• Feďa

    Co říkáte na Ravo 2005? Leták je na http://www.progresscycle.cz/

    0 0
    • Luky  

      myslim si ze Racing team je dobre kolo.i ten design se mi u Rava po letech celkem libí…

      0 0
    • zirecek  

      Na limitovanou sérii je ta cena hodně vysoká… .

      0 0
    • Daf  

      Kolo docela pekny cena nic moc a hlavne mi tam chybi podrobny rozpis komponentu. Bez toho bych to kolo neobjednal.

      0 0
      • Máca  

        Dy? to tak je – musíš si to uložit ve větší rozlišení a pak na to kouknout. Ta cena teda žádná láce – ale XTR přehazka, nádherný kliky, dobrá vidla, XT řazení – takovýdle kola stojej i 50

        0 0
        • Daf  

          To kolo se ale nesklada z jedenacti dilu prece. Me by dost zajimalo co tam je za rafky, smyk, naby, hl. sl., str. sl., kazeta, retez atd. To co tam napsali je videt z obrazku. Uvedom si ze nemas moznost si to kolo nikde prohlidnout.

          0 0
    • rock  

      Hmm … designem mne nezlomili (nelíbil se mi loňský, nenechal bych si ani tento), ale to je čistě věc vkusu … zadní stavba vypadá stejně jako loni (to beru jako plus), hlavová trubka, kterou měli kratší než je běžné (a zajímavě profilovanou) a vytahovali se s tím jako s kladem, je teď víceméně standartní … vybavení mi za ty prachy připadá velice slušné. Jako celek bych to viděl na lepší průměr …

      0 0
    • wroum  
      • uplne normalni kola. zadnej zazrak (ani design, ani vybava, ani cena)
      0 0
    • scret  

      04 meli hezci design,alespon me se libil.

      0 0
    • Lister  

      Cenu bych zatím nekomentoval. Myslím, že až na nás vytasí ceny kol na příští rok tak se možná budem divit. Jinak kola stavěné na shimanu mně nechávají chladným. Až někdo postavý limitovanou serii na X.0 za cenu kolem 40000 tak budu uvažovat. Některé komponenty bych hned vyhodil – rovná sedlovka mi na kolo nesmí, pedály bych dal asi klasické spd. Váha mi přijde taky dost vysoká, když si vezmu, že tam jsou tak lehký pláště, véčka, celkem lehká vidle a lehký pedály. Líbí se mi sedlo a kliky, ale kvůli tomu člověk kolo asi nekupuje :-)

      0 0
      • sis  

        Mě se teda zrovna to sedlo nelíbí, ale ty kliky vypadají moc pěkne. Celkově mi připadá výraznější než to loňské, nevypadá tak obyčejně. To je ale věc názoru.

        0 0
    • radek z BF  

      je to nějaké děsně těžké… cena mi připadá taky dost vysoká, ale asi nejde moc srovnávat (letošní Superior 940 na XTR s XT nábama a smykem za 46k.., a váha o 2 kg nižší)

      0 0
    • enjoy  

      jestli nekomu ta cena pripada vysoka tak se asi zblaznil.

      0 0
      • zirecek  

        Mi nepřipadá, že bych byl blázen, :-). Ani spolubydlící nejsou toho názoru, takže to bude fakt drahé.

        0 0
        • McBlacky  

          já souhlasím s Enjoyem… kdybys to skládal, tak dáš o dost víc, nevím kolik stojí rám a ty krámy od kalloyuno. máloco bude bez slevy levnější.

          0 0
          • zirecek  

            Kdybych skládal, tak bych určitě neskládal tohle. Každé komplet kolo je levnější než koupené po komponentech. Prostě jsem viděl mnohem víc výhodnějších kaufů, tyhle bych do tohodle nezařadil, :-).

            0 0
            • McBlacky  

              tak teda když mnohem víc, tak sem nějaký linky hoď, nechci prudit, ale drahý to fakt není. možná superior to dá levnějc, jinak mě nic nenapadá. s tím skládáním – v obou bodech máš pravdu :-)

              0 0
              • zirecek  

                Takže tedy otázka zní výhodné komplet kolo za 40k.

                1. o Superioru není pochyb, bo mix XTR/XT byl za brutálně výhodné hrachy.

                2)Apache_Totem. Žádná speciální nabídka při ceně 45k: XT/XTR. Myslím, že XT kliky jsou na tom lépe ohledně funkčnosti než Evolvy. Doplňky věšinou Ritchey WCS (lépe než Kalloy). Ráfky Mavic.

                3)zlevněná Merida Magnesium PRO za 44k: Komplet XT/XTR. Avidy. Mg rám.

                To vše jen teď narychlo vyhledané. Ber, že je to pouze můj subjektivní názor, z mého pohledu „kvality“ kola dle komponentů. Neříkám přímo, že je to drahé, říkám jen, že jsem viděl výhodnější kaufy než tuhle nabídku.

                0 0
                • McBlacky  

                  o superioru vím… totem už je o 5tkč dražší a to už se dá někam investovat. a o slevách se nemá cenu bavit, mě šlo o nové nabídky, třeba ho příští rok na podzim taky zlevní (20% už by bylo zajímavé). Prostě to ber tak že jsem tvrdohlavej. Necháme to bejt, jdu na bika, snad nebude pršet :-)

                  0 0
                  • zirecek  

                    já su taky tvrdohlavý, :-). Ravo je taky svým způsobem speciální/zlevněná nabídka, takže i proto. Tady prší, ale zítra/pozítří má být solidně, biku zdar!

                    0 0
          • rock  

            Rám '04 byl za 4990, nový bude asi stát podobně …

            0 0
            • Jirikus  

              Ted jsem se díval. Rám 04 dural 6061 T6 double butted, rám 05 dural 6066 triple butted. Takže možná kvalitativní posun.

              0 0
              • TinkTink  

                No…to fakt jenom mozna…spis bych rekl ze to nikdo nepozna…

                Ale triple butted zni lip, to je pravda :o)

                0 0
    • Volf  

      Limitovaná serie Ravo, tak to mi připomíná akční nabídky Kellys. Já jsem hodně nedůvěřivej na jakoukoliv akční nabídku, protože až se na ni s odstupem času podíváš, tak většinou najdeš nějakýho zakopanýho psa.

      0 0
    • vlk  

      Tak ten team mimo kliky a přehazku není zase nic moc, ta vidla skareb se dnes dá už koupit samostatně za slušný peníz.A to druhé za 33tis.Koukněte co máte za kolo od gianta za 28 xtc3– docela slušné kotouče,stejná výbava a skoro o půl kila lehčí.Co na to dodat.po tom co jsem slyšel, že dělá u rava lak.To si je můžou strčit víte kam.To bych si raději požídil nějakého slušného giant.A vyšlo by mě to ještě levněji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.