Sobota 23.2. - vyjížďka "Jedinců" z J a JV Prahy

9 nepřečtených
  • Wakan

    Ahoj, protoze mi bylo lito lito ze jsem se minulych setkani z duvodu nemoci a jinych zavaznych duvodu nezucastnil (viz priloha), rad vyprovokoval vyjizdky v tomto roce, kde bych poznal podobne „postizene“ jedince. Nestacim lidem, kteri jezdi a sportuji celou zimu, nemuzu se k nim tedy pridat a proto navrhuji: SOBOTA 23.2. Klidna kochaci jizda ±75km (Hostivar, Pruhonice, Jircany, Zahorany, Davle – obed, Jiloviste, Zbraslav, Hostivar) Sraz 1 9:30 Hráz hostivarske prehrady www.mapy.cz/#… Sraz 2 cca 10:10 (jak to vyjde) – roh obory www.mapy.cz/#…

    Takova je moje predstava, nicmene rad se necham protahnout nekudy, kde to treba jeste neznam. Jistotne beru i mapu.

    ICQ moc nepouzivam, ale v patek a v sobotu pred vyjizdkou ho pro info zapnu, zda nekdo neco nenapsal. Tel. v pripade potreby napisu.

    Jel bych nekam i v nedeli…

    Ma byt pekne, jak to vidis,

    0 0
    • Wakan  

      Tucne mely byt jen srazy…

      0 0
    • Lenka.05  

      Škoda, že nemůžu. Jednak jsem nemocná a jednak o víkendu slavíme svátek:-))) Připojila bych se u Psár a sjela s vámi do Davle, abych aspoň někoho z BF konečně poznala:-) Tak příště:-)

      0 0
      • Wakan  

        No vidis, vse nejlepsi, mej se fajn. A priste se tesim.

        0 0
    • Bafoon  

      „klidná kochací jízda“ a 75km!!! hmmmm by mě sice nezabilo ale o posílení bych taky nemluvil :-D

      přeju pěkný počasí, já budu hledat Ivanské jezero snad ho tentokrát najdu :-)

      0 0
    • cabbage  

      Já bych i vyjel, ale mírně mě odrazuje úsek „Pruhonice, Jircany“ – fakt to tam nemám rád…

      Do Davle se dá i kulturněji podél Vltavy.

      ještě uvidim jestli se neobjeví nějaký antichrt co by jel jinud a v pátek dám vědět jestli pojedu.

      0 0
      • Wakan  

        Psal jsem, že jsem přístupný změnám ;) Průhonice-Jirčany není nic extra, ale proti srsti mi to teda není (červená turistická).

        0 0
    • Treker  

      Tak výjimečně budu mít víkend uplně volný, tak bych se mohl taky někam připlazit, ale spíš po cestě bych to viděl. Mám letos víc naplaváno jak najeto tak musím hooodně zvolna. Chce to hodně volné tempo. Spíš ladím neděli na celý den něco

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.