• z0diaC

    tak kdo jede ? – přiznejte se …

    • máte někdo projetou trať ?

    přemýšlím,že bych zkusil … jak hodnotíte minulé ročníky ?

     

    http://www.rusavska50ka.com/

    0 0
    • Wojtek  

      ja jedu, ale projetou ji namám, ale chtěl bych si ji projet

      0 0
    • Pedro  

      Rád bych jel…

      0 0
    • grafik  

      zaplaceno, jedu, trať supr

      0 0
    • kolda  

      posledni 2 roky jsem nejel, pry pribylo asfaltu.

      hodnoceni – fajn akcicka, prijemne prostredi, trasa – klasicka 50ka, tzn nic technicky tezkeho, zadna pasaz, co ti utkvi v hlave. na druhou stranu hostynky jsou fajn.

       
      0 0
    • rasputin  

      Ještě včera jsme to měl v plánu, ale nebylo mi to doporučeno ortopedem, takže budu jen fotit a povzbuzovat!! Mám špatné koleno, strašně jsem se na tento závod těšíl, je to taková moje srdcovka, příjemné prostředí, fajn lidí a navíc to mám za barákem :D

      0 0
    • Zerocool  

      asi pojedu taky…

      0 0
    • m-i-k-i-n1  

      dnes jsem byl s kámošama projet trať, potkali jsme pár trénujících u druhé občerstvovačky. Akorát jsme všichni zabloudili, není to tam zatím řádně označeno. Nechtěli jsme se vracet, tak jsme to všichni vzali zkratkou.....­..došlo i na tlačení

      0 0
    • Wojtek  

      tak co?, kdo jel?, kolikátí ?

      potkal sem tam jednoho bikefóráka, jenže jak sme si podali ruce, tak sem asi za 5s zapoměl jeho méno, tak jestli si todhle přečte ať se přihlásí:-)

      0 0
      • TinkTink  

        Netusim kolikaty, ale na 50tku uz me zas DLOUHO nikdo nedostane.

        Trat nudna, prilis asfaltu.

        Lidi fakt, ale fakt NEUMI jezdit jinde nez po asfaltu.

        A strasny kvantum lidi.

         

        Nejvic me dostal typek, kterej si predemnou hned na zacatku sjezdu u Trojaku rozepnul helmu a pak si ji v pulce sjezdu zacal zapinat. Temer jsem diky tomu jeho debilnimu klickovani letel z kola…fakt 50tky jezdi spousta lam.

        0 0
        • Wojtek  

          jn, někdy mi připadá jesli sem já takový výborný sjezdař:-), nebo zabiják:-),a nebo všichni ostatní takoví neumětelové,nebo přizdisráči,

          samožřejmě se najdou i lidí jezdící sjezdy normálně, ale ne jak šneci

          0 0
          • TinkTink  

            Hlavne se neposuzuj podle vykonu ve sjezdech na techto zavodech, protoze je to nevypovidajici hodnota :)

            0 0
        • RomanK1  

           Podle ramen to musela být minimálně první dvacítka, ne-li bedna.

          Dědeček si strašně přál mít hospodu, ale nesnášel, když mu tam chodili lidi…

          Ty lidi tam byli právě proto, abys mohl vyniknout. Bez nich, by Ti zbyla zavíračka :-)))

            
          0 0
        • Honza z H  

          Na té zkratce před Trojákem a na některých bahnitých rygolech jsem si taky připadal, jako lama :-)

          Ty silniční úseky kdyby tam nebyly, tak přitom počtu lidí by snad ani nebylo možné někoho předjet …kdyby mi někdo dopředu řekl, že bude účast k 1000 lidem, tak se na to taky vykašlu.

          0 0
          • TinkTink  

            :-D tak Tebe jsem slysel hned v tom stoupani po startu, ale nejak jsi se nechyt, tak jsem na Tebe aspon zarval jak jsi se blizil k cili :-)))

            0 0
            • Honza z H  

              Já jsem se chyt, na to jak mizerně jsem na tom byl ještě minulý týden, že to byl 1. letošní závod, a po pádu v 1. sjezdu, taky 1. letos, jsem jel docela dobře. Jo a všem, na které jsem byl sprostý, se omlouvám :-) teda až na toho blba, co při nasedání ucpal poslední volné místo na projetí kolem 1. občerstvovačky. Někdy bych se rád projel jen tak bez davu …

              0 0
              • macm  

                sam si blb,treba si z H. A pokud by ses „rád projel jen tak bez davu…“ tak si blb tuplovany a korunovany, ze lezes prudit ostatni na zavod. Howgh, magore.

                0 0
                • Honza z H  

                  V tom je ten problém, že mě nebaví jezdit samého, a když už tak jedu pomalu a kochám se.

                  Rád se ale svezu s kýmkoli. Taky jsem tento závod bral spíš jako test výkonnosti. Nevadí mi, že jsem někomu úplně neznámému zastavil, abych mu poskytnul pomoc na trati a přišel o nějakou tu mimutku.

                  Vadí mi, třeba když tlačí několik lidí kolo u kraje, a pak jeden si umíní tlačit středem a odsoudit k sesednutí všechny za sebou, nebo nenechat volný průjezd kolem občerstvovačky, kde každý nestaví apod ..

                  Jinak jsem potkal pár známých, seznámil se s novými lidmi a tomu jsem rád.

                  Ty budeš asi jeden z těch co si drží fleka někde za první 100 kou, aby se pak mohl nervovat, jak ho všichni předjíždí, mýlím se?

                  0 0
        • Corbett  

          Co ty jsi člověče na takovém závodě dělal?

          http://www.bike-forum.cz/…/211491.html#…

          Schválně to otevři a hned z kraje se dočteš, proč se divím tomu, že jsi vůbec na něco takového, jako je Rusavská jel -:)

          0 0
          • TinkTink  

            Me lakal kolega, ze to je supr a ze tam musim a tak…nicmene jsem tam vlastne jel s jedinym cilem a to – otestovat se pred sudetama, jak jsem na tom a tak. Celkem me to zajimalo. :)

            0 0
            • Corbett  

              Jo SUDETY, dospěl jsem k tomu, že jsem cyklisticky vyzrál na tolik, že jsem schopen tento závod absolvovat. Definitivně jsem se rozhodl, že je pojedu – za rok :) Letos zůstanu ještě věrný Jedovnici – zdar.

              0 0
              • TinkTink  

                Hele kasli na Jedovnici a pojed. Pry by mely byt sudety mnohem narocnejsi nez obvykle, takze jsem na to zvedavy. Nicmene rusava mi ukazala, ze musim koupit fulla na ten zavod nebo ho proste se zadama nedam…takze uvidime :)

                PS: jak jsi hazel ten odkaz – moje zlata pamet mi dovolila cokoli zapomenout :-D

                0 0
                • Corbett  

                  Letos mi to nevyjde hlavně časově. Mám pracovní víkend a Jedovnice mě bude stát jeden den dovolené, nebo náhradního volna. Sudety by mě stály minimálně dva dny. Letos jsem s volnem celkem dost na hraně a musím si nechat nějakou rezervu. Já si vše plánuji hodně dlouho dopředu, jsem takový punťa. Sudety v plánu nebyly, dokonce jsem si říkal, že se letos vykašlu i na Jedovnici. Po letošním Drásalovi jsem si řekl, že se pokusím zhodnotit mojí trochu lepší formu i v Jedovnici.

                  Do Jedovnice jezdím rád. Trať se mi líbí a pořadatelsky a organizačně šli hodně nahoru.  

                  Na jaře v Sudetech před­běžně plánuji víkendový pobyt, na to abych si je projel a v září 2010 jdu na 100% do toho -:)

                  0 0
                  • Honza z H  

                    Skoro jako Emil Nádeníček: 1. dovolená v NDR, 1. dítě, 2. dovolená … a pak už jen samé … Jak to tam jenom přesně bylo?

                    0 0
      • Jirka_J1  

        to sem byl ja :D

        0 0
        • Wojtek  

          aha, jirka, mno:-D

          kolikáty si teda dojel?

          0 0
        • Wojtek  

          a byl si tam až do tomboly? nevyhrál sem něco?číslo sem nechal v našem stánku

          0 0
          • Wojtek  

            pře já sem pak jel dom na kole a pek ještě na chatu:-), nechtělo se mi čekat, už to posunutí startu mě nasralo

            0 0
          • Jirka_J1  

            na tombolu sem necekal, dojel sem 99. cekal sem ze to bude lepsi na biku se ted vubec necitim

            0 0
      • petryk  

        No, kdybych na 15. km „zkušeně“ neodbočil na trasu Drásala a neztratil cca 20 – 25 minut, tak to mohlo být celkem dobrý:) I tak bylo posledních 35 km zajímavých, jel jsem slušnou stíhačku. S tím asfaltem má Tink pravdu, bylo ho tam až moc, hlavně je šílenej ten dlouhej asfaltovej přejezd, kterej je mírně do kopce, i když jsem v něm ovalil spoustu lidí, tak mě tohle moc nebaví.

        Jinak až na posunutý start a dopravní kolaps pohoda, pokecal jsem s grafikem a koldou, připadal jsem si trochu jak na Buřince ;)

        0 0
        • grafik  

          Z mého pohledu nic moc, vysněných 2:20 nedám snad nikdy, dřu jak bulhar a výkonnosot skoro stejená jako v r 2007. Další pokud za rok, stoupnu za první stovku a napálím to od startu, šmudlat se v prvním kopci na kašpárka a první sjezd brzdit … vrrr

          R50 organizačně vpoho, se startem problém nemám, kuřecí řízek vyklepaný „na tenko“ 1*, brambor. salát jakbysmet, pivo skvěle vychlazené,  počásko no coment, trať naprosto vyvážená, díky asfaltu se dá aspoň stáhnout hodně lidí, víc neřeším. Doufám, že trať zůstane stejná nebo aspoň její závěrečná 1/4, při vyhlášení padla zmínka, že v budoucnu možná zasáhnou ochranáři …

          0 0
          • kolda  

            hlavne trenujes naprd, ale to jsme ti rikali uz nekolikrat. jezdit po sjezdovce nahoru neni to pravy.. jeste to min resit a uspech bude zarucen :)

            urcite se vyplati stoupnout si dopredu, ten prvni kopec to hodne roztrha. to je je taky jediny usek, kde jsem ocenil asfalt. jinak se z toho stava klasicka 50ka KPZ „hlavne ne moc terenu“. az na poslednich par km kolem H. Malikove, ty jsou luxusni a na rozdil od drasala, kdy jsem v techto mistech na sracky si je paradne uzivam. jeste byla prijemna zmena ten sjezdik u trojaku.

            0 0
            • grafik  

              od května jsem změnil metodu, začínám to řešit „odborněji“, uvidíme za rok

              0 0
              • kolda  

                fakt to moc resis. nikdy nebudem jezdit na spici, tak si z bajku nedelej otrocinu, vzdyt je to jen konicek pro radost. ale kazdy podle sveho gusta :)

                co jeste letos jedes?

                0 0
                • grafik  

                  pokoukávám po leštině nebo http://www.zlinskakola.cz (v obou případech by to byla premiéra), dál nevím, možná - pokud bude nálada a chut pustit žilou tak KPŽ oderskou mlýnici; bobra určitě ne : ) Máš nějaký tip na 50–70ku? Škoda, že nám letos vyhořel ytongbiketour …

                  0 0
      • Rootan  

        Letos spokojenost maximální – čas pod 3 hod. Prostě osobní rekord :-)

        Vím, oproti jiným výsledkům co tu čtu jsem za šneka, ale mě to potěšilo :-p

        0 0
    • kolda  

      toho asfaltu bylo vazne dost. ale jinak dobry, na to kolik bylo lidi, tak zadny spunty, ten asfaltovy vyjezd po startu to slusne roztrha. pekny pocasi, sucho, pohodova akcicka.

      nakonec 94 celkove, cas 2:16, na to jak letos (ne)jezdim spokojenost. akorat poradetele me prejmenovali na Ondru Horaka a ubrali mi 8 let :)

       
      0 0
      • Zerocool  

        Zdar, na trati jsme moc nepokecali:) na tom dlouhém sfaltu jsem byl rád, že visím. V předposledním tom dlouhém kopci jsem odpadl a nabral na vás do cíle tři minuty, celkem spokojenost, jen škoda, že nastolené tempo vydrželo jen 1:45…

        0 0
        • kolda  

          zdar, na kecani moc nebyl prostor, kdyz se furt chrtilo :)

          v te druhe pulce nam to docela odsypalo.me se jela blbe prvni pulka, nemohl jsem se chytnout, pak se to zlepsilo, konec jsem si uzil. cca 10–12 km do konce mi hlasili, ze jsem 108 nebo tak nejak, to me motivovalo se hecnout a stahnout to do stovky :)  zavod peknej, ale Silezka je vyrazne lepsi.

          0 0
          • Zerocool  

            Jo Silezka je super, ale tohle jsem jel poprvé a moc se mi to líbilo! Trať podle mého gusta, jen už tam nemusela být ta závěrečná krátká stojka, to už bylo na morál a do toho křeče…:(

            Já jsem jel od začátku co to šlo a jen čekal až mi dojde, no stalo se po 1:45 minutách, chyběla půl hodina, průměrný tep 180 hovoří za vše:)

            0 0
            • kolda  

              a ted si vem, ze tu stojku jedes na drasalovi a mas v nohach cca 115 km :) ja ji teda vetsinou uz chodim, na R50 si ji aspon vyjedu.

              0 0
    • coolboy  

      Já jsem si to dal za 2:33, bohužel tři minuty mi chyběly do mého vysněného cíle…ale i tak jsem spokojený…230. místo je OK, jen nechápu, proč jsem měl v cíli o dvě sekundy horší čas jak borec se kterým jsem dospurtoval zároveň a ještě mě málem na cílové lajně dokázal sejmout :-D Ale pořadatelsky to bylo zvládnuté parádně! Lepší jak Kolo pro život, i když posunutej start mě nasral, hodinu jsem si musel na slunku držet fleka, aby mě nepředběhli teniskáři :-)

      0 0
      • jIrI___  

        To bych si na tu hodinu šel raději sednout někam na pivo nebo kofolu.

        0 0
        • Wojtek  

          :-) to nešlo, ale mezitím sem dostal hlad, tak sem to tam pak dojídal endurošnekama:-), které sem si samožřejnmě šetřil na závod

          ale nakonec 1h25min, celkem spokojenost, na to jak mi to nejelo

          0 0
          • MJ24  

            1h 25 min to ses nějak sekl asi tak o hodinku ne? Jinak ze začátku sem byl trošku znechucen humbukem před startem, ale náladu sem si vylepšil 20. flekem

            0 0
          • hampik  

            …ses seknul o hodinu, ne Wojtku? Jo a ten zpožděný start byl proto, protože bylo ještě moc lidí na registraci a pořadatel je nechtěl zklamat. To se dá omluvit, ne? Jinak jestli se chceš mrknout na fotky tak je to na www.hampik.rajce.net Sice to není nic moc, ale možná to některým klukům udělá radost.

            0 0
            • Wojtek  

              jj, sek sem se o 1h

              a s tím startem,, přišli pozdě, jejich smůla

              0 0
            • TinkTink  

              Díky za 3 fotky, peknou radku jich tam mas…

              0 0
              • hampik  

                ..Tinku já vím, já rád fotím i ty okamžiky po závodech. Jo, jinak byl tam i Nitro a fotil, takže ještě budou asi jeho fotky..

                0 0
                • TinkTink  

                  Prave tak prolizam ty fotky po netu…

                   

                  by me zajimalo kolik chlapu, co se otocilo, uz nedojelo zavod – http://ivos.nafoceno.cz/…50ka_09.html?… ?

                  0 0
                  • TinkTink  

                    http://koubikm.rajce.idnes.cz/…_50tka_2009/#… ?!?!?!

                     

                    ???

                     

                    ??

                    Nepochopim nic.

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Ten se nejspíš otočil :-D

                      0 0
                    • hampik  

                      …je to šílený úprk obsáhnout 5 míst, ale to bychom museli být aspoň 3. Byl jsem na 5ti místech a vůbec to nebylo ono. Jo a to jsem se těšil, že si 50tečku dám, ale los byl krutý!!! Budeš dokumentovat, co už teď?? U DH je to jiné, ale vidím, že ti to Tinku udělalo aspoň trochu radost a o to jde, ne?

                      0 0
                      • TinkTink  

                        5 míst je dost, na padesátku víc než moc…

                         

                        Radost urcite, vypadam tam vtipne :-)))

                        0 0
                  • kamilk  

                    na jinych galeriich jsou i dalsi zajimave fotky teto slecny… A nemela ani tak spatny cas :-). Zase me to utvrzuje v tom, ze cyklistika je nadherna.

                    0 0
                    • Wojtek  

                      ale na těch fotkách de naprosto vidět, jak se chtěl ukázat, takhle je ukazovat, chtěla se pochlubit:-), ale aspoň měla čím:-),ne jak některé

                      0 0
                    • Rootan  

                      kousek jsem s ní, resp. za ní jel a nechápal jsem na co ostatní furt čumí…

                      až když jsem slečnu předjížděl, tak jsem pochopil :-)

                      0 0
    • rasputin  

      Ochutnávku jsem už dal do fotogalerie B-F a nějaká galerka s fotkami ode mne se objeví, snad už zítra na: http://gallery.me.com/vilem

      0 0
    • Hynas  

      Příště raději nechat „šmatlavce“ za sebou a rovnou se postavit na lajnu nebo do sektoru první stovky. Tak jsem z cca třístého místa na startu mohl dojet líp než 103. (ceteris paribus). Jinak trať pěkná…_malý drásal_…zbytečně moc zpevněných úseků včetně té kuwa dlouhé asfaltky, kterou jsem absolvoval sám…za mnou 100m grupka, přede mnou 100m grupka, počasí nicmoc…málo bahna, příliš vyschlá trať. Následně vydařená afterpárty. Příští rok pojedu zase, ale zepředu. :o)

      0 0
      • KnizeAlexej  

        Je zbytečný se na trati rozčilovat. Stačí v tom dlouhým hadovi aby jeden začal tlačit a nedobrovolně musí všichni za ním. Na takovém podniku to chce nadhled, to sem si uvědomil když jsem na startu zaujal místo kolem 800 :)

        Pro skoro tisíc lidí na startu by to asi chtělo chipy a start aspoň ve dvou vlnách…

        0 0
      • Ozzous  

        Nejlepší byla totální ucpávka hned v prvním kopci, ještě na asfaltu. Vážně se nedalo projet i když člověk řval jak tur :-)

        jinak jsem to dal za 2:58, což je pro mne osobně supr výsledek. Jel jsem teprve první takový závod a samé dobré dojmy. Dokonce jsem si odbyl premiéru a zjistil, co jsou křeče v lítkách :-D nebýt nich, mohlo to být ještě o pár minutek lepší.

        Jinak – nevíte, jak dopadla ta holčina co spadla pod trojákem? Kamarád, co to jistil ze zadu říkal, že to nevypadalo vůbec hezky. Snad bude v pořádku…

        0 0
        • Loreley  

          Ta ucpávka v prvním kopci se projet dala,kdo startoval ze zadních pozic si nakonec mistečko po leve strane vykricel:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.