full Ravo racing XC marathon. Help!?

8 nepřečtených
  • Ahoj, chci z pevňáka přejít na fulla a mám super nabídku na Ravo. Jezdíte ho někdo a jaký s ním máte zkušenosti?Akorát místo tlumiče Manitou QRL je tam QR (bez uzávěry).Je nutná uzávěra, nebo se to dá vyladit tlakama?Dále by mně zajímalo, jestli 16,5 bude dobrá na výšku 174cm.Dík.

    0 0
    • Meesha  

      Zkusenosti s Ravem nemam, ale myslim, ze 16,5 bude mala…

      0 0
    • K2  

      Taky si myslím, že to budfe málo, zálkeží však na délce rámu. Podle toho co jsem slyšel tak Ravo k dlouhým rámům nepatří

      0 0
    • JirkA  

      Nechci tady vynaset nejake kategoricke soudy, ale podle me je ten ram pro tebe hodne maly. Ale taky zalezi co jezdis, na delsi streky to urcite nebude, na blbnuti v lese mozna jo.

      0 0
    • Siddha  

      budes vypadat jak zavodnik :o)

      0 0
    • McBlacky  

      měřím 183 a jezdil jsem asi půl roku i 17" schwinna HT. nejvíc jsem na něm dal 100km a to bylo od 70km ke konci hroznej porod. Několikrát jsem si ve stojkách dal kolenem do řidítek (je¹tě ľe jsem měl gripshift). na druhou stranu blblo se na něm super

      vzorcem (někde to tu bylo v jiném treadu) mi vychází optimální rám 19,5 (kromě treku to snad nikdo nedělá), jezdil jsem 19"RM (málo), 21"RM (moc) a ted co mi ukradli kolo budu jezdit 20"CUBE

      MOJE RADA zní: jestli bude¹ jezdit jen závody XC a krat¹í maratony a má¹ jiný kolo na trénink vytrvalosti tak za dobrou cenu proč ne. Jinak bych do toho ne¹el. Na projíľdky s kámo¹ema to fakt nebude. Pokud je za opravdu dobrou cenu, vem ho¨, vyblbni se a pořid si na netu jiný rám, třeba i jetý a tenhle prodej, ale rámy na fully jsou v tomhle vět¹í problém neľ HT – vět¹í cena, opotřebení,…

      0 0
      • Tommy  

        měřím 197 a mám 21". dával jsem na něj jen delší představec 130mm – jinak dobrý

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.