• niemo

Zdravím,

naskytla se mi možnost pořídit XC z r.2004. Najeto nejspíš dost, ale udržované. Nedávno měněna přehazovačka (XT) a řetěz. Vidlice prý funguje parádně. Ostatní osazení je LX a nejspíš původní.

Cena 9000,–.

Nějak se nemohu rozhodnout, jestli do toho jít … 9k se mi zdá moc za 7 let jeté kolo.

Nejradši bych si připlatil a koupil za 16k Nano (16 je můj strop :).

Co vy na to ?

Díky

• Vilém  

To myslis to pevny Ravo co delali? Pokud ano, tak za to bych 9000,– nedal ani nahodou.

• Jenda  

jestli ma najeto nejspis dost tak ten ram bude po tolika letech na odpis. Vetsina komoponentu na tom nebude o moc lip. Myslim ze za 16 tis se da koupit spousta celkem slusnejch kol, pohledej na netu vyprodeje.

• rock  

Do 16 litrů najdeš docela použitelný nový kola, namátkou třeba

Norco Charger

Schwinn Moab

koneckonců i ten Author. V bazarech je pak výběr takový, že to ani nebaví pročítat. 9 litrů za 7 let starého veterána (tehdy jejich top model se závodní geometrií, to si málokdy koupí někdo, kdo s tím pak jezdí je opatrně po asfaltu a polních cestách) mi přijde hodně. Jestli jsou tam nějaký původní komponenty, tak po sedmi letech budou navíc na odpis. Já bych do toho nešel a to mám k tomuto modelu kladný citový vztah :-).

• niemo  

díky za feedback … půjdu do nového :) .. a vyhrálo asi to nano :). jsem z LBC takže zajdu k Bradskýmu a je to :).

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.