• lempl

    nechtelo se mi to cist v jinym okne … byl tam moc textu(lempl:) tak jake jsou vase dojmy pocity? uz vim poc mam odrenou zad…i -pac sem mel sedlo ve spatnym uhlu, kdyz sem jel nametro sedel sem jak na harley:/ ale jinak mi upodivu ani moc neseklo, psychicky mi seklo presne v pulce:D a pak se mi delal spatne ze sladkyho:/ jinak myslim ze dobra akce+ pristi rok neco delsiho;) btw jestli sou naky fotos tak je dejte jecnakovi…

    0 0
    • cabbage  

      dojmy: z šotoliny je mi nablití:-/ a ještě douho bude…

      došlo mi tradične na 80. km, jako vždy, naštěstí to bylo už jen 10km do kopce a pak následoval nejlepší úsek trati- super sjezd – to jediný těm z dvoustovky závidim- dali si ho 2× stejně jako další super sjezd po šutrech, zbylou omáčku mohli pořadatelé klidně vynechat, o nic by nikdo nepřišel;o) zadek mě taky bolel holt sedlo neni dokonalý, každopádně ty 2–3 sjezdy stály zato jet to na fullu a daly mi další naději a motivaci vůbec šlapat do dalšího kopce…

      asi bych měl obdivovat „Áčkaře“, ale když na to maj, tak na to maj stejně jako si zaslouží respekt medunka za stovku…

      0 0
      • Medunka  

        BTW – v tvym aute zustaly oranzovy nadhery, pls muzes je nejak do zitra dorucit do centra?

        0 0
      • lempl  

        spocitaluz nekdo ca dojezdnosti zavodu?? A, B, C ??

        0 0
    • lempl  

      jinak gratuluji vsem co dojeli(at detsky tak dlouhy:) a tem co nedojeli preju hodne sily a stesti v dalsich pokusech spesl thanks to: goood ze me kopal do cile , myslim ze 2.-3. kopec me pekne sraly hlavne ta touzebne ocekavana vlnka dolu pred "O"ckem mepekelne nervovala:/ jecnakovi a Gung-Hovi:) za doprovodny program;) blackyho sem videl na startu, a darksona pred cilem:D

      0 0
      • goood  

        To ja dekuju tobe zes me dokopal co cile :-) Jet sam, tak to fakt nekde zabalim

        0 0
    • Medunka  

      žiji a dokonce i sedím, což beru za velký úspěch. K trati: Malevil byl easy, tady mě ničili ty dlouhý výšlapy, na Malevilu jsem tepy držela do 160, tady jsem byla ráda, že šli pod 170 ;-( Takže na 50km jsem umřela, zaříz mě Blacky, já se vyškrábala na kopec a pak jsem jela svým pomalým tempem a říkala si, že do limitu to snad dám, tak tak, ale jo. Jsem tajně doufala, že mě co nejdřív dojede někdo z Ačkařů, ke komu se připojím. Ječňák kolem mě proletěl jako blesk, což mi dodalo nějak energii, tak jsem do toho taky šlápla, přejela římsu, sjezdík po schodech, lávku a na občertvovačce jsem velmi happy vítala Darksona, se kterým jsem dojela do cíle. K těm děkováním: Dík Cabbagovi, že na mě do 50 km na občerstvovačkách čekal. Dík Blackymu, který mi řek, co mě čeká Dík Darksonovi, za skvělý doprovod do cíle, tvrdil, že je víc prošitý jak já, ale zaříz mě ve výšlapu ;-)

      Jinak má první bajková návštěva Alp dopadla zdárně, dojela jsem v limitu, 2/3 modroučkého trička jsou moje Jinak doufám, že Bulda bude mít štěstí v řešení problému ;-)

      0 0
      • Medunka  

        a k Áčkařům: Jsou to totální magoři a mají můj obdiv. Že to dojeli všichni je z velké části i ukázka, jací jsou kamarádi a dokážou si pomáhat ;-) Spadl mi velký kámen ze srdce pokaždé, když mě některý z nich předjel a když pak Goood s Gung-hem dorazili do cíle. Nikdý víc jsem je radši neviděla vyčerpané, ale v jednom kuse jak v sobotu

        0 0
      • Eva  

        A co se vlastne Buldovi stalo,koukala jsem ze ve vysledkovce je DSQ.

        0 0
        • Medunka  

          Ahoj, ti to nejlip rekne sam, ale co vim, tak pred najezdem do druheho kola projizdel usekem ve stejnym momente jako startovala 100vka a organizator jeho a par dalsich poslal na trat bez toho, aby projeli takovou smyckou, kde byla kontrola ;-(

          0 0
        • Bulda  

          Hmmm, segra me uz nepovazuje za brachu ......kvuli jedny diskvalifikaci :))) Cilem sem projel v case cca 12hodin 15 minut, ale pak jsem nebyl ve vysledkach a oni mi rekli, ze sem neprojel kontrolu na zacatku druhyho kola, ktera byla na takovy asi 3km smyccce. Tak mi doslo, ze to bylo proto, ze kdyz sem prijel na kraj mesta, kde bylo spojeni trati 100 a 200, tak tam akorat letel balik co jel stovku (startovali 5,5hodiny po nas), mel sem jet kus s nima a pak odbocit na tu smycku, ale kdyz je kolem chumel bikeru, tak si vsimni nejaky znacky, normalne tam prej byla nejaka zabrana a poradatele to tam posilali .....sem byl holt bud moc rychlej nebo moc pomalej, proste v nespravny cas na nesprávném miste .....rekli mi, ze uz na ten problem upozornili stavitele trate a ze to do priste vyresi (a kdyz ne, tak ze prej ted uz to vim a s úsměvem mi rekli, ze mam prijet za rok )) a na zadosti aby mi treba pricetli dve hodiny (ta smycka byla tak na 15minut), ale hlavne abych tam byl, aby se mi to pocitalo do maratón mana mi rekli, ze uz jsou vysledky uzavreny a ze uz to nejde (to ze je treba ujet 100 a to i kdybych vynechal celej druhej okruh sem splnil, tak to je nezajimalo ) Zadna snaha neco resit .......

          0 0
          • Bulda  

            na mape trati byla ta smycka nakreslena takovou teckovanou carou, kdyby tam udelali tri vykricniky, bylo by po problemu

            0 0
            • Darkson  

              našel jsi mail na toho ozganizátora nebo ho chceš poslat?

              0 0
            • Medunka  

              uz to maji uzavrene? Rychlici, v CR to treba trva do stredy. BTW – k takto mezinarodnimu zavodu je to teda ostuda organizatoru, pokud to nekdo rikal na strartu, tak urcite v nemcine a na to ze to jela vic jak polovina nemecky nemluvicich, tak hukot ;-(

              0 0
              • Bulda  

                ze to je uzavreny mi tvrdil takovej tlustoch uz tam, takze fak rychlost :)))

                0 0
          • jecnak  

            Hlavne je trochu mimo, ze rano na tohle upozornovali jen v nemcine…

            0 0
          • Marry  

            hm…tak to je smula…:( … me lodi diskvalifikovali z Ceskolipskyho maratonu. Asi mi nesel cip…:-( …taky sem jim to nevysvetlil

            0 0
          • Eva  

            NO psala jsem Medunce a ta asi nevi kdo je CAR :-))) a kdo z tech o kterych psala by mohl byt CARu bracha :-))).NO proste vymluva za jsem jeste nezmenila svuj nick a profil :-)))

            0 0
            • Medunka  

              Ja vim kdo ses ;-) neboj

              0 0
              • Eva  

                Uz jsem zmenila profil :-))),nevim jak zmenit nick,ale to je jedno,jinak CAR znamena Centrum aistovane reprodukce,tedy me pracoviste :-))).

                0 0
                • Bulda  

                  hele, tobe uz je tricet? se nejak predbihas, ne?

                  0 0
                  • Bulda  

                    nick ti muze asi zmenit admin, ale uz zas nevim, kerej to tu je, ale on ti nekdo poradi.....

                    0 0
                  • Eva  

                    No jsem zadala jen rocnik a ono to samo vyhodnotilo takhle.Vsak uz jezdim kategorii predrakvacu 30–40 let :-))).

                    0 0
          • jecnak  

            Je to smutny, ale organizatori s tim uz proste hnout nemuzou – zmenilo by se tim dost veci. Napr bysme byli asi v Slow motion na bedne atd.

            Je to fakt skoda, dal jsi tomu vsechno.

            0 0
            • Bulda  

              vsak jim taky nenadavam do cu… , taky poradam zavody a vim, co to je, asi sem si mel taky tu mapu poradne prohlidnout (ale kdo z vas to udelal a vedel o tom …mozna stesti, ze ste zabloudili a nenamotali se do druhy vlny stovkaru :)), ale fakt by me takovou nesmyslnou smycku tam nanapadlo davat, proste logicky sem vjel do druhyho kola a jel ho stejne jako prvni .....proc to tam bylo, napada vas neco? kvuli divakum nebo pruzeni dvoustovkaru? nejvic me stve, ze nemeli snahu s tim neco delat .....no nic, dalsich par radku, co uz nic neresej

              0 0
              • lempl  

                no me to taky docela prekvapilo, ze psaly 2 kola, pritom sme (az na tebe:( vsichni jeli v podstate jen jedno;)

                0 0
              • jecnak  

                Rekl bych, ze to cely bylo spis kvuli oddeleni Ackaru od spice jedne z kratkych trati, ktera zrovna spurtovala do cile. Kdo vi.

                V organizaci par problemu bylo, ale celkove je pocit z toho vseho vyborny a byla videt spousta odvedene driny a snahy ze strany poradatelu.

                0 0
          • lubos  

            No tak to je husty :(((

            0 0
    • cabbage  

      menší kvíz: typněte si, na který straně postele spal Lmpl a kde Ječňák;o)

      0 0
    • Bulda  

      no aspon neco pozitivniho Loneliness of a long distance rider 4. ve slow motion .....i kdyz nevim, brambora dycky nas…, zvlast, kdyz ceny byly za 1–3. misto a pak paty, desaty a tak dal

      0 0
    • jecnak  

      Jeste to chce chvili casu nez nam vsem dojde co jsme ujeli, ale uz ted muzu rict, ze z toho mam skvely pocit. Gratuluju vsem.

      Mne to dalo ±226km, najel jsem si navic 10km, 300m vyskovych = 35minut. (Zakufrovali jsme v prvnim kole kousek za obserstvovackou O, po sotolinovem sjezdu, kde byl najezd do terenu jsme se skupinkou jeli rovne nahoru.)

      Opravdu obdivuji toho bikera, ktery dal 200ku na singlespeedu.

      Velky dik patri Radovi Dragomirescu, diky kteremu jsme s Lemplem dojeli spravne celou trasu prvniho kola (a naucili se spoustu nadavek na adresu poradatelu).

      Celkove musim rict, ze nejvetsi problemy jsem mel psychicky, kdyz jsme zabloudili a vsichni nas predjeli. To me opravdu neuveritelne nastvalo. Dal uz jen tak klasicky. Nejvic me bolely ruce, nohy v pohode. Ruce sice bolely, ale bez tech skvelyh sjezdu, by to nebylo ono. Zatim nikde na zavodech jsem nevidel tak krasny trialovy sjezdik (posledni jezd pred cilem). Stejne tak by to nebylo ono bez bajecne atmosfery a fandeni lidi kolem trati a na obcerstvovakach.

      Pristi rok? Mozna? ;-D

      0 0
      • lempl  

        LOL tak to sm cekal ze sme najeli min:/ kdyz odectu 35minut a 10minut za plast je to peknejch 14:30;)

        0 0
        • jecnak  

          Nejde jen o ten cas, ale i o nastoupany metry navic a naslednou snahu dojet ty co nam diky kufrovani ujeli. Je to skoda…

          0 0
      • Mamut  

        226km v terene? To nedam nikdy v zivote. Na asfalte mam 190km (sice na horskom, ale na slickoch).

        0 0
      • Bulda  

        rekneme, ze jako sbirani zkusenosti na priste to bylo dobry :)))))

        0 0
    • Marry  

      jsou uz nekde vysledky ?

      0 0
    • jecnak  

      Teda 4. flek v SLOW MOTION :-(

      0 0
      • Medunka  

        Ale ja se snazila ;-)

        0 0
        • jecnak  

          Spis skoda Buldy…

          0 0
        • Bulda  

          priste se hlavne snaz az budes vyplnovat prihlasku se trefit tim krizkem spravne do kolonky 203 a ne 100 :))))

          0 0
          • Bulda  

            ja vim, blbej vtip, ale ty slecne s prezdivkou CAR by to tak blby pripadat nemuselo.....

            0 0
            • Eva  

              Priste jedu taky,mych mimimalne 16 hodin se bude tymu SM hodit :-))),no a dle vysledku bab na dlouhe je dobra sance se dostat do prvni desitky :-)))

              0 0
      • lempl  

        6. flek v tymech…:-/

        0 0
    • lempl  

      celkove bych rekl ze se B-F ve svete neztratilo;)

      0 0
      • Darkson  

        vzhledem ke 100% úspěšností projetí cílem naší grupy(včetně Buldy) určitě ne:).

        0 0
    • McBlacky  

      trošku mě vyprudilo že do 65km prvního kola jsem stihnul dva defekty a jednou trhnout řetez, pak už až na povolující se levou kliku to šlo až do cíle, ikdyž ve sjezdech jsem se šetřil :( zmar Explorerům, na blbnutí super ale na závody a nějakou vážnější kudly v šutrech je to malej balon, ikdyž teda šotolinka je s nim parádní

      0 0
    • ydaho  

      respekt všem.....

      0 0
    • jecnak  

      14:44 hodin driny…

      Hezky je jak tepovka postupne pekne klesala i kdyz nozicky jeste celkem schopne tocily. Za tretim kopcem je kufrovani v podobe stejne vysoke spicky.

      Legenda: modra – rychlost [km/h] cervena – tepy [t/min] fialova? – profil [m nad morem]

      0 0
      • Maara  

        Chvilku jsem na ten graf koukal, než jsem to přečetl správně a zjistil, že jsi v závěru nejel přes 160km/h. 8-)

        0 0
      • lempl  

        az vymplatim data z polaru… mozna bude i graf:/

        0 0
    • lubos  

      Jinak, nevm jestli to nekoho zajimav, ale muj Noby Nic vzadu po maratonu vypada hodne spatne. A to jsem s nim nic hroznyho nedelal.

      0 0
      • prodi  

        On je myslím určen spíš na přední kolo :)

        0 0
      • lempl  

        ja jel 100km na trilobitu a totalni pohoda bez znamek opotrebeni… 100km na kenda kozmik lite (363g) a pohoda jak novej:) a predni kolo na racing ralf 2,25 rok starej ne moc jetej a ten na kole zustal celejch 203km, takze pohoda:)

        0 0
      • goood  

        Ja to jel cely na Ralphech a nezaznamenal jsem zadny vyraznejsi znamky opotrebeni. Jen jsem se celou dobu bal ze je nekde riznu. Nicmene vydrzely.

        0 0
      • Beeda  

        Maxiss Fly490g taky v poho, naky rakusak se cili se docela divil:-). Singliky v poho. jedine jsem si musel davat bacha v tech sirokych sotolinovych sjezdech, tam me to vynaselo a musel se drzet ta 15cm vyjeta cesticka, ale ject na hrane ze to ustreli ma taky sve kouzlo:-))…B

        0 0
        • lempl  

          kouzlo vyndavani sutriku jj to zname;) co me teda nas… ze to po 10km zabalili 2 medvidci:( a zbylejch 20km sem uz jen slysel cinkani krouzu pod sedlem:D nicmene cerna ovce se jako talisman osvedcila:)

          0 0
          • Beeda  

            no neslo o vyndavani sutriku, ale vylezani 200m strane, pokud by te netahala rovnou helikoptera :-))

            0 0
            • lempl  

              hehe videl sem jak to predemnou jeden manik poslal n mokrejch sutrech presne na hranu a tretrou prisal primo na objimce sedlovky… presne na hrane… vypadalo to jako by to byl jen takovej tryyycek:D no nastesti sem ho nemusel lovit odnekud zezdola uf…;) hele jeste sem se chtel poptat kdo by chtel dvd (foto, video:) ze salky? jecnak ho koupi a pak to rozpocitame 20–30eu uz nevim kolik…

              0 0
              • Darkson  

                ať ho koupí, zanesem to do víkendových nákladů a spravedlivě rozdělíme. bez diskuze!

                0 0
              • McBlacky  

                když jsem při výměně duše sledoval ty rakve v tom prvním kamenitým sjezdu, tak jsem nechápal zaprví co je možný rozchodit bez zlomeniny a za druhý co maj ty maníci v hlavě že jedou takovou nekontrolovatel­nou kudlu

                0 0
                • pepers  

                  no jeden kámoš z týmu to bohužel už nerozchodil, ještě teď leží v Rakousku v nemocnici s dvouma šroubama v kotníku navíc

                  0 0
              • heretik  

                Rád bych se toho taky účastnil (půjčit si to DVD za poplatek odpovídající poměrné části ceny ;-P)

                0 0
        • Bulda  

          my tam rano tu cesticku nemeli :(( presto WTB Nanoraptor bez problemu, taky na nem neni nic videt

          0 0
    • pegal  

      kde jsou nejaky vysledky? ..

      0 0
        • Darkson  

          jsem ti vyžehlil Survivor triko, ale dřív jak nebudu mít v ruce to od tebe, dám ti k němu maximálně čuchnout :)))

          0 0
          • goood  

            :-)) A proc jsi ho zehlil ? Ze tys mi ho vytahal kdyz sis ho zkousel !!;-)

            0 0
            • Darkson  

              bylo trochu zmuchlaný, no. neboj, to se srazí:)

              0 0
              • lempl  

                hehehehe no ja se tesim na to modry triko:) doufam ze budu mit dost sil ho obliknout;)

                0 0
                • Bulda  

                  tak ja uz se taky muzu tesit, uznali mi protest a nakonec 15minut penalizace a 36.místo a jestli jsem dobře pochopil, chtěj mi poslat ještě jedno to pěkný černý triko (mimochodem, to červený zůstalo v jídelně v Glusici v Polsku …asi :))

                  0 0
    • tulda  

      tak já už se taky vrátil :) závod naprosto bývornej, sjezdy ještě lepší. nic tak složitýho sem v životě nesjel :) jediný, co se mi nelíbilo je triko a taky to, že sme moc dlouho hledali to hřiště na kterym se spalo.

      0 0
      • Darkson  

        to červený triko se mi taky nelíbí, ale my máme ještě jedno mooooc pěkný, černý! :)))

        0 0
    • Darkson  

      na fotce 4 bezdomovci;

      více photos na nyx.at/bikebo­ard/Board/show­thread.php?thre­adid=52176

      0 0
    • Darkson  

      tak letos bude opravdu nová trasa 200km, jak tvrdil Blacky:

      www.bikebase.cz/article.php?…

      0 0
      • Greyhound  

        Ufff, eine Runde 220km/7000m, to zní dost hrozivě a současně velmi lákavě. Nejvyšší čas začít trochu trénovat… :-D

        0 0
      • jecnak  

        Koukal jsi kudy vede? Jede se primo kolem chaty kde jsme minule bydleli.

        0 0
      • McBlacky  

        kua letos mi to nevyjde, maratonmana nejedu a platit Salku zvlášť se nevyplatí. ale příští rok s tím počítám na tuty, myslím že nová trasa chvíli vydrží :)

        0 0
        • Darkson  

          já to vidim stejně, 20 km navíc a nějakej ten vejškovej metřík mne láká:-)

          0 0
          • McBlacky  

            mě to láká taky, ale vzhledem k tomu že nemůžu jet Malevil tak to nějak postrádá smysl – nejet maratonmana, ale jet Salku je dost divný a hlavně ekonomicky krajně nevýhodný…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.