• Pebe

    Chtěl bych vás tímto jménem Vinohradských šlapek pozvat na První šlápnutí – PRS, první závod seriálu UAC.

    Bude se konat 4.4.2009, star a cíl na návsi v Hřebči.

    Těšíme se na Vaši hojnou účast ;-)

    0 0
    • Pebe  

      jako správný blb, jsem tam zapoměl napsat, že mapka v úvodním příspěvku je MTB kritérium, silniční závod má mapku zde

      0 0
    • jecnak  

      Ja se na ten PRS prijedu podivat at uz to je cokoli. Ale jen kdyz bude pekne.

      0 0
    • jonti  

      Skoda ze 4.4. je Pres 2 kopce.

      0 0
    • RedAce  

      Skoda ze je zrovna Bíteš:-(

      0 0
      • Howgh  

        naštěstí je taky 12hodinovka na Podlesí. Tam to nemám strašně tak daleko (a Bíteš je silniční…)

        0 0
    • crom  

      hele je,slapkyy!!uz se tesim,ja tedy nic.jen je budu ocumovat:-))

      0 0
    • fousek  

      To je zahrivaci kolo nebo co? Nebo se to fakt ma odjet na jedno slapnuti?

      0 0
      • Pebe  

        není, to je MTB kritérium na 15km, po okruhu, aspoň to tak chápu. A klidně to můžeš zkusit objet na jedno šlápnutí, ale klidně si na zem vůbec šlápnout nemusíš ;-)

        0 0
        • fousek  

          O jak sem slepy, ja hned koukal na mapku a 1,5 km mi prislo uz docela malo, 15km uz je o necem jinem, to nevim jestli vubec ujedu, bude tam naka obcerstvovacka?

          0 0
          • Pebe  

            když si postavíš slečnu k cíli co ti bude podávat občerstvení, tak určitě ;-)

            0 0
    • DAWE25  

      Zapsal jsem si to do kalendáře a možná se přijedu podívat na bajkovi. :-)

      0 0
    • prvniodkonce  

      To MTB kriterium vypadá vážně zajímavě :) Jsou tam nějaký překážky (či schody nebo tak něco), nebo je to prostě kudla? Ještě nevím, jestli si střihnout silnici nebo bajk :)

      0 0
      • Pebe  

        tak to vůbec nevim, ale překážky bych tam nečekal. Já se teda zůčastním spíš té silniční části.

        0 0
      • D!ablo  

        Ano, uvazuje se, ze by tam byl usek tesne pred cilovou rovinkou (naklonenou :-D ), do kopecka mezi zabradlim, takove skoro schudky vzhuru… Pokud tam nekdo zavitate rad si poslechnu nazor zkusenych bikeru co by na to rekli … muslim, ze nekteri by to tam i tlacili.

        0 0
    • Pedro RB  

      Naštěstí je zrovna ČeMBA víkend v Maštalích!

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Takhle moc lidí nepřilákáš, ani neotevřou diskuzi. Špatně zvolený název, tu část před pomlčkou si měl vynechat. :-)

      0 0
      • Medunka  

        vzdy se mi libi jak se tady spolek dokaze kritizovat zevnitr verejne :-)

        Mas pravdu, spatne zvoleny nazev, pomlcka – nikdo z BF tam ani nepachne, spatnej tah

        0 0
        • zirecek  

          Medunka též přispěje po svém, stejně jako nyní já.

          0 0
          • Jituschka  

            Chacha – aspoň PeBemu roste sledovanost a o tu tu jde především!

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Šikovní jste, šikovní. :-)

              A přijedete? Musím přiznat, že já, ač Vinohradská Šlapka, váhám. Se silničními závody jsem si ještě nic nezačala, bikovej je na cestu minimálněm třemi vlaky moc krátkej a pokud bych pomáhala s organizací, nebude čas na pokec s ostatními, stejně jak loni.

              0 0
              • Jituschka  

                Já budu na čemba víkendu, takže ne.

                0 0
                • Pebe  

                  to je ta militantní organizace sdružující neurvalé a neohleduplné bikery? :-))

                  0 0
                  • Jituschka  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
              • karliner  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                0 0
      • Smazaný účet  

        Mě to nalákalo i tak… :o)

        0 0
      • fousek  

        No jeste lepe by mozna znelo „PRS vynohradske slapky“

        0 0
    • Krys  

      D – Děti – typ stroje (kočárek, 3kolka, koloběžka, kolo) … (délka 1 km)

      To s tým kočíkom by som možno dal. :)

      0 0
    • D!ablo  

      Dnes jsme projel trat MTB.  papirove vypada snadne, ale jiste dovednosti a vykon vyzaduje (stoupani nad namesti v Hrebci, pak zajimave  vlhka polni cesta, lehky sjezdik lesikem, ostra vlasenka, klikaty single track podel jezera,  a dost dlouha, siroka cilova (naklonena) rovinka)  

      0 0
    • Medunka  

      na silniční část rozhodně nemám, pokud dorázím, tak MTB

      0 0
    • Attila  

      Já tam budu!

      0 0
    • Pebe  

      a nahoru :-)

      0 0
    • Pebe  

      dneska jsem se dozvěděl, že teda startovné bude, na silnici 130,– a na bika 50,–

       

      byli jsme dneska se Šlapkama si ten okruh projet, sice pršelo, ale jinak pěknej vejlet. A okruh je hodně zajímavej, podle mě to moc o hromadnym závodě nebude…

      0 0
      • prvniodkonce  

        To je diskriminace :)

        0 0
        • jecnak  

          Vic najedes, vic platis, to je jasny. Navic nicis asfatl ;-)

          0 0
      • jecnak  

        Ze to nebude celou dobu jeden balik je spis lepsi. Aspon bude sranda.

        0 0
      • crom  

        to je ted nejvic frekventovana silnice v okoli:-))

        0 0
      • RedAce  

        V propozicich se píše, že to je rovinatý okruh, ne? Já si představuju nějakou pohodu a pokec v balíku…;-)

        0 0
        • Pebe  

          tak pokud na to máš, tak si to klidně představuj, já o tom snít nebudu, pro mě to bude boj přežití, dobře uhybat při předjetí o kolo apod. ;-)

          0 0
        • prvniodkonce  

          To bude pohoda, pokecáme :D

          0 0
    • D!ablo  

      Pod dnesnim kontrolnim dnu pro silnicare je moznost zitra otestovat XC kriterium. Konzultace z rad bikeru privitam.
      Pokud se nekdo prihlasi zitra do 8:00  na  http://www.vinohradskeslapky.com/kontakt.php odjizdelo by se v 9:00 od hospody Na Hrazi v Sobíně po trase Hostivice, Jeneč, Hostouň, Hřebeč.

      0 0
    • jecnak  

      Hodne pozde ale prece – fotogalerie z PRSu. Dekuju Fouskovi za cast fotek.

      0 0
      • black.horse  

        díky za fotky:-) parádní akce, jen ty cyklisti furt někam pospíchali:-)

        0 0
        • rs.1  

          První šlápnutí 2011 – http://www.vinohradskeslapky.com/zavody.php… se nezadržitelně blíží, přijeďte prodat svoje zimní kilometry! Startovní listina slibuje heroické boje na všech výkonnostních úrovních.

          Prohlédněte video pozvánku – http://prvnislapnuti.blogspot.com/…ce-2011.html

          a prohlídku trati – http://vinohradskeslapky.rajce.idnes.cz/PRS%2C_POS/…

          Těšíme se na Vás!

          0 0
          • rs.1  

            Chodí nám dotazy, zda se dá stihnout MTB závod i silniční. Odpověď je Ano:-). Zároveň znovu prosíme ty, kdo plánují účast o registraci předem, usnadní to plánovaní i materiální zabezpečeni a vám dárek.

            0 0
            • blaf  

              chapu to spravne, ze na MTB zavod muzu jen s UAC licenci?

              0 0
              • ¨MZ  

                chápeš to špatně. Kdo přijde, ten jede, licence nelicence, a to jak MTB závod, tak i silniční.

                0 0
                • Medunka  

                  tak, může jet co chce

                  jen pokud má licenci UAC, tak body dostane jen za silnici, MTB nespadá pod UAC, je to doprovodný program

                  0 0
            • prvniodkonce  

              Těmto odvážlivcům to radím, jednou jsem to oboje absolvoval a stojí to za to :)

              0 0
              • rs.1  

                nezapomeňte:

                http://www.uac.cz/…dem-c13.html

                0 0
                • rs.1  

                  První z velkých monumentů letošní sezóny 2012 klepe na dveře, zahajovací podnik seriálů UAC a SAL, již 7.ročník tradiční akce „První šlápnutí – PRS“ se koná v neděli 15.dubna 2012. Každoročně se zde scházejí jezdci napříč výkonnostními kategoriemi, tudíž si každý najde svoji skupinku a zažije neopakovatelný pocit hromadného závodu. Počasí bude určitě jako malované, přijeďte zažít stoupání na Stelvio, projet se francouzskou vesnicí a pomalu rozkvétající alejí Paris-Roubaix, vytočit se ve stoupání na Alpe d'Huez, dávat si na větrné rovince San Rema a nakonec zdolat kostkovou stěnu ve Flandrech!

                  vice info na http://vinohradskeslapky.com/

                  0 0
                  • karliner  

                    Hlavně ale zapomeňte camelbak doma, páč jinak by vás UAC vyloučil ze závodu :-)))

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.