cca 25km oběma variantama – to pro upřesnění

      0 0
    • Jogador  

      A jaký bude tempo?:)

      0 0
    • Janouch  

      hele jel bych ,ale mam obavy jak stim svetlem mam jen tohle

      0 0
    • jecnak  

      Podle pocasi…

      0 0
    • cabbage  

      Proč..proč tak pozdě? nejel by někdo od 15:00 – přeci jen s blikačkou vepředu toho moc neuvidim..

      0 0
      • McBlacky  

        a proč ne v 9 ráno že jo…

        bud si kup světlo nebo neprud – plán je jet na večeři a pak zablbnout v terénu se světly.

        0 0
        • Thidney  

          dá se to jen na pořádnou čelovku? Stejně jezdím pomalu. Alespoň nebude nuda .)

          0 0
          • McBlacky  

            dá se to na čelovku, třeba Silva 5w :) :) :)

            přijed a alespon uvidim jak to svítí švýcarům v armádě

            0 0
        • cabbage  

          tohle nebyla úprava původního plánu ale návrh na paralelní akci pro jedince kteří nemají šanci se doplácat po 17:15 k pigimu za světla )

          0 0
    • karliner  

      Dobrej nápad, jdu koupit světlo a 16/4 jsem tam jako na koni. Ledaže by pršelo, to by se mi moc nechtělo…

      0 0
    • Manas  

      Streda je marna, kazdy tyden mam od 16:30 do 17:30 konferencni hovor a ten odlozit nejde. Vetsinou ale konci tak v sest. Kdyby to bylo jinej den a jinej cas (aspon 17:30) tak by to mozna slo. Ale takhle bohuzel …

      0 0
    • Maroška  

      chybí varinta „počkám v Halounech“

      0 0
      • McBlacky  

        může být, způsob dopravy nechám dle uvážení :)

        ale aby nás ještě poznali, přeci jen pivko tam maj dobrý, 2–3 gročky na zahřátí…

        0 0
    • Phoebe  

      Pokud nebude vyloženě lejt tak bych se přidal na Zbraslavi. Chybí ti tam variantu – jedu bez světla, nejsem měkej :-)

      0 0
    • Maroška  

      vyhlašuju novou větev, silnička od Krče, podél Vltavy a přes Řevničák na Halouny, možný sraz Zbraslav.

      0 0
      • jecnak  

        Stechovicka > Slapy > Zivohost > Mnisek > Revnice > Halouny

        Co ty na to?

        0 0
        • Maroška  

          juknu na mapu, ale můžu vyjet až v 5 a nemůžu hnát, šetřím nohu

          0 0
      • McBlacky  

        jak vyhlašuju? si založ svojí žiletkářskou akci v jiným treadu…

        jasně to by pak mohli jet lidi i autem, vlakem atd.

        to není sraz v Halounech, ale vyjíždka na bajku do Haloun. Aby si pak mohli dát noční jízdu i lidi co se nechtějí zničit už cestou tam terénem tak jsou dvě varianty… Jak je vidět z ankety stejně se pojede jen jedna /zatim/

        0 0
        • jecnak  

          Vubec se s ni neparej a rovnou ji to zablokuj. Pakaz jedna silnicni.

          0 0
        • Maroška  

          pardon mistře…

          0 0
        • Medunka  

          Teda drzoune, by si mel byt rad, ze k veci se bude na co koukat :-)

          Pokud dorazim, tak razim taky na silnici. Na bajka se s tebou bojim

          0 0
          • jecnak  

            Vis, ze bys mela zajet kotoucovky…

            0 0
          • McBlacky  

            dobrá ustoupím něžnému pohlaví…

            jedte si na čem chcete :)

            koukám, že se z toho pomalu stává sraz B-F. Psal jsem v neděli GH na mail co si o tom myslí než jsem to sem hodil. Tipoval jsem že pojede tak 5–8 lidí. On tvrdil že možná i víc. Jako vždycky měl pravdu :) No u Paviána se vejdem…

            0 0
        • Thidney  

          jen je nech, pár free lóóó´diček a daj to zpátky s náma :)

          0 0
    • SNAIL  

      Když nebude pršet tak jedu, tohle si nemohu nechat ujít :-)

      0 0
      • SNAIL  

        Objednal jsem na to další světlo, tak teď už to vynechat nemohu :-)))

        0 0
    • Twister  

      Koukám, že už máš zřejmě zase na čem jezdit. :) Bejt doma, tak jedu stopro taky, se Sigmou v terénu jsem ještě nebyl. Místo toho mi v Paříži ráno napad sníh a večer mě sundala pipka na kruháči. S bídou jsem to nějak docentroval. Těžký život studenta. :(

      0 0
    • SNAIL  

      Jo a byl jsem nedávno nazván magorem, takže musím počítat s variantou č, 1 :-)))

      0 0
    • Elwing  

      Čau, nemám světlo do terénu, takže jedině po cyklostezce, nebo počkat u pigiho :)

      0 0
    • SELMIRA  

      jsem klikla omylem, ze pockam u Pigiho

      nestiham sraz, ale nekde vas snad potkam

      jakoze nejspis u Paviana

      A jezte pomalu, at na mne zbyde aspon palacinka!!!

      ;o)

      0 0
    • André Vebr  

      A můžu ject třeba i já? Akorát si nejsem jistý, jestli budu přijat. Mě se ten nápad totiž dost líbí! :) Akorát nevím jestli uvisím…

      0 0
      • Thidney  

        jedu-li já po půlroční monmonukleotické pauze zpestřené minulý měsíc vyjížďkou lazarů, tak se nikdo nemusí bát, že by to neuvisel.

        Nepamatuji si, že by někdo někdy nebyl přijat, akorát Lemplovi se ujelo, když už to kolo jeho otce mělo několik prasklin a přesto odmítal jet dom :)

        třeba tě ředitel vyjížďky jmenuje instruktorem :)

        0 0
      • Gung-Ho  

        Jasně, že jooo, kdokoliv může. A řekni i Edovi, jestli si nechce taky vyrazit:-)

        0 0
      • SELMIRA  

        Hola!

        Jasne ze pojed!

        Na kole urcite uvisis, no a v konzumaci…zalezi jestli panaku nebo palacinek…avsak… to neni zas tak smeroplatny. Hlavne nesmi byti smutno. :o))

        Kdyz uz budes brat Édu, tak vem treba i Pistu (ne Hufnagla, ale Hajicka).

        Yo. :o)

        0 0
    • Peslezedirou  

      Zní to good, teď se cítím, jestli ráno nezapomenu bike tak jedu, jestli pojedu tak na vás počíhám někde u modřanskýho kina.

      0 0
    • bajkr  

      Když je to rozkaz tak musím přijet :o)

      Aspon vyzkoušim nové světlo ;o)

      0 0
    • Manas  

      Tak ja si nedam ani dojezd do knajpy. Dneska den blbec, s Carysem a Andym. Parkrat drzka ale v klidu – pak posledni skok, predak jako krava a vystup z 2m na rameno a hlavu. Docela sranda, podle RTG bych mel mit utrzenou klicku od ramene ale realne prej ne :-) No kazdopadne asi na 4 tydny out.

      0 0
      • Gung-Ho  

        hmmm:-((…tak držim palce at je to ta lepší varianta a hlavně at seš co nejdřív OK…do Haloun se dá i vlakem a kousek po svejch:)))

        0 0
        • Manas  

          Uvidime, mam tam ted malinko bouli, ale ramena jsou ve stejny vysce. Ono uz jednou dostalo slusnou ranu – ve Spindlu. Tady je fotka tesne po … moc toho nevim z toho skoku :-) Manas se vali

          0 0
      • McBlacky  

        četl jsem u Bosse. Manas TL :) :) :)

        0 0
    • Jogador  

      Hlavně koukám, že se Bleky u Paviána pěkně prohneš, to bude panáků:)

      0 0
    • jonti  

      Idem sa tesim sa, test svetiel pred 24hours, ak nebude dost, dokupim este jedneho fenixa :)

      0 0
    • Pebe  

      tak já na bajku nejedu, musim být večer v práci, možná se zjevim v Halounech na silničce, uvidim podle počasí…

      0 0
    • André Vebr  

      Takže počasí se nám pěkně .urví, v tomhle tedy nejedu. Už jsem starší páprda a chabrus na prochladnutí :) Ale pokud by se to chtělo nějak vyčasit, rád se přidám. Ještě mi někdo prosím řekněte, kde je přesně ten sraz. Ono Barandovský most na bránický straně je dost široký pojem :)

      0 0
      • McBlacky  

        přímo na stezce u vody

         

        co se týče počasí, zítra okolo 14–15 rozhodnu jestli se pojede nebo ne. V marastu to nemá smysl. Má to být pohodová akce ne survival

        0 0
        • Janouch  

          ty asi budeš velkej šéf :))))) myslim že se každej rozhodne sam za sebe ne ?

          0 0
          • André Vebr  

            Já myslím, že McBlacky šéfem týh­le vypečený ak­cičky opravdu je :)))
            MB: Tak dej vědět, jestli se pojede, v marastu to fakt nemá smysl

            0 0
          • McBlacky  

            spíš jsem to myslel tak, že kdyby bylo nějak moc hnusně, tak bychom to mohli odložit. Nemyslím, že by jsme to nedali i za deště, ale to by pak postrádalo smysl a cíl pohodové akce. A protože to organizuji a ozvalo se mi pár lidí s otázkou co a jak pokud bude hnusně, tak bych odložení rád oznámil nějak veřejně, protože ne na všechny mám mobily a icq.

            nic šéfovatýho v tom nehledej.

            0 0
            • SELMIRA  

              na ja, ale kdyz jste to uz nahlasili Pavianovi

              chudak nasmazi tunu palacinek pro prazsky kobylky…

              bych se treba obetovala a dojela tam, ale vsechny asi nez­vladnu

              Takze nezbyva nic jineho, nez ze BUDE HEZKY.

              Zkuste tomu verit!

               
              0 0
            • Chuck  

              no protože jsem si min týden na fotbálku udělal slušnej výron kotníku (ne, že by se s tim nedalo ject, ale nic moc teda), navíc počasí žádnej zázrak (2 stupně v noci, možná déšť, brrr), tak mám fakt velký dilema. co se mě týče, radši bych to odložil, nerad bych o takovouhle akcičku přišel, no ale to je asi můj problém :o)

              0 0
              • Jogador  

                Já myslim, že se že stát pravidelnou akcí, proto bych to neodkládal, jen rovnou naplánoval další:)

                0 0
                • Chuck  

                  no jasně, tak sem to nemyslel, že by se to mělo odkládat kvůli mě (ikdyž přijít o premiéru takovýhle kultovní akce se mi teda nechce :o) ) spíš to počasí nebude stát za nic. uvidim ráno, jestli si s sebou vezmu kolo do práce :o)

                  0 0
                  • Thidney  

                    tak pojed tam asfalt, zpatky les – ja zrejme nestiham 17¨15 a honit Blackyho po lese, na to fakt nemam :)

                    0 0
      • Darkson  

        taky nejsem drsňák a v tomhle počasí se mi nechcec ani na zimáku, tak nejedu. víc mi štve, že se začíná kazit předpověď i na víkend:-/.

        nicméně jsem pro tuhle akci zopáknout za příznivějšího po­časí

        0 0
    • Jogador  

      Já kvůli tomu poběžim z práce, nešlo by to dát vědět dopředu dřív? ještě před 16, třeba kolem 15:00, že se nepojede, nebo pojede, ale já bych radši jel, i za zimy, jen nesmí lít.

      0 0
    • Medunka  

      Rano za Prahou padalo neco skeredeho z nebe, tak misto na kole jsem vyrazila s destnikem ;-(

      0 0
      • Phoebe  

        Přesně tak, počasí nestojí za nic. Jel jsem ráno do práce na kole (jako každý den) z Radotína do Velkotržnice Lipence to mám po pravici s výhledem na Cukrák a na Brdy. Mraky se tam honily proklatě nízko, přišlo mi to, že bude za chvilku sněžit, krom toho deště.

        0 0
    • Gung-Ho  

      Zdá se, že se počasí aspon trošku umoudřilo a tak s Luckou vyrážim projet trasu eXbb. Počkáme na Vás v Halounech u Paviána a tu noční část si vychutnáme s Váma:-)…doufám, že dorazíte v hojnym počtu

      0 0
    • André Vebr  

      Takže já rovnou hlásím dopředu že nejedu :( Teď jsem absolvoval cestu na kole do práce a je to takovej humáč, že domu snad raději půjdu pěšky. Ale akce No.2 jedu! (za předpokladu normálního počasí)

      0 0
    • McBlacky  

      Já jen jak jsem slíbil. Nic se dneska neruší ani nepřekládá.

      17,15 odjezd od mostu.

      windguru i medard slibují, že nebude pršet :)

      0 0
      • Thidney  

        no tenhle radar nevypada nejlip, ale treba to gung-ho nejak zastavi :-))

        0 0
      • Janouch  

        dnes je finale ELH 7 zapas takže někdy jindy a za tepla :)

        0 0
      • Manas  

        Pristi akci jedu, ted jsem out. :-) ( Muzu si rum z tyhle akce schovat na priste? Ze by sm­e si dali dva? )

        0 0
      • Jogador  

        Já jedu, tak doufám, že se to neruší:)

        0 0
      • SNAIL  

        Tak já nedorazím, je mi hůř jak ráno. Škoda, tak jsem se těšil. Doufám že do víkendu budu alespoň fit.

        0 0
      • Smepet  

        budu tam

        0 0
      • Chuck  

        tak ikdyž počasí vypadá slušně, tak můj kotník ne. takže definitivně nejedu :o( Snad se to zlepší aspon do sobotní Držky a nedělního přejezdu Brd.

        0 0
      • SELMIRA  

        k mostu nestiham

        hakuju do 17:30  :o(

        ale do hospody dorazim

         
        0 0
    • Jogador  

      V první řadě chci moc poděkovat organizátorovi celé výpravy, bylo to bombastické, a nemělo to nejmenší chybu. Dorazil jsem domu kole 00:30, a najeto 95km.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Myslim, že parádní akcička…teda já s Luckou sme se přidali až v Halounech, jelikož sme si odkroutili přes den trasu eXbb…počasí celkem ušlo, i když hned ráno ve Všenorech sme pěkně zmokli a už sme koketovali s tim, že to otočíme a budemem „driftovat“ domu, ale nevyměkli sme a bylo to dobře, když pominu dost velký množství bahna, tak už to pak jakžtakž šlo.

      Co se Haloun týká, tak neměly jako vždy chybu. Dokonce s náma i počítali, takže udělali vynikající gulášek…viz foto

      Noční trasa byla klasicky přes babku a s hupíkama a bylo to super…doporučuju všem kdo dnes nebyli si akci příště nenechat ujít

      0 0
      • Polka  

        Sleduju celej dred od zacatku…ackoli jsem se akce samozrejme nemohl ucastnit (Polka=Brno), tak me zajimalo, jak to vsechno dopadne kvuli tomu chcanci. Ale veril jsem, ze „Blackyho akce“ nemoze dopadnout jinak nez dobre.

        A ten Pavian v Halounech mi prijde daleko milejsi nez Pigi. Takovej vic venkovskej, domorodej, pohodovej, proste jako nase Bukarna :-) A Frantu si pamatuju z vokynka…nepri­bral? :)

        0 0
      • Bulda  

        jeshish …ta zuzova bundicka :)))) dyt byl Kary na operaci s ocima …ze to nezatrh :))))

        0 0
    • Gung-Ho  

      Frantova radost z výhry Slavie neznala mezí:-)))

      0 0
      • SELMIRA  

        Yoo. Rada jsem vas videla. A gulashek byl libovej.

        I palacinka prisla k chuti.

        Jsme odjizdeli chvilku po vas a tak jsme jeste zazili rvacku o Marusku (servirku)

        Franta X „inzenyr“ …

        a to myslim Slavie nevyhrala, ale…kdo vi…

          
        0 0
    • Phoebe  

      Naprosto parádní akce, přesně jak píše výše Gung-Ho + perfektní organizace ze strany Blackyho. Teď už se bude jen čistit (vyfoceno po dojezdu, chvilku po půlnoci) viz foto.

      0 0
    • McBlacky  

      nejlepší timing co jsem kdy zažil :) nikde se moc nečekalo ani tam ani zpátky a to jsme se dělili a potkávali jak nikdy + bonus nádherný západ slunce po sjezdu z jezírka.

      já nakonec dorazil před druhou – u Pigiho se náhodou vyskytoval Fousáč a Karliner, který jel z Haloun jinudy.

      Rumy, plzen, šáňo u Paviána a pak vodky s tabaskem a pivka u pigiho – no solidní.

      rozhodně se nejelo naposled!

      0 0
      • karliner  

        No, karliner potom v Chuchli píchnul zadní kolo a po výměně duše se mu povedlo proříznout přední plášť i duši na nájezdu na Barranďák, takže potupně volal domů, jestli by nemohl být odvezen a k jeho překvapení mu bylo vyhověno. Takže dojezd domů kolem druhé, na kole 82 a autem 9 :-)))

        0 0
        • karliner  

          Jo, zapomněl jsem dodat, že se už těším na další…

          0 0
        • McBlacky  

          no Meduza ji pálil zpátky strašně. ale říkal jsem si že jsi dospělej a určitě dojedeš dobře :)

          0 0
    • Bulda  

      jeshish …ta zuzova bundicka :))))

      0 0
      • McBlacky  

        koukám že i do Weltrusss už dorazil megaCool Speak

        místo prudy jsi měl přijet :)

        0 0
        • Bulda  

          a taky je to tu dwakrat, na tos zapomnel :))))

          uz takhle jsem spal min, nez by mi delalo dobre :)))  …a taky ze mi dobre neni, uz od P2K, skoro cely oddeleni je doma, po tyhle akci bych byl asi taky …takze ne ze by se mi nechtelo …priste urcite

          0 0
    • Jogador  

      Nechcete si večeři pro velký úspěch tento týden z opakovat? Buď tento nebo příští. jen se mi nehodí pátek večer. jinak mi to je jedno…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Obživuji mrtvolu, což tedy 6.7., 7.7., nebo 8.7. 2011 ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.