Šmelcovna uzený - čtvrtek 14.6.07

100 nepřečtených
  • Splinter

    Sraz na pryglu u vesla v 16.00.

    Po trailu na maso a zpátky taktéž:)

    0 0
    • Polka  

      Skoda, ze tam nevede silnica…O:-) Budu tam ;-)

      0 0
    • slou  

      No škoda, ale nejedu … někdy příště snad.

      0 0
      • Splinter  

        jak nejedu? Kdo nás potáhne? :(

        0 0
        • slou  

          No úplně normálně … nejedu :)

          Prostě jsem zjistil, že jde shodit cca 2kg během noci a nějak moc se mi to nelíbilo … a ke všemu si musím dopracovat to ut co jsem se skoro nehnul a 20h jsem spal. Prostě se někde něco kouslo… takže fakt to nejde ;)

          0 0
          • Splinter  

            Tys zase někde řádil se Silvou?:-D

            0 0
            • slou  

              No..no …no … a vůbec kdy budeš mít žiletku … už jsi z té bandy „chrtů“ :)) poslední co ju nemá ;)

              A nebo ju máš?

              0 0
              • Splinter  

                nene, nemám a v dohledné době mít nebudu a nejsu žádnej chrt, to jsou jiní…

                0 0
              • pepek  

                No taky pozoruju, jak to všechno degeneruje. Už aji já pojedu zítra zase na silnicu :-(

                0 0
                • Splinter  

                  Cože? Jedeš zase někam autem?

                  0 0
                  • pepek  

                    Ne, fakt jezdím na silnici, …teď..no:-(

                    0 0
                    • slou  

                      I Ty Brute? .....Hmmmm

                      0 0
                      • pepek  

                        Ale jenom trochu .:-) Na biku s hladkýma, úzkýma gumama, trenuju na důchod, už :-) Jede to nesnesitelně lehce, šlápneš a pak přestaneš… a ono to furt jede !!

                        0 0
                        • slou  

                          To jsem zjistil při cestě na Děda a z5. A oni furt kam jedeš? A ono to samo :)

                          0 0
                          • pepek  

                            :-) Já jsem to chtěl pučit Jst, aby mu to na Praděd dobře jelo a on nechtěl. Prý by se musel vyhýbat dírám.

                            0 0
                        • Polka  

                          Jj, trochu jinej styl jizdy, ale ma to taky neco do sebe ;-)

                          0 0
            • wlk  

              jak jsem říkal Peťane, když je hezky, tak makám a jak můžu vyjet, tak chčije, neuvěřitelný, jak to funguje… :-/

              0 0
    • pegas  

      dobrou chut:-)…byli sme tam nedavno:-))))

      0 0
    • Polka  

      Toz sodruzi, vzhledem k tomu, jak vcil vydatne nad Brniskem a asi aj v jeho okoli chcije, dnesni akcu Smelcovna rusime, bo bude mokro jak prase :-( Toz nekdy jindy…

      0 0
    • Cadous  

      A kde ta Smelcovna je?

      0 0
      • wlk  

        no, skoro žádnej kopeček a furt po asfaltu :o) a hlavně výýýýýbornej kus masa

        0 0
      • jonys  

        To bys chtěl vědět,co?! Tak my,co máme pro strach z deště uděláno,bychom tě tam dneska mohli zavést…za pivo,samozřejmě :-)

        0 0
        • Cadous  

          Dneska se jede Číňan Cup. Tak snad příště. Klidně za pivo :-)

          0 0
    • Splinter  

      Takže akce platí 16.00 u vesla…

      0 0
      • Polka  

        Ano ano, akce „Uzeny“ obnovena!!! Takze Wlku dojed ;-)

        0 0
        • wlk  

          dneska jsem místo kola řešil chladič u auta grrrrrrrrrrr, proboha..ak jste se měli? co uzeny??

          0 0
          • Polka  

            Leteckej den jako krava, pan Splinter za to tahal – sme ho stihali jak komari :-D

            A uzeny…curaci, mistni to rozkoupili predem, prej je to na objednani a kdesi cosi, mrdky jedny medialni. Uz tam nepachnu :-(

            0 0
            • mastihuba  

              přesně to stejný jsem slyšel o nějakejch vyžírkách z Brna, když nezbývalo na místní :)

              0 0
              • Polka  

                No dovol…ja prece nejsu zadna vyzirka :-) Covek tam jede az z vychodu (Brna) a pak tohle :-(

                0 0
                • mastihuba  

                  jak jsem dostal tak prodávám. :) Ste se měli na zpáteční cestě zastavit U Buble, to je skoro po cestě. :)

                  0 0
                • mastihuba  

                  bych si moh pořídit skleněnou kouli. (to sem vám ale facht nepřál aby na vás nezbylo.)

                  (14.06.2007 15:05:40) 193.85.148.xxx 3×> Šmelcovna uzený – čtvrtek 14.6.07 (^ odpověď na 2× ^) a brácha „suší“ hubu na šmelcovně :)

                  0 0
          • jonys  

            No,správná otázka…výborně to měli páni organizátoři vošéfovaný…dole máš přiznání :-) No jo,hoši,vono se to samo neudělá,no.To chce jít tomu štěstíčku naproti! Jinak supr,deficit uzeného jsem dohnal doma česnečkou a grilovaným lososem :-)

            0 0
          • Excel  

            Tý kráááávo, no to mi ho teda vyndej, ale vo co komu de na tý Šmelcovně, to by se jeden po.ral! Uzenýho plná udírna a pro nás šidítko v podobě klobásy, ty by člověk blil.Hodně si u mě pohoršili. Jinak já si dal teda klobásu, ale soudruh Jonys tatranku a pak mi dal takovou čočku…domů jsem se přes Babu, doslova proploužil.

            0 0
    • Martula  

      Toz si uzite Smelcovnu tadz prsi a prsi-Portugalsko-Avora..hruuuuza… v moru jsem byla jen dvakrat a jeste byla kosa jak… no nic moc…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Horních 10.000 !

        0 0
      • mastihuba  

        a brácha „suší“ hubu na šmelcovně :)

        0 0
      • Splinter  

        Vona fakt nekecala:-D

        inetnum: 195.23.23.0 – 195.23.23.255 net­name: IP-NOVIS descr: NOVIS TELECOM, S.A. role: Novis Tech Contact address: Novis address: Edifício Novis, Estrada da Outurela, 118 – A address: 2795–606 Carnaxide address: Portugal

        0 0
        • Blade  

          ..vlastní sestře nevěřit..hmm..

          0 0
          • Splinter  

            co mě tak napadá tak nevěřím akorát crossridům:-)

            0 0
            • Blade  

              Jóó, když já jsem už na začátku říkal, že to budou pěkný šmejdy, to mi nikdo nevěřil… a jsem rád, že na má slova došlo :o)

              0 0
              • slou  

                No a kdyby se nic nestalo, tak by si na ty Tvé slova nikdy nedošlo a bylo by taky vyřešeno :)

                Jen tak na okraj mám CR už pátý rok na HT a že bych to nějak šetřil se říct nedá, ale taky to neprasím :) ještě pokud si pamatuji jsem je necentroval a zatím slouží.

                Že by kvalita šla s rokem dolů?

                0 0
        • Martula  

          Momentalne se nachazim ve Spanelsku :))

          0 0
          • Martula  

            Jinak jeste vcera jsem byla v campu ve Siera Nevade. Vyjeyd na White Killerovi na nejyssi horu Spanelska bzl teda supr. 40 km do kopce :)) to se u nas nenajde…

            Jo a CR prezily i sjezdik dolu :)

            0 0
    • Excel  

      já se dostavím na místo, k Veslu nestihnu

      0 0
    • Splinter  

      Takže akce Šmelcovna skončila tak, že všichni okolo si dávali uzený a na nás nezbylo :-/ Grrrrr.. Ale aspoň fajn svižnej vejlet…Ani sme nezmokli.. Ale u nás asi grub dost…

      0 0
      • Splinter  

        P.S. Zlatá Bukárna :-)

        0 0
        • pepek  

          Ále, tam zas dnes neměli gulášek …:-(

          0 0
          • Polka  

            Ale maj tam aspon dobre skopek, neee jak nekde…:-)

            0 0
            • Motyll  

              Ale byl gulasek… A vyborny medium a utopenci a zavinaci… :)

              0 0
              • Polka  

                Nj, doma je doma ;-)

                0 0
              • pepek  

                Co kecáš? Dyť sem ho nedostal.To chceš říct, že jak jsem odjel, tam vám gulášek dali, nebo co? :-(

                0 0
                • Motyll  

                  No comment :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    sem si nějak nevšiml :)

                    0 0
                    • pepek  

                      No proto, jinak by to totiž byla těžká diskriminace přespolních. A to by se pak řešilo až v Haagu

                      0 0
                      • Polka  

                        V tom pripade tam muzem hnedle poslat nemilou zalezitost s uzenym. To se prece MUSI prosetrit! :)

                        0 0
                      • mastihuba  

                        To zas ne. Ke zlaté kartě nějaký výhody být musí. :)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          To byl záměr, že ses včera ke mě nepřihlásil, nebo už jsi měl dost ?-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            jej promiň (skleroza) ten šedovlasej u krajního stolu. Já si nemoh vzpomenout kde už sem tě viděl. :) Příště bude omluvenka. :) dost sem tedy rozhodně neměl :) 3× 10° se mi stává velmi zřídka

                            0 0
        • Jaroslávek  

          Potvrzení toho, jak nemáš známýho hospodskýho … Na Bukárně to je porád Petříčku sem, Petříčku tam, že Splinťo .-)

          0 0
      • Paja  

        Komentar k fotce: coze uzeny uz nebude? to si delas prdel, ne?-) Jinak vcera by se to dalo nazvat "hon na Splintera aneb vyjizdka zavodnim tempem:o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.