rusavska 50ka /2007/ - zkraceni o 7kmteny usek je ten dlouhy sjezd

35 nepřečtených
  • grafik

    Co na to rikate? Takhle doku*vit supr zavod, podle mapy mam dojem, ze usek o ktery byl zavod zkracen je ten dlouhy asfaltovy sjezd – na konci vracka a dlouhy pomerne vyzivny stoupacek. Nechapu co vedlo poradele tento zavod zkratit na casovkarskou 50ku. Obavam se ze ku prospechu veci to moc nebude, navic startovny 350 … zavod v mem diari mel status „povinny“ – letos vaham zda-li vubec jet. : /

    www.rusavska50ka.com

    Anketa: rusavskou50 v r. 2007

    7x
    78%
    2x
    22%
    0 0
    • vlk  

      No myslím, že loni bylo startovné obdobné. Trasu už si nepamatuji(kde ji krouhli), ale pokud je to o asfalt, tak jen dobře, toho asfaltu tam bylo dost, ale mohli to natáhnout zase někde o nějaký ten terén. Jinak loni to bylo supr.

      0 0
      • Corbett  

        Loni kdo si zaplatil předem, tak to měl za 200 i s trikem.

        0 0
        • vlk  

          Aha, tak to bylo tím, že jsem to platil až na místě. Tak asi potřebujou zaplatit to DVD, když ho pak budou prodávat za 99Kč.

          0 0
    • vlk  

      PS: Neviděl jsi náhodou to loňské DVD co prodávají?

      0 0
    • petryk  

      Vloni jsem nejel, takže nebudu mít letos s čím srovnávat:)

      0 0
      • grafik  

        trat je mnohem atraktivnejsi nez burina, prvni a treti tretina trate je skvela, vypusteny asfaltovy sjezd byl tesne pred polovinou, dal se jet susem zhruba nekde na hrane 65km/h, hlavne mne mrzi ten vyjezd – o kopec min …

        v priloze mapa trate lonskych rocniku

        0 0
    • Corbett  

      Startovný mě hodně zarazilo, ale s tím nic nenaděláme. Jestli za tím nestojí Dema. Vidí že Rusavská má úspěch, tak proč to nezpeněžit. Dvě občersvovačky jsou k ničemu na padesátce a to že to je kratší, také nevidím jako šťastné řešení. Jestli to chcou zpřístupnit ještě širší veřejnosti, nebo nevím proč?

      0 0
    • TheIF  

      Jedu, jestli bude kolo 50 je taky dost (pro mě), ještě že tam přidali druhou občerstvovačku :-)

      0 0
      • MlokCZ  

        A nebudeš mít na takovou akci moc chrtí kolo? :-)

        0 0
        • coolboy  

          tj :-) jsem slyšel, že tam namontoval pneumatiky z traktora…konečně! prej ty jeho 2,5" byly málo

          0 0
          • TheIF  

            No snad akorát abych si to užil a nemusel se honit s chrtama o sekundy a TinkTink na takovýhle kolech objíždí mnohem větší štreky, tak snad do cíle dojedu…

            0 0
    • Vymi  

      zaplaceno mam v loni jsem se pro uraz nemohl zucastnit… :-( ale to zkraceni je skoda mohlo se to ale i jinak vyresit… dve obcerstvovaci stanice to beru a cena no preziju to :-)

      0 0
    • coolboy  

      Jestli budu ten víkend na Rusavě, tak pojedu. Zkrácení mi nevadí, myslím, že ten asfaltovej sjezd byl pro některý moc nebezpečnej.

      0 0
      • Vymi  

        souhlas hodne bikeru to tam vzdy rozpalilo… a jet 65km nebyl problem ani pro me… za mokra to bylo hnus…

        0 0
    • kolda  

      nějak si nevybavuju úsek trati, kterej se má vypustit. ale pokud to byl asfalt, tak žádná škoda.

      ale letos nejedu, kámoš má ten víkend svatbu. proč jsi nejel na Drásala – prověřit morál?

      0 0
      • grafik  

        zhruba na 25km – sjelo se uplne dolu do nejake vesnice (tabora) a pak byla prudka vracecka; z cesty se sjizdelo kolem zavory a stoupalo se zhruba 5km lesem, pak se sjizdi serpentinama k obcerstvovacce …

        na dlouheho si jeste neverim – snad pristi rok – nebo prespristi – to si ho nadelim ke tricetinam :)

        0 0
        • kolda  

          no ten sjezd k obcerstvovacce si vybavuju, zbytek moc ne.

          letos byl drasal nejlepsi za posledni roky. mel bys to zkusit, je to zazitek. to ti zadna 50km trasa neda :))

          0 0
          • Corbett  

            Je to ta asfalovka do Rajnochovic z Tesáku, těsně před vjezdem do Rajnošek ale odbočíš doprava a jedeš nahoru po takové makadamové cestě nahoru pod Tesák. To tam teď nebude. Mám pocit, že jak vjedeš na výše uvedenou asfaltku, kousek po ní sjedeš a dáš se hned doprava proti Drásalovi po tom makadanu až pod ten stoupák na Tesák. Dál už se jede normálně.

            0 0
            • kolda  

              myslel jsem si, že to bylo tam. to není zase taková škoda.

              mohli by tu trasu víc vodit někde po hřebenu, který je v hostýnkách úplně luxusní.

              0 0
              • Vymi  

                presne tak je docela jeste hodne hezkych sjezdiku a vyslapu… no co se da delat snad priste… ja taky nejel drasala pac bych mel problem jeste se narazenyma zebrama…

                0 0
    • Klasa  

      Doufám, že vše klapne a pojedu. Trasa je super, ale škoda zkrácení o ten stoupáček. Už i loni to byl dost fičák a letos to bude téměř sprint.

      0 0
    • Corbett  

      Psal jsem Vladanovi Daňkovi s dotazem jak to mají se startovným. Nemají v propozicích termín do kdy musí být startovné zaplaceno a tak mě zajímalo tohle, pak kolik bude stát startovný v den závodu a jestli to je v den závodu s trikem nebo bez. Odopvěď zněla, že v den závodu to stojí také 350 a je to i s trikem.

      Tak to si počkám na to jaké bude počasí, žádný stres:)

      0 0
      • Vymi  

        Kdo si pocka ten se docka :-D jen aby meli tve cislo chlape… jinak ja uz zaplacene a v klidu prece jenom je to bezva zavod a penize my nebudem penize budou vzdy :-)

        0 0
    • rasputin  

      Jo Rusavská byla loni moc pěkná! To že to zkrátili o ten asfaltový sjezd mi ani tak moc nevadí, jen by mě zajímalo jak to vypadá tam přes co ta zkrácená trasa pojede. Ještě nebyl čas si to nějak projet, ale snad brzo bude (např. v něděli ;-)) Dvě občerstvovačky mi přijdou celkem zbytečný!!! Jedna bohatě stačí!! A když jsi vzpomenu že na krátkém Drásalovi jsem nezastavoval ani na jedné, tak mě to utvrdí ještě víc že jedna stačí!

      0 0
    • grafik  

      ma nekdo zmapovanou situaci a povrch trate po vcerejsim destiku? Prselo na rusave vubec?

      0 0
      • Stancek  

        Vcera kolem 19h bylo sucho az se prášilo, pak se festovne zatahlo a jeli jsme dom. U nas ve Vlkoši cca 30km zapadne od Rusavy prselo az v noci. Otazecka jaky plaste, chytil jsem defekt vzadu, tak budu zouvat, nechat vzadu RR, nebo pro jistotu nasadit NN? Vepredu budu mit NN.

        0 0
      • TheIF  

        Tohle řešit u závodu který vede více po asfaltu než v terénu ? Jinak dnes v noci by mělo zase něco spadnout.

        0 0
        • Stancek  

          Jestli jeste neco spadne, tak na zadek pujde NN, ze bude o chlup pomalejsi me nevytrhne, mam byt 678. nebo 692. to uz je jedno :-), radsi at i nerozbiju hubu.

          0 0
        • grafik  

          jo, chci jet slicky 1.9 ritchey speedmax

          0 0
          • Vymi  

            no ty tvoje slicky nevim nevim :-D ale bude to luxusni zavod…plny emoci a jedneho cile… dojet az do konce bez zadnych vetsich problemu…

            0 0
    • Mamutko  

      Pripájam približny profil tohoto ročníka Rusavskej50.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.