Ceske Budejovice a okoli kam na FR DH

18 nepřečtených
  • Hanz_Zlin_CB

    Czaudy, docela rad bych provetral sveho ore v tuto rocni dobu nekde v okoli CB nebo max 30km od CB nejake napady na Kozzy se mi moc nechce. Nrbo s nekym pojezdil v CB samotneho me to nebavi

    0 0
    • goofy  

      Klet… ;o)

      0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        nabizi se otazka zda je lanovaka v provozu pesky to tam tlacit nehodlam ;)

        0 0
      • hanz  

        klet nestojí zato

        0 0
        • helium  

          nějak v okolí newim o ničem lepčím :o(

          0 0
        • goofy  

          Bohuzel nic jineho tam v teto casti republiky neznam…

          0 0
          • hanz  

            já vím že je to tam celkem naprd, jsem z č.k. dobrej sjezd z kletě je ten do čk ale bohužel lanovka je trochu jiným směrem…pod lanovkou bída, nahoře trial o život, dole nuda. po pěšinách kolem sjezdovky taky dost bída…vím že v okoli je to celé bídné ale klet dle mého nestojí za ten výlet, prostě někde na domácí trati můžeš zajezdit líp.

            0 0
            • goofy  

              No jasne… to bylo jedine misto, co mne v okoli napadlo. Taky sem to jel jednou do krumlova, a jednou pod lanovkou, a je to na tu druhou stranu lepshejshi… Eshte ze tam jezdi vlak do Budejek. Ale moc to tam neznam. Jenom sem tam byl dvakrat na dovolence…

              0 0
            • helium  

              jj, je fakt, že je to trochu nerovnoměrný a že nahože je to pro kamzíky :o(

              je na druhý straně ( do č.k. ) nejaká lepčí cesta? je „značená“? co já vim, tak tam vede asfaltka, a po tý bych nerad jel

              0 0
              • Hanz_Zlin_CB  

                nene ta cesta je znacena a prevazne jde po lesnich cestach ale jak vidim pocasi tka jeto tak na snowscotta nebo jak se tomu nadava

                0 0
                • helium  

                  heh :o) no dneska to nepojedu :o)) na jih se dostanu až zase na jaře, teďkonc sem f práglu :o(. nicméně na sníh se tešim jak malej. Jedem s kámošem f sobotu na krátkou projížďku. Doufám, že se nezrakvim jak posledně :o)

                  0 0
      • helium  

        Kleť pod lanofkou Rulezzzzzz … zvlášť teď v zimě. Kluk taky neni úplně marnej, ale kratší, a sjet schody na dívčáku taky neni k zahození, jenže k…a krátký

        tlačit to nemusíš, můžeš to vyjet :o)

        0 0
    • pajasimi  

      ty vole tak si dej sjezd po červený nebo po žlutý do zlatky:)žlutá je lepčí jezdim tam každej druhej víkend

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.