Sobota 8.11. Praha - jedete někdo někam?

32 nepřečtených
  • DAWE25

    Ahoj,

    v sobotu nemám s kým jet na bajka tak se ptám jestli neni něco plánovanýho? třeba nějaký sraz pod Baranďákem? Nebo nějaká vyjížďka?

    0 0
    • Janouch  

      cus rad se pridam pokud nebude prset tak neco navrhni

      0 0
    • Smazaný účet  

      taky bych jel – pršet bude jen na Moravě

      0 0
    • DAWE25  

      Mno něco navrhni – problém je, že navrhnu tak leda sraz pod Baranďákem třeba v 11, ale s rasou to bude horší, rpotože to tam moc neznám nebo znám, ale nevim o různých zajímavých místech nemám to tam moc najetý.

      0 0
    • 654321  

      v 11 barrandov na smíchovský straně ?

      0 0
      • Janouch  

        a proc je porad ten sraz pod barandakem ??? tim smerem je uz to projezdeny ne co si dat sraz treba v hostivari a vyrazit smerem pruhonice, psary, a dal po cerveny k sazave a pak to vzit smerem na Popovice …  ale ted me napada ze je to taky projezdeny :))))))))

        0 0
      • Janouch  

        nebo jsem mel jeste jednu trasu jet vlakem :)  (na kole je to moc daleko aby se to dalo stihnout za jeden den) smerem na Nyburk do Rožďalovic a pak to vzit po modry az do Kolina a kdo by toho nemel dost muze jet z kolina do prahy …

        a nebo dalsi me ted napadla zajet do Kreska na hajenku na kanci se sipkovou nebo se zelim

        0 0
    • Thapsus  

      Já to osobně vidím spíš až na neděli.  Zítra má být hnusněji a navíc  nemohu. Ale třeba Vám počasí na sobotu nakonec vyjde… :-)

      0 0
      • gyngy  

        By som sa v nedelu s najvacsou pravdepodobnostou pridal ;-)

         
        0 0
    • fairy  

      nic neplánuj, stejnak bude hnusně :-P

      snad si nemyslíš, že to bude v sobotu na bajka, když já nejedu :-D

      radši něco domluv na neděli ;)

      0 0
      • DAWE25  

        No to je pravda, když ty budeš pryč tak to bude stát za prd.počasí určitě nebude nic moc. Teda spíš bude na nic.

        Já bych jel klíďo v so i ne.

        Kdo je pro neděli?A kam se pojede? :-P

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Já se rovněž přimlouvám za NEDĚLI :-)

      0 0
    • McBlacky  

      v sobotu budu řádit na Viprahlu MTBO, takže taky nemám čas.

      0 0
    • DAWE25  

      No tak jsme si pěkně pokecali, ale nic jsme nedomluvili. Takže co dát sraz pod baranďákem zítra v 11 a pak by se domluvila trasa? Jelikož je brzo tma tak to stejně na nic velikýho nevidim. PSíš na pohodu, jsou vítány i bikerky, tak kdo přijede?

      0 0
      • DAWE25  

        Prší a prší…takže se vyjížďka ruší :-(  grrr

        0 0
        • fairy  

          hehe, jsem ti říkala, že bude hnusně :-P a já mám tričíčka,ponožtičky a blbinky… heč :-P

          0 0
          • Smazaný účet  

            tak pojeď zítra na vyjížďku s bajkrem! chci tě vidět v tričíčkách, ponožtičkách a s blbinkama! :-)

            0 0
            • fairy  

              když já se vás bojim :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                bikeři nekoušou…nebo jen na požádání :-)

                a tempo bude určitě lidské, dyk to bude klouzat…

                0 0
                • fairy  

                  no jen aby :-P

                  tempo lidské? to si dokážu představit… a četla jsem 70 až 100 km, to nehrozim :) by jste se mnou dojeli o půlnoci :(

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    no, minule to bylo asi 80km a dojeli jsme v pohodě…a fakt se jelo na pohodu…

                    ostatně, vždyť jsi vloni zvládla to Berounskoa to bylo taky docela dlouhý,ne? :-) si musíš víc věřit…

                    0 0
                    • fairy  

                      ty si mě pamatuješ? no vlastně aby ne, když se vždycky čekalo na mě :) a letos jsem na tom ještě hůř… takže by jste byli otrávený, že na mě musíte čekat

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        sličný slečny si vždycky pamatuju ;-) ale jak myslíš…já pak udělám reportáž na web a uvidíš,že budeš litovat! :-)

                        0 0
                        • fairy  

                          oooo to děkuju za kompliment :) no to asi budu a budu závidět jak vám to jezdí :) ale já vás doženu ;) zítra pojedu s Dawem, ten má se mnou svatou trpělivost :D

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.