Nabizim zaplacene startovne na Jesenický Maraton

9 nepřečtených
  • Karaya

    Nabízím již zaplacené startovné na Jesenický Continental Maraton – 21.8.2004. Jsem přihlášen do kategorie A, na 95km tra?. A mám hnisavou angínu.. :-( Pište na karaya@email.cz

    0 0
    • dynamo37  

      Myslis tim JESENÍKY Tour?? Jestli jo tak tam jsou podle propozic pouze tratě 125 a 203km.

      0 0
    • Karaya  

      To fakt nikdo nechcete zadarmo startovat na maratonu??? Je v tom i tricko a nejaky dalsi blbosti…

      0 0
      • vlk  

        tož já bych to možná zkusil.V pátek mám ještě teda zkoušku na VŠB-TU.Problém by u mě byl asi ten, že letos jsem začal pracovat a studovat zároveň, tak na kolo moc času nezbývalo.Nevíte za jaký čas to tak přibližně závodníci ujedou?Já závodil naposledy před 8–9 lety tak by to bylo asi spíše tak na zkoušku.

        0 0
        • vlk  

          tak bohužel nemohu, nebudu mít na sobotu auto, takže se tam nemám jak dopravit.

          0 0
      • Otto  

        Chtěl jsem jet tu 65, ale již dříve jsem to stornoval. Tra? byla nějaká nepřehledná. Byli jsem tam před dvěma týdy si to projet, a nějak jsme zabloudili. Kamarád to jede, já jedu nezávodně s ním, udělám si výšlap na Praděd

        0 0
      • rodriguez  

        já bych celkem jel; psal sem ti mail.takže když tak napiš co a jak

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.