• Jenda

    Tak co kdo se chystate letos na Surovce? Pro me je to takove prijemne zakonceni zavodni sezony tak se docela i tesim. Akorat jsem zvedavej na trat kdyz se to pojede v protismeru.

    0 0
    • kenapets  

      Surovec nastesti moc surovej nebude – predpoved pocasi vzhledem k tomu, ze je rijen, nemuze bejt lepsi

      0 0
    • prvniodkonce  

      Těšim. Ještě jsem tam nebyl, navíc je to na delší dobu poslední závod…

      0 0
    • Sweeta  

      Chystám se, ale moc se ani netěším, forma je dost slabá. Letos to bude asi první Surovec bez bedny…ale snad si i tak ten závěr sezony užiju:)

      0 0
    • karf  

      pro mě to bude 3. pokus si to jednou zajet :-))) tak v Jesenici !

      0 0
    • visions  

      Počasí snad vyjde,tak ahoj zítra :-)

      0 0
    • Tashunko  

      Kedze som tam este nebol, tak mi je jedno ci sa pojde v protismeru, alebo nie, ale celkom sa tesim ;) Chystam sa ostat az do nedele a skusit aj beh s potom to prelanenie ;)

      0 0
    • Jenda  

      tak jak se vam to libilo? pocasi byt snad ani lepsi nemohlo, sice poranu to nekde svinsky klouzalo ale jinak jsem spokojenej – je to snad prvni muj zavod kdy jsem nemel zadnou vetsi krizi a dokonce jsem byl schopnej i trochu zavodit. Nejvetsi radost mam z predjeti 3 lidi v zaverecnym stoupani na Huberta (jeden byl nejspis Rasto?), rekl bych ze mi dost pomohla vyborna znalost temer domaci trati:-)

      0 0
      • rasto  

        moc me nechval :-) nejsem na mnou provedene zmatky zrovna hrdej. dal jsi me tesne v miste, kde jsem se vracel podruhe :-/ 2× jsem kufroval. sipecky byly na me moc titerne :-(

        ale jinak pohoda, skvele pocasi.

        0 0
        • Jenda  

          aha tak to asi ani nevim kde jsem te predjel – ja videl cca od Petrohradu pred sebou skupinku 3 lidi a myslel jsem ze jsi v ni musel byt taky protoze pred tim blativym dolikem pred jesenici byli asi 15 s predemnou a na hrazi uz jsem je videl, vsechny jsem pak dojel v tom najezdu do zaverecny smycky kdy se sjizdelo ze silnice, tam odpadl prvni a dalsi dva jsem setrasl cestou nahoru na huberta. Kde jsi teda kufroval? Tim jak tu trat znam tak mi to prislo znaceny slusne i kdyz Karf se dokazala ztratit fakt ukazkove:-)

          0 0
          • karf  

            vsak jsem nebyla sama, kdo v tom miste kufroval, Alu to ale stalo jenom 2. flek, ja uz temer dotahuju Fredrika Kess. – taky pomerne casto did not finish (DNF) :(((

            0 0
            • Jenda  

              me stejne neni nejak jasnej myslenkovej pochod kdy vyjedu na silnici a po levy ruce mam asi 2–3 metry mlika ktery sice potom konci ale proc bych to za nim najednou otacel doleva kdyz me to navedlo ze mam pokracovat rovne:-)

              0 0
    • prvniodkonce  

      Perfektní, defekt a přetrženej řetěz (+ ztráta lepení a absence nýtovače) udělaly z ambicí na bednu předposlední místo. Díky borci s technickým zajištěním na konci jsem dojel! :D

      Parádní závod, za rok se těším zase i na nový okruh směrem na Huberta!

      0 0
    • Sweeta  

      Užil sem si ho a to je podstatný:-) Tak zase za rok..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.