• mates555

    Dělám to strašně nerad…ale nedá mně to nezeptat se jak to v různých koutech republiky je se sněhem…:-( vzhledem k datumu bych nečekal,že hlavní téma bude sníh,silničáři(ti oranžoví:-)) a nevím co…

    0 0
    • mates555  

      Tak začnu…

      Brno,13.10…zatím naštěstí ani vločka…jen sem tam deš´tový přehá¡ky střídají polojasno…teplo tak na tlustou mikinu…

      0 0
      • jIrI___  

        Dneska ráno nějak mezi 3:00 a 4:00 v Brně trošku sněhu poletovalo ;-). A „teplo“ je na tlustou bundu, ne mikinu :-D

        0 0
        • mates555  

          to jsem naštěstí spal…:-)

          Odpoledne mikina stačila…:-)ale žádný extra teplo no…:-(

          0 0
          • Smazaný účet  

            brněnský update: k 18:00 těsně pod 2°C, déšť a vítr. jel sem v tom na kole v manšestrákách, bundě a bez rukavic. 15min sem vůbec necítil ruce.

            0 0
            • Pytlik  

              Ja bych dodal, ze v 17:40 v Julcu snehodest, obcas i cistokrevna vlocka…Ale jen chvili, nez presla ta 10 minutova smrst.

              0 0
        • drtyc  

          Co? Bundu? Kde? Kdyz je konecne v Brne a na jih pocasi, ze se clovek v kratasech nepoti az na prdeli ;-)

          Mikina, kratasy a rukavice, ale vsechny z toho fleecu co neprofoukne tak moc jak klasika. A z kratasu to bude rovnou do zimnich bot a zimni bundy s prvnim snehem ale to az tak za 4 tydny nejdriv.

          0 0
          • jIrI___  

            Kraťasy jsem ze šatníku vyřadil už tak před 1,5 měsícem, naopak zimní boty v Brně nikdy neobouvám :)

            0 0
            • drtyc  

              a jo. spravne. podzimni… zimni beru pravda akorat do cca 700mnm a nebo do trutnova a tam tim smerem na sever a jednou za deset let i do oblasti mezi brnem a tim trutnovem ;-)

              0 0
      • Rychlej turista  

        Hazlov – 550 m, 1°C, vítr, chumelí, ale zatím to hned to taje.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Tak jsem ráno do práce vyjel na sněhu. Ty kalmitky se vrství už i na asfatu.

          0 0
    • lodyh  

      Ha! téma pro mě:-) šup do oblíbených:-)

      Praha, 5C, v Košířích takovej hustej déšť, ale prej už i sněžilo

      ještě tak o 7°C dolu a o 20cm nahoru a budu štěstím bez sebe

      nebo je ještě brzo?

      0 0
      • jIrI___  

        V Praze se těch 20 cm dočkáš? :)

        0 0
        • lodyh  

          většinou to tak jednou do roka vyjde.

          na den:-))

          0 0
        • Mr.Duck  

          letos bych se nedivil – taková kosa :-/ Na teploměr sem nekoukal, ale v dejvicích cosi bílýho padalo, i když špíš to byly kroupy. No hnus, doufám že eště bude líp letos :-/

          0 0
      • Jarry  

        Ty asi neodhrnuješ:-) Ráno vstát o hodinu dřív a odhrnout. Jedeš domů tak zase půl hodiny, pak přijede manželka a zase odhrnovat, vynést odpadky do polenice – odhrnout si sníh, jít pro dřevo do krbovek – odhrnout sníh, hrozí prolomení střechy na garáži – shodit ze střechy a přeházet aby se dalo jezdit. Fotka není aktuální, ale z loňska.

        0 0
    • mates555  

      když mně kámoš psal ,že začalo už i v Praze tak sem si vzpoměl na tuhle písničku…:-)

      optimisté tvrdí,že má být příští týden až někde ke 14 celsiusům…tak nezbývá než doufat…:-(

      0 0
      • pepek  

        To už nejsou optimisti, to jsou zoufalci http://www.windguru.cz/cz/index.php

        0 0
        • drtyc  

          no ja nevim jak ty, ale me accuweather i wunderground na chajde hlasi 11 od uterka pristi tyden, ale zato doma budu zmrzat :)

          0 0
          • drtyc  

            tak to leze byt min mraku, tak bude i patnact.

            0 0
    • Lister  

      Tak údajně už to nahoře leží, máme za sebou pár prvních bouraček, zablokované silnice a jednu proraženou stodolu, ale vše jen z doslechu.

      Do konce října chci ale vydržet na letních protože v údolí je to zatím OK a ono se ještě oteplí. Kdybych přezul teď, tak budu jezdit víc jak 1/2 roku zimní :-)

      0 0
      • jIrI___  

        Při 7°C ztrácí guma u letních pneumatik svoje vlastnosti. Ale jezdit půl roku na zimních, to není příjemná představa :-)).

        0 0
        • Lister  

          Tak s těmi stupni to samozřejmě vím, ale prostě zatím dávat nechci, protože doufám, že tohle vydrží maximálně do čtvrtka :-) Toho půl roku to stejně bude, protože nasazuju kolem 1. listopadu a dávám dolů na konci dubna – 6 měsíců.

          0 0
          • mates555  

            ale pak ten pocit,když se za prvních teplých dní mění pěkne někde na sluníčku spátky letní kola…:-) to je k nezaplacení…:-) už aby to bylo…:-(

            0 0
            • Lister  

              Tak dívám se ven a pořád chumelí, na silnicích to zatím naštěstí neleží, ale zítra ráno by mohlo, takže to asi večer přehodím, lepší než se někde rozstřelit :-)

              0 0
        • drtyc  

          no co tak zacnes jezdit na univerzalech pokud to bude takhle porad akorat pak nesmis do hor. A jinak tech 7C to ztrati vlastnosti jako kdyz se podiva na teplomer a pritom je rozpalena od brzdeni? Mi to nejak nehraje. Pokud prezijes to, ze rozjet tu pneu na provozni teplotu trva par minut a pak stejne vlitnes na dalnici, kde je povrch 10C a vzduch 3C, tak bych to neresil.

          0 0
          • Honza729  

            Pockej, pockej…kdo je rozpaleny od brzdeni ? Pneumatika ????

            0 0
            • drtyc  

              brzdenim a odvalovanim zahrejes oboji. vozovku i pneu. takze pokud jezdis tam kde ja, tak je venku 0 a rano skrabes led z okna, ale jen co se vymotas ze zapadakova, tak najedes na cestu, ktera ma +7C

              0 0
    • prvniodkonce  

      Chtěl jsem stihnout ještě do sněhu vyjet si Zlaťák – letos jsem tam ještě nebyl (protože v dubnu byl od Míseček výš sníh):( Koukal jsem na kameře, že je tam už sníh. Jinak dobré odkazy na Kamery v Krkonoších a Orlických horách tadytady

      Tady na západě Prahy chvilku padal sníh a krupky, ve čtvrtek ráno očekávám poprašek.

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Na sever od Prahy – odpoledne celkem zima (asi 6°C – na dlouhý rukáv s krátkou moirou), kolem pátý mě chytil vítr a pěkný kroupy :-) Pak se to změnilo na déšť a pak zase svítilo sluníčko :-D Jo a krátký rukavice už nenosit! Málem mi umrzly prsty;-) Ta předpověď na další dny nevypadá moc lákavě…

      0 0
      • heretik  

        Ono ani v tenkejch dlouhejch rukavicích nebylo žádný velký teplo…

        0 0
    • Smazaný účet  

      fuj zima… ja chci do tepla…

      0 0
      • Hornet  

        Zima aj tu na zap. slov. fuj 5°C, vietor tak 20m/s a na zajtra sneh…minuly tyzden v kratasoch…

        0 0
    • daymaker  

      Opava dnes 7.00 1C… slabý déšť s náznaky sněhu. Dle radaru má ten pravý džihád dorazit kolem poledne. :-) Na zimní přezouvám až před Alpama v půlce listopadu. Mám ještě objednanou silničku, tak doufám, že listopad bude slunečný 14C podzim. :-)

      0 0
    • Bafoon  

      tak tady je veskrze brutálně hnusně – fouká, zima, chumelí brrr.

      Ta červená čára-asi km vzdálený takový větší kopeček, pro sníh není vidět :-(

      0 0
      • hanness  

        ZDRAVIM Z OSTRAVSKA-ZIMA,NECO KOLEM NULY,SILNY VITR,SNIH I DEST.

        0 0
      • madcat  

        Takovýhle počasí jako máš na fotce nesnáším, to se nedá venku dělat naprosto nic :-///

        0 0
      • Bafoon  

        „večer to odhážu,namažu záda a ráno zas ***** padá“ :-( nsnáším zimu!!! Navíc ten sníh je tak těžký že to fréza nevezme, ucpává se. Takže všechno hezky do svejch – ještě párkrát a strčím Arnieho do kapsy :-)

        0 0
        • drtyc  

          tarif na primotopy a jeden do prijezdove cesty.

          0 0
    • Krys  

      Na všetkom si treba nájsť niečo pozitívne. Napríklad toto počasie má jednu veľkú výhodu. Cyklostezky budú prázdne.

      Už sa teším, ako pôjdem po Podolskom nábreží a budem stretávať len zdraviacich cyklistov. Žiadni korčuliari, žiadni fitnesáci a žiadne formácie typu sedem statočných. :)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        To je velká pravda! Jen zatvrzelí a zkušení cyklisté vyjeou dotakového marastu :-) Odpoledne vyjíždím. Aspoň na chvilku :D

        0 0
    • kolombo  

      V Liberci od rána chumelí a zůstává to ležet, naštěstí zatím mimo silnice.

      0 0
    • mastihuba  

      vzhledem k tomu že jsem ještě nezačal s vinobraním a ledový víno nechystám tak jsem klidnej. Týden bude trochu kosa a pak se zas oteplí.

      0 0
    • Marccoo  

      Žacléř v 10:00.Silný vítr se sněhem –4.Deset cm sněhu ležícího všude,sněhové jazyky až 50cm.

      0 0
    • kajis  

      Tak to vezmu z druhé strany – kde už by se dalo vyrazit na běžky? :-) Zatím vím akorát o Pradědu, kde by měli najet stopu, ale o ničem jiném nemám zprávy. Zalyžovat si u nás 14. října – to není špatné, ne?

      0 0
      • Bafoon  

        „a kdož jsi bez viny hoď kamenem“ hmmmm chce to víc času ale chlebem bych tě za tohle taky umlátil :-)))

        0 0
      • d  

        Potvrzuju rolbou upravenou běžeckou trasu Ovčárna – Švýcárna v obou směrech pro klasiku i brusle. Švýcárna – Sedlo zřejmě turistická šmatlavka, ale nevím.

        Dnes bezvětří, teplota –1C, zataženo. Super čerstvý sníh, stejné vlastnosti sněhu po celé trase, super klasika.

        Nohy díky kolu v pohodě, paže začaly exovat od 25.km.

        Vleky stojí. Dementů šmatlajících po trase v botách a sněžnicích se svými navolno běhajícími psy bylo na poměry zatím nemnoho.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Konečná/Bílá, Turzovka, okolo 15 cm mokrého nadělení…

      0 0
    • přišlapávač  

      Většin to asi zná, ale opakování je matka moudrosti a k tématu to začíná mít skara blízko :-)

      12.8.

      Přestěhovali jsme se z Prahy do dřevěné horské boudy v Jizerských horách kousek od Jablonce. Bože, ty vrchy kolem vypadají tak majestátně. Už se nemohu dočkat, až se romanticky zachumlají do peřiny bílého sněhu. To bude pohádka …

      14.10.

      Naše chalupa, zahrádka a louka, na kterou koukáme přímo z oken, jsou ta nejhezčí místa na Zemi. Měli byste to vidět, když přišel podzim a listí změnilo barvy do úžasných odstínů oranžové a rudé. Vyjeli jsme si do okolí a viděli stádo srn i se srncem. Jak byli graciézní. Jsem si jist, že to jsou ta nejúžasnější zvířata na Zemi. Je to tu jak v ráji. Ach bože, jak se mi tu líbí !

      11.11.

      V novinách psali, že brzy začne lovecká sezóna. Nedovedu si představit, jak někdo může zabít něco tak nádherného, jako je srna. Kdyby už tak začalo sněžit, myslivcům by namrzly ruce a zůstali by doma.

      2.12.

      Minulou noc padal sníh. Probudil jsem se a vše bylo pod bílou přikrývkou. Vypadalo to jak na vánočním pohledu. Vyrazili jsme se ženou a dětmi ven, s radostí odklidili sníh ze schodů a proházeli si příjezdovou cestu. Tohle je fakt lepší než posilovna. Pak jsme udělali divokou koulovačku (já vyhrál), kolem přejel sněžný pluh a my museli prohazovat příjezdovou cestu znova. Miluji Jizerky …

      8.12.

      Připadl další sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Hloupý vtip.

      9.12.

      Celou minulou noc sněžilo. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán od celodenního uklízení sněhu. Zkurvenej pluh …

      11.12.

      Napadlo dalších pár metrů těch bílejch sraček.Mám na rukou puchýře od lopaty a natažený zádový svaly. Jsem přesvědčenej, že sněžný pluh čeká hned za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu. **** jeden !

      24.12.

      Vesele zasrané vánoce. Jestli dostanu do rukou toho zkurvysyna, co řídí sněžný pluh, tak ho, přísahám bohu, zabiju. Nechápu, proč nepoužijou na silnici víc soli, co by ten sajrajt rozpustila. Nemůžeme se nikam dostat, nemám žádné dárky.

      25.12.

      To je teda opravdu Boží hod! V noci připadlo dalších třicet centimetrů. Už po tři dny jsme nevystrčili nos z domu s výjimkou prohazování příjezdové sæesty pokaždé, když projel kolem pluh. Auťák je pohřbený pod horou sněhu. V televizi hlásili mírné oteplování se sněhovými přeháňkami. Kolik lopat plnejch sněhu to asi znamená?

      28.12.

      Meteorologové se mýlili! Napadlo dalších osmdesát pět centimetrů bílejch sraček. To neodtaje ani do léta. Sněžný pluh uvázl v závěji a ten parchant si přišel vypůjčit moji lopatu (žena mě vybízela k asertivitě, ale marně). Suše jsem mu sdělil, že jsem jich už šest polámal, když jsem odhazoval tu pitomou zasypanou příjezdovou cestu. Poslední lopatu jsem mu pak přerazil o tu jeho zkurvenou palici!

      4.1.

      Konečně jsem se dostal z baráku. Jel sem do krámu koupit nějaký jídlo a na zpáteční cestě mi vběhla před auto zatracená srna a já to do ní smykem napral. Mám na voze škodu za patnáct klacků. Ty bestie by se měly postřílet. Že je na podzim nevymlátili všechny …

      3.5.

      Odvezl jsem vůz do servisu. Nevěřili byste, jak je rezavý vod tý ********* soli, co s ní ty zmrdi sypou silnice.

      18.5.

      Přestěhovali jsme se zpátky do Prahy. Nedovedu si představit, jak někdo, kdo má všech pět pohromadě, může žít v takový prdeli světa, jako jsou Jizerky

      0 0
      • Krys  

        Jj, hento je snáď staršie ako internet.

        Ale stále graciézní. :))

        0 0
      • brkoslav  

        Tak to je kouzelny…:-)

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Já to teda znám s chlápkem z jihu USA nebo odkud, co se přestěhoval do Massachusetts :-) Ale jinak stejně dobrý :)

        0 0
      • ememem  

        a najlepsie je na tom to ze s tym pluhom to vobec nemusi byt vtip. je to oblubeny sport napr. v (nizkych) tatrach. odhadzes si pri chate alebo ubytovni nejaky placok, pripadne ti na recepcii pozicaju lopatu nech si odhadzes parkovisko sam ved na to tam oni nie su, zaparkujes a rano mas cele auto az po sterchu zahadzane lebo boli prepluhovat prijazdovu cestu.

        0 0
        • jIrI___  

          Jaksi mě nenapadá, jak jinak ekonomicky by se daly protahovat cesty. Jen pluh nebo fréza. Je to prostě nutné zlo a bez toho si neumím zimu na horách ani představit :-D

          0 0
          • drtyc  

            no nekteri ocividne jeste nepochopili, od ceho jsou do takovych lokalit domaci snezny frezy…

            0 0
          • ememem  

            ja hovorim o prijazdovych cestach (t.j. odbocky z hlavnej) k ubytovniam a pod. a o plackoch na parkovanie popri nich nie o hlavnych tahoch a dialniciach. jak spravne poznamenal drtyc mala freza to riesi. v alpach som este rano svoje auto nenasiel zahadzane nikdy aj ked som obcas stal na miestach kde by som sa ani moc cudovat nemohol. o prijazdoch a parkovacich plackoch ani nehovorim.

            0 0
            • jIrI___  

              Jo tak pokud to jsou veřejné parkovací plochy (parkoviště u hotelů, atd.), měl by s tím něco dělat majitel hotelu a ne návštěvník, to je jasné. Já to myslel tak, že ti pluh „zatarasí“ cestu ke garáži u rodinného baráku. Nejspíš jsem to původně špatně pochopil, omlouvám se :)

              0 0
        • kolombo  

          Víš co je blbý?

          Když večer odházíš kontejnery na městském pozemku, aby je druhý den popeláři mohli vyvézt a ráno přijede pluh, najatý městem, a zase je zahrne. A pak přijedou popeláři, najatí městem, a nadávají, že se to nedá vyvážet :-(

          Běžný scénář, už jsem to přestal odhazovat.

          0 0
    • Jirik123  

      letos to přišlo brzo, ale dlouho to nevydrží. i když některá města na kamerách už vypadají úplně vánočně :)

      0 0
    • Dalas  

      Korytná..ani hoviško. Ale prý na Strání je nadílka sněhu :o)

      0 0
    • cabbage  

      Vzduchem poletují neidentifikovatlené bílé objekty, sníh to být nemůže – jsem v Praze a tady přeci nesněží, s globálním oteplováním tu sníh už přeci nikdy neuvidíme:-)

      0 0
      • Twister  

        Ze stavební fakulty mám bych měl právě docela výhled, kdyby bylo vidět dál jak na kilometr. :)

        0 0
        • cabbage  

          Včera k večeru to dokonce i drželo.. louka u Letohrádku Hvězda

          0 0
    • jIrI___  

      Doma na Vsetínsku to začíná být zajimavé :). Teď mám dilema, jestli zůstat na víkend v Brně nebo jet domů :-D

      0 0
      • beeker  

        Radši bych zůstal v Brně, tady je to úplně v p..či, nikam se moc nedostaneš…:-/

        0 0
    • l-e-t-o  

      právě teď sněží v praze-podolí. dívám se z okna koleje jak tam venku poletují sněhové vločky

      0 0
      • Mr.Duck  

        jako když sem v 5 vztával v pze-modřanech tak sněžilo, a v 10 na suchdole furt, to sem nezažil takovýho sněžení za celou loňskou zimu dohromady ;O

        0 0
    • karliner  

      Ve Vršovicích od rána mírně sněží, sníh však po dopadu na zem taje.

      0 0
    • jimiAJ7  

      beskydy. visalaje snezi, –1,trosku vitr,zhruba 40–50cm, Lysa http://www.lysahora.cz :D

      0 0
    • Glob  

      Tak se přidám. Dnes ráno 6:00/ Jablonec n.N, u garáže, tak 20 čísel. Jako osel, protože vyjíždím první jsem musel odhazovat až k silnici, cestou do LBC přes Harcov spadlé stromy, nedalo se projet – otáčím auto. Samozřejmě zapadl jsem. Hážu jako osel a úspěšně mi pomáhá druhý řidič, snažím se vyjet na horu, ale nelze. To bílé svinstvo se klouže jak vazelína. Úspěšnější kolegové s lepšíma pneumatikama a 4×4 mě míjejí s úsměvem. Otáčím auto a couvám nahoru, to kupodivu jde, jen mi nejspíš praskl výfuk, takže za ohromného třeskotu jedu jiným tahem do LBC. Zpátky přibležně za dvě hoďky obdobná situace, Vratislavice zacpaný a samá kolona, otáčím a jedu jinou cestou. Sláva jsem doma u garáže. A pro změnu musím zase odhazovat. Jinak padá a padá… Sněhu zdar

      0 0
      • blackwater  

        Jo, jo… vánoční pohoda. Sedím v křesle, v krbu hoří oheň a za francouzským oknem venku krásně chumelí. Tentokrát není vrchol zasněženého Sokoláku se stezkama vůbec vidět. A to jsme měli mít v sobotu brigádu na trailech. Jenom se bojím, aby ta zima nebyla jako před třema rokama, kdy ještě v půlce května nebyly někateré místa kolem 800m.n.m. vůbec průjezdné. No nic, půjdu si navoskovat prkno. Na Pradědu je 60.

        0 0
    • beeker  

      Ahoj, mám několik novinek z Valašska. Začnu doma ve VelMezu. Dole ve městě jenom poprašek, u nás nakopci tak 20cm vrstva a sněží v kuse již od včerejšího poledne. Právě jsem se vrátil z Rožnova(měl jsem jet na hokej do znojma, ale autobus se nedostal přes Pindulu) – tam sněží opravdu hodně, všude popadané větve, polovina města bez proudu, zítra jsou prý zavřené školy. Dále prý neprůjezdná cesta přes Pindulu(Rožnov – Frenštát), cesta přes Střítež a Vidče do Rožnova, Rožnov – Val.Bytřice, Rožnov – Bumbálka – Makov obtížně průjezdné(zapadalé kamiony), Hutisko – Solán – Karlovice neprůjezdné, cesta z Turzovky přes Konečnou(Kloko­čov)na Bílou uzavřená. Dále neprůjezdné Vsetín – Bystřička(přes Dušnou), na Sirákov také s obtížema, Karolinka a Karlovice bez proudu, též zavřená žel. trat na Karlovice(cesta možná taky špatně průjezdná), vyhlášen zde kalamitní stav. Stromy prý popadané všude(důvod, proč jsou zavřené cesty a tratě). RADĚJI SE TÉTO OBLASTI VYHNĚTE!

      Ted se dívám z okna dolů na město a velmi hustě sněží, ale jsou 2 stupně nad nulou a hranice, kde se drží poprašek je asi nějakých 300–350 metrů.

      0 0
      • raceman  

        hele mam dotaz, je to fakt vazny s tou cestou pres pindulu? na zitrek mame naplanovany nejaky vylet :-) a jedem busem co jede z ovy pres pindulu do roznova.. je to fakt tak vazny ze by ten bus na tu pindulu zitra vecer nevyjel?

        0 0
        • jIrI___  

          Těžko říct, co bude zítra. Na pinduli stačí jede zaseklý náklaďák a nemáš šanci ji projet ani z jedné strany. V zimě se tam tohle stává hodně často.

          0 0
          • raceman  

            no prinejhorsim staci jak dojede do frenu :-) na tu pinduli uz se nejak vydrapem.. :-)

            0 0
    • beeker  

      Kdyžtak sledujte internet, protože v televizi nějaké Valašsko je čecháčkům celkem ukradené.

      0 0
      • karliner  

        A proč by nemělo být? Dokud budete péct frgály a pálit slivovici bude vše OK.

        0 0
        • beeker  

          Bacha na to, slivovici a frgály nekupuj všude…:-))

          0 0
    • dancing dog  

      Tak sem se včera v Jeseníkách poprve svezl na snowboardu… musel sem slapat, ale backcountry sjezdy v 30 cm prasanu super. Sen, zima budiž pochválena. Vecerni navrat do reality- presun domu a dnešní práce také sen- zlý :-(

      aktuální foto z Jeseníků, cca 650 m n.m.

      Lidí postižených kalamitou je mi samozřejmě líto, téměř vše má 2 strany…

      0 0
      • beeker  

        v 30 cm si musel škrábat o větve :-) kdes jel, že tam bylo tak málo sněhu?

        0 0
        • dancing dog  

          Jezdil jsem po stráních-pláních loukách, ne lesem. Pláně nad silnicí č. 11, nad Klepáčovem, bylo tam tak 20–40 cm, na to, že žádná velká výška, a půlku října, super!

          0 0
    • prvniodkonce  

      Tady v Praze pořád sněží, nic neleží, je mokro, bolí mě v krku a čtrvtý den bez kola (dilema vyjet či nevyjet vypadá jasně), takže aspoň pěkný čas k odpočinku :P

      0 0
    • pižmoň  

      No tak myslim si ze Beskydy uz snehovou pokryvku pro letosek neodlozi…http://ww­w.lysahora.cz/pu­blic/kapitola­.phtml?kapito­la=131004

      0 0
      • jIrI___  

        Na konci příštího týdne nebude po sněhu ani památky.

        0 0
        • kajis  

          prdlajz

          0 0
        • ekimek  

          Taky doufám :-)

          0 0
        • raceman  

          opravdu si myslis ze vic jak metr na lyse snehu stihne roztat? :-)

          0 0
          • jIrI___  

            Stihne.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Na Lysou se chystam v nedeli-pesky. Pokud sezenu par kusu spravne nalazenych magoru.

            0 0
            • raceman  

              good luck, bude tam lidi jako sraček :-/

              0 0
              • Smazaný účet  

                Docela se to dalo. Byla mlha, sme tam jsme někoho potkali. Na kolo to není, ikdyž jsem cestou dolů potkal osobu tlačící hezké Norco vzhůru(ve sněhové břeččce na asfaltce), tímto zdravím.

                0 0
              • Smazaný účet  

                0 0
              • Smazaný účet  

                0 0
      • beeker  

        Uvažuju, že bych tam zašel zítra pěšo, bývá to tam aspon prošlapané, ta cesta(červená z Ostravice asi)?

        0 0
    • mates555  

      tak jsem se vrátil domu do Žďáru…tak kolem 20cm sněhu a hustě sneží…

      0 0
    • RomanH  

      V pondeli jede svagr na sluzebku do Jeseniku. Premyslim, ze bych jel s nim – je to v okoli Ramzove na bezky ?

      0 0
      • daymaker  

        Zlaté Hory-Jeseník přes Rejvíz zavřená cesta… Peklo happened. Dneska jsem po startu v autě urval stěrač. Měl jsem to zapnuté z večera a jak to bylo přimrzlé, tak se to protočilo a stírám jenom jedním, naštěstí tím levým. :-)

        0 0
    • The_Trooper  

      Kohůtka (Javorníky – Beskydy) 70cm, nejde el. proud ani mobilní sítě, za všechno může 2 denní sněžení při teplotách kolem 0°C obalené dráty el. vedení a padající stromy…

      0 0
      • prvniodkonce  

        Tohle jen tak neroztaje… Letos je to celý na hlavu.

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Tak to je hustý :-) U nás jen prší a prší (180 mnm)…

        0 0
        • daymaker  

          U nás taky… Buďme rádi, za týden je zpátky 12C a slunko, takže bajk, zatímco oni chudáci budou po kolena v břečce…

          0 0
          • Pavel  

            U nás (155 mnm) taky tak… Ale nějak moc extra neprší, jen si tak počůrkává…

            0 0
      • pižmoň  

        pred 13 dny sem tam sedel a jedl boruvkove knedle,bylo krasne sucho..ale kdyby me nekdo rekl jak to tam bude za 2 tydny vypadat tak se mu asi hoodne zasmeju:D

        0 0
    • Lister  

      Tak dnes krásný trapas v hlavních zprávách na jedničce: nejdřív Liberec, kde je fakt sníh a všude metrové bariéry a věřím, že velká kalamita…

      A pak záběry od nás z Jeseníku, kde reportérka stojí na kruháči, kam si pravděpodobně nechali sníh navést, protože jinde se chudák drží už jen zuby nehty. Že prý je to tady děsná hrůza a jak se člověk nikam nedostane, přitom prakticky všechny silnice jsou maximálně vlhké. Jednu z mála neprůjezdých silnic na Rejvíz nechali pravděpodobně neprotaženou schválně, aby si netrhly ostudu.

      0 0
      • beeker  

        A dá se projet z Jeseníku přes Vidly do Karlovy Studánky?

        0 0
        • Lister  

          Projet čím??

          Nějakou opravdovou čtyřkolkou – myslím, že jo.

          Běžným autem – pravděpodobně ne, tahle silnice se neudržuje a tam to určitě bude ležet.

          0 0
        • d  

          Zapomeň.

          0 0
      • přišlapávač  

        jo snehu tu je dost :-) horsi jsou ale ty stromy a vetve, jak je na nich tezky snih, padaji tu primo pred nebo na auta a je to o strach…

        0 0
        • Wojtek  

          kdyby na auta, tak je to ještě v poho, ale jel sem lesem po silnici a najednou asi tak 5cm odemě PLESK!, to kdybych dostal do hlavy tak nevim :-)

          0 0
          • l-e-t-o  

            další důvod, proč se v zimě nejezdí na kole :)

            0 0
    • milosh_T  

      Tak dnešní stav Beskydy – Konečná 70cm…to už není na kolo :-)

      0 0
    • Buf  

      říjnový prašan, no nemusíme na ledovec, paráda…

      0 0
    • HoA  

      Taky netrpělivě čekám na sníh. klikal jsem trochu do webu a našel jsem pár stránek kde lze sledovat připadávání sněhu po hodinách, webkamery v HD rozlisení a podobny libustky. Cely jsem to sepsal na svuj blog na www.bcbezky.cz

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce