• Corbett

    Já vím, že tu byla o tom řeč, ale zajímalo by mě kdo jedete? Počasí má být fajn, tak to může být pěkná sobota.

    0 0
    • TinkTink  

      Ja ne…ale mozna se dorazim podivat…uvidim :)

      0 0
      • Corbett  

        Proč? Místní drak a jede se podívat? Pokud si nevíš rady s flaškou vína co dostaneš po zaplacení startovného, tak mi ji klidně můžeš dát.

        0 0
        • kovar  

          možná se taky pojedu jen podívat na bizardní dav barevných reklam:-)

          0 0
          • vojta  

            ..„bizarní dav barevných reklam“ … pekne receno :-)

            0 0
        • TinkTink  

          Dyt ta trat neni pro me…Valasska 50 je, ale todle ne-e…to je akorat pro chrty…vino me nezajima a startovny usetrim. :))))

          0 0
          • Corbett  

            Nevím co máš pořád s chrtama. Já si to jedu třeba projet, protože když tak koukám na mapu, tak se jede i po cestách, které neznám a to si myslím, že Hostýnky mám projeté. Protože jezdím HT tak jsem chrt? I když jezdím jako sračka? Slušovický okruh nebyl pro chrty a ten si poctil svojí účastí? A co Beskyd tour, to nebyl chrtí závod a já si ho užil (3400převýšení dle všech výškoměrů) Mluvíš o chrtech, jako kdyby to byla škodná, ale jinak nic ve zlém a doufám že se někde na kole potkáme ty antichrte.

            0 0
            • Vymi  

              a vitezem chrtu se stava tink tink… :-))) blahoprejeme a prejeme hodne uspechu… cest :-)))

              0 0
            • TinkTink  

              Dyt si sam argumentujes. Jede se to po CESTACH…Slusovicky okruh se po cestach nejede – aspon ne ten predminulej…ten minulej ovlivnily deste a navic tam nejezdim jako zavodnik, ale jako uzavirka trate… :)

              Tim chci naznacit, ze Rusavska 50 neni rozhodne pro me tak, abych vyuzil sveho bajka a byl rovnoceny ostatnim…

              A k tem chrtum – mluvim spis o tom, ze se tam na 100% sjede mistni chrtacka liga, ktera s prominutim ani nepozdravi, kdyz je potkas…vubec nemluvim o tobe…nechtel jsem Te tim urazit ani nic jineho…to ze je to akorat pro chrty, tak za tim si stojim…ti co si to chcou projet v zavodu…nerikej, ze nebudes zavodit..neverim :)…a ze jezdis jako sracka…nejsem si tak jistej :o)

              Chrti – skodna ani ne, ale jejich mysleni je mi vzdalene a je jakoby zastrene sedou oponou v kourovem mraku.

              0 0
            • TinkTink  

              Hele a co Valasska 50…co ta? :)…kdyz pominu par km po startu a pred cilem, tak se mi ta trat fakt libi a vim, ze tam mam moznost si zazavodit…pojedes tam? :)

              0 0
              • Corbett  

                Nepojedu, protože makám a letos mě kolo už stálo dost dovolené. Dokonce i na Drásala jsem si musel vybrat dovolenou a nakonec jsem ani neodstartoval. Co se týče Rusavské tak pojedu tak jak umím, ale protože se ráno vrátím z práce, tak se pojedu projet a podle toho jak se budu cítit na trati se do toho obuju. Jinak já ji ještě nejel a dle mapy tam budou i pěkné úseky terénem. Jo a na závěr, já zdravím všechny na kole co vypadají, že na něho sednou víc jak „jedenkrát za rok“.

                0 0
                • TinkTink  

                  Hehe…jsou i lidi, kteri diky bajku uz letos nemaj zadnou dovolenou :o)…

                  K tomu zdraveni – zdravim, bud kyvnutim hlavy nebo zvednutim ruky…vetsinou mlcim. Kdyz jedu sam, mlcim z principu (na bajku me toho docela dost napadne…je tam dobrej prisun kysliku…takhle me uz napadlo hodne tech. reseni ruznych veci…)… Kdyz jedu s nekym, tak vetsinou dost kecam :o)))…

                  No a hlavne – dneska – vyjezd na Gangovi do Zlina…sice v integrale a krunyri, ale stejne – ani JEDEN me nepozdravil…jako bych byl uplne ufo ci co…grrr…

                  Kazdopadne mam v planu se nekde u trate ocitnout i kdyz pocitam, ze do cile urcite nepojedu…

                  0 0
                  • Corbett  

                    Vlastně já ještě mám dovolenou, 2 dny. Protože mám doma ale milovanou manželku s 16 měsíčním škvrnětem, tak si je chci nechat, člověk nikdy neví kdy se mu můžou dva dny hodit. A ostatní můžem někdy rozebrat třeba na vyjížďce na biku, když tak rád a hodně kecáš. Ahoj

                    0 0
                  • Vymi  

                    kdyz jsme u toho zdraveni, vetsinou zdravim tim ze na nej mavnu a reknu takovym normalnim hlasem ahoj…sere me vzdy, jede nejakej zazobanej s XTR a kdyz ho zdravis tak najednou v tu chvili musi delat ze hodne moc zabrat a tudiz jako ze te nevidel… nevim proc ale u me zdraveni druhych neni problem a je fakt kdyz nas jede vice tak se nesnazim moc mluvit… a ti moji kamaradi toho vzdy namluvi… :-))) zavod v sobotu pojedu urcite s klidem a pokud to pujde tak do toho dam co nejvic, dneska to jedeme jen projet a tak jsem zvedavej… vino jsem moc rad ze i tohle jeste nevymizelo…

                    0 0
    • grafik  

      jedu – na webu rusavska50-ka.com slibuji jako pozornost lahev vina ! ;)

      0 0
    • Vymi  

      chrti… nemozne… jedu urcite a co se tyka vina… toz kostnem ho ne… :-))))

      0 0
    • TinkTink  

      Toz pokud

      1. stihnu rano vymenit zadni poskozeny plast
      2. nebude moc lejt
      3. vstanu

      , tak dojedu k trati mezi Drzkovou a Trojak :)

      0 0
    • Spawncz  

      Nechal jsem se premluvit Grafikem (timto ho zdravim) a pojedu taky. Uz dlouho jsem zadny zavod nejel (mensi zraneni) tak si ho chci poradne uzit a dat do toho vse co ve me je :-)

      Takze vsem co pojedou hodne zdaru na trati a v poradku dojedte do cile.

      0 0
      • grafik  

        sice nejsem pro tebe zadnej souper ;) ale sem rad zes dorazil !

        Moje umisteni podle vytistenych vysledku je 176. (z cca ctyr az pet stovek bikeru) coz je nejlepci flek v zivote ;) Nejpreve sem vahal zaradit se do lajny mezi ‚chrty‘ ale vyplatilo se. Hlavne ty hluboke kaluze pred poslednim sjezdem – jeden sem si fakt vychutnal a mam dojem, ze pri prujezdu jedne z nich pred cilem me blejskl nekdo z bike4u … tak uvidime ;) Zavod super!!

        0 0
        • Spawncz  

          Taky jsem rad ze jsem dorazil, jen kdyby nebylo toho padu. Nez jsem odjizdel tak jsem se nasel na 61.miste a s tim jsem spokojenej.

          Skoda ze nepojedes na Bobr Bike Vikend 20.8. v Litovli.

          Snad se potkame jeste letos na nejakych zavodech.

          0 0
    • Stancek  

      Kdo jede letos? Vedle v threadu je zminka o tom ze by to mohl byt malinkatej B-F sraz :-) Rad bych se tam ted nekdy povozil at vim do ceho jdu, ted jsem mel straaasne moc necyklistickych povinnosti, tak jsem se na kolo akorat chodil divat do garaze a vikend jeste mam nacpany… nejel by tam nekdo znaly pristi tyden na pohodu?

      0 0
      • kolda  

        já pojedu, ale už se tam před závodem nedostanu. nejel jsi s popem drásala?

        jinak R50 je docela lehká, rychlá. ale pěkná trať. nemusíš mít obavy.

        0 0
      • Marika88  

        Pokud se do té doby nestane nějaká nepředvídatelná událost, tak určitě pojedu. Chtěla bych si projet trať předem, ale vyjde mi to asi jenom poslední týden v červenci.

        0 0
        • Corbett  

          Jestli chceš, můžu ti opět udělat průvodce. Sama by jsi to neobjela, pokud tu trať neznáš, není tak kvalitně značená jako Drásal.

          0 0
          • Stancek  

            Kdyby jste vzali i me, tak bych se rad pridal, neznam to tam… uvidim co mi dovoli to rameno… pop rika ze s tim budu minimalne 14 dni momo provoz…

            0 0
            • Marika88  

              jee, tak to nebudu stacit dvema naraz :))

              0 0
              • Stancek  

                Me bys urcite stacila… Jirkovi kdyz se do toho opre nestacim ani ja… Docela vazne zvazuju tu Rusavskou odpiskat, zas**ny rameno, uz skoro mesic nejezdim :-( , tak bych se tam asi akorat ztrapnoval…

                0 0
      • luke777  

        cauky trat je super hlavne ten krpal z rusavy pak dolu na tesak fajn zavod urcite pojedu minule prselo ale pohoda klidek

        0 0
      • grafik  

        zavod jedu :)

        0 0
        • Cejlon  

          Když jináč nedáte,tož se taky přidám!

          0 0
        • Vymi  

          panove mam trochu problem… a to takovy ze v patek se mi zeni kamarad a jsem pozvanej nekam za olomouc do jedne hajovny na svatebni oslavu… dale pokud se to protahne tam muzeme i prespat… co znaci ze zavod je v ohrozeni… jde dale o to ze v sobotu ma jinej kamarad narozeniny a ty se konaji na jine hajovne a bude to na dva dny… tedy z toho vypliva ze se musim hodne rychle rozhodnout co dal s Rusavskou 50… :-)

          0 0
          • Stancek  

            Tezky dilema … :-D

            0 0
          • kolda  

            v konkurenci tak nadupaneho vikendu bych se na celou R50 vysral :)))

            0 0
            • Vymi  

              no prave ono to k tomu docela smeruje ale stejne trenuji na rusavu… protoze nadeje umira posledni… :-)

              0 0
              • kolda  

                ja jsem se tak loni vyprdl na Burinu, kamos zapijel svobodu a nelitoval jsem ani minutu. pres vikend jsem najezdil víc nez na zavodech a navic bohovsky zakalil:)

                0 0
            • grafik  

              asi tak ;)

              vymi:ale prijdes o flasu vina co budou asi zase davat ke startovnymu :D

              0 0
          • grafik  

            draku, muzem to projet nekdy pred zavodem, co treba v polovine srpna – vzal bych si volno

            0 0
            • Vymi  

              do toho bych sel taky jel bych urcite :-) no triko… no a vino … hm… sakra sakra…

              0 0
      • TheIF  

        Já jedu a snad i dojedu, zatím si zvykám na fulla a hlavně na ty 2,25 balony – do kopce to nějak nejede :-) ale dolu to je rachot :-)

        0 0
        • kolda  

          plaste 2,25 – to je prijemny zvykani ne? ja mam RR a uzsi bych nechtel..

          0 0
          • TheIF  

            V terénu určitě, jen na asfaltě a do kopce mi kamárad ujížděl, ale on je HTčkovej chrt tak to bylo spíše tím :-) No já mám Alberta možná je to moc agresivní vzorek do sucha

            0 0
          • pop  

            Jedu s pár lidma 11.8. v pátek na celej den bajkovat. Nechceš taky? Trasu dle domluvy,ale chtěl bych něco,co sem letos ještě nejel nakombinovat s pěknými úseky s Drásala a Rusavské

            0 0
            • kolda  

              to bylo pro me? jedu na dovolenou do Adrspachu, takze bohuzel. jo, koupil jsem ty kliky, FSA.

              0 0
              • pop  

                jo na tebe :). Sem zvědavej,jak s nima budeš spokojenej. Tak to tam projed,ja to tam chtel nekdy taky projet…pry je to lepší než při závodě :)

                0 0
                • kolda  

                  první dojmy supr, převodníky luxus. uvidím po čase. chci objet sudety.

                  0 0
      • Chaingang  

        Každopádně jedu…

        0 0
    • james11  

      škoda že se to jede 19.8. stějně jako Karpatský Bike Maraton ve Velké www.bikemaraton.wz.cz jinak bych nejspíš jel!

      0 0
    • Peslezedirou  

      Bohužel jsem v Rusavě byl jen na pěší turistiku, ale přesto se nám podařilo projít celkem velkou část trati a můžu říct, že jsem fakt nadšenej a zvažuju účast. Je to sice jen padesátka,ale jede se v docela náročném terénu. Na několik sjezdů se vyloženě těším. Krajina mě prostě učarovala.....

      0 0
      • Cejlon  

        Tak co,jak se těšíte,kdo jedete? V sobotu jsem to byl projet a super trať.Minule jsem nejel,tak jsem neměl naježděných těch nových 7 km do cíle.Akorát začalo trochu pršet:-)

        0 0
        • grafik  

          jj, jedem s luke777 … a tesime tesime panacku :)

          0 0
        • TheIF  

          Když nebude pršet tak určitě

          0 0
          • Cejlon  

            Aj když bude pršet,né?To se dá jet v pohodě i za děště.Nás to v sobotu zastihlo na Trojáku a docela se to dalo.

            0 0
            • TheIF  

              Výhoda nepřihlášených :-) Myslím když nebude pršet na startu – později je mi to už jedno, stejně bude blátooo

              0 0
        • Marika88  

          Tesim, ale mam strach z pocasi. Sice pojedu at bude jake chce, ale prece jenom radsi jezdim kdyz je aspon trochu prijatelne.

          0 0
          • luke777  

            minulej rok pod mrakem 10stupnu na tesaku uz prselo ale nevzdal sem spravny chrt masochista:) jo pocasi letos vyjde hlasi 27c bude super

            0 0
          • Corbett  

            Počasí mám domluvené, pršet nebude. Na Drásalovi také nepršelo přece:((((((

            0 0
          • pop  

            neboj…je to téměř celý po asfaltu :((

            0 0
    • vlk  

      Pánové také bych jel, ale mám problém, zase asi nebudu mít k dispozici auto.Takže, kdyby jel někdo z Olomouce a měl by místo, tak mi dejte vědět.Na benál samo přispěji.

      0 0
      • grafik  

        z ol jedu, ale auto mam uz plne jinak bych te vzal …

        0 0
        • Cejlon  

          Letos tam nejede žádná extra elita.(dívaje se do startovní listiny).Dokonce z DT Swiss se snad účastní jen jeden člověk.Letos se teda pojede asi pomaleji a bude to otevřenější pro trénované amatéry.Jede se prej nějaký mistrovství republiky či co?

          0 0
          • grafik  

            a kua, ze bych vyjel konecne bednu ? :)

            0 0
            • Cejlon  

              No,kdybych dojel do první padesátky,byl by to pro mě veliký úspěch:-)…jinak trať je pěkná,rychlá a hravá.

              0 0
            • Corbett  

              Tak co, byla bedna?

              0 0
              • Cejlon  

                …no prej jsem dojel nějak na 60.místě čas 2:42.Nevim to ale jistě,až to bude černé na bílém.Jinak se mi jelo parádně,až na to,že jsem startoval z hloubky startovního pole a v prvních patnácti kilometrech jsem dost ztrácel tředjížděním.

                0 0
                • Corbett  

                  Ten čas tomu umístění odpovídá. Já to chtěl dostat pod 3 hodiny a nebýt jednoho blbého pádu, tak tam jsem. Tak že nakonec 3hod. a 35 sec. a prý 121. místo. Nejelo se mi špatně, ale co mě štvalo mimo toho blbého pádu je, že se hodně výletníků nacpalo na startu hodně dopředu a pak to absolutně nezvládali po všech stránkách. Šlapat pěšky hned v prvním kopci, kde jinak docela svižně jedu střední placku se mi moc nelíbilo.

                  0 0
                • kolda  

                  tos mě musel po cestě někde lupnout:))jestli jsi viděl na trati motající se individuum v dresu Medic Assist Opava, tak to jsem byl já:) na Tesáku jsem byl kolem 50 místa, pak jsem měl dost krize. nějak mi to letos nesedlo. nakonec jsem byl 74., čas asi 2:47. oproti loňsku zhoršení.

                  jinak závod dobrý, počasí ok, akorát vedro a značení bylo slabý (pokud to nemáš naježděný zpaměti). na několika místech stáli pořadatelé s rukama v kapsách…

                  0 0
                  • grafik  

                    no znaceni obcas opravdu chybelo. Na poslednich 15 km sem jel vetsinou lesem sam a obcas sem mel velke pochybnosti jedu-li spravne, nastesti sem si trat trochu pamatoval z lonska …

                    • jaka byla kalba vecer? :) Pristi rok zustavam taky :)
                    0 0
                    • kolda  

                      kalba byla dobra, klasicka zabava. kdyz tam mistni kapela hrala „Enter Sandman“, tak jsem se fakt bavil:) ale zmahala me unava..

                      0 0
              • Cejlon  

                …ale ty ses ptal asi grafika…?

                0 0
              • grafik  

                zdaleka ne :) taky sem zvedavej na vysledky, dojel sem v case kolem ±3:10, cili oproti lonsku by to bylo zlepseni zhruba o 15 minut, coz je uspokojive. Letos byla trat supr, sucho, skoro zadne kaluze a jelo se mi bezvadne dokonce bez krizovek. Plaste zvolil nakonec velmi dobre a vyplatilo se. Osvedcili se hlavne na dlouhem stoupaku z rajnosek, kde sem se zavesil na jednoho bikera a predjeli sme cca 20 lidi. Bezva zavod, pristi rok urcite pojedu zase :)

                TO Luke777: tvuj rizek byl supr :D

                0 0
                • Cejlon  

                  …jo,taky se tam na výjezdu z Rajnošek na mě nalepil nějaký kluk se RB Speedstrem a předjeli jsme tak dvacet závodníků.Jsem to tam řezal na prostřední placku a trojku vzadu.Na tom startu to bylo ale trochu zklamání.Já beru,že tam musí stát Rusaváci,ale nemuseli by tám být strýcové a tety.Měli bychom poslat Vladanovi připomínku,aby se třeba prvních sto z předchozího ročníku řadilo dopředu před nějakou pásku.Byl bych rozhodně pro.

                  0 0
                • Cejlon  

                  …jo,taky se tam na výjezdu z Rajnošek na mě nalepil nějaký kluk se RB Speedstrem a předjeli jsme tak dvacet závodníků.Jsem to tam řezal na prostřední placku a trojku vzadu.Na tom startu to bylo ale trochu zklamání.Já beru,že tam musí stát Rusaváci,ale nemuseli by tám být strýcové a tety.Měli bychom poslat Vladanovi připomínku,aby se třeba prvních sto z předchozího ročníku řadilo dopředu před nějakou pásku.Byl bych rozhodně pro.

                  0 0
                • Cejlon  

                  …jo,taky se tam na výjezdu z Rajnošek na mě nalepil nějaký kluk se RB Speedstrem a předjeli jsme tak dvacet závodníků.Jsem to tam řezal na prostřední placku a trojku vzadu.Na tom startu to bylo ale trochu zklamání.Já beru,že tam musí stát Rusaváci,ale nemuseli by tám být strýcové a tety.Měli bychom poslat Vladanovi připomínku,aby se třeba prvních sto z předchozího ročníku řadilo dopředu před nějakou pásku.Byl bych rozhodně pro.

                  0 0
                  • Cejlon  

                    …3× omlouvám se,nechtělo se mi to tam nějak načíst.

                    0 0
                  • vlk  

                    Tak doufám, že si mě nepokládal za strýca.Stál jsem taky docela vepředu s Grafikem, koldou a lukem77.No pravda je že v tom prvním kopci to bylo drsný.Mě by ani nevadilo, že ti borci zesedali, ale když ten osel najednou zastaví přímo předemnou aby zesedl, tož to sem šel dolů taky.Ale jako pěšo jsem šel tak 6m dokud se to zase nerozjelo.

                    První 1/4 tratě se mi dařila, dařilo s emi i předjíždět.Bylo vidět, že jsou v předu i dobří cyklisté ve sjezdech, nebylo zrovna lehké je předjet, nekdy jsem si připadal, že maj zrdcatka a schvalně blokujou. Ale jinak u mne obvyklé v 1/4 tratě jsem si chtěl odskočit na malou a jak zesedám, tak tam byla nějaká prohlubeň nebo co a natáh jsem si šlachu-při zesedání.Kruci to byla bolest.Takže, kdo mne viděl tam sedět vedle třatě se stříbrným kolem a bílým trikotem v bolestech.Tak to jsem byl já.Jinak děkuji za ochotu, nekteří bikeři, mi nabízeli různé mastičky na křeče, tak moc díky.Takže zbytek tratě jsem jel s nataženou šlachou,což se sice trochu rozhýbalo, jenže jsem nemoh se zedla a ani šlapat silou.Pak jsem ještě pích kolo o hřebík.Řek bych že jsem byl jedinej kdo pích o hřebík:o(.A ve sjezdu mě píchla voza.Vlítla pod trikot, mrcha.No a před občerstvovačkou se rozdrtilo ložisko ve hlavovém složení.Takže zbytek tratě jsem jel s dosti zatuhlými řidítky.Zatáčet šlo pouze silou a pěkně z toho boleli ruce a záda.

                    Zatracený cane creak ložiska.V Jese­níkách se mi rozpadly.Ti hajzlové z KOLOKRÁMU mi ho nechtěli vyreklamovat, že to nikdy neviděli a že to není možné.Jedno jsem spravil a Kaňkovský mi sehnal druhé od ritchey.Ale to že se rozpadne i to druhé cane creak a zrovna na Rusavě jsem nečekal.Ty parchanky z kolokrámu jsem v tu chvíli chtěl zýlinčovat a nadával jsem, že na ně podám žalobu. Prostě VARUJI hlavové složení ani žádná ložiska od CANE CREAK v žádném případě nebrat.

                    Jinak k trati.Líbila se mi až tedy na ty hrozné asfaltky-to si fakt mohli organizátoři odpustit.Jeden úsek byl snad 15 možná i víc km čistě po asfaltce.Vždyť to jsou MTB závody.Ale jinak ten poslední sjezd byl supr.Škoda, že jsem si nemohl v něm víc dovolit kvůli tomu řízení.Tak se mějde, já jdu měnit ložiska, teď budu mít komplet od Richeyho. Dojel jsem 3:11.Takže nic moc no.

                    0 0
                    • TheIF  

                      Ty jo tolik smůly, jsis ji užil na rok dopředu ne ?

                      Já startoval uplně na konci, že si jen tak zajezdím na kole, ale to byla chyba na konci je to spíš pěší turistika grrrr a ty jejich sjezdy… Tak jsem je předjel a dostal se trochu dopředu a užíval si supr trať, sjezdy neměli chybu tam jsem to valil co to šlo a HTčkáře bral jednoho za druhým aby mi to do kopce všichni vrátili, nějak mi to do kopcu nejelo, ale to je FUCK. Nejhorší, že jsem na občerstvovačce nezkontroloval velblouda a došla mi voda :-( takže konec byl strašnej, jsme tam málem sebou sekl dehydratací a všechny kopečky chodil pěšo – náladu spravil až poslední sjezdík, ten byl parádnííí

                      0 0
                    • Corbett  

                      Na tu hrůzu docela dobrej čas, já už bych to dávno zabalil.

                      0 0
                      • vlk  

                        Já nemám šanci na nějaké dobré časy.Takže pro mne je důležité alespoň dojet a mám zásadu nikdy to nevzdávat.Když to jde jet tak prostě dojedu i kdyby to mělo být krokem.A hlavně jsem se těšil na poslední sjezd, co jsem o něm slyšel ty zvěsti-a byl fakt supr-všem doporučuji.

                        0 0
                    • kolda  

                      ty vole, vlku, ty už nikam nejezdi. v Olomouci jsi omdlel a pichl o hřebík, tuhle story ani nekomentuju:)))) to děláš schválně,ne?:)

                      0 0
                      • vlk  

                        Náhodou v Olomouci jsem ještě zlomil rychloupínák.To už se nestane, mám vzadu teď novatec.Jinak před chvílí jsem si vyrobil svá staronová ložiska.

                        Rozlisoval jsem jedno, vytáh z něj tu klícku, dal komplet nové kuličky a dal jich co se tam vešlo a zase slisoval.Takže už se s řízením nemůže nic stát.Klícku, která se vždy pozohýbala nebo přetrhala jsem nahradil dalšími kuličkami.No uvidíme, v Jeseníku se ukáže, jestli zase budu posilovat ruce.

                        Kamoši si ze mě dělají srandu, že si mám pořídit tanka. :o)

                        A ještě jak napotvoru jsem jel zpět do Bystřice pod hostýnem a na křižovatce jsem si jako pro smůlu vybral ze 2 možných tu kopcovitější cestu(sem to tam neznal),a při cestě na Kopeček se mi vybily baterky ve svítilně, tak jsem čekal kdy dostanu pokutu, každý kdo jel okolo si musel zatroubit.

                        Doufám, že se Vám dařilo lépe.Jo v tombole jsem já, ty ani grafik či luke nic nevyhráli.

                        0 0
                        • kolda  

                          jo, vím. tombolu jsem sledoval z dálky od piva :) jinak ten posledni sjezd byl loni lepsí – odbocoval do takovyho koryta v lese.

                          0 0
                          • grafik  

                            jj, skoda, porad sem probrzdoval kdy se konecne zahne a ono furt nic … :)

                            0 0
                            • Cejlon  

                              …přiznám se,že mě to tak nějak vyhovovalo.Dole jsem měl co dělat,aby se do té zatáčky vůbec vlezl:-)Na tom makadamu se to moc klopit nedá!

                              0 0
                              • grafik  

                                asi tak :) jeste ty vysledky … snad nejsou po vypadcich el. v … :)

                                0 0
                                • Corbett  

                                  Trvá jim to, to je fakt:(((

                                  0 0
                                • Corbett  

                                  Fotky tam už mají a je jich hafo:((((

                                  0 0
                                  • Corbett  

                                    Např…

                                    0 0
                                    • grafik  

                                      toz tebe si pamatuju, prochazel sem kolem tebe s manzelkou u cilove pasky – sel jsi kus za nama az k autu, tusil sem ze to budes ty podle pells dresu :)

                                      0 0
                                  • Corbett  

                                    Neznám ho, jenom jsem ho pak v cíli litoval když jsem viděl jak má rozbitou drž..

                                    0 0
                                  • Corbett  

                                    Ještě přidám Mariku88 v akci, nějak se neozívá…

                                    0 0
                                    • kolda  

                                      z té fotky přímo čiší pohoda :))

                                      0 0
                                    • Marika88  

                                      A jéje, to jsem aspoň mohla nasadit nějaký drsnější výraz :)). Ale celou dobu to taková pohodička nebyla.

                                      0 0
                    • grafik  

                      jako mas pech, fakt :) … ty jo podle tveho casu se zda ze bych se moh dostat pod 3h :)

                      0 0
                      • vlk  

                        No já když projížděl, tak mi hlásili že 3:11, tak jestli jsi tam už 15 min seděl, tak seš pod 3 hod.

                        0 0
          • grafik  

            na to tvy rb-cko bych chtel mrknout ;)

            0 0
            • Cejlon  

              Třeba se tam někde potkáme,na trati,nebo v cíli u piva:-)

              0 0
              • grafik  

                ok : )

                0 0
                • Corbett  

                  Potká se nás tam víc, jenom se nepoznáme:(((

                  0 0
                • Cejlon  

                  ..se s Grafikem snad poznáme podle biků:-)

                  0 0
                  • Corbett  

                    Ty také nemáš kolo na kterém by zrovna jezdil každý druhý, tak že zdarec v sobotu.

                    0 0
                • Vymi  

                  Grafiku dobre si to uzijte… :-))) budu na vas myslet… a smutne steskat jak jedete zavod…

                  0 0
                  • grafik  

                    ok diky – skoda ze nejedes. Letos si tomu moc nedal … :)

                    0 0
                    • Vymi  

                      je to pravda… letos jsem chtel dat toho co nejvice… ale polepsim se… pristi rok budu pripraven…

                      0 0
    • grafik  

      Nemate nekdo poneti jak to vypada s povrchem trati? Jake pojedete plaste? Uvazuju o slickach speedmaxech, jelikoz chci trat prolitnout jak papirovej drak :) (pro jistotu beru s sebou i pythony)

      0 0
      • Cejlon  

        Na speedmaxech se tam zabiješ,vážně­.Myslím,že povrch tratě bude vlhký a kořeny slizké.Já obouvám nové Ignitory 1.95.Projížděl jsem to na ojetých Nanoraptorech a uznal jsem,že hlavně ve sjezdech by to bylo o hubu a zvláště pak v tom posledním do cíle.Může taky zapršet,kdo ví…

        0 0
      • TheIF  

        Bahna tam moc nebudu (jestli vydrží počasí) jezdil jsem tam minuly tyden (teda spíše po Javorníku) a rychle to schne – hlavně useky dolu/nahoru. Já beru Schwalbe Albert 2,25 – pohodlí na prvním místě :-) už bych asi na užší nikdy nepřezul.

        0 0
      • vlk  

        No já dopředu mythos xcII a dozadu uvažuji zda nechat dost sjetého continental traction pro.Už má vzorak sotvy 3mm a nebo nasadit nového continental vapor.Hele ty mě se slikama strašíš, jaká je tam vlastně trať silnice, bahno, jehličí, šutry nebo jak to vlastně vypadá.

        0 0
        • Cejlon  

          …hrubý makadam, zpevněné lesní komunikace,as­falt,lesní pěšiny,hrubé šotoliny.To je výčet povrchů.Osobně se domnívám,že pláště s hrubším vzorkem minimálně jeden a to vepředu.Zadní sjetý plášť by se nemusel vyplatit.Jezdí se hodně po kořenech a vymletýma svážnicema.

          0 0
        • grafik  

          vsehochut, pokud si z lonska vzpominam tak odhadem asi takhle: 4% kamenne useky (zejmena po startu a pak nekde na vyjezdu v polovine trati) 18% silnice 18% polni cesty 30% lesni vsehochut+korenove useky 30% zpevnene sterkove cesty

          prave bych spolehal na sucho, na slickach by to byl risk – bud a nebo, na zpevnenych usecich bych dost ziskal, ale neuzit si sjezdy za mokra by me mrzelo… :)

          0 0
          • RS  

            Jeli jsme trať v pondělí a přesto že předcházející víkend lilo jako z konve, blato nebylo, pokud se jede j lese, je tam spíš písek, rozhodně ne lepivé mazlavé bláto, vidím to na rychlé pláště.

            0 0
            • Cejlon  

              Jak to bude s občerstvovač­kou?Projedete,ne­bo se zdržíte?

              0 0
              • grafik  

                pokud bude na uplne stejnym miste jako loni, tak letos asi nezastavuju :)

                0 0
                • Cejlon  

                  Povezu 3 flašky,takže určitě zastavovat nebudu,snad kdybych se nějak moc rozchlastal,což nepředpokládám­.Ročník 2004 jsem jel na 0,5l bez zastavení a ještě mi zbylo:-)…nevím,jak se o povedlo…

                  0 0
                  • kolda  

                    pojedu na Ralphech, bahno nebude (snad).

                    0 0
                    • luke777  

                      vidim to na me oblibene michelin x comp:) v utery sem jel byl projet v desti na sutrech o hubu ale jezdeni je o adrenalinu a ne rodinem vylete:) tesim sestejne prvni kopec slezem na tech sutrech, jak vypada zacatek trate? vali se po asfalte minuly rok asfalt skoncil byl tam dost divoky makadan cc 1km

                      0 0
                      • grafik  

                        neboj on tam bude i letos ;)

                        0 0
                      • kolda  

                        pokud to udychas, tak se postav na start hodne dopredu a kopec vyjedes. jinak se tam tvori spunt, lidi slezaji z kola apod:( loni jsem vyjizdel tak kolem 150 pozice a bylo to na hrane, chce to vic dopredu.

                        0 0
                        • Cejlon  

                          …už se to blíží,už je to skoro tady!Ve Zlíně hodně fouká vítr,takže na Rusavě fouká ještě víc,trať bude pěkně suchá.Počasí má být zítra naprosto ideální.Nebudu moct ani dospat!

                          0 0
                          • grafik  

                            necham slicky – jasna volba! Uvidime se na bedne :)

                            0 0
                            • vlk  

                              Já taky nechám ty contíky s tím nižším vzorkem, ale já budu jisto jistě pod bednou, tak ne abys mě sprchoval šampaňským :o))

                              0 0
    • TheIF  

      Dotaz k trati: Ta cesta z Tesáku – to je usek co je jede na Drásalovi (obráceně) smětrem na Javorník ??

      Ty poslední kilometry to vede po té super hřebenovce nad Rusavou – na kterou se pak napojuje Drásal, to je ono ??

      0 0
      • Cejlon  

        …myslím,že jo.Jede se po asfaltce směrem na Rusavu jako kdyby z Držkové a pak se zatáčí doleva směr Ondřejovsko,po Drásalovi směr Hrubá Maliková a Po Malikovou se jede směr Žopy doleva a směr Rusava doprava(docela nechutný padák).

        0 0
    • Yenlui  

      Nevite někdo kde se dají sehnat fotky z trati? Pár lidí na trati fotilo. Taky by mě zajímalo kdy se objeví výsledková listina na webu Rusavské pade. Asi se ještě chlapci vzpamatovávají z tequilové smrště po závodu.

      0 0
    • grafik  

      panove, takze takze 187. misto celkove cas 3:12:31 , sem spokojenej :)

      0 0
      • vlk  

        Tak jsem až 9 min za tebou.Že jim to ale trvalo, než to naskenovali.Ale stejně ty časy jsou nějak divné sem si 100 pro jistej, že když jsem projížděl, že hlásili čas jiný, a už mi to říkalo i více lidí.No asi to bylo zrovna jak měli výpadek elektřiny a hlásili blbosti.

        0 0
    • TheIF  

      Já mám stejné pořadí/startovní číslo 292 :-)

      0 0
      • luke777  

        ja sem 262 za 3h 20minut spokojenost oproti minulemu rocniku 13min zlepseni:))

        0 0
        • vlk  

          No vždyť to říkám.Jak je možný, že máš kratší čas.Když jsi dojížděl do cíle, tak já už tam s grafikem nějakou dobu byl.Tak jak můžeš být přede mnou :o(

          0 0
          • vlk  

            A jo je to možný já jsem 249-spokojen tedy nejsem-ale zase přes ty problémy.To z toho naskenované nejde vůbec přečíst

            0 0
        • kolda  

          hoši a co ta slibovaná bedna??? :)

          0 0
          • grafik  

            no comenet :)

            0 0
            • kolda  

              přidám jedno „race“ foto – v prvním výjezdu nahoře na Klapinově. to mi bylo ještě do smíchu.. :)

              0 0
              • Cejlon  

                Škoda,že já žádnou fotku nemám.Marně jsem se hledal ve fotogalerii.Já na to mám hroznou smůlu.Nejde mi ale na pochopa,když předemnou čapěl snad 5krát borec s foťákem,že nemám žádnou fotku.To je divné,že jo?

                0 0
                • vlk  

                  Taky nechápu borci mě fotili snad 10 x dokonce když jsem projížděl zatáčku smykem, tak to bral kontinuálním focením a v galerii mám fotku jen jednu a ještě k tomu takovou hnusnou-vypadám tam jak shrbený medvěd na kole.

                  0 0
                  • grafik  

                    taky nemam zadnou „akcni“ fotku z trati, jen soukrome ze startu a cile. Nekde jsi i ty tak ti je poslu.

                    0 0
              • Cejlon  

                …vždyť Vy jste měli auto vedle našeho.Pamatuji se.Jak jsem se díval do galerie ,,Bikeři v akci" tak se mi rozsvítilo.

                0 0
                • vlk  

                  A nepleteš se, my jsme stáli na tom parkovišťátku napravo skoro vzadu.Ale to Tvý stříbrný RB jsem někde viděl-ale někde u auta v polovině nebo ze začátku toho parkoviště..

                  0 0
                  • Cejlon  

                    …možná se pletu,stali jsme hned pod hřištěm.Ale vy dva jste mi určitě povědomí.Hlavně si pamatuju tu holku.Myslím,že se nepletu.

                    0 0
                    • kolda  

                      doufám, že si nepamatuješ, jak si převlíkala podprdu v autě :))

                      0 0
                      • Cejlon  

                        …to jsi asi viděl ty,né já?:-)

                        0 0
                        • grafik  

                          hele stahni si tento balik, par zaberu manzelka namirila do hlouby startovniho pole, je mozne ze tam nekde budes mit kousicek hlavy … www.sendspace.com/file/lw1557 (az stahnes dej vedet – smazu to)

                          0 0
                        • kolda  

                          člověk nikdy neví :))))

                          0 0
                          • Cejlon  

                            …myslím,že každý normální chlap by se neoženil nikdy.To jsou vždycky ženské,kdo chce vlézt do chomoutu:-)…to jen tak na okraj:-)

                            0 0
                            • luke777  

                              ja mu to rikal taky:) me to ceka az za 5let co uz, prej nemuzem mit deti a zit na hromadce navrh ze kluk se bude jmenovat po me a holka po pritelkyni nevysel:)))

                              0 0
                • kolda  

                  no vidíš. aspoň se příště poznáme :) jinak foto je ze soukr. zdrojů, ne oficiální.

                  0 0
                  • stream  

                    No, já parkoval přes jedno auto vedle vás. Ta tvá vidle je nepřehlédnutelná:) S mým umístením žádná sláva. Přepálil jsem začátek a pak se dost trápil:) Závěrečný sjezd byl super!

                    0 0
                • vlk  

                  Však tady vložil Kolda foto jak stojíme u auta. www.bike-forum.cz/…_v_akci.html?…

                  0 0
              • grafik  

                myslim, ze je jasne kdo je kdo :)

                0 0
                • vlk  

                  Ta je dobrá, to je jakobychom se prali o kola :o)

                  0 0
              • grafik  

                a tady taky :)

                0 0
                • gobike  

                  Mas zajimavej dres:) Ale to sedlo je hezci:) Ja si to svoje vcera pekne znicicl:(

                  0 0
                  • grafik  

                    A cos delal? Ja sem s tim sedlem maximalne spokojenej. Ikdyz je to tvrda placka tak me zadni partie vuubec neboli, ikdyz jsem mel z toho nejvetsi strach …

                    0 0
    • Corbett  

      To mě podrž, chtěl jsem to stihnout pod 3 hodiny a dle výsledků mi chybělo 14 sec. 121 místo, to nestojí za řeč:(((

      0 0
    • coolboy  

      Tak doufám,že letošní Rusavská 50ka byla dobrá jako vždy…já sem se letos nemohl účastnit, protože sem byl pryč…takže příští rok…

      0 0
    • jIrI___  

      Chystáte se letos někdo? Já si do Rusavy nejspíš zajedu, letos poprvé :)

      0 0
    • jIrI___  

      Ještě bych měl jeden, možná trochu zbytečný dotaz, ohledně platby startovného. Představuju si to stejně jako u ostatních závodů – odešlu elektronickou přihlášku, převedu peníze na stanovený účet a o víc se nestarám. Na stránkách rusavské 50 mě ale zmátlo tohle:

      Způsob úhrady startovného:   ..... 4) převodem z účtu s dokladem o provedení transakce
      Kopii dokladu zašlete spolu s přihláškou na adresu:
      SK RUSAVA, Vladan Daněk, Rusava 193, 768 61 Bystřice pod Hostýnem
      Originál dokladu o zaplacení vezměte s sebou pro případ reklamace.

      Znamená to, že musím ještě odeslat i papírovou přihlášku a doklad o provedení transakce poštou?

      0 0
      • m-i-k-i-n1  

        taky jsem řešil tento problém a bylo mi odpovězeno:

        Dobry den,

        pokud mate moznost si vytisnout potvrzeni o prevodu z uctu, tak jej radeji vemte s sebou. V 99% nejsou potreba, ale kdyby nahodou byl problem, tak muzete platbu alepson dolozit … ;) s pozdravem V. Danek

         
        0 0
        • jIrI___  

          Díky, tohle jsem potřeboval vědět. Nějaké potvrzení o zaplacení si beru pro jistotu vždycky, ale to posílání přihlášky a potvrzení poštou mi přišlo zvláštní. Mají to prostě jen špatně zformulované.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.