Reklamace rámu Giant reign 2 ltd 2017

13 nepřečtených
  • Martin07

    Ahoj

    Potřeboval bych poradit ohledně reklamaci rámu, která mi byla zamítnuta. Jaký byly vaše další postupy? Už vám někdy zamítli reklamaci? Rám není ani rok starý.

    Díky moc za každou radu.

    0 0
    • Vilém  

      Tyto popraskane hlavove trubky se tu nekde vcelku obsahle resily, pohledej.

      0 0
    • scota  

      To jsou ty čínský roboti ;-)

      0 0
    • MirosPikos  

      Zajdi za prodejcem a řekni, jestli chce platit cca 10 – 12 tisíc za znalecký posudek, nebo to vyřeší bez něj. Že máš člověka, co to řešil a Progress už to budou jistě vědět. Jinými slovy, kamarád tohl řešil. Ve zkratce první reklamace uznaná → nový rám se stejnou vadou → další reklamace neuznána → znalecký posudek, ČOI → vrácené peníze a zaplacené náklady na znalecký posudek.

      0 0
    • Soreno  

      Jak píše Miros, když tak ti písnem víc. Nenech se odbýt, prodávaj šmejd.

      0 0
    • Martin07  

      Díky moc za radu :) doufám, že to půjde dobrou cestou.

      0 0
    • FiLus  

      vopred píšem že sa nezastávam Giantu, alebo že je to v poriadku. Tiež som si na jar všimol prasklinu v hlavovej rúre, a však nejak sa mi nechcelo ostať bez biku tak som si to iba poznačil, že to bude sledovať. Pred pár týždňami som tú vlásočnicu kontroloval, nepohla sa ani o milimeter, a to si myslím že biku dávam celkom zabrať. Možno to fakt nebude také vážne a naozaj sa jedná len o nejaký neškodný vedľajší efekt pri zváraní… a možno sa mýlim a jedného pekného dňa si namlátim hubu…

      0 0
      • embi  

        Spousta veci nema vliv, ale proste to nechces na kole mit. Treba loupajici se lak.

        0 0
        • FiLus  

          mne sa tieto vizuálne vady nechce riešiť, či mám na ráme ryhu až do živého alebo oklepané kľuky od skál mi je úprimne jedno, šrám niekde na piestnici by mi už ale celkom vadil a riešil by som rovno výmenu, proste pokiaľ po technickej stránke funguje všetko ako má tak jazdím a neriešim… s tou cenou pri predaji mi to je jasné a vždy som ju nastavil tak, že bol zohľadnený aj vizuálny stav. a už hádam aj skončím s OT lebo som sa nechal trocha uniesť :D

          0 0
      • AussigBiker  

        Kdyz to nema vliv, tak dejme tomu ok, ale za svy prachy chces neco, co funguje. No a taky kdyz to budes nekdy prodavat, tak to snizi cenu… to nikumu nevysvetlis, ze je to v pohode pri naslednym prodeji :)

        0 0
    • Martin07  

      Rozhodl jsem se to řešit přes ČOI, jen nevím na jakého znalce se obrátit. Nevíte o někom? (nejlépe z Prahy) popřípadě, jak jste s ním byli spokojeni :)

      Děkuju :)

      0 0
      • Soreno  

        V sz mas cislo na znalce co to delal kamaradovi.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce