Bikeři z Českých Budějovic a okolí společné ježdění XI.

263 nepřečtených
 • natureman42

  11. pokračování vlákna o budějckým pivu. Je vedro a začínaj prázdniny. Whats-assove jezdí furt na Haberák nebo na Hradiště, před pár dny Aleš otevřel enduro-flowtrailovy ráj v Sušici.

  Jinak se toho roku nic zvláštního nepřihodilo. Zemřela Vávrová Anežka, podruhyně z č.p.19, a manželům Henleinovým se narodil syn Konrád.

  • MnemonicJ  

   Ty nový traily nevypadají zle, pokud to vyjde, tak to možná s Doktorem v neděli prubneme :)

  • dr.spiritus  

   Tak ať se synkovi daří :D.

   Sorry za OT, ale tomu nešlo odolat..

  • natureman42  

   tak ať to tady taky trochu využijem :'

   • tak jaký bylo Hradiště v neděli? Měl by někdo z Vás uživatelů tohohle trail-bike parku aspoň malou recenzi, co je tam vlastně k vidění a vyzkoušení?
   • MirosPikos  

    Hradiště výborné jako vždy. Trochu to prášilo a tudíž klouzalo, ale až na pár výletů mimo trať (jeden Pepovo do stoky vedle skoku do svobody a jeden čísi do potoka, vedle lavice přes potok) se to obešlo bez vážnějších karambolů.

    Včera jsme museli trochu zavlažit jazyky a tak jsme se s Pepou a Petrem trhli do Nové Bystřice, do místního pivovaru. Zbyňo, to by se ti rozhodně líbilo a nám též. Jinak kluci na vleku mají také dostatečné občerstvení. Hambáč, globásu, hermelín…alko i nealko pitivo.

    Ale zpátky k ježdění. Jsou tam víceméně dva hlavní traily. Jeden uhlazený flow, lavice, dvojáky, wallride (jeden od země a jeden ve vzduchu), klopenky…taková parková všehochuť s lavicí přes bunkr.

    Druhý tail – červený? Je trochu techničtější. Hned ze začátku malý dropík, který se může projet krokem nebo skočit, pak takový esíčko, klopená doprava a další drop, kde je třeba hezky projet klopenou, aby člověk nepadal zadním na hranu. Levá klopená a další drop, už od pohledu větší, ale zadarmo do čista. Pak levá pravá klopená a příjezd před zavřený kamenitý klopky cik cak levá, pravá a náskok do levý…výjezd na louku…a nájezd do asi nejtechničtější části trailu. Lávka, kamen, lávka a dvě možnosti. Gap/drop z lávky vpravo nebo skalka/budr vlevo. Budr je v pohodě, lávka pro Jirku. Za skalkou je trail nedodělaný. Bude tam lávka přes takovej bordel…teď se to objíždí klopkama v hrabance a dá se skočit velikej dvoják (asi spíš v budoucnu). Teď se projede hrabanka a naskočí přes šutr do pravé klopenky flow trailu. Tam sou za sebou dva dvojáky, levá klopená, pravá klopená kolem skoku do svobody (na ten se najíždí z prvního dropu myslím), lávka, skok do levotočivé klopenky, pravá a příjezd na lavici přes potok. Konec legrace.

    Na videu by to všechno mělo být vidět. https://youtu.be/leAl6xLQNE4

   • Sp6rk0  

    Paradni parcik na nauceni. Zbyno nahod nejakej termin na ty podzimni TT

    • natureman42  

     super, díky za reporty.

     ad podzim na TT – on o to má ještě někdo zájem? :) Nějak jsem nepostřehl, že by to někoho ještě zajímalo, poslední dobou je tu stran týhle srandy dost ticho a na ten čertův whats-ass nelezu a ani mě nezajímá – dycky to byla záležitost bf a z týhle strany je ticho po trailu..

     • Soreno  

      Musíš s námi taky vyrazit na kolo, ne jen jezdit do hospody :)))

     • Sp6rk0  

      No tady vsichni nadrzenci cekaji na termin

      • natureman42  

       ok, zamyslím se a dám vědět .. viděl bych to předběžně na polovinu září, stejně jako loni .. ale to ještě potvrdím podle práce..

       kapacita penzionu je jasně daná – tj. 10 lidí max, 3 místa predběžně držím Plzeňský sekci, 1 misto má Hovnous, 1 místo Roman z Prahe .. jestli pojede i otec pluku Ziky je díky jeho nemocnýmu kopýtku ve hvězdách..

       Pokud si Soreno opět vyjedná to ubytování u krizovatky jako loni, tak super, jestli nás pojede víc (12 bych viděl jako maximum, ideálně jen my co se známe, resp. bikeforáci – o neznámý tváře vážně nemám zájem, ať si udělaj svůj vlastní výlet), tak k Hadovi se stejně všichni nevlezem – krom kalírny k ohni, tam se nasáčkovat budeme muset :)

       Odjezd v pátek ráno, odpoledne zhoblovat TTrails, v sobotu „To nejlepší z MTB Trilogy – part. 2“, v neděli zhoblovat opět TT, ev. Vlčku, případně svýho kamaráda, pokud je někdo z duhový komunity.. :)

       https://www.youtube.com/watch?…

       • MnemonicJ  

        Doufám, že jsi letos opět nachystal nějakou pěknou sekci na tlačení, ideálně větší sklon a víc výškových metrů než loni :D Myslím že s Doktorem bychom to mohli dát, Sísa se obávám, že nepojede.

        • natureman42  

         jasný, s tím Sísou si něco říkal posledně..

         ad tlačící sekce – jj, ve Vraních horách (Gory Krucze) se toho najde hafec.. :)

       • MirosPikos  

        Za sebe mohu až ten pátek 20 dál. Důvody jednoduchý. 4. jedou naši do Bulharska za azbukou a já budu hlídat barák, stavbu a taky nějaký děti :)

        • natureman42  

         pak už zase nemůžu já a hlavně v penzáči maj od 20.9 na pár týdnů zavřeno, nebot Hadi si berou dovolenou a odplazí se někam do tropů na pláž… Tohle je defacto poslední volnej termín, kdy ještě bude trochu letní čmuch.. pak už přijde slzavej podzim, ten si už radši užiju tady a v Sušici…

       • Hovnousek14  

        Za mě 19.-22. září je ideální datum.. jelikož týden předtím se chystáme s rodinkou někam ke Stachum, takže to vypadá že s Ondrášem budem brousit sušický trejly. Pak ještě můžu 5–8.9. hawk

        • natureman42  

         o dva prispevky vyse pisu, ze to uz je v penzionu zavreno aneb abych volně parafrázoval strejdu Fučíka – LIDÉ ČTĚTE! :-)

         Průser je v tom, že VŽDYCKY bude někdo, kdo nebude moct .. hele zrovna tvoje neúčast mě bude mrzet (samozřejmě mě mrzí neúčast prakticky každýho z loňský grupy)- dycky ty RZety musí někdo odpálit a ukázat ostatním bezdušákovým dámičkám zač jsou toho 3 atmosfery ve ztvrdlý gumě loket! :-)

         Ale tak třeba pojede jeho Velebnost a ta tě myslím v tomhle může důstojně alternovat :-)

         Takže wocassové – termín poloviny září jsem už poptal k rezervaci u majitelů, jestli mi ho Petr potvrdí, tak odpálím přihlášky, po naplnění stavu uzavírka + max. si seženete alternativní ubytování jako Soreno loni..

         Jen rovnou říkám – nechci tam lidi, co neznám – ta naše hovadská chemie funguje právě proto, že se známe a už tak nějak víme co od sebe můžeme čekat. + nechci to zbytečně nafukovat 10–12 lidí optimum, víc lidí už bejvá oser ..

         Comprenons-nous messieurs?

         • Hovnousek14  

          neboj já to čet.. jen sem tě chtěl nasrat..:-D.. 3 Atmosféry jsem tam neměl.. jen 2,5. Každopádně mě to mrzí.. loňský TT byli super a letos bych mohl i víc šlapat do kopce a pláště mám taky nový neztvrdlý. A kdyby někdo měl chuť a nejel na TT mužem se potkat v Sušici.

          • natureman42  

           tak to přehod ne? Dyk do Sušice můžeš jet s rodinkou o týden dřív nebo pozdějš, ne?

           • Hovnousek14  

            Bohužel to nejde… Pobyt už máme zaplacený a jedem tam ještě s jinejma 2 rodinkama… Huraaaa to bude zábava (rozuměj „PEKLO“).

          • MnemonicJ  

           Provedl jsi nějaký upgrade převodů, že bys mohl líp šlapat do kopce? :) Jinak jsme se bavili o tom, že se případně přijedete mrknout na Krkavec a okolí, je to stále v plánu?

           • MirosPikos  

            Krkavec cestou na nebo z Klínovce bych to viděl. Kdo se hlásí?

            • Sp6rk0  

             Jajajaja

            • MnemonicJ  

             No to asi podle toho, kdy máte ten Klínovec v plánu :) Ale jinak nejsem proti

             • MirosPikos  

              Plán zatím není, cca ale 3 týden červenec za mě? Musím vyhnat paní a dětma do Asie.

              • MnemonicJ  

               To se mylsím jede v Rakovníku dowtown, chtěl jsem se tam vyrazit podívat a nabrat inspiraci :) Ale uvidíme, ještě je to daleko a kdo ví co bude.

               • MirosPikos  

                To je už za 14 dní, myslím. V neděli říkal ten Kluk, co ho známe, že má tajný plán – vyhrát a oslavit narozky :) Evidentně má formu. Možná že za 3 týdny je downtown Dačice, ale jsem línej se podívat.

                • Soreno  

                 nn ten je až v září a prej se dá vše objet :)))) říkal to ten kluk co ho známe :)

                • MnemonicJ  

                 Jo, je to za 14 dní. Což je 3. víkend v červenci… Když jsem byl mrknout na DT v Příbrami, tak to bylo docela zajímavý, mám to odsud do Rakovníka kousek, tak bych se zajel podívat

            • natureman42  

             nemůžu, já až to září.. Teď max. Sušici..

           • Hovnousek14  

            JJ trochu jsem to poladil na novou sezonu.. nohy slábnou..

       • Ziky0072  

        Ahoj, good idea, předběžně bych jel, ovšem definitivní rozhodnutí bych nechal na začátek září. Samozřejmě nejspíš s tím, že Epic Easy cyklo výlet za kouzelnou Horalkou bych vynechal.

        Pokud by však nastala situace s přetlakem zájemců, přenechám rezervaci fyzicky zdatnějšímu jedinci.

        Bajku zdar a sejdeme se na Bajk O' nuru

       • natureman42  

        Termín 13–15.9 potvrzen, penzion zabookovan.

        Predbezne potvrzení členové výsadku :

        • já, Roman, 2× plzenska sekce, jeho Velebnost + pocitam s Martinem = 6
        • rezervaci k potvrzeni do zacatku zari mají Ziky + Standa = 2

        Penzion má kapacitu 10 lidi, takze zbyvaji 2 místa. Soreno – Miros?? + muzou byt 2 nahradnici-cekatele za Zikyho a Standu.

        Dodatecne s ubytovanim „u krizovatky“ bych pocital max. se tremi? lidmi, resp. 13 lidi beru jako pevnej strop, nema smysl to nafukovat..

        Takze kdo se hlasi napevno, varianta „možná“ resp. „budu vědět až tak tejden před akcí“ apod. v tomhle případě jako obvykle neexistuje..

        • baboon  

         Dal by nekdo odjezd z budejc uz ve ctvrtek? Prechrapat treba v liberci a dat dopoledni jested? Nebo v Trutnove a pojezdit vlcku? Chrapani nelde nadivoko, stan nebo sirak.

        • natureman42  

         nic, odjizdím na dovolenou, tak si to nějak rozmyslete a co nejdřiv dejte vědět, když o to byl takovej zájem, páč kdo dřív přijde…

         S pozdravem (viz. fotka) se loučí Führer výpravy :)

         • natureman42  

          ok, takze prihlasky na TT se souborem kreténů uzavřeny, budu se těšit na září.

     • LRRTM1  

      Co takhle někdy v druhý půlce srpna? Nechystáš se navštívit Heimatland in Trautenau? :-)

      • natureman42  

       do mý rodný jeskyně ve Vlčí rokli jedu příští weekend a pak bůhví kdy .. kdyby náhodou tak dám vědět, ty tam budeš?

       • LRRTM1  

        Vypadá to tak. Možná všechny tři poslední srpnový wejkendy :-)

  • Sp6rk0  

   19–21 planujem asi Klinovec a okoli, kdyby nekdo chtel

  • natureman42  

   jedna z dneška – na tajném místě..

   (to Soreno : drž, mlč! :-)

  • frbiker  

   Čau bando, hodím to i sem: na víkend 13.-14.7. plánujeme brigádu na trati Pazdřivce. Už mi psal Soreno, že nemůže, Ziky je samozřejmě omluven. Je fuk, jestli by se vám víc hodila sobota nebo neděle, případně samozřejmě oba dny, my se přizpůsobíme. A protože už se nahlásila rodina Kleboňů na ten další víkend (20.-21.7) tak nabízím předběžně i tento termín. Pivo a buřt pro brigádníky! Helfnete nám? Díky

  • Hovnousek14  

   Zdravim všeci krutopřísný bajkery tu. Vypadá to že 27.7. se chystám na lipenskej bajkpark. Nemel by chuť se nekdo přidat. Případně se otevřen jiné variantě, např tu již zmiňovaný bikepark Hradiště.

   • baboon  

    Jestli bude dira v kalendari tal se stavim! Ale zatim nemohu potvrdit. Hradiste bohuzel nejezdi pravidelne a kdyz uz ano, tak tp zatim byla vzdy nedele.

    • Hovnousek14  

     Vyborne.. ozvu se.. koukal jsem na mapy a to hradiste fakt maly…

     • MirosPikos  

      Malý ale zábavný.

     • baboon  

      Skoro si myslím, že fun-factor je podobnej jak na lipně který je 5× tak dlouhý. Ale nevím, na lipně už jsem 2 roky nebyl, tak třeba je to tam lepší.

      • Hovnousek14  

       Videl jsem nejake videa a vypada to opravdu zajimave a dokonce to vipada ze se tam da litat vzduchem.

   • Hovnousek14  

    Mozna by se dalo jeste 20.7. ale zalezi jak si rychle poradi kluci z dajsportu se servisem vidle a prepletenim zadniho kola.

    • baboon  

     pojeď s náma na klínovec :)

     • Hovnousek14  

      Tak to asi bohužel nedám vzhledem k tomu že teprve ráno pojedu pro kola do budějic, ale pak bych to rovnou natáh na Lipno – pak jedu směr Kaplice..

  • LRRTM1  

   Do Sušice se někdo v nadcházejících dnech nechystáte?

  • Hovnousek14  

   Vypadá to že na Lipno zítra nikoho neurvu, ale prý v neděli bude jezdit hradiště, tak nechtěl by někdo zalítat? nebo někam jinam v neděli odpoledne třeba někde kolem budějic bych se rád podíval..

  • natureman42  

   btw: v nedeli jedeme se Standou do Susice, kdyby se chtel nekdo s vlastnim autem pridat, tak muze. Budeme vyrazet brzo, abychom si to stihli projet jeste bez vedra..

   • LRRTM1  

    Kdypa se tak asi budete pohybovat na Sedle? Rád bych se přidal na chvilinku.

   • MnemonicJ  

    Ahoj, hele my budeme v Sušici asi někdy v sobotu navečer, zakempujeme asi na Sedle nebo pod ním, dáme pivka a ráno vyrazíme. Nevím kde a kdy budete začínat, ale my to asi pojedeme proti směru endura… Nebo se můžeme nějak synchronizovat

   • baboon  

    Optám se doma, jestli mě pustí. Pokud ano, tak se máte na co těšit, mám poslední dobou vyložene pozitivní vliv na spolubajkery :)

    • MnemonicJ  

     Aha, nechtěl bys teda radši zůstat doma? :-D

    • MirosPikos  

     Jirko abych ti tu teorii trochu nezboural :) A nebo se přiznej, že si měl včera masku divokého prasete cestou z maškarního.

    • natureman42  

     přesně, málo chválí pána aneb věř a víra Tvá tě ochrání.. :-) Já naštěstí vím, kde je při tvým „kázání“ moje místo (tj. na chvostu a mimo skákací lajny) a takze mám slušný šance, že tu bohoslužbu s Tebou přežiju ve zdraví.. :-)

     btw:Standa možná bude mít místo v autě, tak by tě mohl vzít .. jinak kchár vlastní

     bbtw: jinak na neděli hlásí od dopoledne i na Sušici přívaláky, taxnad to vyjde .. ono jezdít v řece, která si z trailu udělala svoje koryto, není uplně „me gusta“.. :-)

     • baboon  

      Jak koukám na předpověď tak asi vynechám. Já teď měl větší či menší mud-párty poslední dva víkendy a už mě to fakt nebaví mejt :)

      • natureman42  

       no ono je to tam spis o hrabance, takže tam bych se bahna asi nebál… spíš mokrejch šutrů a kořenů, s těma se moc nekamarádím a ač MaxxTerra na předku, tak přesto hnědej pruh zevnitř na prdeli.. :)

      • MirosPikos  

       Měkkoslav :) Jo to já mít kolo, jedu v sobotu hned :-D

       • natureman42  

        Jezdím na co mám a co mě baví .. zlomený kosti praveze moc ne.. je to úhlu pohledu :-)

      • skls  

       Jj, kvuli pocasi po domluve se Zbynou prelozeno na neurcito ;-)

       • LRRTM1  

        Srabi.Zítra to bude absolutně bezprašné. Podám report :-)))

       • Ziky0072  

        Není špatný počasí, jen špatný oblečení, zas to vyhrála preventivní předposranost 

        • MirosPikos  

         To se nám to invalidům nebo bezkolákům machruje :)

        • Koli13  

         Kdo umí na mokru ten pak není zaskočenej při závodě jako 400 lidí na Blinduru na Lipně :)) jezdit ve slejváku není žádná slast, ale takovej příjemnej letní deštíček je lepší, než ty vedra! Nám v sobotu celej závod chcalo a byla to pohodička :D

         • rc fox  

          Koli tady nikdo nezávodí, proto nejezdí ani v dešti a nejhorší jsou louže :))

          • Ziky0072  

           Tak podle současné situace by možná nebylo od věci přejmenovat toto fórum na : Alkoholici z Budějic a okolí a společné chlastání I. 

           • natureman42  

            neříkej 2×, založím :-)

            bohužel tam vidím velký špatný, páč :

            1. všichni alkoholici a nemocný pacičky jsou na wocassu
            2. sem už stejně skoro nikdo nepíše, tak se obávám, že tam by to bylo mrtvý uplně..
          • Soreno  

           A ti co zavodi vetsinou nedojedou :)

           • rc fox  

            Pokud je to narážka na mě, tak já vždy dojel.

            • Soreno  

             A Zadov? Nechci zmrdit, ale vis co :)

             • rc fox  

              1+ na ten bych zapomněl. Tam jsem odjel pouze trénink a večerní prolog.

             • rc fox  

              Jsem nevěděl, že jsem tak sledovaný.

              • Soreno  

               Mam notysek a vse pisu na vsechny, jednou se to otoci :) a informace maji cenu :)

               A jinak Pazdrivce asi nejedes co? Rehabilitujes nebo uz je to ok.

               • rc fox  

                Pazdřivce letos nepojedu. Zatím na to nemám a registrace už je uzavřena, tak to ani neřeším. To je holt daň za registrace dopředu ( buď to klapne, nebo přídeš o peníze ). Pro všechny stejné.

                Další víkend mám domluvený Camp v Trutnově a ten bych chtěl. Pokud to půjde. Zatím na tom makám. Každopádně podzimní Blinduro už chci naplno ( tam už mám i zaplaceno ).

         • baboon  

          Že nezaboduji na Blinduru mě budí ze sna každou noc :)

   • MnemonicJ  

    Udělali jste chybu, že jste nevyrazili… Ze soboty na neděli trošku sprchlo, ale nic zásadního a v neděli ideální počasí na ježdění :)

  • LRRTM1  

   Začíná to prášit ;-)

  • Hovnousek14  

   Zmínil tady někdo Pazdřivce?.. skýmpak se tam potkáme?

  • LRRTM1  

   Chlapci a děvčata, kteří rádi zavítáte na Orty, pospěšte se rozloučit. Minimálně s horní částí. Nevím, co se tam chystá, ale #endurospecific to zřejmě nebude :-(

   • natureman42  

    viděl jsem minulej týden, přišlo mi to jako těžba, i když ten novej nájezd do kaňonu vypadá výhružně.. :(

   • babkanakole  

    V plánu ochrany životního prostředí na roky 2018–2027 je vybudování umělého odvodňovacího koryta. Nemůže to být tohle? Podle mě to do toho kaňonu má být svedené.

   • raw 4  

    Škoda pěkného korytka..

  • Ziky0072  

   Na Pazdřivce se uvolnilo 10 míst pro dodatečnou registraci, kdyby měl někdo nutkavou potřebu být tam. 

  • Ziky0072  

   Chtěl jsem se zeptat chlapců bez wocasu, zda našli o víkendu koule a vyjeli na tu Sušici.? Twl já bych vojel Eponu, že by to bylo slyšet až do města, jak by řvala blahem :( :))) a já ještě více

   • natureman42  

    moje koule si zabrala žena, takže já byl rodinný typ :)

    • v sobotu Chýnovská jeskyně a okolí, v neděli Landštejn a Česká Kanada .. ale malý psí oko jsem hodil, když jsme míjeli odbočku SJEZDOVKA HRADIŠTĚ a na chvíli jsem jí ze silnice i zahlíd..

    Co ty – nedáme někdy malé protočení klik směrem Hluboká?

   • LRRTM1  

    Já byl na houbách nedaleko. Ale počasí v neděli bylo luxusní ;-)

  • natureman42  

   Známí (Lojza Org. s Oldou, nekteri asi znáte) byli ted o víkendu tady – Singletrail Wurzeralm a prej se dobre pobavili, Bikepark Wurbauerkogel (na stejnej bikecard) uz nestihli.. Nevyrazime taky nekdy???

   https://skisport.com/…ountainbiken

   +

   http://www.wurbauerkogel.at/…gel/bikepark

   • Soreno  

    Wurzerslm je o hovne, zeptej se standy.

    • rc fox  

     Pokud si pamatuji, tak když jsem říkal jestli někdo pojede do Sušice, tak to také bylo o ničem ( jen příklad ). Za rok a půl tam nikdo nejel.

     Teď se někomu líbí něco jiného a je to zase špatně.

     Buď držím hubu nebo příjmu fakt, že se líbí někomu něco jiného než ta Vaše klasika a Haberak, kde si víc jak půlka lidí vozí prdel a není ochotna odhodit ani větev.

     Netahejte sem ty hovadiny z WhatsApp

     • Soreno  

      Pepo s tebe se po operaci stala Pepina, ze mas kramy? Proste jse napsal svuj nazor na Wurzeralm.

    • skls  

     Hele, asi potvrzuji, ze za me to tak nejak je a to rozhodne nejsem od jiste doby na nejake ratatata jezdeni. Ale je to takovy divný, uzky, casto nizky klopky......

     2 hod bych kvuli tomu nejel, kdyz jeden a pul hodiny je Susice. No a kdyz potrebujes utracet za pojisteni do ciziny, to bych radeji omrkl Geiss. No a nebo jeste hodinu a pul pridat a jsi na Saalbachu ;-)

   • Koli13  

    Tak Wurzeralm je na nějaký rychlý trailový kolo, ale pro člověka co nemá v oblibě mrdanice ale spíš flow tak dobrý. Wurbauerkogel je docela fajn bikepark i s dost těžkou sjezdovou tratí.., kámoši si to tam docela chválili.

    • natureman42  

     jo, tak nějak to popisovali .. ne každej vyžaduje imrvére ratatanavrata a naopak někdo čas od času rád i uhlazený věci typu Singltrail Mor.kras či obligátní SpS..

     • Ziky0072  

      I like SPS :)) Jsme v hajzlu je Best CD :))

      Ale ten Wurz je opravdu pouze jedna lajna a z toho celej den nevyžiješ.

      • Soreno  

       Leda by se zlil nahore v hospe. Vis kterou myslim. :))

      • natureman42  

       no – na Klínovci jsme brousili furt dokola Rubin (jo 2× Barona) a taky to šlo..

       Jinak BIkepark ve Wurbauerkogelu je jen pul hodiny jizdy a bikepass z Wurzu ti plati i tam..

  • natureman42  

   predbezne – nekdo v nedeli nekam za hranice vsednich dni? :)

   • Soreno  

    Hele jsem s klukem na dobrodružství pod stanem/širákem dle počasí.

   • skls  

    Bohuzel, máme navstevu, ktere se musim venovat… cekal jsem, ze se ozves minuly vikend. Ted jsem dalsi dva pase…

  • Soreno  

   Jinak co zítra někdo na kolo v pomalém tempu, co Pepo nebo makáš?

   • natureman42  

    bohužel nemůžu, mám doma odpoledne řemeslníka .. (jmenuje se Helmut a přijde mi spravit pračku.. :-)

   • rc fox  

    Stále marodím. Ale na kolo nic moc. Rameno bolí a zatím stávkuje.

    • Soreno  

     Na ten kemp bys ses mel vysrat. Jinak se nezhojis, furt to budes pretezovat.

  • natureman42  

   nabídka – neměl by někdo zájem se po Pazdřivci jet trochu vyrelaxovat na flowtraily Moravskýho krasu a Mariánskýho údolí s případným výjezdem na Trail of Life?

   Počítám tak na 3–4 dny – tj. asi pondělí až čtvrtek 19–22.8 – spaní u alkokamaráda u Boskovic zajištěno.

   • LRRTM1  

    Tak to já mám v hlavě tou dobou spíš Říčky, nebo Dolní Moravu. Máte někdo zkušenosti?

    • Ziky0072  

     Na Dolní Moravě jsem byl loni, ovšem traily byly mimo provoz, takže pouze stezka v oblacích, či jak se ta kokotina jmenuje. Všude kolem rozbagrováno ve velkým stylu. Letos už tam Prokop něco pořádal v rámci své série „Mlýnek na peníze“ tak snad už jsou tam traily v provozu. Možná jestli by nebyly lepší Kouty nebo Kopřivná, je to tam všechno kousek. Ale zas na Dolní Moravě epesní epic easy mtb po hřebenech. Standa by mohl vyprávět, dodnes má z toho mokré sny :)))

    • skls  

     Za mě byla Dolní Morava pěkná, taková uživatelsky přívětivá, ale zábavná. Jenže byl jsem tam ještě kdysi v počátcích, když ještě nestála na vrcholu ta dálnice do mraků. Pak jsem byl na Kraličáku, když už tam ta pičovina stála a to jsme raději před tím davem u lanovky ujeli na hřebeny (původně jsme si to chtěli před tím taky sjet, ale vysrali jsme se na to). Aktuální info ti ale nedám.....

   • Ziky0072  

    Twl já bych jel, až bych brečel, ale zatím můžu tak max do Libniče na lahváče :((

   • skls  

    lákavý, ale nemohu

  • natureman42  

   and now for something completely different ::

   Doporučí někdo hospodu, který splní následující parametry??

   • je v okruhu cca. 30–35km od ČB
   • má otevřeno v neděli od 10–11 dopoledne a vaří tam
   • není to žádná cool&overpriced záležitost ala Kněžínek, která bude narvaná rodinkama s dětma na nedělním obědě, ale pokud možno klasická venkovská hospoda s normálníma cenama a slušnou kuchyní, kde si člověk vklidu sedne na zahrádku s bajkem poblíž sebe. Usměvý personál jako bonus potěší.

   (Teď v neděli jsem vystavil nevermore Bizoní farmě v Rožnově, Česká Kanada – kdyby aspoň napsali na webu, že doporučují rezervace, tak se tam jak debil netáhnu těch 10 kilometrů zbytečně)

   • jede se tam ideálně lesníma cestama, terénní vložky samozřejmě vítány

   Vaše tipy?

   • MirosPikos  

    Žumberk, Pension Marie.

    • natureman42  

     díky za tip, le znám, byl, no v neděli bude narváno.. (rovnou škrtnu Borovanský mlýn, to samý)

     Něco víc venkovštějštího, bez davů?

     • babkanakole  

      Narváno nebo za luxusní ceny bude všude, jinak se jim nevyplatí kuchyni v neděli provozovat. Při troše smůly bude jak narváno, tak za draho a ani jídlo nebude stát za moc.

      • natureman42  

       nesmysl…

       Myslel sem něco jako tohle a snad to i funguje :

       https://www.facebook.com/…88333316749/

       • jen zrovna tim směrem se mi moc jet nechce, leda to vzít po hrebenu pres Kluka a dál směrem na Holašovice..

       Dál?

       • Ziky0072  

        V Tejně Loďka (Zlatá loď) výborný hotovky, nebo Všeteč-Všemyslice Penzion U pštrosa, ale tam asi jezdit nechceš. :))

        Ale ono v Holašovicích maj o víkendu taky hotovky v obou hospodách a špatný nebyly a ceny taky ne. Ovšem nějaký ten pátek jsem tam nebyl. V té spodní mívali výbornou koprovku. A teď tam maj místo Plzně Bernard. Dnes jsem jel okolo autem.

       • Ziky0072  

        Nebo Munice Krčma, o víkendu jen minutky, ovšem ceny příznivé, leč porce vražedné.

   • Soreno  

    Zajdi do mekace nebo KFC takle brzo tam nikdo nebude :)))))))) A nebo kup kus poradnyho hoveziho a flakni s nim o stůl a zařvi na zenu K… Ja uvarim milacku

    • natureman42  

     Jasný :-)

    • Ziky0072  

     Hmm… každá skupina je tak silná, jako její nejslabší článek, ale tenhle článek nám vyloženě kurví i průměr.

     Kámo ty si fakt asi nepobral zadání ;)

     • natureman42  

      no vzhledem k času (1:44 po půlnoci) bych tipl, že zadání těžce přebral.. :-)

      • LRRTM1  

       Já bych ještě dodal, jak krásný je, když skoro ve dvě, téměř přemožen démonem alkoholu, a přesto se snaží o dobrou radu na BF. To je na metál :-D

   • natureman42  

    Ac jsem byl lákán do Sušice na mrdání šutrů, tak nevyměkl jsem a splnil si co sem si predsevzal ::

    • lesni cesticky i asfaltky s nulovym provozem, kochacky do kraje, prakticky prázdná zahrádka/hospo­da/pivovárek v požadovaný vzdálenosti od ČB a jako bonus pučená baterka s odblokovaným střeďákem do 35kmh…
    • Soreno  

     Buko bar tak tam se mrda asi neco jinyho ne :)))

     Urcite si tam byl se zenou?

  • LRRTM1  

   Zdravím z TT. Je to peklo a jsem rozpolcen. Chvíli jsem uvažoval, jestli nedám modřínovej bez helmy a nebudu sbírat houby :-D

   • Soreno  

    Jj ty vyslapy me taky nebavi. :)

    • LRRTM1  

     No jsem spíš měl problém s houbama. Je mi za těžko nechat v lese tak pěknej kousek. Dokopec je ještě v limitu. Zvlášť co udělali ve střední části ten stoupací trail. Ale už se porozhlížím, kde je v okolí lano :-)

   • natureman42  

    Zdravím z Moravy, jako výuka skocku fajné

  • rc fox  

   Tak je konečně doma a už jsem také postižen štěrkoletem.

   • Soreno  

    Dat tam rovny ridla, teleskop a sirsi gumy, tak to bude fajn kolo :))

    • rc fox  

     Na to mám jiné kolo.

     Teleskop ta je :))

     Já teď do terénu nemůžu, ale potřebuji alespoň točit nohy a na to je tohle kolo pecka.

    • LRRTM1  

     :-D

   • natureman42  

    pěkný, na to na co to chceš určitě musí stačit…

   • Koli13  

    Vidíš, můžeš s námi na podzim jezdit cyklokrosy! Aspoň bude fyzička :D

    • rc fox  

     Určitě. Už se těším.

     V neděli chci volnou kolem Lipna. Moc to tam neznám, tak snad trasa z mapy je ok.

     Nebo případně jestli může někdo doporučit.

     • Soreno  

      Jestli tě baví jezdit s elektrikářema, Zikyho nemyslím :)), tak asi jo z náhledu je vidět prd. Jinak je tam spousta silniček, ale kvalitní asfalt tam moc nebude. To bych ti doporučil druhou stranu v Rakousku.

     • Koli13  

      Takhle nepoznám co máš přesně naklikáno, ale nenech se odradit. Asfalt je tam docela pěknej na většině míst a kde není, tak na tvoje kolo je to úplně v pohodě. Většinu mám projetou, i když takhle dokola sem to ještě nejel. Tak se rozjezdi a něco vymyslíme, já teď musím doléčit borelku a nemůžu pořádně na sluníčko. Kdyby bylo o víkendu pod mrakem tak bych se, ale klidně přidal, stovečka je v pohodě :)

     • baboon  

      Byli jsme si to objet v pátek a popravdě bych asi volil něco jiného a lipno nechal až bude skutečně mimosezóna. Nebylo to tak zoufalé jako v plném létě (jak cyklo, tak auta), ale na hrázi se jely vodácké závody a v Lipně byl nějakej fesťák nebo co. Období podzim/jaro kdy je tam člověk skoro sám mám radši.

      • babkanakole  

       Přes léto na Lipně to chce buď dříve vstávat nebo vyjíždět zas až večer, a zbytek dne případně vyjíždět na trasy mimo davy. O víkendu, na přelomu července a srpna stačilo vyjet před osmou ráno, a víc lidí se začalo objevovat až kolem desáté. Totéž po šesté hodině večer, taky se někdo potkal spíš výjimečně.

       Pokud to jde, tak to chce specificky ten kus mezi Lipnem – Frymburkem – Horní Planou směřovat na nějakou takovouhle hodinu, než se rodinky pořádně vyspí a vyvalí na cyklostezku. Na druhé straně Lipna to bývá volnější.

       Asfalt tam je většinou lepší než co potkávám po Budějcích a okolí, kolem plavebního kanálu pak je většinou šotolina, nepoznám jestli to tam náhodou taky nemáš naplánované.

  • LRRTM1  

   A dneska zdravím z Říček :-)

  • Soreno  

   Tak pánové a dámy rýsuje se tu hrůzostrašný projekt:

   https://www.obcaneprobudejovice.cz/…dporu-mesta/?…

   Jsou mezi námi tací, kteří to i olajkujou bože můj fuck jo? Zničení Fričovky jako palec hore???????

   • LRRTM1  

    Víc asfaltu pro všechny! A pár semaforů!

    • Soreno  

     Tak semafor máme i doma, jako zabírá dost místa. :)

     • LRRTM1  

      Buď rád. Úředníci dobře vědí, že jinak by docházelo ke kolizím v okolí ledničky a při pokusu vycouvat z koupelny bys ohrozil chodce jdoucí po hlavní. Do pár let bude semafor v každém budějckém bytě! :-D A kamera :-)

    • natureman42  

     a pár kruháčů navrch – kruháčů (ideálně se semaforama) neni nikdy dost!!!

   • babkanakole  

    Jsem naivní, doufala jsem, že se v rámci tohohle projektu vyřeší jen průjezdy městy a zbytek jen vyznačí po okreskách a polňačkách a tím si to odškrtnou.

    V Krumlově to plánují jako smíšenou stezku, takže o průjezdnosti na kole mám pochybnosti. Dopadne to prakticky zase jako chodník s povoleným vjezdem cyklistů. Na kole tam pro samé turisty nepůjde jet, ale zaplatí se to z peněz na cyklostezky.

    Na té Fryčovce doufám, že jim to zarazí přes ochranu přírody. I na té jejich mapě je vidět, že to kus je přírodní památka.

    • Soreno  

     Obávám se, že nestačí doufat. Dle mapky zůstane jen část singlu. Co začátek okolo skal, pak průjezd okolo chat tam je to buřt a pak znovu technickej hravej singlík.

   • natureman42  

    říkal včera Ziky, že snad už se chystá nějaká petice proti?

   • Tess.85  

    Do 2025… bych se nebála že se volební ambice a plány na kraji budou s časem měnit… to je jako se sportovkou… :-)

    • LRRTM1  

     Budem doufat. Z takový akce kouká bakšiš. A to pak bývá úředník pilnej jak včelička :-)

   • Koli13  

    Už sem to psal do naší společné skupiny na facebooku, možná je čas přestat se plácat po ramenou, jak jim tam píšete hustý komentáře a kecy o tom, jak se kdo bude přivazovat ke stromům, ale posílat námitky na vedení města nebo spíš na kraj. Strana Zelených i Piráti budou mít zájem to řešit. Máme kamaráda na městě a už s tím bombarduje náměstka a taky chce o tom mluvit na zasedání. Nimécně tohle je spíš otázka na kraj. Cyklostezka – asfaltová, určitě nepovede celou dobu po Fričovce (mělo by to vést nejspíše je k Cábům). Doufejme, že to celý povede jinudy, za mě by bylo rozumnější to vést přes stávající cyklotrasu 1127 přes Vrábče atd.., no uvidíme :)

    • Soreno  

     Tohle je zejmena otazka na mistni samospravu v Borsove. Je to v jich katastru a pokud oni s tim souhlasit nebudou, tak kraj ma smulu. Coz se zatim nestalo.

     Dale si dovedu predstavit lobby chataru, kteri z toho vyhandlujou zpevnenej asfaltopristup. Ta cesta pod chatama je jejich.

     Popravde piratum a zelenym neverim, zatim me o nicem v CB nepresvedcili. Ale treba se mylim a jejich slechetne ciny se ke me nedostali, zase nejsem angazovanej.

     Smrt asfaltu a nesmyslnym cyklostezkam.

     • Koli13  

      Aktuální info – příští týden bude zasedat dopravní výbor kraje. V pátek správní rada nadace cyklostezky jihočeského kraje, na obou zasedáních padne slovo ohledně FRičovky atd.., Až budu vědět víc, zase podám info. Uvidíme jak to dopadne :)

      • Soreno  

       To asi verejne pristupny neni co?

      • Soreno  

       Tak Piráti jako vždy nezklamali a na zastupitelstvu podpořili projekt cyklostezky kolem Vltavy. Proč ne hurá na asfalt a elektrokola.

     • MirosPikos  

      Tak piráti zabojovali evidentně :)

  • natureman42  

   btw: všichni kdo chtějí jet za 14 dní na víkend s Trutnov Trails a „To nejlepší z MTB Trilogy part. 2“ tak ať mi prosím potvrdí účast.

   Jmenovitě:

   • Martin + Jirka stále platí Vaše účast?
   • Ziky nakonec jede.
   • MirosP prý nakonec nejspíš taky, máme interni domluvu.

   Soreno, Hovňous a Standa prej určitě ne, Roman z Prahe jede, Plzeňská sekce taky..

   Ještě někdo na koho jsem zapoměl?

   Prosím asap, ideálně do pošty, díkes :)

   • natureman42  

    Hoši, hoši … víkend na Trutnov Trails a „pomstě XCčkáře Vény Hornycha“ na eRZetách ve Vranních horách se nebezpečně přiblížil! .. Začínám se kurva těšit a pevně věřím, že i letos to bude „jízda“ jako v letech předchozích!

    Dlouhodobá předpověď vypadá příznivě – od středy se to už má začít lepšit, teploty půjdou na horu – krásných 20° a na nebi žlutej mozol v azurový peřině (čili nemusí pršet, stačí když nebude chcát.. :-)

    Kapacita penzionu naplněna a pro úplnost přikládám program zájezdu :

    PÁTEK 13.9

    • sraz v pátek 13týho (sic! :) předběžně mezi 11–12 ve Lhotě u základny
    • odpoledne hobling TT do zblbnutí nebo rakve
    • navečer příjezd na penzion, přivítání od usměvavých domácích, ubytování
    • večer večírek s kytarou ve stánku na levnou krásu u krbovýho táboráku

    SOBOTA 14.9

    • snídaně a pak už jen krev, pot a slzy na trailech kdesi fhorách fprdeli fpšonsku..
    • večer večírek bez kytary a bez stánku-chatky (shořelo obojí )

    NEDĚLE 15.9

    • v neděli ráno snídaně, sbalení krámů a rozloučení s nasranýma domácíma (už dvě noci se nevyspali – v sobotu i díky hasičům). Následuje odjezd směr TT
    • hobling TT, pro zájemce fakultativně bikepark Vlčka
    • odpoledne odjezd směr Jižní Čechy – Praha – Plzeň, jak kdo chce..

    Těším se na Vás, hovada!

    Váš ředitel zájezdu.. :-)

    • Soreno  

     Kur.a proč furt mám kraťasy, když už je zima :)

     Kdyby si jezdil s námi na akce mohl bys mít akční svojí fotku :)

    • LRRTM1  

     Krutě vám závidím!

     • natureman42  

      šak pojeď, ubytování máš nedaleko.. ;-)

      • LRRTM1  

       Bohužel. Máme ten víkend akci v CB. Jináč bych vás určitě zajel votravovat :-)

       • natureman42  

        schade, ale chápu – tak třeba indy.. Někdy to můžem dát separé – v Ádru jsem tak nějak co dva měsíce a RZty na Hraničním hřbetu a Vranních horách mám defacto za barákem a zkušenýho sparinga, co tu mojí „preventivní předposranost“ odšpuntuje dycky uvítám! ;-) (to samý platí pro TT, of course..)

        • LRRTM1  

         To tam budem předposraný dva :-) Každopádně by bylo super, kdyby to klaplo. Ve víc lidech je to vždycky lepší.

    • natureman42  

     mala ochutnavka soboty, resp. prvniho sjezdu aka RZ4 :

     (Foceno by Mr. Lazza, díky!)

     • kratší, ale o to ostřejší – pamětníci loňskýho ročníku si jistě s láskou vzpomenou na tu stěnu, co jsme jí lezli s kolama na zádech.. ;-) A jelikož nejsem svině, tak letos si to dáme opačně tedy zezhora dolu, další 4 RZ ve Vranních horách budou následovat.
     • Hovnousek14  

      Pekna pesinka.. to pojedete na kolobezkach?

      • natureman42  

       hele zklidni hormon, hovnous ja? :-)

       Mels jet s námi a odšpuntovávat RZety, ale tys na to hodil hovnous a budeš radši dělat pana rodinu..

       Takže takhle to bude muset za tebe dělat Velebnost a ty si budeš válet šunky někde na Šumavě…

       btw: takhle nějak začíná RZ4, která nás čeká hned na začátek – to je vlastně taková pohodička v mechu a kapradí, ve Vranních horách to už bude sypačka v suti se sklonem Hahnenkammu..

       https://youtu.be/ch9sSNQDIps?…

       • Hovnousek14  

        Kámo rodina má přednost před vším (teda většinou- najdou se i vyjímky), taky možná poznáš, válet šuňky ani náhodou .. zítra mě čeká příjemný výlet na sušický trejly a včera jsem vyzkoušel zadov.. řeknu vám teda žádná hitparáda..

        a co se týká toho vašeho Hahnenkammu… kdo to pojede????

        • natureman42  

         jasný :)

         nakonec to prvni sjela Velebnost, za ni Doktor, Martin si ted nejsem jistej?, Roman se v pulce zaseki a Mira se dle jeho slov „vysypal na tu skalu jak pytel hoven“ :-D

         Jako nemalej brutalek, budou fotky i videa a velkej respekt závodníkům MTB Trilogy, co tohle dávaj na oci a v race modu..

    • natureman42  

     update k ubytování – vsem jsem jako posledně objednal ubytování se snídaní – tj. 470,– dohromady/noc+sní­daně

     Je to pro všechny OK? Kdyby ne, tak dejte vědět do pošty, jinak beru, že v pohodě. Díky.

    • natureman42  

     daily update:

     • nakonec co sem pochopil, tak vlastně všichni kromě Romana z Prahe jedeme už dneska. Já a Ziky spíme v Ádru u našich, Martin a ZuBB spí ve Chvalči, MirosP s Velebností prej na hulváta snad přímo u TTrail a Plzeňská sekce tak nějak podobně..

     Tj. zítřejší setkání na základně bych posunul na dřívější hodinu – tj. cca. na 10.00?

     (Roman bude vyjíždět nějak dopo z Phy, takže ten se k nám přidá někdy po obědě..)

     Já se Zikym bychom se cestou na TT nejspíš zastavili ve Chvalči na penzáči, vyhodili tam věci a zásoby a společně s duem Martin&Michal dorazili do Lhoty

     Telefon na mě všichni máte, radši už spíš volejte než pište.

     Tak pán s Vámi, hlavně ať to přežijem ve zdraví! :-)

     • natureman42  

      tak uz doma a v pohode i kdyz rozbitej jak víteco…

      Všem účastníkům zájezdu díky za účast, jako každej rok i letos to byla hromada srandy a kvalitního ježdění na Trutnov Trails a suťových polích Vranních hor..

      A samozřejmě večer tradiční trénování klopek u krbu se spoustou masa, z čehož se budu léčit minimálně ještě zejtra…

      Doufám, že zbytek výpravy si dnešní dojezdnou na TT a Vlčce ve zdraví užilil a až se k tomu Velebnost nějak dostane, tak udělá ten sdílenej prostor a nafrkejte tam fotky a videa, ať si něco můžu dát do rodinnýho alba..

      A klidně nějaký fotky sjezdů a panoramat hoďte i sem, ať se pokocháme všichni…

      Tak chvalte pána a třeba příští rok ve Chvalči zase na poježděnou! :-)

      • Sp6rk0  

       Paradni akcicka!

       • MnemonicJ  

        Za mě taky super, pořád se z toho tedy nějak ještě snažím zregenerovat, ale naprostá paráda.

       • MirosPikos  

        Navazuji další galerkou. Zbytek je na sdíleném albu, pošlu odkaz účastníkům. Výborná akce. Výborný parta. Noční klopenky nejvíc. Ty denní mi moc nejdou. Ani jsem nemusel tahat foťák, přitom se některý fotky celkem povedly.

        • natureman42  

         pro srovnání fotky č. 19 – Velebnost právě sjíždí Whistler sekci – a domácího „kanadskýho“ instruktora Dušana Mihalečka – jakkákoli podobnost je ovšem čistě náhodná.. :-)

      • baboon  

       Víc takových! :)

      • MnemonicJ  

       Možná bych dodal, že ještě včera jsem proklínal toho blbce, co navrhnul v práci schody, nohy mě bolely docela dost :-D

       • Ziky0072  

        Taky sem si včera připadal jako naprcanej kačer :))

       • natureman42  

        no vy jste ještě jezdili a skákali v neděli, já bych nejspíš nevyjel ani na začátek Panskýho stoupáku.. Fakt sem cítil, jak mám cestou domu v autě svalovou horečku – a´t jsem si je složil jak jsem mohl, tak příjemná poloha nebyla žádná..

        (jsem prostě kaše bez tréningu, nic jinýho bych v tom nehledal :-)

        Fakt velkej respekt všem, kdo MTB Trilogy dávaj komplet všechny 3 dny – převýšení poměrně strašlivý a terén náročnej, takže neodpočineš si ani dolu..

        Příští rok (jestli teda bude příští rok ;-) bych na sobotu dal buď zase „To nejlepší ze Sudet“ (alias v úpravě 2. racing day Trilogy) v Broumovských stěnách – pěkný sjezdový pomsty XCčkářů v nádherných pískovcových skalách, což vlastně nejela např. Plzeňská sekce či Velebnost –

        .. ANEBO „suťový“ Enduro Mieroszow v Javořích horách : https://www.bikeandride.cz/…ka-reportaz/

        Anebo jak jsem říkal při trénování klopek večer u krbu – zkusil bych Singtracks Glacienzis v Polsku pod Orlickejma + nový traily co vznikaj pod Králickým Sněžníkem atd…

        • Koli13  

         Když tady čtu nějaké zmínky o Trilogy – příští rok bych ho chtěl jet, pojedu teda maratonskou verzi, ale kdyby se někdo chtěl přidat, budu rád! Bude to hezký, no znáte to haha!

         • Ziky0072  

          Hele vem si čípek, udělej si čajík a buď dobrý. Obávám se, že tady z nás by ti nikdo nemoh dělat sparing. My jezdíme pro radost a ne pro radost z vysílení. Zážitek musí být intenzivní, ale ne zničující. Jinak ale můžeš za rok klidně s námi, já myslím, že v Frbikes crew už se musíš nudit :)))

          • natureman42  

           asi tak .. čím neříkám, že ti nedržím palce, naježděno i skill na to máš, ale pro naší partu obecně je mnohem zajímavější si tu trať dát po našem, ne v racing modu a ne 3 dny v kuse.. Mě osobně jeden den na trati Trilogy bohatě stačí a ty další dny rád věnuju Trutnov Trails, který jsou boží a rok od roku lepší a lepší..

           Defacto 2. den Trilogy alias The Best Of Sudety jsme jeli předloni, první půlku eRZet 3. dne Trilogy alias Vranní hory jsme si dali loni, druhou půlku Vranních hor teď o víkendu..

           Takže kromě 1. dne „Kleine Alpen“ v Javořích horách (tu bychom mohli dát třeba ten příští rok, něco z ní se kreje s tratí Mieroszowskýho Endura) to projetý máme a tak je to správne a tak to má byt.. :)

           Tady jsem nahrál 4 videa od MirosPikos a Johny Mnemonic (pánové snad prominou, kdyžtak to pak smažu :-)

           – 3 jsou z předposlední RZ9 Vranních hor – sjezd z „balkonu“ pod Jánským Vrchem a to 4 z pořád asi nejtěžší Whistler sekce na černým Trutnov Trailu Pod Jeskyňkou … (vše s popiskem)

           https://www.youtube.com/…Tx4Lg3bj-yyw

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.