• Frankie

    Hola, vim, ze je toho tady mraky, nicmene, pokud vyjadrite svuj (rozumny :) nazor na tato dve kola, tak budu rad.

    Chci si koupit „silnicku“ :) a na tyto dve snad sezenu nejakou vyraznejsi slevu, proto ted jiny znacky neresim. Pokud by byla cena u ubou obdobna, co byste doprucili?

    Mne osobne nejak vic pritahuje to Ravo, i kdyz Trek ma asi lepsi vidli. Ale ty kotouce mi neprijdou LX… nenasel jsem zatim nikde podrobny popis komponentu na Treku…

    Diky, diky.

    www.trek-bikes.cz/index.php?…

    www.progresscycle.cz/firma.asp?…

    FV

    Anketa: Trek nebo Ravo??

    21x
    84%
    4x
    16%
    0 0
    • biker007  

      hlasuju pro trek. i když mě ta značka je nesympatická:) ale sem slyšel od známýho, co si zkoušel Ravo XC, že je te rám extrémně měkkej…a to má chrtí postavu a tak 180cm..

      0 0
    • Mate.Zahry  

      Cus, jezdim Trek 6500 05 a jsem sním nad míru spokojej, hl. se mi líbí rám nu…Myslim si že s Trekem nešlápneš vedle.

      0 0
    • honza.biker  

      Ten trek je urcite lepsi. ty brzdy budou asi juicy3

      0 0
      • Frankie  

        Aha, tak tady se ta vybava trosku lisi oproti ofiko strankam (alespon, co jsem videl ja :) … tohle bude asi ta evropstejsi verze :) Diky. FV

        0 0
    • borda  

      no rozdil 6000 na 30000 mi neprijde moc podobna cena. nehlede na to, ze to ravo bude urcite jednodussi sehnat s nejakou zajímavou slevou.

      0 0
      • borda  

        kurňa, teď jsem si kloudně přečetl co vlastně pišeš. tak to asi radsi toho treka :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Ja bych bral to Ravo s vidli z Treka :) Ale na tech strankach Treku je hlavne zalostne malo informaci…

      0 0
    • vysmátej bajker  

      6700 03 mám už nějakej pátek a naprostá spokojenost.Ge­ometrie akorát no prostě paráda.Jen promysli přesmykač ten co tam je bude časem pěkně rachtat a možná sedlovku na hokejku ale záleží jak ti sedí posed.

      0 0
      • Frankie  

        Jj, to musim vubec nekde ozkouset, zatim jsem nevidel v realu ani jedno z tech kol…

        Nevite nekdo, jestli jedno nebo druhy uz nekde na krame maji?

        Diky. FV

        0 0
      • max78  

        Jaka je Tva vyska a jaka je velikost Tveho kola?

        0 0
        • Evilcleaner  

          přesně tak, pokud jdeš do treka tak určitě vyzkoušej se na něm projet, mám 182cm, koupil jsem treka 8000zr v 19,5 a je to možná až příliš dlouhé… takže musím koupit kratší představec… snad to bude stačit, jinak hlasuji pro treka… možná má horší výbavu a možná bude dražší jenže si nedovedu předstasvit co bys musel udělat aby ti třeba praskl rám… a jinak 8000ZR MY06 se dá už sehnat jen za lehce nad 30k… www.yogi.cz/cenik.php?…

          0 0
          • Frankie  

            Jj, koukal jsem na tu geometrii a presne jsem si rikal, ze bych asi musel dat kratsi predstavec (mam taky 182) C=62,50cm a to je tak o ty 2,5cm vic, nez bych asi potreboval…

            Ty lonsky modely jsou za hezky ceny, ale porad je to nad castkou, kterou bych rad investoval… Budu se asi muset smirit s nizsim modelem… no uvidime co se podari sehnat…

            Diky. FV

            0 0
          • Roma  

            Ja se z Vas zblaznim a to jsem si myslel, ze GT zaskar je konecna volba.Dik za odkaz.Uz me z toho vybirani boli makovice.Nevite nekdo kde dela trek ramy?Asi taky v Cine co?

            0 0
    • coffield  

      Komponenty na eshop.skiservis­.cz/TREK/Horske-kolo-Trek-6700-Disc-07_g2723.html (nepracuji tam, ani jsem tam zatím nekoupil žádné kolo ;-) Treka 6700 s Torou 318 na 100mm doma v Radotíně jezdíme, Ravo jezdil kamarád. Trek má výborný rám – tuhost je ale vykoupená váhou. Taky nekrácená Tora je opravdu hodně těžká, na silniční MTB se nehodí, i když pracuje po všech čertech kvalitně (asi bych doporučil draze prodat a levně koupit něco jako Pilot Air SL, pokud se dá ještě sehnat). Racing XC je dobrá sestava value/price. Letos „se mi to ale nějak nelíbí“, XTR a kotouče jsou tam k váze navíc a rám byl tak jako tak vždycky měkčí. Treka bych volil i kvůli značce, Bontrager komponenty ovšem nic moc (váha, tuhost), jejich pneu Jones jsou HROZNÉ a po 1500km je vzorek dole. TEDY – Trek solidní, dobrý rám, značka RAVO – dobrý zbytek

      0 0
      • T-Bag  

        uvahy o ramech v dnesni dobe mi pripada trosku zvlastni. Praskaji prece i kvalitnejsi… stejne kazdej kouka jen na znacku…reklama je bohuzel reklama. Nekdo na ni ma a jiny ne.tak proc ne Ravo.Nazdar

        0 0
        • coffield  

          Trek nemá reklamu. Nebo ano? :-) Na závodech, občas.

          0 0
          • T-Bag  

            tak si kup velo nebo jaky koliv casopis…uvidis co je to reklama

            0 0
            • coffield  

              Tyhle časopisy jsou ale především reklama – jako ty o autech. Četl's tam někdy něco nezaujatého? :-) Není nad to ta kolečka vyzkoušet nebo se poptat na bike-foru. Když ti uživatel Rava Racing XC nezaujatě řekne, že je to měkoň (s jistou nadsázkou – to kolo je výborné), ale že za 18 klacků ho nemohl při daném osazení nekoupit, i když jel na Trekovi 6700 a uznal, že to je jiný „traktor“, má to svou váhu. Trek má velké mínus v příplatku za značku a to bohužel i za mizernou značku Bontrager. Sleduji ho ovšem už od 2004 a zatím jde s cenou levnějších modelů pořád dolů, což je pozitivní. Působí celkem dobře i bez reklamy. Opačně než Specialized, Cannondale nebo Gary Fisher. Tam prakticky za levnější kola zaplatíš víc a za dražší míň :-)))

              0 0
        • kurýr na bajku  

          Tak ty si opravdu hustej panáček. Jestli si tohle skutečně myslíš, tak je každá další debata s tebou zbytečná.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.