Rock Shox Sektor RL Coil U-Turn 110-150mm

12 nepřečtených
  • archielarge

    Zdravim lidi

    uvazuji nad touhle vidlou ale moc oni nikde neni je to novinka .vim ze to nebude Fox ale citlivost by mohla bej fajn .bylo by to za 300e co je prizniva cena .na Reigna by to slo

    nebo je neco lepsiho v tyhle cene? jo znizovani bych uvital a 15qr v horsim pripade 20qr

    dik

    0 0
    • archielarge  

      takze nikto tu vidlu nema?ani nejel? :((

      0 0
    • Stipka  

      Tak co? koupil sis ji?:) zvazuju tuhle nebo RVL , Sektor je nastupce PIKE ze? a s tou jsou lidi celkem spokojení, tak snad bude lepsi nez Marzocchi 55R co mam ted, na traily v Beskydech snad postaci :)

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Tak co už je něco víc známo o sektoru?

      0 0
      • Micky  

        Sektor vozím necelej rok, verze pružina U-turn 100–140mm. Pohodlná tuhá vidlice za relativně nízkou cenu(zdá se že nízká cena zde neznamená horší kvalitu-alespoň zatím vše OK). Při mých 75kg je ponořená na rovině tak 2 cm, při menších skocích a sjíždění tvrdších trailů (Rychlebské stezky atd.) nikde nejde na doraz,ale pružina se hodně zabořuje a pracuje v celém zdvihu, někdy možná až moc měkká. Citlivost na drobné šutry a nerovnosti ujde, docela žehlička, ale můžu porovnat s Reconem U-turn (130mm) a ten byl pocitově ještě lepší a citlivější. Jel jsem i na Revelation dual air 140,mm a na Foxce Talas RL a obě jsou v pohodlnosti a ciltivosti na drobné nerovnosti horší než Sektor. Můj subjektivní názor.

        0 0
        • HELLBOY22  

          Príjemne ma prekvapuje, že aj v dobe vzduchových vidlíc dokáže pružina pekne konkurovať :)

          0 0
          • Azmir  

            Pokud je pružina nastavená dobře na váhu, tak bez ohledu na hmotnost to vždy bylo lepší a citlivější řešení.

            0 0
    • PetrAT  

      Nechci zakládat nové vlákno, zeptám se tady

      Chtěl jsem vyměnit olej ve spodní noze

      Ale nevím jak se dostanu ke šroubu přes ten červený čudel (na ovládání odskoku)

      Myslel jsem, že ho drží nějaký červík , ale nic jsem nenašel, nebo jsem blbě hledal

      Poradí mi někdo? Díky.

      0 0
    • Atilla  

      Pouze zatáhni, neboj se toho. Šrouby pod ním budou taky asi držet. Povolit max o 3 otáčky a nebát se dát ránu:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.