Váš nejlepší závodní výsledek ?

127 nepřečtených
  • kupce

    Pochlubte se!!! at víme kdo je tu z nás nejvýkonnější :)

    0 0
    • zirecek  

      To je těžko, můžeš jet málo obsazený závod a pak mistroství, :-).

      0 0
      • kupce  

        sem samozřejmě myslel, že sem napíše dotyčnej co to bylo za závod, kolik jelo lidí :)

        0 0
        • zirecek  

          Moje nejlepší zážitky na biku nejsou ze závodu, ale když si zarvu sám, :-). Ale jasně, že chce každý uspět. Takže 20-tý na Valašské 50, byl to brutální hukot… .

          0 0
          • kupce  

            co tak napsat z kolika :) nebo že by startovalo 20lidí ? lol

            0 0
            • zirecek  

              Že seš to ty, tak jsem to vyhledal: 253 lidí. Jde mi jen o to, že jsem z toho měl parádní pocit, protože to byl hukot jak prase, dupačka jak ďábel, :-))

              0 0
    • McBlacky  

      Težko tady bude větší drtič než ddd :-(

      0 0
      • kupce  

        to sou tady copak všichni kategorie:cyklo-turista / popojížděč – požitkář ?

        0 0
        • McBlacky  

          Hele nesnaž se to škatulkovat. Je to těžký protože někdy máš dobrej pocit ze závodu, kde papírově jsi mimo, ale víš, že jsi dal všechno a bylo to na hraně, jindy zajedeš dobrý číslo, ale je to nemastný neslaný. Spíš než číslo je důležitá ztráta na vítěze. Pro příklad 12/6 Louny 80km 11 v kat, ale cením si toho míň než 99 celkově na TransBrdech 62km… tak to asi k tématu

          0 0
          • fousac  

            ja povazuju za uspech, ze sem ty louny prezil a dojel vcelku… :) a 515 na transbrdech je pro me rekreacniho turistu taky dobry.. :)

            0 0
      • Dumbo  

        osmi na zjazde v ziline :-) ale bol to uplne iny sudok to bol zjazd na divokej vode K1 a bolo to velmi davno od vtedy som ziadny zavod nesiel ani na vode ani na kole :-) vodu som zanechal asi pred troma rokmi (inac ak by niekto chcel kupit spricdeku neoprenovu na slalomovu lod komin 90cm a nepremokavu bundu z neoprenovimi limcami nech sa ozve vsetko je znacky HIKO )

        0 0
      • ddd - andy  

        Tak ja teda taky neco napisu :-) Vybrat jeden se da dost tezko, ale napr. Rock Machine Stredohorim (lidi nevim 500?, trasa asi 90km, prevyseni kolem 2500, ale fakt hrozny vedro…) – startovala dlouha i kratka zaroven, ujel jsem hned v prvnim stoupani s dvouma klukam co jeli kratkou, ale celou dobu jsem je tahnul – zdalo se mi ze jedou pomalu :-) Na 30km sem pichnul a mel velkej problem to spravit (bezdusovka nesla sundat) predjelo me tam dost lidi (hlasili mi neco kolem 40mista), ale znova jsem za to vzal a kupodivu sjel prvni skupinu a v jednom dlouhym prudkym stoupani jsem jim ujel.. v cili jsem mel naskok asi 5 minut na druhyho (to byl Rybarik – jestli vam to jmeno neco rika:-) Bylo to proste zuctovani za 3tydenni pripravu na Sumave kde sem kazdej den jezdil kolem 120km v kopcich. Ten pocit kdyz vam to jede a soupere nechavate za sebou, na to se jen tak nezapomina.. eee sem se trochu rozepsal – pardoon :-)

        0 0
        • PietroUL  

          Rybaříkovi jsi dal 5 minut, mě asi 2 a půl hodiny. Loni jsem to ale trochu stáhnul a chyběla mi na tebe už jen 1 hodina 25 minut!!! Bejt tebou, tak začnu makat :)

          0 0
          • ddd - andy  

            No loni to vubec byla trgedie :-(( moje vykonnost, pocet startujicich a hlavne chovani nekterych zavodniku…

            0 0
            • PietroUL  

              Nekaž mi radost, pro mě to byl životní úspěch :) 37. ze 107

              0 0
        • Beeda  

          Me docela Ivan prekvapuje, dit von neni zas nejak vysvihanej a od pohledu je silak :-))..B.

          0 0
          • ddd - andy  

            Zkus popovidat s Ivanem o jeho zimni a jarni priprave a pochopis..

            0 0
            • rich  

              ved prezrad co to z jeho pripravy nech viem v com zaostavam :-) nieco ako v Rocky IV, priprava Stalloneho na Sibiri? :-) vazne, zaujima ma ako sa dostava na taku vykonost v domacich podmienkach.

              0 0
              • ddd - andy  

                Tak ten Rocky presne sedi :-) (jezdit v minus deseti 160, pevne verit tomu co delas, akupresura, vyziva, domaci podpora.. a za 14dni na Malorce najezdit 2000km :-))

                0 0
                • rich  

                  tak to by som to poradie pozmenil:

                  1. pevne verit tomu co delas a potom vsetko ostatne a ako trenujes alebo si (?) trenoval ty? (tri tyzdne 120km na Sumave…to mi povedz co Ta dostalo na bike po takych 7dnoch?)

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    S tim pozmenenym poradi samozrejme souhlasim (psal sem to jen jako body) No a co budu vypravet – moc se mi pak na to kolo nechtelo, ale sel sem… a nechtelo se mi tak moc ze sem premejslel ze s tim seknu, ale nesek.. :-))

                    0 0
                    • lubos  

                      Kazdej den 120km, no to bych musel asi kazdej den chlastat, pak bych to asi svedl.

                      0 0
                      • rich  

                        ved ktovie ci nam dave nepise z liecebne ddd – ja viem, ze si to pisal ako body, len som chcel zdoraznit, ze bez nejakeho jasneho ciela a vole by mo bolo akekolvek zazemie a akupresura slusne povedane na prt… :-)

                        0 0
                        • ddd - andy  

                          Oprava dle denicku :-) -Jeden den v tydnu volno (projeti 30km po rovince) zbytek byl 110–150 v kopcich :-)

                          0 0
    • lubos  

      Poznam niekoho co sem prispieva a presiel Dubnickeho Kinga s prevysenim asi 6km a dlzkou okolo 168km. S priemerkou cez 16km/h. Dosiel tusim siesty. Som dobry co .. ze viem kto je to :-))) ?

      0 0
      • McBlacky  

        To je dobrá vražda, kdybych tohle někdy jel a náhodou dojel a pamatoval si to, tak to bude pro mě nejvíc na MTB poli, bez ohledu na výsledek :-)

        0 0
        • martt  

          ja ho poznam tiez. A tusim prave Ty si si z neho pred chvilou robil srandu ked pisal, ze s pevnou vidlou predbehol neviem kolko inych pretekarov.

          Najlepsie si ho mozes vyskusat v SALZKAMMERGUT MTB TROPHY, to je nejak za tri tyzdne, takze hor sa do trenovania :-)

          0 0
          • lubos  

            Ja som si z neho srandu nerobil.

            0 0
            • martt  

              nie ty, mcBlacky

              0 0
              • lubos  

                Hmm, fakt. Odpovedal si na nie moj prispevok. Ale preco som videl, ze to bolo na mna, fajk nechapem. Asi som mal prekrizene oci :-((

                0 0
          • McBlacky  

            mě zarazilo jak to prezentoval, a hlavně předjet někoho není zas tak těžký :-)

            0 0
      • zirecek  

        na tuhle verzi Dubňičáku jsem kukal a smekám… To je real biking. By bylo dobré, něco takového dělat pravidelně, protože mi připadá, že dneska dost lidí co jezdí marathonu pokukují i po jiných extrémech…

        0 0
        • Gatier  

          Neodporucam! Nema to s cyklistikou nic spolocne!!! :-) Inac obiehal som fullistu na odpruzenej. Na pevnej som obehol od nas chalanov na treningu v zjazde, ktory som nepoznal :-) Na Sazkammergut sa uz tesim. Pocul som ze trat je super. Obmedzil som pocet hodin v robote a zacinam pridavat na bicykli :-)

          0 0
      • Man  

        Ty si makac Lubos. A koho slavneho este poznas???:)))

        0 0
    • Kotěnočkin  

      Já jsem vyhrál ve školce skákání v pytlích…Asi nejlepší výsledek. A taky jsem byl druhý v branném závodě „O partyzánský samopal“:-)

      0 0
      • náčelník  

        My byli jako družstvo druzí v nějakým školním kole soutěže „Co víš o SSSR.“ Asi jsne nevěděli, kdo režíroval „Jen počkej, zajíci.“ :)

        0 0
        • vtt  

          jestli myslis soutez „O zemi kde zitra jiz znamena vcera“ tak v ni jsme vyhrali krajsky kolo a postoupili do celostatniho. Moje oblibene tema bylo ropovod druzba. Ve statnim kole nejaky svine z Hradce zaspivali Katusu (jasne podplaceni poroty) a porazili nas.

          0 0
          • Jester  

            Kluci jeste chvilku tady vykladejte a mne snad ukapne i slza :-) Jo jo, kde jsou ty stare dobre rude casy :-)

            0 0
    • mastihuba  

      7 místo na Night Trophy z 25 – Jak je kolem mne na trase víc než 5 lidí tak si připadnu jak ve stádě. Jezdim jenom proti své lenosti to je můj nejhorší soupeř.

      0 0
    • Daf  

      Loni mi udalo radost 15. misto na Prazske 50 a z maratonu 21. misto na Malevilu i s defektem. No a letos to byl 36. flek na Krali Sumavy.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Tak kdo je nejlepší už víme, tak já přidám svoje, které jsou trošku někde na rozhraní cyklistiky a turistiky :-))

      3. místo XC Strakonice – přebor JČ kraje 1993 (nevím kolik jelo lidí, ale stál jsem tehdy jedinkrát v životě na bedně a dostal v obálce stovku :-)

      a novější: 132. místo v 2. etapě Transalp Challenge 2003 (z 272.teamů)

      Letos mě vrcholně blaží, že budem na Transalpu „závodit“ ve stejném pelotonu s T. Frischknechtem, B. Brentjensem, Tinkerem Juarezem a T.Ritcheyem. Ačkoli je asi po startu už moc neuvidíme a my až přijedem do cíle, oni už se budou sprchovat, stejně je to příjemný pocit :-))

      0 0
      • vtt  

        nechci snizovat tvoji vykonnost, reportaz z TA 2003 jsem cetl, ale myslim ze az amateri dojedou do cile tak Frischknecht se nebude sprchovat, ale bude uz osprchovanej :))

        0 0
        • Man  

          zavisi od toho, ako dlho sa sprchuje…:))) Neber kamaratovi iluzie. :)))

          0 0
          • zirecek  

            no, i když připustíme, že se Frischnekt sprchuje hoodně dlouho, tak už bude nejspíše i po večeři…

            0 0
        • Vojtíšek  

          :-))) Samozřejmě Ale. Ale zrovna Tommy Boy jede v teamu s Tomem Ritchey. A ten chca nechce přeci jen tak dobrej není (taky už není nejmladší) Pokud bych měl soudit jeho výkonnost podle toho, co jel na Frischi Classic 2002, tak jel stejně, jako jeden můj známý z Německa, který jezdí na Transalpu kolem 70. místa… Takže určitá naděje tu je :-))))))))) Prostě se musí Frischi dlouho sprchovat :-)

          0 0
    • ravo  

      Když mi bylo tak nějak 12–13, tak jsem se zúčastnil mého jediné cyklistického závodu ( silničního) a dojel jsem. Ano opravdu jsem dojel až do cíle, čestně, bez dopingu, na velmi pěkném posledním místě:-)

      0 0
    • skoca  

      Loni 31. na krátkym králi a 3. na Artamonovovi…kde jsou ty časy…:(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak já jsem zatím jel jenom dva, ale to se napraví. Silesia Bike Marathon jsem nedokončil, resp. dokončil, ale po svých a domů sanitkou a Oderská Mlýnice 380. z asi 1100.

      0 0
    • Siddha  

      Ja sem pred-(2004)-loni vyhral s kolegy 24 hodinovku 3 clennych druzstev v Saraticich… ale to bylo uplne o necem jinym, jak nejaky 25. misto na Starobrnu a nejaky mista kolem 10. v MP…

      0 0
      • cholis  

        Tak ve stejnym zavode (r.2004) jsem byla 7. v druzstve se dvema klukama a taky si toho cenim vic nez jinych (byt uspesnejsich) zavodu.

        0 0
    • black.horse  

      Pro mě je cíl jeden, nebejt poslední a nevzdat a užít si to a pobavit se… poslední sem pokud vím nikdy nikde na závodech nebyl, tak jsem spokojen:-)

      0 0
    • jecnak  

      24/729 na MTB posazavim 2005. Doufam, ze to letos vylepsim. Mozna se najdou i nejaky lepsi fleky, ale tech si tak necenim, na ty padestace jsem do toho dal vsechno, jelo mi to, mel jsem z toho dobrej pocit, akorat jsem neznal trat.

      0 0
    • madcat  

      soběšická mulda 2001 – dojel sem 82 ze 118, byl to můj první a taky poslední závod, kterýho sem se vědomě zúčastnil :-)))

      0 0
    • cabbage  

      zaříznul jsem Lempla o víc než 200 míst na jediný společný akci mynulý rok. To neni špatný, ne?;o)))

      0 0
    • Darkson  

      zatím žádnej. třeba letos:-)

      0 0
      • jecnak  

        Nejakych zavodu jsi se zucastnil ne? Takze nejaky vysledek nejlepsi byt musi.

        0 0
        • Darkson  

          když to bereš takhle, tak jedinej závod za loňskou sezónu, kterej jsem dojel do cíle bez defektu, byly Sudety:-/

          0 0
    • Martinkaa  

      Obcas se zadari :-) Ale zenske to maji jednodussi ;-)

      0 0
    • poiko  

      Noo, asi že jsem nakonec dojel

      0 0
    • Micey  

      No letos to žádnej extra zázrak nebyl,ale byl jsem druhej celkově v Píseckejch horách a první do třiceti,jinak nějaký druhý místa-Liberec krátká,vyhrál jsem v Brandejse(nes­mějte se,startovalo nás aspoň 40:)

      0 0
    • climaxx  

      nejlepší pocit i výsledek byl na mistrovství ČR v dlouhém triatlonu, 1. v kat. neregistrovaných a celkově 18. rok 1997 od té doby jezdím mtb pro dobrý pocit.

      0 0
      • 10  

        Zatím můj nejlepší výsledek je 168. ze 650. na Kutnohorské padesátce. No a vlastně ještě 2. v juniorech/ale ze dvou na Manitou Železné hory na 115ce.

        0 0
    • jakub  

      tak ja si taky prihodim i gdyz uplne od jinud, vicemistr republiky v Judu, mistr republiky v Paint ballu, ale je to uz dyl no… ted sem nakej takovej jako ze k nicemu

      0 0
      • Honzas  

        v judu? a kdy? ja jsem vlastne taky, ikdyz jenom akademickej;-) na normalni republice (dorostenci, juniori, chlapy) jsem byl nejlip treti. jsem vcera zamack slzu pri pohledu na norris cup… jak tam jsem byl vzdycky bitej;-)

        co se kola tyce, uspech je vzdycky, kdyz dojedu;-)

        0 0
        • Eva  

          Tak jsem si myslela,ze jsem jedina byvala judistka jezdici bajka :-(((. Ale jinak mne to samozrejme tesi, bajk je daleko tezsi a pri treninku i zavodech vic boli. Vim,ze na bajku nikdy nedosahnu toho co v judu,tedy nekolikrat mistryne CR, ale mnohem vic mne bavi.

          0 0
    • prodi  

      Byl jsem třetí v pivní lize u nás v hospodě (2002) !!!

      0 0
    • Jogador  

      A musí to být cyklistický závod?:)

      0 0
    • kankrlicek  

      1. místo (v kategorii) na jednom XC v Dobrušským poháru. Jelo asi 6 lidí nad 50. :). A na bedně jsem nestál, protože tam žádnou neměli :). Jinak někdy před r. 2000 asi 165. na Sudetech.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Si cením výsledku na kreuzbergu směrem nahoru roku 2003. Páč sem zaříz profesora tělocviku z gymplu. A jelo se mi dobře. Akorát mi to pokazila cesta dolů, to sem DNF. :o( Taky se mi ten rok jelo dobře na Středohořim. A rok nato na Transbrdech. Místo je zybtečný uvádět… v hloubi pole, cca. konec první třetiny…

      0 0
      • SELMIRA  

        chocho diskvalifikace v tak mocně rozjetém závodě, to naštve zvlášt, když důvodem byla propíchnutá plíce ale Středohorňákovi nejvíc vadilo, že mu záchranáři rozpárali moiru :o)))

        jestli se teda pod pojmem nejúspěšnější rozumí ten, na který mám nejvíc památek, tak u mně vede Velká cena Lafarge cement Čížkovice. :o)) Ten závod mam nesmazatelně vyrytý nejen v paměti, ale také na přilbě, rameni, zápěstí, koleni, boku a holeni. Ale jinač si jednoznačně cenim nejvíc vítězství na Plešivecké držce. Toho nejtěžšího. Loni. :o)))

        0 0
        • McBlacky  

          přijedeš doufám potvrdit letos formu. ale nebude to easy beru podprdu a jedu jako maskovaná chtka :)

          0 0
          • SELMIRA  

            sakra! Bleky, to mi nedělej! :o( Copak nevíš, že Jíra rád pomáhá slabším a Držku celý ty roky pořádá jen proto, abych měla pocit, že jsem taky vítězka? Ale zadara Ti to nedám. Právě jsem si v Albertu zakoupila čaj zelený s Ginko biloba – na zýšení odolnosti a výkonnosti! Checheche.

            0 0
            • McBlacky  

              čaj s nějakou bělobou tě nezachrání :) radši testuj jakej máš GR max* abys nezkolabovala při kulturní položce :)

              *GR max – moderní údaj bez kterého se neobejde žádný vrcholový sportovec. Udává maximální absorbci griotky, kterou organizmus snese než upadne do komatu.

              0 0
          • fousek  

            Ty jo, to neni spatnej napad, ale neni u tebe to prevlikani zbyteny?

            0 0
        • JIRA  

          Letos sis soupeřky sehnala sama, tak doufám, že jsi vybírala opatrně. :) Zvažuju proti Tobě nasadit Hanču a ještě vítězku triatlonu ale neboj – cena za první místo přece nemusí být ta nejlepší. :)

          0 0
          • SELMIRA  

            Jen je nasaď. Ať je to napínavější. :o)

            0 0
            • JIRA  

              Aby vyhrála Hanča, tak by to muselo být pouze do kopce. :)

              0 0
              • SELMIRA  

                já vim. :o) Ale co Ty víš… Jestli je o tolik lepší do kopce, tak to už ji z kopce těžko doženu. Víš, že DH neni moje silná stránka. :o) Ostatně ani UH. :o) Hanča mi sice ani do kopce ještě nikdy neujela…ale když jsme se naposled potkaly na kole, tenkrát v Lužickejch, zaskočilo mě, jak mi zdatně funěla na záda a časy se dále mění, vím, že hodně trénuje, tak právě ji pozvi, ať je to o něčem.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Hm, Jana řikala, že dyby bylo málo ženskejch, že by si to jedno kolo taky obešla… ale jedině kdyby to stačilo na bednu… tak asi ne. :o(

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    Jé, to je škoda! Tak já raděj taky nebudu závodit, ať nemám ostudu a trauma, když mě Hanča, triatlounistka, či některá jiná borkyně porazí a zajedem si s Jankou k Smaragdovýmu jezírku a budem Ti fandit po trati. Chceš?

                    0 0
                • JIRA  

                  Když Ty máš vždycky potřebu, že nesmí být nikdo před Tebou. :) Hanča netrénuje. Teď si docela znechutila i spinning – jela 24 hodinovku ve třech lidech.

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    :o) Bejvávalo. Tos měl vidět v sobotu, když jsme tadyk s některými jeli ty serpentinky. Měla jsem potřebu akorát přežít, takže gentelmani čekající nahoře asi pěkně vymrzli, než jsem se tam vydrápala. :o) Vim že Hanča netrénuje. Ona má sportem jako dýchání. Jakože žije cvičením, běháním, běžkama, kolem… Nebo se pletu? Spinning jsem provozovala 2 sezóny, ale loni jsem ho taky zavrhla. Zdálo se mi naprosto nemožný jet tam správný tepy a nechci si s lidma v zafuněném sále vyměňovat viry.

                    Tak tu Hanču přesvědči, já myslim, že by to byl hezkej boj. :o)

                    0 0
      • Smazaný účet  

        Vlastně sem zapomněl na první místo v okresním kole turisticko branného závodu mládeže. Hehe. Dostali jsme za to pálky na línej tenis.

        0 0
        • SELMIRA  

          hey! Tak to já taky budu machrovat. Jsem asi tak před 19 ti lety vyhrála místní, okresní a krajský kolo soutěže chovatelské dovednosti mládeže. Obor králíci. Na národním kole jsem byla 9., ale byla jsem vyfocená v časopise Chovatel! HEČ!

          0 0
    • Pedro  

      Dojezd!!! A to myslím jakýkoli.

      0 0
    • wroum  

      13 misto na mistrovstvi republiky LRU v pardubicich, kategorie kadet.

      :-)

      0 0
    • Krutohlav  

      A vy nepoznáte Cesta je cieľ ?

      0 0
    • Pablo  

      Nejvic si cenim vysledku v behu na lyzich, nejaky prebor na zakladni skole (1. stupen). Ale nemel jsem bezky, tak jsem to odjel na sjezdovkach (byla to z 80% klasika). Byl jsem druhej :)

      0 0
    • quassar  
      1. misto v novoveskym triatlonu 2004 (pocet startujicich – asi 10)
      2. misto v novoveske casovce 2005 (pocet startujicich – 4 kusy)
      3. misto v novoveskem silnicnim zavode 2005 (pocet startujicich – zas ty samy 4 kusy)

      no a kdyz to vezmu vazne: 150. misto na lonsky 50 cesky raj… (asi 1000 startujicich)

      0 0
    • grafik  

      za mlada jsem jezdil na kajaku divokou vodu a parkrat se mi podarilo vyjet bednu, na biku tak ruzova situace neni :)

      0 0
    • peky  

      Nej vysledek co sem si kdy vyjel byl na Malevilu.....dojel sem a PŘEŽIL a to doslova .....

      0 0
    • Stax  

      Dokoncil som Horala Krejzi…

      0 0
    • ryllos  

      13. místo ......... z 15ti.

      0 0
    • climber  

      Asi 70 osoba v kategorii. V kategorii nás jelo něco mezi 300 – 400 osob.

      0 0
    • Venda  

      Druhé místo v AMČR tříčlených štafet (Bobrcup 2005). Celkem asi 24. z 220.

      0 0
    • nadrazak 2  

      67.místo na znovín cupu 2004,to byl fakt rachot,přes 30km/h mezi vinicema.

      0 0
    • R.1  

      Prvni misto v Need4Speed 6 :)

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.