• frof

    Nevite nekdo zda zustalo nejake znaceni trati po predchazejicich rocnicich.Jaka barva šipek na stromech apod.?Tento vikend jedem do regionu a chceme trefit kousek trate.Na strankach Anlenserie je nepodrobná mapa.

    0 0
    • Homer  

      Loni jsem jel, letos na 90 % nejedu. Nevim na jakou mapu jsi koukal, tahle mi prijde docela podrobna: http://www.trivrchyvysociny.info/…ka/mapa1.gif No a znaceni – myslim ze to byly zluty sipky povetsinou na zemi, ale uz si to moc nepamatuju. Trat mi oproti lonsku pripada mirne jina, ale to se muzu plest, to uz si taky moc nepamatuju. Mel jsem v cili mensi amnezii :)

      0 0
      • frof  

        Diky to je urcite podrobnejsí mapka.

        0 0
        • pegal  

          Tak trat je uplne stejne jako loni. Znaceni je uplne super. Zabloudis snad jen kdyz budes mit svareckou kuklu :) Znaceni je nasledujici: Na stromech jsou takove tmave ruzove do oci bijici sipky, na silnici bile, zlute, ruzove sipky a nekde je u sipek napis MTB. Zitra to budu jeste projizdet a obtahovat sipky ktere jsou vybledle pripadne dodelam dalsi.

          0 0
          • frof  

            Super info.Možná se někde potkáme.Chceme projet v sobotu trat a v nedeli budem v okolí improvizovat.Budem v kempu ve Lhotce pod zříceninou hradu .

            0 0
          • frof  

            Tak jsme si to projeli.Trat byla znacena perfektne.V miste sjezdu z Čeřínku jsou na trati pokácené stromy tak nevím jestli to někdo před závodem uklidí.Jinak vše ostatní bez problémů sjízdné.

            0 0
      • Meesha  

        Trat byla loni jina po startu. Pribyl tam nejakej „brod“ a rek bych, ze ubyl nejakej kopce. Znaceni bylo na zemi, takze to bude asi problem…

        0 0
        • pegal  

          Ten brod tam byl uz loni..

          0 0
          • Meesha  

            jj, loni jo ale predloni ne.

            0 0
            • pegal  

              Jo. Predloni tam jeste nebyl.

              POZOR!!! Na stromech se jeste objevuji zelene sipky!!! To je nase treninkova 30-ti kilometrova trat. Tak tech se nedrzte, ale projet si ji muzete klidne taky. :) Jinak jak jsem psal vise.

              Malem jsem zapomel, trat je stejna jako loni akorat dojezd do cile bude trochu pozmenen, a pribyla jedna pitna obcerstvovaci stanice v Cernove cca 6 km do cile..

              A v cili k jidlu bude na vyber kureci rizek nebo rizoto…

              Kdyby jste jeste neco potrebovali vedet ptejte se :)

              0 0
              • Meesha  

                wow, tak to je uzasny! Hlavne to jidlo, pze klobasky to se fakt nedalo. Co znamena dojezd do cile? Uz ne pres mesto a tou aleji jako se jede po startu?

                0 0
                • pegal  

                  Ja to taky presne nevim. Co mi vcera Pepa rikal, tak tam bude nejaky esicko nebo co. Jinak misto startu a cile zustava..

                  0 0
                  • Meesha  

                    Tak s esickem tak nejak rozumne, at se tam moc nepobijem… :-)

                    0 0
    • pegal  

      Nevim jestli to vite ale jestli Vas to zajima…

      V republice je asi 160 nebo 180 maratonu. Pres tri vrchy je v zebricku na 12. miste!!!

      Konkurence bude hodne velka. Namatkou prihlaseni uz jsou Zdenda Kriz, Jirka Vavra (oba Ravo racing team) paralimpijsky vitez Jezek (ma jednu nohu) a mnoho dalsich…

      0 0
    • McBlacky  

      docela bych jel, ale nemám odvoz :( nenabídne se dobrák co by mě odvezl z Prahy? penízky na benál samozřejmostí :)

      0 0
    • pegal  

      Tak jsem vratil z dovoleny (pracovne jsme tomu rikali „Tour de beer“) a aji to tak vypadalo :) No ale co jsem chtel…

      Vcera jsem si to projizdel a je to docela maso, hodne to klouze… Snad to do soboty trochu vyschne… Dodelal jsem par sipek, kdyby se jeste nekomu zdalo ze je znaceni nedostatecny, napiste kde – dodelam…

      0 0
      • Orbis  

        A ja si chtěl vzít Twistery no nic takže zase Pythony:) No ale snad to fakt do soboty trochu vyschne:-)

        Jo je i na krátký ten brot, jak je na fotce na www strankach (takova ta mala u trate )???

        0 0
        • pegal  

          Je :) Da se v pohode prejet, teda pokud tam ty pionyri tu hladinu nezvysi.. :) Vody je tam tak po naboje…

          0 0
        • pegal  

          Tak jsem si vcera dal 30 km usek s tim brodem … a jaksi se nam nejak rozrostl … vjedu do nej a najednou mam pokolena vody :) takze asi tak ..

          0 0
    • Meesha  

      …a jeste tradicni otazka: Kdo jede?

      0 0
    • pegal  

      Tak se zda ze by to v sobotu nemuselo bejt tak hrozny jak to vypada jeste ted. Uz vcera to bylo o 100% lepsi nez v nedeli .. Vcera jsem dal kratkou za 2 hodiny 15 minut, coz by mi vloni stacilo na treti misto. Kdyby se mi to povedlo i v zavode … spatny by to nebylo :)

      0 0
      • Orbis  

        Takže je to spis na Pythony nebo už na Twistery?? A ty jedes krátkou?:o)

        0 0
        • pegal  

          Ja to dal s Phytonama a to jeste semtam blato bylo, takze kdyz bude pocasi pokracovat takhle dal, myslim ze Phytony je spravna volba. A jedu kratkou..

          0 0
          • Orbis  

            No ja snima dal vsechno i blato, twister je ale hlavne rychlej plast s nizkym vzorkem… takze pythony:D

            0 0
            • pegal  

              No v lesich blato a mekko asi bude porad, tak tam by jsi se mozna s Twisterama ztratil … :)

              0 0
    • pegal  

      Tak jsem to vcera dal za 2 hodiny a 13 minut, a to jsem jel sam .. V zavode by to mozna slo jeste o 5 minut min, tak uvidime .. A ten brod uz nam trochu opadl, takze se da v pohode projet, ale ten vyjezd z nej je trochu horsi .. :)

      0 0
      • zaxxx  

        a jak to ted vypada v lesich a okoli? je blato nebo uz dobry? mam vy ber z plastu jen semislicky a nebo od maxxise krakena a calibosem a takovy traktory se mi tahat nechtej… jakto tam vypada?

        0 0
        • pegal  

          Blato uz je jenom misty v lese kam nesviti a kde je nejaka louze. Na sobe jsem mel jenom par kapek blata. Kdybych mel odhadnout tak delka blata kdyz by se narovnala za sebe bylo by to asi tak 200 metru mozna ani ne .. Je to pomerne rychla trat, misty docela rozbyta ..

          0 0
          • zaxxx  

            tak super uz se tesim…budem s kamosem jistit asi ty zadni pozice :o))

            0 0
    • zaxxx  

      tyyy jo udelalo se fakt hezky bude sucho u pomalu vsude ne? sem stejne zvedavej muj prvni zavod tak spis je cil je jasnej… dojet:)

      0 0
      • Orbis  

        tak aspon nebudu posledni:D

        0 0
        • zaxxx  

          to si pis ze nebudes…a ted doufam abych vubec jel pac kamos kterej ridi a pak se mnou zavodi chytil upal a celej den prosranej :o)) tak dyztak snad bude posledni on :)

          0 0
          • hydrant  

            no a jestli přece jen nepojedete, tak Orbis, kterému tímto gratuluju k poslednímu fleku :o)

            0 0
    • pavelr  

      Přijedu se podívat na Čeřínek na sjezdovku. Takže vy, co jedete dlouhou, žádný tlačení. Jinak si myslím, že to půjde jet i s trilobitama, já jsem to vloni s nima taky objel.

      0 0
    • Orbis  

      Tak pánové zítra na startu:)

      Hodně štěstí8-)

      0 0
      • miche  

        O stesti nevim, ty koreny mi dali pekne zabrat, ja chci fulla !!!! uf to sem si ulevil, ale byl to muj 2. maraton v zivote a podle me celkem tezkej :-))) Muj vysledek podle toho taky vypadal :-) Takze jediny s cim sem byl u sebe spokojenej byl na 80 km cas … Ale jinak zavod organizacne pohoda a hlavne super sprchy, parkoviste a hlavne zadny fronty na myti kol, proste spokojenost.

        0 0
    • pegal  

      Tak jak? Ja to zvladl za 2:18:44 a na 33. misto a 18. v kategorii. Spokojenej moc nejsem. V treninku jsem to zvladl za 2:17.

      Nevim proc, ale uz 4 zavody mam velkej problem, nedokazu ze sebe vydat maximum, jedu proste, dojedu do cile a klidne bych mohl jet znova. Jedu do kopce vedle borce, ja bych si s nim chtel povidat a on sotva dejcha … Klidne bych do 15. mista mohl bejt … ale …

      0 0
      • Milenius  

        Ono to neni jen o kondicce ale i taktice, mozna ses mel chytit nekoho vepredu a jet s nim, nejezdit s manikem a chtit si s nim povidat :)

        Ber to sportovne, ja jsem jel svuj prvni zavod, stoupnul jsem si na konec startovniho pole a pak se mel radost, ze jsem par lidi predjel a dokonce jsem pak zjistil, ze jsem obdrzel i par bodiku do Anlen serie, to mne teda dostalo :)

        Ale jinak pekny zavod, i kdyz na Kremesniku jsem toho mel uz plny zuby a ta jizda proti svahu na sjezdovce byla taky chutova, jeste se chystam jet Budejovice pres Klet, ale ted vaham, jak to bude narocny, prece jen je to jeste o 15km dal a ta Klet je taky chutova, jel jste to nekdo a muzete to srovnat s tremi vrchy vysociny?

        0 0
        • pegal  

          Budejovice jsou sprint na kole, krome toho vyjezdu na Klet … Tri vrchy jsou rozhodne tezsi.

          0 0
          • Milenius  

            Tak ja ji zkusim, zacnu zase odzadu a uvidi se jak to pujde :) Kyz uz zhebnout, na kole…

            0 0
      • Koudy  

        Jel jsem krátkou, prvních 3,5 km po silnici jsem se držel v prvním balíku a moc se nejelo. Tak si řikám, to bude dobrý. Pak jsme najeli do terénu a já jsem si dalších 51,5km řikal, že to fakt dobrý neni. V cíli 113. Jinak tra? skvělá, zabezpečení taky, akorát si musim pořídit jiný nohy a plíce a bude to OK. A nebo před závodama nekalit. Tak snad za rok.

        0 0
        • pegal  

          Po ty silnici jsem to chvili tahl i ja a pak prisel ten muj syndrom ..

          0 0
          • Koudy  

            Nejhorší je ta situace, kdy ti to nejede a přes tebe se valí vlna bikerů. Pak tě to proseje na srovnatelnou výkonnost a už to je trochu lepší. Ale depka mi obvykle vydrží. A při psychické rezignaci nelze podat optimální výkon, což vede k tomu, že tě předjedou další borci a k ještě větší depresi. Takže jsem si sám vysvětlil, proč jsem se nemohl v sobotu pořádně zmáčknout.

            0 0
            • pegal  

              Prijedu si jak nejvetsi hvezda jako posledni na start, zaradim se dopredu a pak takhle vyhorim …

              0 0
            • Univega  

              proto si stoupnu na konec balíku na startu a celou cetu předjíždím a mám z toho zábavu :-), je pravda, že na časy kolem Pegala nemám :-) …

              0 0
          • Meesha  

            Ja sem taky tahnul :-) Ze silnice a pak kus za tu vesnici – pak uz sem fakt nestihal.

            0 0
      • Meesha  

        Ja myslim 120 celkove. Na tom prvnim kopci mi hlasili asi 46.misto a pak sem pretrh retez – klasika. Takze sem se pak probijel az sem dojel Irmu, tak sem jel pak s ni na pohodu. V Batelove sem potkal Orbise :-)

        0 0
        • Orbis  

          tak to si na tom dobře:) ja pretrhl řetěz dvakrát:-( jednou před Javořicí a pak v poslednim kopci, takže umístění neřešim:D

          0 0
          • Orbis  

            Jo jinak super závod a super bylo osvezení pod vodou v Batelově:-)

            4meesha: koukal jsi na fokty? je tam jedna dost dobrá jak projíždíš brod:)))

            0 0
          • Meesha  

            Ha ha :-)) Sem si rikal, co tam delas! Pisek jedes, ne?

            0 0
    • pegal  

      Jeste klobouk dolu pred Jirkou Jezkem, jestli ho znate, je to nas paralympijsky vitez. Jel 80ku a dojel na celkovem 9. miste!!! a to ma jen jednu nohu!!! Nechapu …

      0 0
      • hydrant  

        Jirka Ježek je borec.

        Já jsem taky Jirka, nohy mám zdravý obě a jezdím hovno :-(

        0 0
        • pegal  

          :-)

          Nad tim zustava rozum stat … aspon teda me .. ty vole 9. .......

          0 0
          • Univega  

            A to tam byl ještě ten chlapík ročník 1929 … viděli jste na čem to jel?

            0 0
            • miche  

              Jel na starym faftakovi 50ku, mel bezvadnou helmu a nedojel, ale fak machr :-))))

              0 0
            • pegal  

              takovej hodne starej favorit :) a nedojel, vono taky na takovy herce v 76 letech, to ja uz tu davno nebudu :)

              0 0
    • pegal  

      hodim to sem ..

      .. tak kdo jste jel .. jak jste jel .. jak se Vam to libilo? ..

      0 0
      • jose  

        Já..jako každy rok perfektní závod, jen moc lidí, jsem zvyklej vyjíždět z posledních míst a když přijedeš na start je jich tam čtyřista, takže konečné 143.místo nepočítám za úspěch, ještě k tomu jsem urval sedlo a jet na sedle přidělaným izolačkou není to ořechove…jo jel jsem 55km

        0 0
      • ivovi  

        Jel jsem 80ku, prvni letosni zavod. Umisteni v polovine pole, docela spokojenost. Cesta vlakem z Brna byla mensi adrenalin nez jsem cekal, dalo se to. Mel jsem i cas posnidat makovec s Jezkem.:-)

        Zavod celkove dobrej dojem. Trasa, zazemi i atmosfera vyborna. Ale hlavne pocasi snad ani uz nemohlo byt lepsi. Uzil jsem si Javorici i Cerinek. Na brodu a na schodech na me byla moc velka tlacenice, tak to jsem si moc neuzil ale projel. Jediny co jsem nedal byl kraticky vyjezd ve smrcine za lavkou. Znaceni az na jednu vyjimku vyborne.

        Myslim, ze jsem nebyl sam, kdo na zacatku lesa s chatou prohucel po louce vlevo namisto pesinky mezi krovim kolem chaty. Nastesti kluci v chate si to nalezite uzivali a hned porvavali, ze jedem blbe. To si myslim nebylo znaceny vubec. Jinak sjezdy byly docela narocny, pripadlo mi ze jich bylo docela dost az na konci trasy, kdy uz jsem byl docela prositej. Ale to je samozrejme muj problem.

        A jeste mam dve organizacni pripominky. Nic proti slvnostnimu startu z namesti, ale melo by zacit vcas a pruvod by mel byt trosku rychlejsi. Moc lidi z 80ky sem tam nevidel a ani se jim nedivim. Pak bych jeste uvital, kdyby jontak na obcerstvovackach nebyl tak silene ledovej, to se fakt nedalo moc pit.:-) Jo a to osvezeni z cisterny nebylo spatny, ale ne vsem to asi sedlo, za sebou jsem zaslechl „To jsou ale ku.vy.“ :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.