Singl v Č.ráji V. - Sváteční sjezd z Kozákova 22.12.

44 nepřečtených
  • scoty

    Ahoj pískomilní bajkeři,

    sraz: 11.00 Turnov, parkoviště u pizzérie Maškovka
    zde se nechají malá auta

    trasa: Dodávkou až na Komárovské sedlo, odtud už na kole
    Pro zahřátí ze sedla Komárovem na vrchol Kozákova,
    tam se dostaneme nad inverzi.
    Veletechnický sjezd Drábovnou do Smrčí.
    Klokočskými skalami do Turnova.
    cca 15 km, většinou z kopce..

    jídlo: já si dám pizzu v Maškovce, nejlepší co znám..:)
    Jinak tam normálně vaří.

    0 0
    • Jirik123  

      Co se takhle vyvizt se do Koberov a nahoru pres Hamstejnskej hreben? Doufam, ze nebudu zdrzovat, pac pri svy soucasny forme pojedu strasne pomalu nahoru a vzhledem k tomu, ze dolu jedem pres Drabovnu tak strasne pomalu i dolu:-)

      0 0
      • scoty  

        Čau Jirko, v létě by to bylo z Koberov dobrý, ale je to celej kopec a nahoře bychom byli mokrý..:-(
        Z toho sedla se ty 2km na vrchol jen tak příjemně prohřejem a pak už jen samá pozitiva až do Turnova..:)) Navíc tam mám parkování na dodávky. Zdržovat nikoho nebudeš, neboť chřipkoví jsme teď asi všichni. Jinak chtěl by s námi jet taky tk a jičíňáci.

        0 0
    • fík  

      foto z 9.6.2007

      0 0
    • tk  

      me snad priveze mr.antik. jinak jbc posledni 3 dny stale nad inverzi.

      0 0
    • ZuzicK  

      technický dotaz: jakou dodávkou (do naší se už moc lidí nevejde :)) a popřípadě jak se potom k tý dodávce dostanem zpět?

      0 0
      • scoty  

        Správně!:-D Já beru velkou dodávku a když tak přiobjednám PPLku..) Kdyby se něco málo vešlo k vám, tak by to bylo OK. Jestli nás nebude moc, tak se na těch par km vejdem všichni ke mně. Až přijedem zpět do Turnova, tak řidiče dodávky někdo hodí malým autem zpět na Kozákov do sedla k mému známému, kde bude odstavená dodávka. Je to asi 8min jízdy.

        0 0
        • scoty  

          Jde o to nedřít zbytečně do mokra cely kopec, ale vychutnat si jen to nej..) Pro ty tvoje sjezdaře to je na „Míru“…)

          0 0
          • ZuzicK  

            doobře, já bych ráda jela, ale ještě si nejsem na stopro jistá jestli pojedem, takže se kdyžtak zítra ozvem ;)

            0 0
    • vlkouš  

      zdarec, uzijte si to vsichni a moc drzim palce. i kdyz nikoho neznam, mel jsem cukani se do ceskeho raje za vama vypravit. ale pomerne zlouhava cesta vlakem mne odradila (ani jedno auto doma ne mne nezbylo) a tak pojedeme s kamosem za humnama nekde kolem prahy. preju pohodu pri poradani takovejch akci a snad nekdy priste. a posilam PF taky z ceskyho raje. v.

      0 0
    • fík  

      také Vám všem přejeme hodně kvalitních nadinverzních kilometrů, budu s Vámi aspoň duchem a těším se alespoň na foto, zkusím si ho večer prohlédnout mezi nadílkou a přípravou na nedělní goto Černý Důl, takže hodně štěstí a ahoja někdy v Novém roce

      0 0
    • Jirik123  

      Doufam, ze ta inverze jeste kapku klesne, zatim to vypada ze slunicko neuvidime.

      0 0
      • vlkouš  

        s pocasim to vypada nadejne, i u nas v nizine se mlha zacina trhat a mozna vykoukne i slunicko. v.

        0 0
    • mr.antik  

      I když se inverze nekonala, tak vyjížďka neměla chybu, terény byly ušité přesně :-)

      0 0
    • ZuzicK  

      super bike, super sjezdy ;) házim první fotku, takovou na náladičku..

      0 0
    • Jirik123  

      Super akce jako vzdy, delsich 15km jsem uz dlouho nejel:-) Lidi fotilo hodne, tak doufam, ze se tu objevi vic fotek.

      fotky ve vyssim rozliseni jsem uploadnul semka dlg.uloz.to/9ca8750b­bdb8c70e6b165a0b06807362­/121699/singl-v-craji-v.zip

      0 0
    • scoty  

      Je vidět, že na pěkný fotky ještě nemusí zrovna zářit slunce. Počasí nakonec bylo téměř ideální. Skály nebyly zarostlé v ledu a písek se sypal. Kdybych na tom Kozákově nespad na ledu, tak bych ani neřek, že je zimní období..:) ..ale to bylo vlastně na silnici. Dobře jsem si s vámi zaScotačil.-)

      foto: bajkerův vánoční stromeček

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.