• digidaq

    Ahoj, podle výsledků byl Loneliness tento rok na bedně. Nevíte, jestli byl někdo na vyhlášení, případně, jak to bude s cenama??

    0 0
    • digidaq  

      slow-motion

      0 0
      • Zodiax  

        na vyhlaseni tam nekdo na bednu vylezl, ale jak je to s cenama netusim ;)

        0 0
        • McBlacky  

          Karliner co to organizoval dva roky zpátky je tentokrát na TDF, takže to asi přebral někdo jiný.

          0 0
    • cubas  

      pošli mi prosímtě linkna výsledky slow motion. jsem to nějak nenašel.

      0 0
    • cubas  

      měl bych jeden dotaz – ne že by to bylo urgentní, ale neutšíte kdo by pro letošek mohl být ten, kdo je partnerem za tým pro organizátory?

      0 0
      • karliner  

        Ahoj, jsem to jako v posledních letech já, organizátorům jsem už poslal mail kdy cenu pošlou, zatím bez odpovědi (obvykle balík přichází zhruba v polovině srpna). Jakmile budu vědět víc, vylepím to sem. Předávání pak bude probíhat standardně – ideálně v Praze nebo na nějakých závodech osobně, pokud nebude jiné řešení, poštou. Letos by měl každý, kdo je ve výsledkové listině nafasovat plášť Mountain King. Pravidelní účastníci nechť použijí pro spojení obvyklé kanály, s novými se spojím přes mail v profilu. Na cenu má nárok jen ten, kdo je uveden v oficiální výsledkové listině

        0 0
        • cubas  

          perfektní, díky za informaci.

          0 0
        • eM  

          Netušíš zda bude možné vybrat rozměr? Alespoň v rozmezí 26/29.

          0 0
        • cubas  

          nějaké nové informace? teď jsem říznul zadní plášť a váhám, jestli kupovat nový, nebo počkat jestli něco pošlou ze solný komory.

          0 0
    • Pumsc  

      kua ja cekal nejake pekne zpomalene zabery:-D,asi anglicka deformace uz:)

      0 0
    • karliner  

      Ahoj všem, dnes mi konečně dorazí pláště, jakmile budu vědět rozměry apod. šoupnu to sem, s někým jsem ve spojení, ostatní ať se ozvou na mail.

      0 0
    • karliner  

      Takže poměr je následující – pro 38 riderů přišlo 20× 29" a 18× 26", vše v šířce 2,2". Jsou to pláště Continental Mounatin King II verze Race Sport, jestli to jsou bezdušáky nebo tubeless ready nevím, to si vygůglujte sami. Rezervace budu přijímat systémem „first come – first serve“…

      0 0
      • karliner  

        Z 38 riderů v týmu jsem už domluvený s 26, zbývá tedy 12. Zarezervováno nebo předáno je 16 šestadvacítek (zbývají 2) a 10 devětadvacítek (zbývá 10).

        0 0
        • kolda  

          tato statistika ale poněkud boří zdejší mantru, že 26er je dead :)

          0 0
    • karliner  

      UP

      zhruba půlka lidí se už ozvala, což je prima..

      0 0
    • karliner  

      Tak zbývá posledních 8 plášťů, vše 29".

      Pokud by ho někdo nechtěl, dejte také vědět, pláště půjdou do tomboly na Vánoční večírek B-F nebo Lost in Prague 2014…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.