• Pán z Dubu

    Tak už to smýkání se s volnou patou po kopcích snad plnohodnotně začne

    0 0
    • kyl  

      Jdi někam se sněhem a vůbec celou zimou.

      0 0
    • Dumbíček  

      Jak se to říká? Táhni na Nyx zrůdo! :-)))

      0 0
    • McBlacky  

      když víš kde tak už dávno začalo. dneska dávám oraz po třech dnech skate. Akorát nasněží, ráno to urolbují a hurá zase do stopy..

      0 0
      • mr.antik  

        Je to tam teď spíš na klásu nebo na skejt?

        0 0
      • Pán z Dubu  

        Ve kterých horách jsi?

        Já musím začít zlehka: vyjdu na Hřebínek – to je rok od roku na začátku sezóny větší a větší krpál – sjedu z5 a 5 dní budu léčit namožené stehenní adduktory.

        V sobotu jsem (letos naposledy) byl na biku – svezení na zmrzlým v pár cm sněhu. Paráda + umyté pneu.

        0 0
        • McBlacky  

          byl jsem na Mísečkách 26, dala se s opatrností pětka, svážnice na sjezdovky a Zlaták z Míseček. Dneska už to dle infa je super úplně.

          27 v Jakuszycích, tam to stálo za prd, dve cesty nahoru a pak na lom, jinak nic, lyže dostaly co proto, špony z hran a skoro mi bylo líto i dvojek.

          28 Jizerka, asi nejlepší lyžování před dnešním sněžením. Jediný co nebylo ok je spojka Bunkr-Sluneční K., ale dá se jezdit tou druhou co od lonska pravidelne tahají

          29 (dneska) dle infa od ženy protože já musel na otočku do Prahy je už i z Bedřichova paráda všechno.

          Od zítra to tam budu drtit až do 4/1, pokud vydrží tělo :)

          všechno teda skate,ale na klasiku to bylo i lepší v Jizerkách. Jak je ted podnulou a čerstvej, namaže i jelito :)

          0 0
          • mr.antik  

            Okolo jizerky odpoledne super klasika… jinde dost brzo rozježďena a rozskejtovaná stopa… Příště radši taky skejt pro odpolední ježdění

            0 0
    • RomanH  

      Ze to ale trvalo… :-)

      0 0
    • maajkee  

      Paráda, hlavně že taky konečně mrze a pochcípaj ty všechny mrňavý potvory ve vzduchu :)

      0 0
    • jesperx  

      Ráno jsem vyjížděl do práce kolmo a země byla jemně, skoro neznatelně pocukrovaná. Jak tak koukám, tak cesta zpět bude o dost zajímavější – no snad si s tím moje ,už na výměnu čekající, Crossmarky nějak poradí:-)

      0 0
      • Ice-goofy  

        Já než se oblékl napadlo 5cm tak jsem se zas převlékl a do práce autem.. ;)

        0 0
      • vlasto  

        ja mam bajk zahazen snehem jeste od vikendu, tak jsem to ani nezkousel. Auto jsem musel rano pul hodiny vykopavat. Ne ze by tady byla az takova kalamita, ale zasypal mi ho pluh.Ale Silvestr bude konecne zimni. Loni bylo +21°C, letos ma byt –21°C.

        0 0
      • Vilém  

        Tak pekne jsi zacal rymovat v prvni vete, skoda, ze jsi nepokracoval.

        0 0
    • allrose  

      dnes nádhera,počkal jsem až dosněží a ven,40 terénem maloval jsem si stopu,podklad zmrzlý,5–10 prašanu i sluníčko bylo…dokonalos­t sama…

      0 0
    • Ricci  

      Konecne nie som zasraty od blata a piesku :-)

      0 0
    • roman 3D  

      no toto trvalo, snad brzo v jizerkách napadne také

      https://www.wetteronline.de/…e393c31aee09

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.