20.10. kokořínsko závodně :)

20 nepřečtených
  • tulda

    Dneska sem uplnou náhodou narazil na leták informující o závodě v Osinalickym se­dle…

    Horolezecký klub Roudnice nad Labem pořádá šestý ročník závodu KOLO OKOLO RAČE.

    Kdy? Start v sobotu 20.10.2007 ve 13.00. Prezentace do 12.30 + startovné 80,– Kč.

    Kde? Start – na louce v Osinalickém sedle (silnicí 1. tř. Mělník – Liběchov – Dubá, 1 km za vesničkou Medonosy odbočit vpravo na Horní Vidim a serpentinami do kopce asi 2 km. Na horizontu odbočit vlevo na louku. Cíl – u závory v Osinalickém se­dle.

    Kudy? Od závory v Osinalickém sedle po zelené turistické značce na rozcestí, doleva na žlutou, sjezd přes Pustý zámek do Zakšína. Po hlavní silnici asi 1 km za vesnici, vpravo do polí. Výjezd roklí zpět na Rač a vlevo přes honitbu a polní cestu do Dražejova. Vpravo po silničce a po žluté do Nedvězí a výjezd na stejnojmenný 458 m vysoký vrch. Ten se objede po levé ruce jakoby zpět k vesnici. Před ní přes louku vpravo k lesu opět na žlutou a dlouhým sjezdem do Osinalic. Zde vpravo výjezd po silnici do Osinalického sedla a doprava nahoru k lesu k závoře. Ženy zde končí, muži jedou ještě jeden okruh.

    Kolik? Ženy: 17 km – 1 okruh, muži: 35 km – 2 okruhy

    O co? Ceny pro první tři z každé kategorie. Diplom o účasti obdrží každý účastník. Guláš s pivkem a večerní párty zdarma. Info na tel.: 608 976 665 – Zdeněk Němec

    tak snad se do tý doby vyléčim a dorazim… co vy?

    0 0
    • Medunka  

      super

      0 0
    • Daf  

      Hmmm… že by? :)

      0 0
    • jecnak  

      S Medunkou jsme si projeli trasu a bude to moc pekny. Neni mi sice moc jasny jak presne se dostaneme na Nedvezi, ale to je fuk. Kazdopadne trasa je hezka s dlouhymi vyjezdy a sjezdiky. Jen skoda toho asfaltu, zvlast kdyz by se to cele dalo objet lesem.

      0 0
    • Cryzyy  

      a kujva… to vypada jako mistrovstvi sveta bike-fora :) asi budu delat, ze jsem to tady necetl… i kdyz mohla byt to bejt sranda

      0 0
    • McBlacky  

      DPC :/ se budu vracet z Pavlova a v Praze budu tak ± 12,00. Nestíhám tak o hodinku. Tohle mě ale fakt štve…

      0 0
    • tulda  

      tak jak? byl tam někdo z vás? já už přes týden zápasim s chřipkou, takže nic…

      0 0
      • jecnak  

        Medunka (1.), Bulda (1.) a ja (2.). Trasa supr, coz jsem ostatne vedel, pocasi pralo, trat dobre znacena, pekne jsme si s Buldou zazavodili, co vic si prat…

        0 0
        • Bulda  

          ty by sis mel prat k jezisku lepci gumy :)))) jinak trasa super, pocasi nakonec taky, jako cena uzasnej pulitr s rucnim „home made“ gravirovanim – vybornej napad

          0 0
          • Medunka  

            „WC made“ ;-) pisatel jmena dobrusoval na WC pekny to bylo, jsem rada, ze znam cestu, jak objet „depresivni“ rokli, takze jsem spokojena

            0 0
          • jecnak  

            Pcha, na vetsinu maratonu po CR a Salzku jsou akorat. Doma mi neco visi, ale jsem linej prezouvat…

            Jinac SID uz neklepe, trochu jsem mu prekopal vnitrnosti.

            0 0
        • Medunka  

          Byla jeste Karf – support, fanda a vesela zabava v jednom ;-)

          0 0
          • karf  

            me se tam taky libilo – pekny pocasko, prima lidi, takovej „domaci“ zavod a Medunka vyhrala medunku :-) hlavne, ze jste to objeli rychle a nemusela jsem dlouho cekat :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.