• pee.tr

    Pojedu tam prvně sám a hlavně až ráno, takže trochu stres. Budu mít hodinu na přihlášení na B strecke, tak snad se něco nepos… Může mi někdo zkušenější (místní) poradit, kde bývá možnost ráno mezi 7:00 a 8:00 bez potíží píchnout auto a mazat po svých na registraci (resp. pro číslo?). Předpokládám, že do města se už nikam moc autem nedostanu, když už tam budou kroužit Áčkaři.

    Předem díky.

    0 0
    • McBlacky  

      U Hofferu je parkoviště a dá se tam i dojet v den závodu. My tam upíchli auto ráno před áčkem a bylo tam ještě mega volno, jak to bude před Bčkem už těžko říct

      0 0
      • pee.tr  

        Než budu pátrat po tom, co a kde je Hoffer, mohl bys mi to označit na mapě? Díky moc.

        0 0
        • karliner  

          Pojedeš, budeš mít oči na stopkách a koukat doleva.

          0 0
        • McBlacky  

          jestli je nad tvoje síly zadat do google ´bad goisern hoffer´ tak doufám, že na kole umíš víc triků, to B zase tak zadarmo není :)

          http://www.herold.at/…er-kg/karte/

          0 0
          • pee.tr  

            Zadarmo to fakt není. 2× jí už mám pod 7:45 za sebou, tak snad ji dám i letos :-) Zadávat Hoffer do googlu mě nenapadlo, páč jsem netušil, co to vůbec je. Hledal jsem to marně ručně v maps.google. Tak sorry. :-) Děkuju.

            0 0
            • McBlacky  

              to je sít obchodáku, dřív to bylo Aldi, ale protože majitelé (bratři) se neshodli tak část je dneska Aldi a část je Hoffer. Alespon myslím, že to tak bylo

              0 0
      • kolda  

        no mega volno to úplně nebylo, ale místo jsme našli. vloni jsem tam parkoval taky.

        0 0
        • pee.tr  

          A smí se tam stát celý den když nejsem zákazníkem marketu? :-) Ještě uvažuju, že bych to na celý den nechal na některém z těch parkovišť podél silnice u jezera.

          0 0
          • karliner  

            Tobě radit je docela těžký. Blacky ti poradí, kde zaparkovat, kolda potvrdí, že to je OK a tobě se to přesto nezdá. Tak se neptej a zaparkuj si kde chceš, ne?

            0 0
            • pee.tr  

              No já jen že v těch prostorech je zřejmě letos zákaz stání.

              0 0
    • grafik  

      Zkusím oživit vlákno.

      Řešil jste někdo i ubytování? Případně máte nějaký tip? Díky moc.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.