• eso

    Zdarec, co si myslite o udelani ridicaku na stopetadvacitku ? nekdo mi rika ze je to zbytecnost … co si o tom myslite vy ? dik za rady :)

    0 0
    • Kubas.1  

      Pokud máš prachy na motorku, nebo už ju máš doma, tak bych si ho udělal. Já mám sice pěkný kolo, ale na motorku nemám takže si ho budu dělat až později :-)

      0 0
    • Martyss  

      Pokud máš nebo budeš kupovat 125 ccm do 11 kw, tak klidně. Jinak bych počkal na věk až budeš moci mít větší rozsah kubatur..

      0 0
      • přišlapávač  

        Jo to bude ideální, počkat si až bude moct koupit devítikilo a hnedka začít na tom na takový svini…orgánů není nikdy dost ;-)

        0 0
    • creweta  

      no původně jsem hlasoval pro zbytečnost, ale jako je fakt, že to odstupňování má možná smysl, ikdyž jelikož se můžeš zabít i na kole tak je pak nějaké odstupňová dle kubatury asi jedno…

      já jsem si dělal řidičák v 17ti letech komplet na vše (snad poslední nebo předposlední rok co to šlo) a jen co jsem ho dodělal tak jsem začal dělat na auto, ten jsem měl taky v těch 17ti hotovej… mno a na motorku nesednu jak je rok dlouhej – je to pro mne drahá sranda :-) a ikdyž mám neomezenou kubatůru tak jsem stejnak jezdil hlavně na padesátce popřípadě na třipade, možná kdyby byly finance tak je to jiné, ale stejnak jakmile bude klukovi 18 tak většinou začně místo za řidítka sedat za volant a to ikdyž jezdil od těch patnácti oficiálně na malé motorce a pak přesedlal, takže bych řekl, že zbytečnost to je, počkal bych si na auto…

      mimochodem jsi tu otázku položil stylem co si myslíte o vanilkové zmrzlině, někdo říká, že lepší je čokoládová… aniž by jsi uvedl nějaké argumenty proč se rozhodnout mezi vanilkovou a čokoládovou, takže třeba ani zrmzlinu nemáš rád

      takže bych zkusil tu otázku trochu lépe definovat, přihodit nějaké tvoje osobní důvody, proč je pro Tebe tak životně důležité dělat nebo nedělat ty papíry…

      před chvíli jsem si objednával 4GB mikro SDHC a přemýšlel jsem zda si nemám koupit rovnou 8GB když připlatím jen 200 Kč a důvod pro byl protože připlatím jen 200 Kč a budu mít 2× tolik místa a důvod proti byl, že stejnak tu kartu nevyužiju ani na ty 4GB – potřebuju jí jen do mobilu :-)

      takže kdybych tu položil otázku co říkáte na koupi 8GB karty, že někdo říká, že je to zbytečnost a neuvedl bych co si od toho slibuju – co od té karty potřebuju tak bych se asi kloudné odpovědi nedočkal… takže příště prosím otázky trochu s citem a možná raději na jiné fórum a já už teď zase raději nic dlouho psát nebudu :-)))

      0 0
      • eso  

        Dik za rady .. abych to upresnil .. dojizdim do skoly cca 15 km a na praxi cca 18 km .. musim jezdit ostudou ( vlakem , busem ) a to si jeste musim kontrolovat casy odjezdu a prijezdu … a s motorkou bych nemusel cekat az prijede vlak nebo bus a odjet si kdy chci :) chtel bych starsi yamahu dt 125 a ridicak me zaplati tata …

        0 0
        • zichis  

          potřebovat na takovej kousek motor, to ostuda není?

          0 0
          • eso  

            ne neni

            0 0
            • pepek  

              Nenech se tady zviklat od zelených cyklistů. Di do toho, DTečko se hodí aji do lesa, ne?

              0 0
              • zichis  

                ale já neřek aby jezdil na kole, je mi jasný že by nemohl, bicykl je přece stigma sockizmu a to by mladej neunes, takovou potupu. Chtěl jsem mu navrhnout aby to běhal. Za hodinku to dá i chromej, natož on, takový eso.

                0 0
          • Smazaný účet  

            Verim ze ve chvili, kdyby na kole jezdil na praxi a do skoly a nekdo mu kolo ukradl, najde se kupa kecalku o tom, ze to kolo nemel poustet z oci.

            0 0
            • eso  

              Vono by to i na kole slo akorat se jede asi 10 km po takovy mensi dalnici :D tam jezdi blazni i 200 a mel bych docela strach

              0 0
              • Smazaný účet  

                A na motorce to bude lepsi? jako nevim jak to mas se spojenim do skoly, jeslti po skole nekam chodis a pak ti nic domu nejde. Dalsi vec je navratnost investice do motorky, tj. koli casu a penez ti usetri. Ikdyz ybch mohl jezdit do prace/skoly autem, tak volim „socku“ protze mam dobre spojeni, casu moc neusetrim a finance je to asi 4× levnejsi. Mozna trochu casu ziskam, protoze cestou v socce si ctu, na coz jinak moc casu nemam. za volantem se moc cist neda:)

                0 0
                • pepek  

                  Motorku nemůžeš degradovat na dopravní prostředek.

                  0 0
                • jIrI___  

                  Onehda jsme předjížděli na dálnici jedoucí kamion a jeho řidič měl na volantu roztáhlé noviny a nejspíš četl…

                  0 0
                • eso  

                  nu me to vyjde cca na 70 kc na den ( bus, vlak ) a motorka treba to detecko sezero mozna ty 2 litry a to vyjde mozna na nakejch 60 korun takze zase moc nesetrim ale proste budu jezdit na motorce :D vis co :D

                  0 0
    • baboon  

      Za mě 125 a ještě dvoutakt = naprostá pitomost a ještě větší ztráta peněz..:( Ale jde o moje zkušenosti..Problém dvoutaktů je a vždycky bude,že když je kupuješ jetý (jako kdysi já), tak si buď na 90% jistej že na tom jezdil mladej týpek,kterej to rozhodně nešetřil a co se může vysypat,to se vysype..Talže já udělal papíry,na mašině najezdil s bídou 500km a pak to začlo..Klikov­ka,píst,když už píst,tak se zjistilo že je v pekle i nikasil..Takže už bych to nikdy neudělal..Mnohem spolehlivější je moje čz 175,jenže ten zákon je tak stupidně nastavenej,že na tu jsem v tej době nemohl,přestože většina stopětadvacítek má výkon dvakrát takovej..Jenže co potom? čekat do 18? Na další vořízlý papíry? Podle mě ještě horší..Tenhle typ dělaji snad jen lidi kterejm ta motorka doma stojí..Takže 21 to jistí..Člověk má hromadu času najít si mraky jiných koníčků a rozmyslet si mašinu..Ale někdy je to fakt k nasrání..A jestli to ještě posunou vejš,tak nevim..V 18 bych koupil 600,sundal SPZ a tradá.:)

      Ale abych to shrnul..Jestli myslíš,že jako přibližovadlo bude DT dobrý a budeš mít jistotu stavu motorky,tak proč ne..Ale nepočítej s tím,že na tom nějak vyděláš,financema rozhodně ne a časově možná..:) Každopádně jestli chceš provozovat motorky dál,tak je v 16ti čas začít..:) Když jsem dělal papíry na mašinu v 21,tak tam byli 2 klucí taky na tuhle kategorii a ty prý nejezdili ani na fichtlu..Leda na babetě..Chudák autoškolák se bál o holej život..Tak to mě utvrdilo v tom,že když k tomu nemáš od malička vztah a nějaký pouto,tak na to nelez!:)

      0 0
      • eso  

        od 6ti let sem mel buggynu ( havel jestli znate) a pak od 10 let sem jezdil na dachlu .. pak sem vyzkousel cz 175 a pak dve a puli …takze myslim ze to bude v pohode .. ale nvm :D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.