• Paja

    Je treba narusil posloupnost Buk Buk Buk taky nejakym Smelcem:o)

    Sraz: 17hod. na lavce u OBI

    Po trase Starobrna na Smelcovnu.

    http://www.volny.cz/…our/plan.htm

    Zpet po nocnim Prigltrailu

    Anketa: ???

    7x
    64%
    2x
    18%
    0 0
    • zbartos  

      Předpokládám, že chceš jet po té kratší trase, t.j. po zelené čáře. Je to tak ?

      0 0
    • Jaroslávek  

      Bude brod, předpokládám ?-)

      0 0
      • Paja  

        jojo, to je potreba prozkoumat

        0 0
        • Jaroslávek  

          Ale teď jsi mě trochu zmát s těma Lažánkama a Maršovem.

          0 0
          • Paja  

            Proc? Po trase je to od prehrady na kopec k Risovce - Hvozdec – brod – Lazanky – Marsov – Smelcovna (Javurek – Vev. Kninice – Risovka – Obora)

            0 0
            • Jaroslávek  

              No při vší úctě, tak to já asi někde zkrátím. 

              0 0
              • Polka  

                Ekonom no. Krati penize, rozpocty, ekonomicke vysledky…vyjizdky :-)))

                0 0
            • RomanH  

              Vcera jsem si chvili psal s Pepkem. Mozna by jel taky, ale nejakou zabavnejsi cestou.

              0 0
              • Paja  

                Tak jo, vzhledem k tomu, ze s projetim nezabavne trati zavodu to vypada na sobotu, tak pokud pepek neco zabavnyho vymysli, proc ne…:o)

                0 0
                • RomanH  

                  Pepek toho udajne moc nevymysli, pac to tam az tak nezna. Mne napada jen Prigr trail, obora ci stejna cesta, co jsme jeli minule – pres udoli oddechu do Zebasu, Helencinu studanku a Podkomorskou myslivnu.

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak co prudi s zabavnejsima trasama, kdyz nezna tu zavodni, sjezd po trati k brodu na Bilym potoce po mokrejch sutrech nebo ten prudkej sjezd kousek pred Smelcovnou mne nudny moc nepripadaji:o)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Já jsem včera korespondoval taky s Pepanem a nezmínil se, prudič jeden. To jako chce naznačit, že na brífinky jezdíme nejkratší cestou, tam boj s „ničím“ a pak „smrťácky“ co nejdříve dom ?! To se mě teda hluboce dotýká !

                      0 0
                    • RomanH  

                      Vsak neco vymyslime. Drive nez v cca v 17 hod to urcite nestihas ?

                      0 0
                      • Paja  

                        Mozna tak ve 3/4:o) mam to ze Slatiny pres cely mesto.

                        0 0
                    • pepek  
                      • Kua já neprudím, dyt já tam asi ani nepojedu. Takhle se překrucují dějiny, soudruzi.
                      • Sem jenom řekl, že abych vás tam vůbec ještě zastihl, tak musím ****** trasu. Vyrazím z domu max o 17.00, takže na nějaký kudrlinky není čas. nic víc. Minule sem na Buku dal jenom pivo a někteří soudruzi už jeli dom…
                      0 0
    • Polka  

      Hosi vy me se..te :-) Moc se mne tam nechce, ale toz asi tam pojede vetsina, toz asi pojedu no.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Dyť to máš z hokny na tu stranu. A teď už asi většina budeme, bo někteří průzkumníci zmenšují podezřele akční rádius .-))

        0 0
      • RomanH  

        Bud tvrdej, ja jel taky minule z Buku domu. A to snezilo a piv bzlo vice nez obvykle :)

        0 0
        • Polka  

          To neni o tvrdosti…ale lenosti :-) Sak pojedu, pokud nebude chcat.

          0 0
    • RomanH  

      Pokud nebude prset

      0 0
    • Jaroslávek  

      Je-li vám smutno po opravdu, ale opravdu technické debatě, tak „carb. nebo Al“ a SIAFU.-)

      0 0
    • Excel  

      Já myslím, že nevím, ale jestli teda nebude chcát a jestli se do toho nebude něco, nebo někdo *****, taky bych snad kdyby teda to vzal raději někdo jinej

      0 0
    • Splinter  

      Nemožu su ve škole :-/

      Btw. potřeboval bych to starobrno projet někdy o víkendu třeba? Pájo hlásíš se?:)

      0 0
      • Jaroslávek  

        To samý mě říkal včera mistr AVG.-)

        0 0
      • Paja  

        O.K. v sobotu by to slo, ikdyz to bude trosku blativa projizdka, vcera jsme jeli zaverecnej sjezd od Risovky po modre k Veveri – blato, strom pres cestu a podobne vychytavky.

        Je ale mozny, ze s nama pojede Rada po nocni, takze v tom pripade tempo pohodove.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Rada = Slou = lokomotiva ?-)

          0 0
          • Paja  

            Ne, to je jinej rada…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Mě napadlo: Když jedu s Renčou, tak tomu říkám vyjížďka ala paní radová.-) Jo a ta žlutá s Ríšovky musí být taky pěkný humus teď, když žlutá je blato. Tu jsem dával tak cca před měsícem opačně od Prádelny nahoru, ty koryta jsou o hubu a to byl jen navlhlý píseček, takže teďkonc to musí být fakt mazec.

              0 0
              • Paja  

                Nejak jsem to s tema zlutejma nepochopil:o) my jeli modrou z Risovky k Veveri (zaverecnej sjezd na Starobrnu), zluta z Risovky smerem na Hvozdec bude taky blato, tam tece po ceste potok, ikdyz je jinak pomerne sucho…

                0 0
    • slou  

      Tož jsem chtěl napsat že pojedu, ale asi bych byl uštván … přece by to byla skoro první vyjížďka letos.

      Ale ještě uvidím a kúsek bych sa třeba svezl ;)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ježíšmarjá, další takovej co jezdí do kopca 3o ! To ani to uzený nebudu moct polknout.

        0 0
        • slou  

          Máš tam chybu :))  … ne do kopca ale v současnosti spíše z kopca … a letos je to fakt bída a nula od nuly pošla.

          0 0
          • Polka  

            To je jak volebni politika v CR. Naslibujou a pak je vsecko inak :-))

            0 0
        • zbartos  

          Když na mne Jardo počkáš, až si vyzuju a obuju tretry v rámci nácviku překonávání Bílého potoka, tak se Ti budu na oplátku snažit stačit… Každopádně ale vy­nechám výjezd od Bílého potoka do Lažánek a pojedu přímo na Šmelcovnu. To tam možná ještě zastihnu Páju dojídat svačinku. Když se na Šmelcovně  zdržím jen 30 minut a při návratu vynechám ještě zajížďku k Veveří a sjedu dolů Kočičím žlebem, mohl bych být v 20:30 doma..... Od OBI přes Šmelcovnu na Lesnou je to cca 45 km.

          0 0
    • mastihuba  

      pišu si k tvé osobě velký minus :)

      0 0
    • mastihuba  

      a blokuju příspěvek.

      0 0
    • Martula  

      Zatím číhám a dumám… uvidím…

      0 0
      • Paja  

        Nedumej, pujc si od brasky celovku a jed…

        …chces ty 2 ojety C9 a kazetu nebo to mam dat do srotu?-)

        0 0
        • Martula  

          No… myslím, že se ptát ani nebudu…

          0 0
          • Paja  

            Nebo tak, jak s tim spuntem do rohu pro Excela, ze?-)

            0 0
            • Martula  

              Ten už dostal nové růžky ;) už je spokojeně vozí, že Exíku… :)

              0 0
              • Paja  

                Ja myslel, ze dostal spunt z brachovejch starejch rohu, posledne kdyz jsme jeli na Bukarnu, tak Exikovi povida, hele, ty mas stejny rohy, jako jsem mel ja a takys ztratil spunt, to bych ti ho mohl dat. No A Exik na to, vsak mi ho uz Martina veze:o)

                Bylo to jak ze Saturnina, kdyz Dr. Vlach povida, vyborny napad Saturnine, podobnou placatici mam i na sve chalupe, mohl jsem ji vzit, nacez Saturnin odtusi, to je ona:-D

                0 0
              • Excel  

                ano prosím

                0 0
        • Martula  

          Nevyhazuj to :)

          0 0
      • Martula  

        Dneska to asi klapne :)

        Ale ASI na mne nečekejte… uvidím kudy to potáhnu…

        0 0
    • Polka  

      Beru ti tu dusu + gumicku ;-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Ty voe, to je chaos, Pindula, Rožnov, kdovíjaký gumičky … -))

      0 0
    • Splinter  

      Grrr já bych tak jel:( Stih sem akorát 65km na silnici.. Je tam suprově…

      Nonic jdu se odebrat na mhd…

      0 0
    • jonys  

      No.Tak když se tam každej čtvrtek plahočím,tak to je samej BukBukBuk,a zrovinka když nemůžu,páč jsem se teď dotrmácel z Plzně,ták tam jedete!

      0 0
      • Jaroslávek  

        Na minulý víkend hlásil Excík velkou akci, tak jsem si ho blokoval a … nic. Je pravda, že v so odpo chcalo a v ne dopo bylo mokro, to tě jediný omlouvá. 

        0 0
        • jonys  

          Akce byla zrušena(resp. ani se nezačalo pracovat na její organizaci)z důvodů počasí a zdravotního stavu některých soudruhů.....Bych si zjistil,jestli v České není nějakej špatnej luft!Anebo bych se zkusil jednou vyléčit pořádně…

          0 0
    • Pavel  

      Hernajs, být od Brna a nemít kolena v h…, tak bych hned jel… Snad na to Starobrno už budu schopen se alespoň zúčastnit (závodit asi ještě ne)… Šmelcovna je kraj mého dětství a mládí…

      0 0
      • dj.1  

        A co treba  Memšíkova rozhledna na Hlíně?

         
        0 0
        • Pavel  

          Já jsem spíš od směru „Říčky, Domašov, Rudka“…

          Hlínu znám taky, ale ne z dětství, ale profesně; jezdil jsem tam k zákazníkovi…

          0 0
      • Splinter  

        Já četl Heineken :-D

        0 0
    • obda  

      Ještě jednou díky za trpělivost, bylo to fajn. Zpátky jsem to dal přes Javůrek, Knínice, Helenčinu a Ríšovu studánku a dolů Kočičím žlebem. Na žluté nebylo nijak mokro, dalo se to v pohodě jet. Už se mi nepodařilo zastavit vleže s nohama v SPDčkách, zato při sjezdu z Ríšovky jsem cvakl duši – a to určitě byla nafoukaná na 45 psi.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ježíši, další smolař.

        0 0
        • Paja  

          …a to uz ani nejel s Tebou:o)

          0 0
        • obda  

          Vinu připisuju té pásce na ráfek, která tam byla od výrobce. Je moc úzká a má ostré, místy nahoru ohnuté hrany. Budu muset co nejdřív vyměnil. Když jsem ještě kdysi dávno jezdil na silničce, tak jsem měl tak jeden defekt na dva roky. pravda, měnit duši v noci je zajímavá zkušenost :)

          0 0
      • zbartos  

        Tak to jsi dobrý, že jsi to jel v noci po těch pěšinkách. Za tmy bych to raději objel po zpevněných cestách přes Vev. Bitýšku a Oboru, nebo Javůrek – Hvozdec – Obora. Kdo má zájem o xls soubor s daty naviiONu ať se mi ozve. Graf z těchto dat sem zkusím dát jako obrázek.

        0 0
        • Paja  

          Potme je to nejlepsi po zpevnene ceste zvane prigltrail:o)

          0 0
        • Jaroslávek  

          Hernajs chlapi, todle se mi líbí, ale raději si to pořizovat nebudu, to by mě tak nějak všeééobecně moc času nezbývalo.-)) 

          0 0
    • Martula  

      Hlásím příjezd… :) i z koupelny… a teď učit… doufám, že všichni jsou oki!

      0 0
    • Excel  

      Bylo to skvělé.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Taky tak, pozitivum – neměl jsem hadry načichlý kouřem, negativum – při jejich odkládání se ze mně sypala tráva a jehličí.-) 

        0 0
    • mastihuba  

      A co takhle některej den zvládnout oboje. Ráno vyrazit, v poledne oběd na Šmelcovně a večeře na Buku. Akorát vymyslet trasu Šmelc Buk, tak aby se nejelo po silnici.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Vymysli.

        0 0
      • Excel  

        Já už to takhle jednou jel, trasu hážu do placu, jako celodenní švih: Takže začíná se na lávce OBI-Prigl-ČTZ-Ríšova-ŽTZ-kolem koníků a pak po ZTZ na Javůrek-ŠMELC-ČTZ do Maršova-Pravkova-ZTZ-ŽTZ (alter. ČTZ)-Tišnov-ZTZ směr Železné-Stanovisko MTZ dlouho až nad Blansko Nad Hořicemi-sjezd serpentýnkama-MTZ na Klepačov-Pokojná ČTZ…no a pak na Olšovec a dokvedlat to na Buk. Jasné osvěžovny (Šmelc, Hořice a Buk) na MTZ je díra, takže proviant s sebou. Kdyby byl zájem klidně bych si to projel zas. Ale tempo, tempo to chce zvolit nesplinteroblej­dovsky.

        0 0
        • mastihuba  

          tak chrty možem poslat někudy oklikou a dat scuka v osvěžovnách :)termín bych viděl až tak za měsíc. momentálně mám jaksi fofr.

          0 0
        • Excel  

          no…já bych to viděl na tuto neděli :-) teda 27.4.08 přesně v 10:30 lávka u OBI

          0 0
        • zbartos  

          To je asi jen 100 km se stoupáním tak 2500 m, malina.....

          0 0
        • Jaroslávek  

          Nesplinteroblej­dovopájovoJStés­ký. Na neděli se hlásím. Když tak podrobnosti pošli na ICQ nebo SMS. Děkuji

          0 0
          • JSt  

            proc me hazes s nema do jednoho pytle? tam patris spis ty ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tos po… Já jen, že jsi toho tempa schopen. Budiž ti ke cti, že tempo jsi ochoten přizpůsobit i mě. Jestli máš na mysli mou položku v této skupině, takže to když si je jakežtakež udržuju na dohled, opravdu neznamená, že tam patřím. Nakonec, když se to veme kolem a kolem, tak tempo umí přizpůsobit každý ze jmenovaných, jenže jak mám poznat jestli je to s… nebo ne !?

              0 0
        • Jaroslávek  

          Eště bych vyzval Jonyse, ten vozí po kapsách různý poukázky do osvěžoven.-DD

          0 0
      • Paja  

        A hnedle mame program na zitrejsi vyjizdku svacina na Smelcovne, obed v Bitysce, vecere na Buku:o)

        0 0
      • Polka  

        Dyt ze Smelcu se da kraasne terenem. Smelc – Bityska – Krizovka – Trnuvka – Jinacovice – Sychrov – Ceska – Lelekovice – po cervene pod Babi lom – pak treba po modre Sebrov – zelena Horice – Blansko – zelena Techov – Skalni mlyn – zelena Vilemovice – cervena + zluta Jedovnice – Proklest – Buk ;-)

        …krome te sotoliny do Bitysky teda, ale to je jen kousek.

        0 0
    • Polka  

      Toz hlasim az ted, ze su tez ok. Vcera to bylo fakt fajn – uzeny vyborny, dokonce jsem mel rano hlad. Tomu se ani nechce verit :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Však já se tě ptal, jestli si můžu vzít ještě. Mohl jsem ti nechat. Nebo se stav na škvarky.-)

        0 0
        • Polka  

          Ja dostal hlad az doma, ale nechtel jsem se na noc prezrat :)

          0 0
    • Jaroslávek  

      Tak na svátek roboty to vypadá asi špatně ?! Nebo, že by zítra ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.